2018 жылғы 13-желтоқсанда Астана қаласында «ЖЫЛДЫҢ ҮЗДІК ҰСТАЗЫ-2018» республикалық байқауының жеңімпаздары марапатталды

 

2018 жылғы 13-желтоқсанда Астана қаласында «ЖЫЛДЫҢ ҮЗДІК ҰСТАЗЫ-2018» республикалық байқауының жеңімпаздары марапатталды

 

 Биыл Қазақ Елінің елордасы Астана қаласына 20 жыл толса, тәуелсіздігімізге 27 жыл толуда. Бұл әрине өз алдына жеке ел болуды мақсат тұтқан біз секілді жас мемлекетке көп уақыт емес. Дегенмен, еліміз осы уақыт ішінде әр салада көптеген жетістіктерге қол жеткізгендігі белгілі. Соның бірі еліміздегі ғылым және білім саласы. Қазақ Елі алдына ұзақ мерзімді даму стратегияларын қойып, сол негізде әлемдік өркениет биігіне шығуды мақсат санап, тәуелсіздік алған уақыттан бастап еліміздің ғылым және білім саласының дамуына алғышарттар жасаған бірден бір ел. Сондықтан да отандық білім саласы инновациялық негізде даму үстінде.  

Әлемдік өркениетте Аристотельден кейінгі «Екінші ұстаз» атанған Әбу Насыр әл-Фараби (870-950) терең ғылым мен даналық білімнің негізін қалаған әлемдік ғұлама екендігі анық. 

«Шын білім – ақиқат, анық білім», «Ғылым адам санасына болмысы бөлек, ерекше ұтқыр ұғымдарды орнықтыру арқылы ғана терең ұялайды», «Ғылыммен айналыссам деген адамның ақыл-ойы – айқын, ерік-жігері – зор, тілек-мақсаты – ақиқат пен адалдыққа қызмет етуге талап жолында болуы шарт» - деген ғылымның ақиқат биігі мен анық мақсатын көсетіп берген, даналық білімі әлемдік философияда жоғары дәрежеде бағаланған әл-Фараби бабамыз да қазақ топырағынан түлеп шыққан мыңдаған ой алыптарының бірі екендігі анық.

 Әл-Фараби бабамыз атап өткеніндей, Қазақ Елінің ғылым мен білім саласы ақиқат пен адалдыққа негізделсе ғана тәуелсіздігіміздің тұғыры – берік, болашағы – баянды болары сөзсіз.

Міне, осы мақсатта, Қазақ Елінің елордасы Астана қаласының 20 жылдығына орай: «ЖЫЛДЫҢ ҮЗДІК ҰСТАЗЫ-2018» атты республикалық байқауын ұйымдастырдық. Байқауға республикадан жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының педагогтары қатысты.

Байқаудың мақсаты педагогтардың инновациялық әлеуетін арттыру, тәуелсіз Қазақ Еліне деген құрметін күшейту, отансүйгіштік сезімін арттыру болып табылады. «Үздік ұстаздарды» анықтау болып табылды.

Ұлт ұстазы Ахмет Байтұрсынұлы «Нобель сыйлығы турасында» атты мақаласында: «Неше түрлі ғылым, өнер – бәрі де тіршіліктің ауырлығын азайту үшін, рақатын молайту үшін шығарған нәрселер. Ғылым, өнер артылған сайын, дүнияда бейнет кемімекші. Осыған ақылы жетіп, есі енген жұрттар ғылым мен өнерді бірден-бірге асыруға тырысады. Асыру үшін әр түрлі істер істейді. Сол істердің бірі – білім жарысы», - деп білім жарысының маңызын атап өтеді. Сондықтан да ел тәуелсіздігінің басты нышаны ол – білім екендігі анық.

 Байқау жеңімпазы болған ұстаздарға айтарымыз: Қазақ Елінің тұғырының берік, тәуелсіздігінің баянды болуы ол тікелей сіздің қолыңызда демекпіз! Сондықтан да алдағы уақытта да еліміздің білімінің дамуы үшін өз үлесіңізді қоса беріңіз демекпіз.

  Қазақ Елінің ғылымы мен білімінің дамуы жолында аянбай еңбек етіп, өз еңбегіңіздің жемісін көруіңізді тілейміз!

Тәуелсіздігіміздің 27 жылдығы, Астана қаласының 20 жылдығы құтты болсын! Еліміздің мәртебесі күннен күнге артып, ғылым мен білімі қарыштай берсін!       

 

 Байқаудың әділ қазылар алқасы:                

  1. Мақсат Алпысбесұлы – Әділ қазылар төрағасы, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің профессоры, т.ғ.д.
  2. Қалиев Жабай Нұрмақұлы- ҚР Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті, Мемлекет тарихы институтының бөлім басшысы, педагогика ғылымдарының кандидаты, академик.
  3. Әмірғалиева Дайра Кайнемқызы- Астана қаласының Білім басқармасының бас маманы.  
  4. Елеусізов Ербол Ибрагимович -ҚазҒЗЮ гуманитарлық заң колледжінің оқытушысы, академик.

 

 «ЖЫЛДЫҢ ҮЗДІК ҰСТАЗЫ-2018» байқауының жеңімпаздары:

  • Кулжанова Бакытгул Райхановна - Алматы қаласы әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті Филология және әлем тілдері факультеті қазақ тіл білімі кафедрасының доценті, филология ғылымдарының кандидаты
  • Биназарова Айгерим Бексапаевна - Шымкент қаласының №28 жалпы орта мектебінің математика және информатика пәні мұғалімі
  • Ермаханова Аидана Джамбуловна - Астана қаласының №38 мектеп-лицейінің ағылшын тілі пәні мұғалімі 
  • Елеусизова Раушан Хасеновна преподаватель химии гуманитарноюридического колледжа КазГЮУ
  • Ескендіров Нартай  Рамазанұлы  Астана қаласы, Қазақ ұлттық өнер университеті «Өнертану» кафедрасының доценті, PhD докторы
  • Жумагельдива Гулдариха Жаппарқұлқызы Түркістан облысы, Кентау қаласы Б.Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің директоры
  • Сайфутдинова Айгүл Сайдисламқызы Түркістан облысы, Түркістан қаласы Қожа Ахмет Ясауи атындағы ХҚТУ, Ағылшын филологиясы кафедрасының меңгерушісі,  филология ғылымдарының кандидаты, доцент
  • Рахметова Саруар Шубаевна Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бұлақсай ауылы Абай атындағы Нововладимир орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  • Сатыбалдиева Гулсим Ишангалиевна Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы, Маңғыстау облыстық медициналық колледжінің Директордың тәжірибе ісі жөніндегі орынбасары
  • Абжалалова Айгул Қалданқызы Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта Мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  • Абишева Алмагуль Тилеубердиевна Түркістан облысы Кентау қаласы Б.Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
  • Бахбергенова Фатима Нагашыбаевна Түркістан облысы, Кентау қаласы Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектеп Химия пәні мұғалімі
  • Дауленова Мадина  Мухановна Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ащысай ауылы М.Горький атындағы №8 жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  • Дулатова Салтанат Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы № 12 жалпы орта мектебінің география пәнінің мұғалімі
  • Ибжанова Лаура Амандыковна Түркістан облысы, Түркістан қаласы «Балапан» ясли-бақшасының тәрбиешісі
  • Калматаева Алия Алимжановна Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта Мектебінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
  • Қасымханқызы Гүлзият Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  • Мырзабаева Бахытгул  Куттыбековна Түркістан облысы, Кентау қаласы,  Б. Момышұлы атындағы № 12 жалпы орта мектебінің қазақ тілі пәнінің мұғалімі
  • Налибаева Алтынкул Темирхановна Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің еңбек пәнінің мұғалімі
  • Отемисова Гүлден Серикбайқызы Түркiстан облысы, Созак ауданы, Аскар Сулейменов атындагы жалпы орта мектебiнің Биология пінінің мұғалімі
  • Садыбекова Динара  Боранбековна Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта Мектебінің қазақ тілі пәнінің мұғалімі
  • Шаймахан Ұлболсын Бауыржанқызы Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  • Болсынбекова Перизат Тоқтасыновна Түркістан облысы, Кентау қаласы Құсшыата ауылы  М.Қазыбеков         атындағы  жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  • Бекбергенова Мөлдір Алиқызы Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б.Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің  бастауыш сынып мұғалімі
  • Қалыбаева Раушан Абаевна Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің дене шынықтыру пәнінің мұғалімі
  • Абдукаримова Мария Зикербековна Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  • Малдыбаева Акмарал Бекбауовна Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  • Сейлбекова Улсерик   Нагашбековна Ы.Алтынсарин атындағы №1 қоғамдық-гуманитарлық бағыттағы мектеп гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі
  • Ергешова Акмарал  Ермахановна «Төрткүл» жалпы орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  • Кенжебаева Раушан Ногайбеккызы Түркістан облысы, Түлкібас ауданы Т.Рысқұлов ауылы. М.Ломоносов атындағы мектеп-гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі
  • Коранова Акерке Манатовна Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Абай Құнанбаев атындағы Саран гуманитарлық-техникалық колледжінің педагогика, психология пәндерінің бірінші санатты оқытушысы
  • Алиева Кулдараш Куттыкияевна Алматы облысы, Қарасай ауданы, Көлді аулының А.С.Макаренко атындағы орта мектеп, мектепке дейінгі шағын орталықтың мұғалімі
  • Оспанова Салтанат Мырзагуловна Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы, Қаратал селосы, «Балбөбек» бөбекжай-бақшасының мұғалімі
  • Шауменова Раушан Жаугаштыкызы Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы, Қаратал селосы, «Балбөбек» бөбекжай-бақшасының мерңгерушісі
  • Курманалиева Камшат Кураловна Жамбыл облысы, Жуалы ауданы №11 Тайыр Тастандиев атындағы орта мектебінің орыс тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі
  • Бисенова Айдана Ербатырқызы Ақтөбе облысы оңалту (арнайы) орталығының тәрбиешісі
  • Бисенова Ирина Дархановна Атырау облысы, Атырау қаласы № 36 мектеп-гимназиясының Ағылшын тілі пәні мұғалімі
  • Асембаева Зульфия Қабылқызы Түркістан облысы, Түркістан қаласы №26 жалпы орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  • Қалиева Айсәуле Мақсотқызы Ақтөбе облысы, Ойлы ауданы, «Балдырған» бөбекжай-бақшасының әдісекрі, педогог-психолог
  • Толыбаева Шара Рахымқызы Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы «Балдырған» бөбекжай-бақшасының әдіскері
  • Сеиталы Гүлназия Мылтықбайқызы Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Сарыбұлақ ауылы №78 орта мектептің биология пәнінің мұғалімі
  • Кабиденова Меруерт Мухаметкалиевна Павлодар облысы, Май ауданы, Қаратерек ауылы «Балбөбек» бөбектер бақшасының тәрбиешісі
  • Кызайбаева Дарига Айткурмановна Алматы облысы, Ақсу ауданы Сағакүрес негізгі орта мектебі қазақ тілі пәнінің мұғалімі
  • Кабиева Маржан Камеловна Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы «Жас терек» бөбекжай-бақшасының әдіскері
  • Бахтиярова Бахыт Бакеновна Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы «Жас терек» бөбекжай-бақшасының тәрбиешісі
  • Дүйсебай Мадина Бағысбайқызы Түркістан облысы, Шымкент қаласы Техникалық лицейдің мұғалімі
  • Бектасова Алтынай Арғынгелдіқызы Қостанай облысы, Қостанай қаласы ҚИнЭУ колледжінің ұстазы
  • Джумабаева Самал Кожагелдиевна Түркістан облысы, Арыс қаласы, Саналы елді мекені, Қаражантақ жалпы орта мектебінің директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
  • Аккузова Бибижан Аймаковна Түркістан облысы, Арыс қаласы №17 колледж МКҚК мұғалімі
  • Бектасова Багила Сарманкуловна Карағанды облысы, Теміртау қаласы №19 «Ақтілек» бөбекжайы МКҚК басшысы
  • Джампиесова Айман Сламияевна Астана қаласы, Республикалық физика-математикалық мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  • Арибжанов Ерғали Кудайбергенович Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Ынтымақ ауылы №20 Т.Рысқұлов атындағы жалпы орта мектебінің информатика пәнінің мұғалімі
  • Тұрманова Камшат Бақытқалиқызы Алматы қаласы, Қайнар Академиясының ұстазы
  • Акбаева Жанна Калиевна Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Айтеке би кенті № 266 мектеп-лицейінің мұғалімі
  • Курмангалиева Аяулым Нурланқызы Алматы қаласы «Қайнар» Академиялық колледжінің психологы
  • Шалдыбаева Анар Журсиналиевна Қостанай облысы, Қостанай ауданы Глазунов орта мектебінің мұғалімі
  • Есиркепова Нургул Ускенбаевна Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Кеңгір селосы №2 жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  • Абдурахманова Хулкар Арипжановна Түркістан облысы, Сайрам ауданы, Қарабұлақ ауылы №81 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  • Елібаева Динара Олжатайқызы Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Солнечный 2 ауылы № 34 орта  мектептің бастауыш сынып мұғалімі және  директордың  оқу-тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
  • Таттибаева Жанар Бирликовна Жамбыл облысы, Тараз қаласы, «Тараз-Болашақ» медициналық колледжінің аға оқытушысы, жоғары санатты оқытушы
  • Сембаева Ляйля Айтжановна Алматы облысы, Талдықорған қаласы №25 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығы директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары, ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
  • Нурманова Гульжан Орынбаевна Астана қаласы, № 30 «Қайнар» шағын орталығының мұғалімі
  • Луксанова Фарида Бодаубековна Астана қаласы, №68 «Балбұлақ» Ясли балабақшасының мұғалімі
  • Баймурзинова Кенжехан Калдамановна Алматы облысы, Талдықорған қаласы №16 орта мектеп-гимназиясының технология пәнінің мұғалімі
  • Ауғанбек Альбина Сыдыкбекқызы Алматы облысы, Талғар ауданы Талғар қалалық балалар музыка мектебінің ұстазы
  • Байманова Ардак Гафуровна Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы «Балдырған» бөбекжай-бақшасының тәрбиешісі
  • Аиыпова Нуржамал Умирзаковна Жамбыл облысы, Тараз қаласы № 54 жалпы орта мектептің бастауыш сынып мұғалімі
  • Ниетбаева Мархабат Әшірқызы Жамбыл облысы, Тараз қаласы № 54 жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  • Садуова Молдир Буршакбаевна Жамбыл облысы, Тараз қаласы № 54 жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  • Оразбай Рабиға Диханқызы Жамбыл облысы, Тараз қаласы № 54 жалпы орта мектептің директордың оқу-тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
  • Кульжанова Марта Козыбаевна Ақтөбе облысы, Ақтөбе облысы «Сымбат» жеке мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  • Гафурова Зулфия Расуловна Түркістан облысы, Түркістан қаласы Әмір Темір атындағы № 3 жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  • Орынтаева Гульнар Акылбековна Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Ойтал ауылы № 48 жалпы білім бертін орта мектептің ағылшын тілі пәні мұғалімі
  • Шамуратова Рысжан Шерниязқызы Астана қаласы, №42 орта мектебінің директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

 «ЖЫЛДЫҢ ҮЗДІК ҰСТАЗЫ-2018» байқауының  қорытындысы бойынша байқау жеңімпаздары төсбелгі мен куәлік, республикалық жинақ кітабы және І,ІІ,ІІІ дәрежелі дипломдармен марапатталды.  Байқаудың салтанатты ресми марапаттауы Астана қаласы, Министрліктер үйінде 13-желтоқсанда, сағат: 11.00-де өтті. 

Шараның өту барысы туралы фотоларды келесі сылка арқылы жүктеп алуға болады: https://cloud.mail.ru/public/h3mD/kAG6apfJu

 

 

 

 

«ДИРЕКТОРДЫҢ ҮЗДІК ОРЫНБАСАРЫ-2018», «БІЛІКТІ ҰСТАЗ, БІЛІМДІ ШӘКІРТ» , «ҮЗДІК ТӘРБИЕШІ-2018» , «ҮЗДІК ПСИХОЛОГ-2018», БАЙҚАУЛАРЫНЫҢ ЖЕҢІМПАЗДАРЫ АНЫҚТАЛДЫ

 

«Директордың үздік орынбасары-2018», «Білікті ұстаз, білімді шәкірт» , «Үздік тәрбиеші-2018» , «Үздік психолог-2018»,  байқауларының жеңімпаздары анықталды

 

 Қазақ Елінің елордасы Астана қаласының 20 жылдығына орай: «Директордың үздік орынбасары-2018», «Білікті ұстаз, білімді шәкірт», «Үздік тәрбиеші-2018» , «Үздік психолог-2018»,  атты республикалық байқаулары өтті. Байқауға республикадан ЖОО мен колледж оқытушылары мен студенттері,  жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының педагогтары қатысты.

Байқаудың мақсаты: педагогтардың инновациялық әлеуетін арттыру, тәуелсіз Қазақ Еліне деген құрметін күшейту, отансүйгіштік сезімін арттыру болып табылады.

Ұлт ұстазы Ахмет Байтұрсынұлы «Нобель сыйлығы турасында» атты мақаласында: «Неше түрлі ғылым, өнер – бәрі де тіршіліктің ауырлығын азайту үшін, рақатын молайту үшін шығарған нәрселер. Ғылым, өнер артылған сайын, дүнияда бейнет кемімекші. Осыған ақылы жетіп, есі енген жұрттар ғылым мен өнерді бірден-бірге асыруға тырысады. Асыру үшін әр түрлі істер істейді. Сол істердің бірі – білім жарысы», - деп білім жарысының маңызын атап өтеді. Сондықтан да ел тәуелсіздігінің басты нышаны ол – білім екендігі анық.  Байқау жеңімпазы болған ұстаздарға айтарымыз: Қазақ Елінің тұғырының берік, тәуелсіздігінің баянды болуы ол тікелей сіздің қолыңызда демекпіз! Сондықтан да алдағы уақытта да еліміздің білімінің дамуы үшін өз үлесіңізді қоса беріңіз демекпіз.

  Қазақ Елінің ғылымы мен білімінің дамуы жолында аянбай еңбек етіп, өз еңбегіңіздің жемісін көруіңізді тілейміз!

Тәуелсіздігіміздің 27 жылдығы, Астана қаласының 20 жылдығы құтты болсын! Еліміздің мәртебесі күннен күнге артып, ғылым мен білімі қарыштай берсін!       

  Байқаудың әділ қазылар алқасы:                

  1. Мақсат Алпысбесұлы – Әділ қазылар төрағасы, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің профессоры, т.ғ.д.
  2. Қалиев Жабай Нұрмақұлы- ҚР Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті, Мемлекет тарихы институтының бөлім басшысы, педагогика ғылымдарының кандидаты, академик.
  3. Әмірғалиева Дайра Кайнемқызы- Астана қаласының Білім басқармасының бас маманы.  
  4. Елеусізов Ербол Ибрагимович -ҚазҒЗЮ гуманитарлық заң колледжінің оқытушысы, академик.

«Директордың үздік орынбасары-2018» байқауының жеңімпаздары:

Абдурахимова Даригуль Абжамиевна – Шымкент қаласы Оңтүстік Қазақстан гуманитарлық-экономикалық колледжінің директордың орынбасары.

Альтекова Гульнария Джумашевна -   Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Үлкен ауылы, «Үлкен ауылындағы орта мектеп МДШО-мен» КММ директордың орынбасары.

Әбіқай Гүлжан Айтанқызы - Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Көктөбе ауылы№30 Көктөбе орта мектебі директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары.  

Баянова  Сандуғаш  Есенкелдіқызы - Алматы  облысы,  Ақсу  ауданы,  Қапал ауылы, Қапал кәсіптік–техникалық колледжі директорының  оқу–тәрбие жөніндегі орынбасары.

 Бекенов Ильяс Амангельдиевич - Алматы темір жол көлігі колледжінің директордың оқу-өндірістік ісі жөніндегі орынбасары.

Бидайшиева Адеми Бахытбековна –  Алматы қаласы Қайнар Академиясының колледжінің директордың орынбасары.

Жумакунова Ақбота Жумакунқызы – Алматы облысы, Қарасай ауданы, Көксай ауылы М.Мәметова атындағы мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары.

Жунисова Айгуль Сагиевна - Алматы облысы, Тылдықорған қаласы Талдықорған политехникалық колледжінің директордың оқу тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары.        

Инсенов Арғынғазы Жанайұлы – Алматы облысы, Талдықорған қаласы «Талдықорған политехникалық колледжі» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны директордың кәсіптік оқыту жұмысы жөніндегі орынбасары.

Китигулова Жанар Асановна - Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы «№19 орта мектебі»  КММ директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары.

Кобенова Жанар Маженовна –   Алматы облысы, Алматы қаласы Д. А. Қонаев атындағы колледжінің директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары.

Койлыбекова Акнур Дуйсеновна – Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы №5 Жаңатас колледжінің  директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары.
Косарова Макпал Корганбаевна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Көлбастау ауылы, №15 мектеп-лицейінің мектеп директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Куздыбаева Алмагуль Аманжоловна-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Кеңес Одағының Батыры Мәншүк Мәметова атындағы Ақтөбе Жоғары медициналық колледжінің директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Курмангалиева Гульжан Тулегеновна- Ақмола облысы, Целиноград ауданы, 96 разъезд  ауылы,  МКҚК «Күншуақ» балабақшасының директорының орынбасары
Қабылбеков Сүйінжан Құрманұлы-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, № 15 мектеп-лицейінің директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Қараубаева Ақшолпан Закарьяновна-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, Маңғыстау энергетикалық колледжінің арнайы пән оқытушысы, директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары
Канабекова Багдагул Кошпановна – Алматы қаласы, Д.А.Қонаев атындағы Колледжінің директордың ғылыми-әдістемелік жұмысы жөніндегі орынбасары
Мияшева Айман Мияшевна - Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, № 132 жалпы орта  білім  беретін мектебінің директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Ошаганова Эльмира Ортавна- Алматы облысы, Сарқан ауданы, Сарқан қаласы, Сарқан қаласының облыстық зерде бұзылыстары бар балаларға арналған арнайы мектеп-интернатының директорының орынбасары
Сапаева Калампыр  Жолдасбековна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, №15 мектеп-лицейінің мектеп директорының ғылыми – әдістемелік ісі жөніндегі орынбасары

Султанов Меирбек Алибекович–Шымкент қаласы, Жоғары медицина колледжінің директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Шадыбаева Гульзария Дюсенбековна-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Cарымолдаев ауылы, №44 жалпы білім беретің мектебінің директордың орынбасары
Утепова Динара Юрисовна-Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Жаңажол ауылы, Жаңажол орта мектебінің директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

Тургамбаева Гулия Абдрашевна - ВКО, г. Аягоз КГУ «Общеобразовательная средняя школа имени Дулата Бабатайулы» заместитель директора по учебно-воспитательной работе, учитель русского языка и литературы высшей категории.  

«Үздік тәрбиеші-2018» байқауының жеңімпаздары
Айбекова Гулден Балгабаевна- Ақмола облысы,  Целиноград ауданы, 96 разъезд  ауылы, МКҚК «Күншуақ» балабақшасының тәрбиешісі
Алтынбекова Феруза Махамбетовна- Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Ж.Ералиев а/ә, Көктөбе ауылы, М.Мақатаев атындағы №47  ЖОМ-нің тәрбиешісі

Баратова Гаухар Ермековна-Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Еңбекшіарал ауылы, КМҚК «Айсұлтан-2015» бөбекжайының тәрбиешісі
Жуматаева Айганым Алиаскаровна-Астана қаласы, №51 «Алтын сандық» балабақшасының тәрбиешісі
Касаева Бакитжамал Бакитжановна- Атырау қаласы, Назарбаев Зияткерлік мектебінің тәрбиешісі
Шибитова Кульларай Булатовна-СҚО,Тимирязев ауданы, Жарқын ауылы, Тимирязев ауданының Жарқын орта мектебінің мектепалды даярлық сынып тәрбиешісі

Рахат Қаракөз Рахатқызы - Астана қаласы №75 «Балалық шақ» балабақшасы тәрбиешісі


"Үздік психолог-2018" байқауының жеңімпаздары

Абылгазина Арайлым Толеубаевна -Алматы қаласы «Алматы қазақ-түрік гуманитарлық-технологиялық колледжінің» психологі.
Абдікамал  Мөлдір  Жүсіпқызы-
Қызылорда  қаласы, Тасбөгет кенті, №2 «Бөбек»  санаториялық  балабақшасының педагог-психологы
Агажанова Жанна Алтынбековна-Алматы қаласы, Алатау ауданы, №178 лицейінің педагог-психологы
Алимбекова Нұржамал Таупаевна- Алматы облысы, Көксу ауданы, Балпық би ауылы, «Балдәурен» бөбекжай - балабақшасының  психологы

Бахалиева Гүлшат Ахметәліқызы – Түркістан облысы, Кентау қаласы Ы.Алтынсарин атындағы №1 мектеп-гимназиясының психологы.

Иззатова Нуржанат Султанаевна-Астана қаласы, №75 «Балалық шақ» балабақшасының педагог-психологы
Калиева Динара Сагындыковна-ШҚО, Курчатов қаласы, №1 жалпы білім беретін орта мектебінің педагог-психологы
Мулдашева Арайлым Бахитжановна-Қостанай облысы,Ұзынкөл ауданы,Миролюбовка  ауылы, Киев орта мектебінің психологы
Матай Сарқыт Құрманғалиқызы-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Аудандық оқушылар Үйінің педагог-психологы
Сейдахметова Алтынай Қамшыбекқызы-Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Ыбырай Алтынсарин ауылы, МКҚК «Күншуақ» балабақшасының педагог-психологы
Тойлыбаева Нұржанат Өмірсерікқызы-Түркістан  Облысы  жұмыспен  қамтуды   үйлестіру және  әлеуметтік  бағдарламалар  басқармасының  Түркістан   аумақтық  балалар  арнаулы  әлеуметтік  қызметтер  көрсету  орталығы кмм-нің психолог маманы

Балықбаева Айман Кисенбаевна-Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Қараөзек ауылы, №35 «Қараөзек»  жалпы орта мектебінің педагог-психологы
Кондыбаева Хатира Алменовна-Алматы қаласы, Жетісу ауданы, М.Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар Академиясының Алматы көлік колледжінің психологы

Орман Айнагүл Күмісбекқызы- Астана қаласы № 60 "Арай" ясли-сад психологы

 


«Білікті ұстаз, дарынды шәкірт» байқауының жеңімпаздары
Маратова Нұрлы Раманқызы Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, «І.Үргенішбаев атындағы ЖОББМ» КММ – ның оқушысы
Жетекшісі: Алиева Айнур Сембаевна
Арыстанбекқызы Майра
-Туркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Т.Әлімқұлов атындағы №14мектеп интернат-лицейінің  орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі

Аскенова Гүлжанар Есламбекқызы-Ақмола облысы,Ақкөл ауданы, Кеңес ауылы, Кеңес орта мектебінің мұғалімі
Батхолдинова Гульнара Айхановна-Алматы  қаласы, Қайнар колледжінің оқытушысы
Сейдахмет Абзал Сабитұлы-№ 82 К.Қасымұлы атындағы ЖОМ-нің оқушысы
Жетекшісі: Ботабекова Жанат Әбдрашитқызы

Дүйсенбай Жанна Қасымханқызы-
Түркістан облысы, Жетісай ауданы,  Қазыбек би ауылдық округі,  Қазыбек би ауылы, "№17"Түркістан" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқушысы
Жетекшісі: Байбосынова Гүлнар Икбаевна
Рамашов Арсен Қайратұлы-
Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы №1 мектеп-гимназиясының оқушысы
Жетекшісі: Молдабекова Қаламқас Абдуллаевна
Әбдісаттар Арайлым Мұхитқызы-
Т. Тәжібаев атындағы №47 мектеп-гимназиясының оқушысы
Жетекшісі: Алпамысова Гүлжайна Байғонысқызы
Нұрланұлы Хангерей-
А. Пушкин атындағы №1 мектеп-гимназиясының оқушысы
Жетекшісі: Рскельдиева Сымбат  Нуржановна

Дёмина Людмила Александровна-г. Актобе, Актюбинская область, учитель начальных классов, учащаяся БГПУ (Россия, Уфа) -2 курс, магистратура, направление – дефектология.
Қалданова Гүлім-Атырау облысы, Индер ауданы, Елтай ауылы, М.Сиранов атындағы орта мектебінің оқушысы
Жетекшісі: Есет Сәнгүл Сәулетқызы

Жумабекова Каракат Темирбековна- Алматы қаласы Нархоз Университетінің экономикалық колледжінің оқытушысы
Қазтаева Аружан Айбекқызы
-Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, №2 мектеп-гимназиясының оқушысы
Жетекшісі: Есмағанбет Ақерке Орынбасарқызы
Серікқазы Инабат-
Алматы қаласы, М.Тынышбаев атындағы ҚазККА АКК-нің студенті
Жетекшісі: Іргебаева Гүлжан Дауылбайқызы      
Ермек Жалғас Алмасұлы- Алматы қаласы, Д.А.Қонаев атындағы Колледжінің студенті
Жетекшісі: Канабекова Багдагул Кошпановна
Ілкен Сұлтан Марғұланұлы
- Алматы қаласы, Д.А.Қонаев атындағы Колледжінің студенті
Жетекшісі: Канабекова Багдагул Кошпановна
Тыныштықбай Мейрамбек Болатұлы
- Алматы қаласы, Д.А.Қонаев атындағы Колледжінің студенті
Жетекшісі: Канабекова Багдагул Кошпановна
Көшкімбай Санжар Мақсатұлы
- Алматы қаласы, Д.А.Қонаев атындағы Колледжінің студенті
Жетекшісі: Канабекова Багдагул Кошпановна
Мелс Дархан Берікболұлы
- Алматы қаласы, Д.А.Қонаев атындағы Колледжінің студенті
Жетекшісі: Канабекова Багдагул Кошпановна
Карпикова  Салтанат  Эсетовна-
Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы,  Шелек ауылы, «Еңбекшіқазақ ауданы  әкімінің  аппараты» мемлекеттік  мекемесінің «Балалар  музыка  мектебі»  мемлекеттік  коммуналдық  қазыналық  кәсіпорынның фортепиано аспабының  мұғалімі
Майтыкова Жаныл  Алтынбековна-Алматы қаласы, Қайнар колледжінің физика пәнінің жоғары санатты оқытушысы
Нусубалиева Салтанат Жунускуловна -Алматы облысы,Кербұлақ ауданы, Доланалы ауылы, Доланалы негізгі мектебінің мұғалімі
Балхаева Назерке Ақарысқызы-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, «Балдәурен» балалар шығармашылығы клубының «Жас физик»үйірмесінің мүшесі
Жетекшісі: Сахаева Мейрамгүл
Талгат Еркебулан-
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ақмырза ауылы, Ақмырза орта мектебінің денешынықтыру пәнінің мұғалімі
Уақыт Айғаным Медетқызы-Алматы облысы, Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшам ауданы, Махатма Ганди атындағы №92 мамандандырылған мектеп-лицейінің оқушысы

Жетекшісі: Түменбаев Мади Қуанышұлы
Уразалиева Гульнара Сериковна
- Атырауская область, г. Атырау, Атырауский аграрно-технический колледж (КГУ) преподаватель английского языка
Чалгымбаева Марфуга Фазыловна-ШҚО, Тарбағатай ауданы, Жаңалық ауылы, С.Сейфуллин атындағы орта мектебінің мұғалімі
Аблай Жасмин Бағланқызы-Түркістан облысы, Кентау қаласы, №2 Ш.Қанайұлы атындағы жалпы орта мектебінің оқушысы
Жетекшісі: Пирманова Эльмира Кадирбайкизи
Раймбекова Мадина Онгарбаевна- Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Қазығұрт ауылы,  Қ.Сатпаев мектеп-лицейінің мұғалімі

Жұманова Аружан- Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы №9 мектеп-гимназия КММ-нің оқушысы

Жетекшісі: Садуова Марфуға Шекербайқызы.

Әйтен Гүлзат - Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы№9 мектеп-гимназия КММ-нің оқушысы.

Жетекшісі: Сердалин Сайран Дәуренұлы

Қозыбаева Ақнұр Сапарғалиқызы- Жамбыл облысы Тараз қаласы Жамбыл политехникалық жоғары колледжінің студенті

Муратова Зере Аскаровна - Қарағанды облысы,  Қарағанды қаласы Мамандандырылған музыка мектеп интернатының оқушысы

Жетекшісі: Сембаев Өтес Қанатұлы.

Ғалым Кәусар Айдынқызы - Қарағанды облысы,  Қарағанды қаласы Мамандандырылған музыка мектеп интернатының оқушысы

Жетекшісі: Сембаев Өтес Қанатұлы. 

Нурланова Айлана Мейірланқызы - Қарағанды облысы,  Қарағанды қаласы Мамандандырылған музыка мектеп интернатының оқушысы

Жетекшісі: Сембаев Өтес Қанатұлы.

Мырзатай Айару Әсетқызы - Қарағанды облысы,  Қарағанды қаласы Мамандандырылған музыка мектеп интернатының оқушысы

Жетекшісі: Сембаев Өтес Қанатұлы.

Қайырден Ержігіт Ауесханұлы - Қарағанды облысы,  Қарағанды қаласы Мамандандырылған музыка мектеп интернатының оқушысы

Жетекшісі: Сембаев Өтес Қанатұлы. 

Жетекшісі: Құттыбаев Нұрдаулет Ерғалиұлы. 

Әбдәшім Сымбат Нұржанқызы -Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Асықата кенті «Н.Төреқұлов атындағы №13 ЖОМ» КММ-нің оқушысы

Жетекшісі: Мырзалиева Гульнара Султановна. 

Дарменов Орынтай  -Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Асықата кенті «Н.Төреқұлов атындағы №13 ЖОМ» КММ-нің оқушысы.

Жетекшісі: Ерназарова Рыскул Анасратдиновна. 

Еңсегенов Ерсағын - Ақтөбе көлік, коммуникация және жаңа технология колледжінің студенті.

Жетекшісі: Дуйсембаева  Бакытжамал Шариповна 

 

«Директордың үздік орынбасары-2018», «Білікті ұстаз, білімді шәкірт» , «Үздік тәрбиеші-2018» , «Үздік психолог-2018» байқауларының  қорытындысы бойынша байқау жеңімпаздары төсбелгі мен куәлік, республикалық жинақ кітабы және І,ІІ,ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталады.  Байқаудың салтанатты ресми марапаттауы Астана қаласында ҚР Министрліктер үйінде өтеді. Марапаттаудың уақытын, нақты өтетін күнін ұйымдастырушы тарап байқау жеңімпаздарына алдын ала хабарлап айтады. Ресми марапаттауға келе алмаған жағдайда марапаттарды ұйымдастырушы тарап байқауға қатысушылардың мекен-жайына жөнелтеді.  

 



       




 

 

«Ұлт ұстазы-2019», «Білім тәуелсіздігіміздің басты нышаны» атты республикалық байқауларының жеңімпаздары анықталды

«Ұлт ұстазы-2019»,  «Білім тәуелсіздігіміздің басты нышаны»

атты республикалық байқауларының жеңімпаздары анықталды

 

 «Ұлт ұстазы-2019»,  «Білім тәуелсіздігіміздің басты нышаны» атты республикалық байқаулары өтті. Байқауға республикадан ЖОО, колледж оқытушылары мен студенттері,  жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының педагогтары, оқушылар қатысты.

Байқаудың мақсаты: педагогтардың инновациялық әлеуетін арттыру, тәуелсіз Қазақ Еліне деген құрметін күшейту, отансүйгіштік сезімін арттыру болып табылады.

Ұлт ұстазы Ахмет Байтұрсынұлы «Нобель сыйлығы турасында» атты  мақаласында: «Неше түрлі ғылым, өнер – бәрі де тіршіліктің ауырлығын азайту үшін, рақатын молайту үшін шығарған нәрселер. Ғылым, өнер артылған сайын, дүнияда бейнет кемімекші. Осыған ақылы жетіп, есі енген жұрттар ғылым мен өнерді бірден-бірге асыруға тырысады. Асыру үшін әр түрлі істер істейді. Сол істердің бірі – білім жарысы», - деп білім жарысының маңызын атап өтеді. Сондықтан да ел тәуелсіздігінің басты нышаны ол – білім екендігі анық. 

 Байқау жеңімпаздары болған ұстаздар  мен оқушы жастарға айтарымыз: Қазақ Елінің тұғырының берік, тәуелсіздігінің баянды болуы ол тікелей Сіздердің қолдарыңызда демекпіз! Сондықтан да алдағы уақытта да еліміздің білімінің дамуы үшін өз үлестеріңізді қоса беріңіздер демекпіз.

  Қазақ Елінің ғылымы мен білімінің дамуы жолында аянбай еңбек етіп, өз еңбектеріңіздің жемісін көрулеріңізді тілейміз!

Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіміздің 28 жылдығы құтты болсын! Еліміздің мәртебесі күннен күнге артып, ғылым мен білімі қарыштай берсін!       

  Байқаудың әділ қазылар алқасы:                

  1. Мақсат Алпысбесұлы– Әділ қазылар төрағасы, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің профессоры, т.ғ.д.
  2. Қалиев Жабай Нұрмақұлы- ҚР Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті, МТИ Бөлім басшысы, педагогика ғылымдарының кандидаты, академик.
  3. Әмірғалиева Дайра Кайнемқызы- Астана қаласының Білім басқармасының бас маманы.  
  4. Елеусізов Ербол Ибрагимович-ҚазҒЗЮ гуманитарлық заң колледжінің оқытушысы, академик.

«Ұлт ұстазы-2019» байқауының жеңімпаздары: 

Абдешев Куаныш Бакытжанович -Жамбыл облысы, Тараз қаласы, М.Х.Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетінің философия докторы (phd), доценті Абдуллаева Светлана Сауменовна- Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы

Абраимова Асель Багдаулетовна - Шығыс Қазақстан облысы, Катонқарағай ауданы, Жамбыл ауылы «Жамбыл орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі директордың оқу-тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

Қаскелең-гуманитарлы техникалық колледжі, колледж директорының  тәрбие жөніндегі орынбасары.
Аженова Орынша Мырзашқызы-Алматы қаласы, Электрмеханикалық колледжінің жаратылыстану кафедрасының меңгерушісі.

Аметова Марина Маратовна- Санджар Жандосов атындағы Қаскелең  кәсіптік – техникалық колледжі, директорының оқу – тәрбие жөніндегі орынбасары.

Ахылбеков Болатбек Жанатбекович-Шымкент қаласы, Shymkent жоғары педагогикалық колледжінің алғашқы әскери даярлық пәнінің оқытушысы.

Абдрахманова Сауле Саясатовна- Астана қаласы №26 мектеп-гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі.

Абраимова Асель Багдаулетовна-ШҚО Катонқарағай ауданы, Жамбыл ауылы, "Жамбыл орта мектебі" КММ директордың оқу-тәрбие ісі жөніндегі орынбасары.

 Баймагамбетова Орынтай Абильтаевна-Қарағанды облысы, Саран қаласы, №4 жалпы білім беретін мектебінің мұғалімі.
Баймаханова Динара Бахытовна-Шымкент қаласы, Shymkent жоғары педагогикалық колледжінің оқытушысы.
Байсейитова Алма Оразбаевна- Шымкент қаласы, № 72 жалпы орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі.
Байтемирова Мария Нурсолтановна-Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, «Бриг» жекеменшік бизнес-мектеп» директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Балабекова Назгуль Ержановна-Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, 198 ЖББ мектебінің мұғалімі.
Баракбаев Амантай Амиралиевич-Жамбыл облысы, Т.Рысқұлов ауданы, Жаңатұрмыс ауылы, Қаныш Сәтпаев атындағы орта мектебінің әлеуметтік педагогы.
Баянова Сандугаш Есенкельдиевна-Алматы облысы, Ақсу ауданы, Қапал ауылы, Қапал кәсіптік–техникалық колледжі директорының оқу–тәрбие жөніндегі орынбасары
Бектаева Гулсим Махановна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, М.Мақатаев атындағы №14 орта мектебінің мұғалімі.
Бижигитова Құралай Алқуатқызы-Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Абай атындағы №1 орта мектеп-гимназиясының математика пәнінің мұғалімі.

Джумадилова Акерке Акимовна- Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы

Жамбыл атындағы Ұзынағаш кәсіптік колледжінің директорының  тәрбие ісі жөніндегі орынбасары.
Давлетов Рахман Асқарұлы-Алматы қаласы, Қаржы-құқықтық  және технологиялық колледжінің студенті.

Жетекшісі: Гусманова Қымбат Кенжегалиевна
Дүйсеғалиева Сағыныш Бекарыстанқызы-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ақтөбе құрылыс-монтаж колледжінің арнаулы пән оқытушысы.
Арнат Асқарұлы- Алматы қаласы, Электрмеханикалық колледжінің студенті
Жетекшісі: Ермек Надира Серікқызы

Әйтен Бақытгүл Бақбергенқызы-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Тоғыз стансасы, №7 ЖОББМ-нің директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары, өзін-өзі тану пәні мұғалімі
Жанахметов  Жанулан Жеткизгенович-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ақтөбе құрылыс-монтаж колледжінің арнаулы пән оқытушысы.
Жантыкеева Бакыт Шайгыбасовна-Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Күршім ауылы,  «Күршім ауданының психологиялық педогогикалық түзеу кабинеті»КММ-нің логопеді.

Лиясова Гульмира Джайлаубаевна-Алматы облысы, Қарасай ауданы Шамалған ауылы

Үшқоңыр су шаруашылығы колледжінің директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

Зуфарова Умида Мамировна-Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шаға ауылы, В.Вахидов атындағы  жалпы орта мектебінің өзбек тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.
Ибраева Гулсайран Намазбаевна-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Тоғыз стансасы, «№7 ЖОББМ» КММ-нің мектеп директоры, физика пәні мұғалімі.
Иззатова Нуржанат Султанаевна-Астана қаласы, №4 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв  спорт мектебінің педагог-психологы.
Калмаханова Айгуль Базарбаевна-Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Акбулым ауылы, Б.Бесбаев атындағы мектеп-гимназиясының мұғалімі.
Кейкі Хадиша Алымходжақызы- Шымкент қаласы , Shymkent жоғары педагогикалық колледжінің мұғалімі.
Қазақ Хасан Сардарұлы-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, Маңғыстау политехникалық колледжінің дене тәрбиесі пәні оқытушысы.
Әбілқасым Зейнеп Еркебекқызы- Жамбыл облысы, Т.Рысқұлов ауданы, Өрнек ауылы, Алғабас шағын орталықты орта мектебінің оқушысы.
Жетекшісі: Махамбетова Лазат Орынбасаровна

Жоломанова Меруерт Болатовна- Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қоянды ауылы Қоянды орта мектебінің мұғалімі.
Тұрмағанбет Рая Бекқожақызы-
Астана қаласы, №26 мектеп-гимназиясының  мұғалімі
Садуакасова Алтынай Магазовна-
Астана қаласы, №26 мектеп-гимназиясының директордың ғылыми әдістемелік орынбасары.  
Нургалиева Раушан Базархановна-ШҚО, Өскемен қаласы, Ұлан ауданы, І.Айтықов ауылы, Қ.Қайсенов атындағы негізгі мектебінің мұғалімі.
Рахат Қаракөз Рахатқызы-Астана қаласы, №75 «Балалық шақ» балабақшасының тәрбиешісі.
Сактапова Индира Данбаевна-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ақтөбе құрылыс-монтаж колледжінің арнаулы пән оқытушысы.
Турмуханбетова Зоя Максутовна- Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Орал «Мақсат» медициналық колледжінің оқытушысы.
Сарсенова Алмара Шамиловна-Алматы облысы, Сарқан ауданы Алмалы ауылы, Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Алмалы орта мектебінің орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі.

Селеусина Жұлдыз Сагынтаевна- Павлодар облысы, Баянауыл ауданы «Жас жәурен» облыстық оқыту-сауықтыру орталығының  қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

Бейсебаева Мнира Нурахимовна-Алматы облысы, Сарқан ауданы, «Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Алмалы орта мектебі» КММ-нің орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Джанмулдаева Асуя Кемаладиновна- Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Т.Әлімқұлов атындағы №14 мектеп интернат-лицейінің орыс тілі мен әдебиеті  пәні мұғалімі.
Еділбаева Құндызай Әріпханқызы-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Шақпақата ауылы, №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектебінің мұғалімі.
Құрманбекова Қарлығаш Жарқынбекқызы-Шымкент қаласы, №28 жалпы орта білім беретін  мектебінің директоры.
Радюк Оксана Петровна-Алматы облысы, Сарқан ауданы, Алмалы ауылы,  Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Алмалы орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі.
Сағымбаева   Ләйлә  Шәріпқызы-Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Тереңөзек  кенті, №35 Иса Тоқтыбаев атындағы мектеп-лицейінің мектеп-лицей директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, информатика, қолданбалы экономика пәні мұғалімі.
Халабаева Арайлым Сыздыковна-Балқаш қаласы, Жидебай батыр шағын ауданы, Балқаш қаласы жалпы білім беретін №16 лингвистикалық бағыттағы орта мектебінің мұғалімі.

«Білім-тәуелсіздігіміздің басты нышаны» байқауының жеңімпаздары

Әміржанова Айдана Ақылбекқызы - Астана қаласы, №24 орта мектебінің мұғалімі

Әнуарбек Зере Дәулетқызы -Қызылорда қаласы Б.Шалғынбаев атындағы №217 орта

мектебінің оқушысы.

Жетекшісі: Беркінбаева Ақерке Талғатқызы- Б.Шалғынбаев атындағы №217 орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі, педагогика ғылымдарының магистрі.

Иманалиева Дина Сманбековна-Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, «Қалжат орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» КММ-нің бастауыш сынып мұғалімі

 Якьярова Айнурям Максумовна-Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, «Қалжат орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» КММ-сінің, орыс  тілі және әдебиеті  пәнінің  мұғалімі

Усенқұлова Бақытгул Умаржановна- Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, «Қалжат орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» КММ-нің қазақ тілі және әдебиеті  пәнінің  мұғалімі

Гульярова Джаням Ахметовна-Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, «Қалжат орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» КММ-нің орыс тілі мен әдебиеті  пәнінің  мұғалімі

Абдираим Медет Айбекұлы - Астана қаласы №24 орта мектебінің оқушысы

Арыстамбек Ақтолқын Дүйсенғалиқызы -  Алматы қаласы, "Жаңа Ғасыр" №175 гимназиясының оқушысы
Такебаева Эльмира Ашимовна-
Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Қостоған ауылы, М.Жылысбаев атындағы №14 жалпы білім беретін мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
Қонқатаева Айнара Талғатқызы,

Мұхтар Аңсар Асланұлы,

Қуандық Әдемі Берікқызы,

Таран Еркенұр Еркеғалиұлы-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Қостоған ауылы, М.Жылысбаев атындағы №14 жалпы білім беретін мектебінің оқушылары.
Жетекшісі: Парзиева Жанна Керимхановна
Абдиева Нурай Айдаровна-Алматы қаласы, Бостандық ауданы, М.Мақатаев атындағы №140 мектеп-гимназиясының оқушысы
Жетекшісі: Масимханова Жазира Ақылбекқызы
Абдыгалиева Самал Амангельдиевна
-Астана қаласы, №58 мектеп-гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі.
Азбергенова Аягоз Мухтаровна-Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Шіркейлі ауылы, «№129 Ә.Жәмішев атындағы мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мұғалімі.
Аймаганбетова Гулзат Кенжебаевна-Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, №38 гимназиясының қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.
Асан Ақниет Бауыржанқызы-Астана қаласы, №32 мектеп-гимназиясының оқушысы
Жетекшісі: Аубакирова Мөлдір Асылбекқызы.
Қуаныш Әділет Бекенұлы,

Смағұл Дильназ Мұқтарқызы,

Сапархан Самиға Маратқызы,

Шынасыл Арайлым  Бақтярқызы- Астана қаласы, №55 орта мектебінің оқушылары
Жетекшісі: Айтмбетова Эльвира Нағашыбайқызы
Байтореева Жаннат Орынбасаровна-
Астана қаласы, №83 «Жансая» балабақшасының тәрбиешісі.
Балымбетова Гулшат Шалкаровна-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, "Қалалық психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация" КММ-нің

жоғары санатты, педагог дефектологы.
Бекназарова Гүлсім Кеңесовна- Жамбыл облысы, Т.Рысқұлов ауданы, Өрнек ауылы, Алғабас шағын орталықты орта мектебінің мұғалімі.
Бермагамбетова Жемис Амангельдиевна- Атырау облысы, Атырау қаласы, Жұмыскер селосы, Ғ.Мұратбаев атындағы орта мектебінің мұғалімі.
Беспаева Галия Кумашевна-Алматы қаласы, Алатау ауданы, №82 жалпы білім беретін мектебінің қазақ тілі және әдебиет пәні мұғалімі.
Досанова Гулзар Нурмуханбетовна-Атырау облысы, Индер ауданы, Индербор кенті, М.Әуезов атындағы орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.
Әділханқызы Нұрай-Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Қопа ауылы, Қопа орта мектебінің оқушысы.
Жетекшісі: Дуйсенгалиева Гулзира Амангалиевна

Рахымжанов Шарипхан Калихановмч- ШҚО, Семей қаласы, «№32 жалпы білім беретін орта мектеп» КММ-нің директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары және сызу, көркем еңбек пәнінің мұғалімі.
Жакыпова Гульнар Бигазиевна-Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Құмаш Нұрғалиев атындағы гимназиясының орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Жолдасова Айзада Берданқызы-Шымкент қаласы, № 72 жалпы орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі
Қажығали Дастан Тарасұлы-БҚО, Сырым ауданы, Қособа ауылы, Қособа орта мектеп-балабақша кешенінің оқушысы
Серікқазина Айжан- ШҚО, Семей қаласы, №19 жалпы білім беретін орта мектебінің оқушысы.
Жетекшісі: Масалимова Нургиза Ешенгазиновна
Матжанова Зайкул Гизатовна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Т.Рысқұлов атындағы №48 орта мектебінің мұғалімі.
Налибекова Гүлмаржан-Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Асықата кенті, «Жеңіс» мектеп- гимназиясының оқушысы.
Жетекшісі: Жакыпбекова Нурша Кылышбековна
Қуандықова Аяжан Бекболатқызы-
Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Есет ауылы, Сарыбұлақ негізгі орта мектебінің оқушысы
Жетекшісі: Омарова Ағила Жұмабайқызы
Оспанова Гаухар-Түркістан облысы, Жетісай қаласы, Мақтаарал ауданы, Жас Алаш атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі.
Рысбек Гүлшай Дүзелқызы-Қарағанды қаласы, Мамандандырылған музыка мектеп-интернатының мұғалімі.
Сағидолла Ерасыл Едіресұлы-Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Қособа ауылы, Қособа орта мектеп-балабақша кешенінің оқушысы.
Тасмұханов Данияр Әнуарұлы-Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Петропавл ауылы, Ақтөбе құрылыс монтаж колледжінің дене-шынықтыру пәні мұғалімі
Тулеуова Дина Хабидуллиновна-Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, №2 Хромтау гимназиясының мұғалімі.
Турегелдиева Загира Акиловна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Т.Рысқұлов атындағы №48 орта мектебінің мұғалімі.
Айтжанова Ақзада Жанабаевна-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Байқадам селосы, «Қорғантұз ЖОББМ» мектебінің биология пәнінің мұғалімі.
Еспагамбетова  Бибігүл  Щорсқызы-Ақтөбе қаласы, №1 Қалалық психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациясының логопеды.
Кадирова Зумрадхан Нурамбеговна- Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Байсеит ауылы, Исмаил Таиров атындағы орта мектебінің мұғалімі.
Шынадилова Света Ермековна- Қарағанды облысы, Сәтбаев қаласы, ҚМҚК  №1 «Ертегі» бөбекжай балабақшасының орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.
Айтуова Айнур Шарипбековна- Астана қаласы, №83 мектеп-гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі.

Алимжанова Радмила-Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы, №1 Шонжы орта мектебінің оқушысы.
Жетекшісі: Кумарова Гульзира Тогызбаевна
Аралбайұлы Сағындық
-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Кәукей ауылы, №146 негізгі мектебінің оқушысы.
Жетекшісі: Убайда  Гулбану Ораққызы
Ахылбеков Болатбек Жанатбекович
- Шымкент қаласы, Shymkent

жоғары педагогикалық колледжі, алғашқы әскери даярлық пәнінің оқытушысы.
Джилкибаева   Нуршакуль  Абдикеримовна- Шымкент қаласы, №25 Т.Рысқұлов атындағы мектеп-гимназиясының мұғалімі.
Жарысбек  Таңнұр-Алматы облысы, Сарқан ауданы, Алмалы ауылы, мектепке дейінгі шағын орталығы бар Алмалы орта мектебінің оқушысы.
Жетекшісі: Сарсенова Алмара Шамиловна

Құрманалі Балнұр Тимурқызы-Шымкент қаласы, № 72 жалпы орта мектебінің оқушысы.
Жетекшісі:  Жолдасова Айзада Берданқызы.
Майлыхожаева Эльмира Қазбековна
-Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Шіркейлі ауылы, №129 Ә.Жәмішев атындағы мектеп-лицейінің мұғалімі.
Масимханова Жазира Ақылбекқызы-Алматы қаласы, Бостандық ауданы, М.Мақатаев атындағы №140 гимназиясының қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.
Ералиева Дильназ- Шымкент қаласы, Ораз Жандосов атындағы №30 мектебінің оқушысы
Кубжасарова  Гулмира  Абдуалиевна- Түркістан  облысы, Мақтаарал  ауданы, Жамбыл  ауыл әкімшілігі, Жалын елді мекені, №38 Ш. Бектасов  ЖОМ-нің мұғалімі.

Усембай Жұлдыз Аманбайқызы- Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, «Атамекен»  селосы №7 жалпы білім беретін орта мектебінің мұғалімі.   

 

«Ұлт ұстазы-2019» байқауының  қорытындысы бойынша байқау жеңімпаздары төсбелгі мен куәлік, республикалық жинақ кітабы және І,ІІ,ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталады. 

«Білім тәуелсіздігіміздің басты нышаны» атты байқауының  қорытындысы бойынша байқау жеңімпаздары республикалық жинақ кітабы және І,ІІ,ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталады. 

Байқаудың салтанатты ресми марапаттауы Астана қаласында ҚР Министрліктер үйінде өтеді. Марапаттаудың уақытын, нақты өтетін күнін ұйымдастырушы тарап байқау жеңімпаздарына алдын ала хабарлап айтады. Ресми марапаттауға келе алмаған жағдайда марапаттарды ұйымдастырушы тарап байқауға қатысушылардың мекен-жайына жөнелтеді.  

 

 

 

«ҮЗДІК АҒЫЛШЫН ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019», «ҮЗДІК БЕЙНЕЛЕУ ӨНЕРІ ЖӘНЕ СЫЗУ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019», «ҮЗДІК МАТЕМАТИКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019», «ҮЗДІК МУЗЫКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019», «ҮЗДІК ТАРИХ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019», «ҮЗДІК ХИМИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019» БАЙҚАУЛАРЫ

«Үздік ағылшын тілі пәні мұғалімі-2019», «Үздік бейнелеу өнері және сызу пәні мұғалімі-2019», «Үздік математика пәні мұғалімі-2019», «ҮЗДІК МУЗЫКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019», «Үздік тарих пәні мұғалімі-2019», «Үздік химия пәні мұғалімі-2019»  байқауларының екінші кезеңге өткен мұғалімдері анықталды

 

 «Үздік ағылшын тілі пәні мұғалімі-2019», «Үздік бейнелеу өнері және сызу пәні мұғалімі-2019», «Үздік математика пәні мұғалімі-2019», «ҮЗДІК МУЗЫКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019», «Үздік тарих пәні мұғалімі-2019», «Үздік химия пәні мұғалімі-2019»  республикалық байқауларының бірінші кезеңі өтті.

 Байқауларға республикадан ЖОО, колледж оқытушылары мен студенттері,  жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының педагогтары, оқушылар қатысты.

Байқаудың мақсаты: педагогтардың инновациялық әлеуетін арттыру, тәуелсіз Қазақ Еліне деген құрметін күшейту, отансүйгіштік сезімін арттыру болып табылады.

 

Байқаудың әділ қазылар алқасы:                

  1. Мақсат Алпысбесұлы– Әділ қазылар төрағасы, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің профессоры, т.ғ.д.
  2. Қалиев Жабай Нұрмақұлы- Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті, МТИ Бөлім басшысы, педагогика ғылымдарының кандидаты, академик.
  3. Әмірғалиева Дайра Кайнемқызы- Астана қаласының Білім басқармасының бас маманы.  
  4. Елеусізов Ербол Ибрагимович-ҚазҒЗЮ гуманитарлық заң колледжінің оқытушысы, академик.

 

 «Үздік ағылшын тілі пәні мұғалімі-2019» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:

Абильдина Нурсулу Жанатовна-Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Балқаш көпсалалы колледжінің ағылшын тілі оқытушысы
Аймуханбетова Гульзат Маратовна-Алматы облысы, Бостандық ауданы, Тамос Эдьюкейшн физико- математикалық мектебінің ағылшын тілі мұғалімі, директор орынбасары

Аманаова Элвира Амановна-Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, «Қалжат орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» КММ-нің ағылшын  тілі пәнінің мұғалімі

Алсерикова Жұлдызай Абдурахмановна-Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, С.Лапин атындағы №261 орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Амзеева Нұржамал Кәрібайқызы- Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Т.Әлімқұлов атындағы №14 мектеп инернат- лицейінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Баимбетова Камшат Нурбаевна -Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Жалпақ-төбе ауылы, Валерий Чкалов орта мектебінің ағылшын тілі мұғалімі
Бақытова Ақгүл Қобыландықызы-Батыс Қазақстан  облысы, Қаратөбе ауданы, Аққозы  жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Батыргалиева Жанар Маратовна-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №36 қазақ орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Биясил Мадина Канапиянқызы- Алматы облысы, Сарқан ауданы, Сарқан қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Ботабекова Хулкар-Түркістан облысы, Сайрам ауданы, Қарабұлақ ауылы, №42 Фурқат атындағы жалпы орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Дарканбаева Сымбат Еркеновна-Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Өрікті ауылы, Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Досполова Сайра Амангельдиновна
-Алматы қаласы, Жетісу ауданы, «Құлагер» ықшам ауданы, М.Әуезов атындағы №128 жалпы білім беретін мектебінің ағылшын тілі пәні  мұғалімі.  

Жаксымбетова Анар Алимбаевна-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Интернационал ауылы, А.Тұрғымбаев атындағы №7 ЖББМ ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

Жауынбай Гүлнұр Жауынбайқызы-Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті,  №4 Шұбарқұдық жалпы орта білім беретін мектебінің ағылшын тілі мұғалімі    
Жусупова Ақмаржан Абдуганиевна-Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік    қаласы, «Есік Болашақ - 2007» бөбекжай балабақшасының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Исламова Гульбанум Тургановна- Алматы қаласы, «Азаматтық авиация академиясы» АҚ, Авиациялық колледжінің «Жол қозғалысын басқару және әуе көлігін пайдалану» мамандығы бойынша бөлім меңгерушісі.

Камашева Асилганым Шамратовна-БҚО, Ақжайық ауданы, Первомай ауылы, Бітік мектеп-бөбекжай кешенінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі.  

Канатова София Нурлановна-Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, МКҚК «Балдырған» балабақшасының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кентаева Асель Галидиллиновна-Түркістан облысы, Шымкент қаласы, № 41 А.С.Макаренко атындағы мектеп-лицейінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кәртаева Майра Темірбайқызы- Қызылорда облысы, № 187 Мұстафа Шоқай атындағы мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кидирбаева Жанар Сериковна-Түркістан облысы,Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Т.Әлімқұлов атындағы №14 мектеп интернат-лицейінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Китарова Айнура Абаевна-Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Шұбарқұдық ауылы, №4 Шұбарқұдық жалпы орта білім беретін мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі

Киржибаева Асель Амиржановна-Алматы облысы,Талғар қаласы Ю.Гагарин атындағы үш тілде оқытатын №8 арнаулы гимназиясы ағылшын тілі мұғалімі

Келгенбаева Рита Махановна- Жамбыл облысы, Тараз қаласы №44 Шона Смаханұлы атындағы орта мектептің жоғары санатты ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кожамуратова Гулнур Жалгасбаевна-Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, МКҚК  № 7 «Еркетай» бөбекжай-балабақшасының ағылшын тілінің оқытушысы

Кузембаева Гулнур Амантаевна- Шымкент қаласы, Білім басқармасының «Оқушылар сарайы» МКҚК-нің ағылшын тілі мұғалімі
Кумисова Асель Сериковна-Жамбыл облысы, Тұрар Рысқұлов ауданы, Құлан ауылы, Құлан агротехникалық колледжінің ағылшын тілі пәнінің оқытушысы
Курманова Акмаржан Дюсуповна- Атырау облысы, Атырау қаласы, №3 мектеп-гимназиясының ағылшын тілі мұғалімі
Қыдырмолдина Меруерт Серікқызы-Астана қаласы, №65 мектеп-гимназиясының ағылшын тілі мұғалімі
Майлыбаева Анар Бакытовна- Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шарын ауылы, «Шарын орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Макашева Гульмира Дюсенбаевна- Павлодар қаласы, №9 сәбилер бақшасының ағылшын тілінің мұғалімі
Масатбаева Салтанат Мухтаровна-Түркістан облысы, Шымкент қаласы, № 41 А.С.Макаренко атындағы мектеп-лицейінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Молтаева Аяулым Талапкызы-Тараз қаласы, №35 «Ер Төстік» бөбекжай-бақшасының ағылшын тілі пәні мұғалімі

Мейрамғали  Айжан  Мейрамғалиқызы-Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақанас ауылы «Бақанас аграрлы – индустриалдық колледжі» МКҚК ағылшын тілі оқытушысы

Муканова Назекет Килаповна- БҚО, Сырым ауданы, Қособа ауылы, Қособа орта мектеп-балабақша кешенінің ағылшын тілі мұғалімі

Музыка Нина Алексеевна- г. Шымкент, Енбекшинский район,  Ясли – сад «Бура» учитель английского языка.
Мустафина Гаухар Ерлановна-ШҚО, Семей қаласы, Лингвистикалық және компьютерлік технологиялық Семей мектеп-гимназиясының ағылшын тілі мұғалімі
Олжаева Умит Турсункуловна- Алматы қаласы, Әуезов ауданы, 11 ықшам ауданы, М.Әуезов атындағы №128 жалпы білім беретін мектебінің ағылшын тілі мұғалімі
Парпиева Наргиза Гайратбековна-Шымкент қаласы, ГККП ясли-сад №24 «Алма» ағылшын тілі пәні мұғалімі
Рудницкая Светлана Адамовна- Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с.Калиновка, КГУ «Калиновская ОШ» учитель английского языка
Рымтаева Асель Тынысбековна-Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Талдықорған политехникалық колледжінің ағылшын тілі пәнінің оқытушысы
Сарсенбаева Сауле Кадыровна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Н.Әлімқұлов атындағы орта мектебінің ағылшын тілі мұғалімі
Сатыбалды Ұлдидар Нұрғалиқызы-Астана қаласы, Алматы ауданы, №74 мектеп – гимназиясының   химия пәнінің мұғалімі
Сидорук Надежда Александровна- г. Астана, Средняя общеобразовательная школа №36 учитель английского языка
Сулеименова Айсулу Жакановна-Қарағанды қаласы, КМҚК «Балапан» бөбекжайының ағылшын тілі мұғалімі
Султангалиева Айнур Берстановна-БҚО, Орал қаласы, Орал «Мақсат» медициналық колледжінің кәсіптік шет тілі пәнінің оқытушысы
Сурабалдинова Бахыткуль Асановна- Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Еркін ауылындағы Е.Берліқожаұлы атындағы №11 орта мектебінің жоғары санатты ағылшын тілі пәні мұғалімі

Татенова Айжан Сериккановна –Астана қаласы, МКҚК №60 «Арай» балабақшасының ағылшын тілі мұғалімі
Туретаева Алтынай Кайратовна-Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, № 1 мектеп-гимназиясының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Туреханова Жанат Сериковна-Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Химия-биологиялық бағыттағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің ағылшын тілі мұғалімі, модератор.
Турысбекова Кульзира Тлеубековна-Алматы облысы, Талдықорған қаласы,  Талдықорған  политехникалық колледжінің ағылшын тілі пәнінің оқытушысы
Түспек Назерке Тлеубекқызы-Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қосшы ауылы, №2 Қосшы орта мектебінің ағылшын тілі  пәні мұғалімі
Утаршиева Гульзада Серикбаевна-Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Тасшағыл ауылы, Тасшағыл орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі

Умиртаева Анар Амиржановна - Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы «Өркениет» медицина колледжінің ағылшын тілі пәні оқытушысы
Алтыбаева Фатима Галиулловна-Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Жерұйық ауылы, Жерұйық негізгі мектебінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Шалабаева Айдана Армановна-Астана қаласы, №24 орта мектебінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Шалдыбай Ақмарал Ибаділдәқызы-Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Қостанай ауыл шаруашылық колледжінің ағылшын тілі оқытушысы
Шеримова Мирамкуль-Қызылорда облысы, №211 Ахмет Байтұрсынов атындағы мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Элгонова Гулина Эшимбаевна-Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Ақбұлым ауылы, Баймырза Бесбаев атындағы мектеп-гимназиясының ағылшын тілі мұғалімі
Меңғараева Майра Шахмарданқызы-Қызылорда облысы,Сырдария ауданы, Шіркейлі ауылы, «№129 Ә.Жәмішев атындағы мектеп-лицейі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ағылшын тілі мұғалімі
Акеева Клара Калыкбаевна- Астана қаласы, «Үркер» шағын ауданы, №91 «Еңлік» балабақшасының ағылшын тілі мұғалімі
Бакирова Эльмира Сматуллақызы-Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №19 жалпы орта мектебінің ағылшын тілі мұғалімі
Даулетханова Самал Жанузаковна-ШҚО, Катонқарағай ауданы, Катонқарағай ауылы, Сейтқамза Ластаев атындағы орта мектебінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Киржибаева Асель Амиржановна- Алматы  облысы,Талғар ауданы,Талғар қаласы,  Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Ю.Гагарин атындағы №8 арнаулы гимназиясының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Сейтова Гулназ Мадіханқызы-Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №19 жалпы орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Жаманкулова Айнур Даулетхановна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Жамбыл ауылы,«Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен» КММ-нің ағылшын тілі  пәні мұғалімі.

Халманова Карлыгаш Каирбековна-Алматы қаласы Қайнар академия колледжі ағылшын тілінің оқытушысы, педагогикалық ғылымдарының магистрі


«Үздік бейнелеу өнері және сызу пәні мұғалімі-2019» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:

Абеуова Дидар Темирбаевна-ШҚО, Семей қаласы, №26  жалпы орта білім беретін мектебінің бейнелеу өнері, сызу пәнінің мұғалімі
Айткалиева Надежда Кусииновна-Атырау қаласы, С. Мұқанов атындағы №10 орта мектебінің бейнелеу өнері, сызу және еңбек пәні мұғалімі
Айтқали Ақшолпан Құсиынқызы-Атырау қаласы, Ә. Молдағұлова атындағы №22 орта мектебінің бейнелеу өнері және сызу пәні мұғалімі
Алпысбаева Гульстан Тулебаевна-Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Аққұдық ауылы,  Алабота орта мектебінің бейнелеу өнері және сызу мұғалімі
Ахмедова Назым Әлібекқызы- Тараз қаласы, №35 «Ер Төстік» бөбекжай-бақшасының бейнелеу өнері және сызу мұғалімі
Бақытнұр Сағымгүл-Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №198 жалпы білім беретін мектебінің көркем еңбек пәні мұғалімі
Бейсенбаев Даурен Манапович- Астана қаласы, «№1 өнер мектебі» МКҚК-нің бейнелеу өнері, сызу пәні мұғалімі
Бекқұлова Бегінай Сансызбайқызы-Жамбыл облысы, Шу қаласы, Сәкен Сейфуллин атындағы шағын орта мектебінің бейнелеу өнері, сызу пәні мұғалімі
Габдуллина Шолпан Орынгалиевна-Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Темір аудандық көркемсурет мектебінің мұғалімі
Есказина Гаухар Едильхановна- Ақтөбе қаласы, «Ақбөбек» мектебінің көркем еңбек, бейнелеу өнері және сызу пәнінің мұғалімі
Әлекен Бибігүл Хамбарқызы-Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті, Темір аудандық көркемсурет мектебінің бейнелеу өнері, сызу пәні мұғалімі
Жаманбаев Талгат Маратович-Астана қаласы, №1 өнер мектебінің бейнелеу өнері, сызу пәні мұғалімі
Исафина Айгерім Бекболатқызы-Астана қаласы, №71 мектеп-лицейінің бейнелеу өнері және сызу пәні мұғалімі
Исмаилова Жанар Дуржановна-Қарағанды облысы, Жаңаарқа  ауданы, Қызылжар  кенті, Қызылжар ЖОББМ-нің сызу, бейнелеу өнері  және  технология пәндерінің жоғары  санатты мұғалімі
Кожантаев Туленди Шакибаевич-Астана қаласы, №1 өнер мектебінің бейнелеу өнері, сызу пәні мұғалімі
Кукиева Шолпан Куандыковна-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ақтөбе құрылыс-монтаж колледжінің бейнелеу өнері, сызу пәні оқытушысы
Маханбетжанова Гульнар Маханбетхалиевна-Астана қаласы, Қазақ ұлттық өнер университеті дарынды балаларға арналған, арнайы мектеп интернатының бейнелеу өнері, сызу пәні мұғалімі
Нақыпова Сандуғаш Қабылтайқызы- Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №198 жалпы білім беретін мектебінің көркем еңбек пәні мұғалімі
Наханова Бұлмекен Өтесынқызы-Астана қаласы, Қазақ ұлттық өнер университеті, «Сценография және сәндік өнер» кафедрасының доценті, Қазақстан суретшілер Одағының мүшесі, Евразиялық  дизайнерлер Одағының мүшесі
Нидзельская Галина Николаевна-СКО, Тайыншинский р, с.Аккудук, КГУ «Алаботинская средняя школа» учитель ИЗО, художественного труда и черчения
Рамазан Ақылбек Арыстанбайұлы- Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті, Темір аудандық көркемсурет мектебінің бейнелеу өнері, сызу пәні мұғалімі
Сүйеубаева Айгүл Нұралықызы-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы,  «ГКС-12 ЖОББ» КММ-нің бейнелеу өнері және сызу пәнінің мұғалімі
Тулекова Венера Муратовна- Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, МКҚК «Балдырған» балабақшасының бейнелеу өнері және сызу пәнінің мұғалімі
Турешева Гулфайрус Болатовна-БҚО,Тасқала ауданы,Тасқала ауылы,  ЖОББ мектебінің бейнелеу өнері және сызу пәнінің мұғалімі
Хаджиева  Гульшат  Исахановна-Алматы облысы, Қапшағай қаласы, «Орта мектеп-гимназия  мектепке дейінгі шағын орталығымен» МКМ-нің бейнелеу өнері, сызу пәні мұғалімі
Қазбекова Мақпал Жаныбекқызы-Алматы қаласы, Бостандық ауданы, «Алматы электрмеханикалық колледжі»  КМҚК-нің өндірістік –оқыту шебері
Сарғожин Атабек Нұроллаұлы-Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет селосы, «Өнер» мектебінің домбыра сыныбының мұғалімі


«Үздік математика пәні мұғалімі-2019» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:

Абдрахманова Айзада Жамсаповна- СҚО Тайыншы ауданы, Калиновка ауылы, «Калиновка орта мектебі» КММ-нің математика пәні мұғалімі
Абдуалиева Кызгалдак Курмановна-Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Ғалым Жарылғапов атындағы аграрлық  колледжінің математика пәні мұғалімі
Абилханова  Гульхан Борибаевна-
Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қайнар ауылы, Қайнар орта  мектебі мектепке дейінгі  шағын  орталықпен КММ-нің математика  пәні  мұғалімі

Марипова Рано Аутовна-Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, «Қалжат орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» КММ-нің математика пәнінің мұғалімі

Абдуллаева Шаодат Нурлановна-Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, «Қалжат орта мектебі» КММ-нің математика  пәнінің  мұғалімі


Абылгазина Гаухар Толеубаевна-Алматы облысы, Алакөл ауданы, Достық кенті, №11 орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі

Ахметова Гулжахан Кариловна- Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, «Қалжат орта мектебі» КММ-нің математика пәнінің  мұғалімі

Адилханова Баян Нурбалаевна - Алматы облысы,Талғар қаласы№8 Ю.Гагарин атындағы дарынды балаларға арналған гимназиясының математика пәні мұғалімі
Акимова Райса Мамыровна-Ақтөбе  облысы, Ақтөбе  қаласы, М.Құрманғалиева  атындағы №32  мектеп-гимназиясының математика пәнінің  мұғалімі
Баймаганбетова Лаззат Советовна-Қарағанды облысы, Сәтбаев қаласы, «№16 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ-нің математика пәні мұғалімі
Байырбекова Жанерке Нышангалиевна-Шымкент қаласы, А.С.Макаренко атындағы №41 мектеп- лицейінің математика пәні мұғалімі

Боранова Жанилсын Абиловна- Қарағанды облысы, Сәтбаев қаласы «Қазақмыс» корпорациясы, технологиялық колледжі  математика пәні оқытушысы

Жайманова Нурбану Беймбетовна -БҚО Сырым ауданы Жырақұдық ауылы Жалпы білім беретін Қособа орта мектеп- балабақша кешені математика пәні мұғалімі
Жанузакова Аяулым Жанатовна-Шығыс Қазақстан облысы, Катонқарағай ауданы, Катонқарағай ауылы, Сейтқамза Ластаев атындағы орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Жортуыл Гүлжанар Шырынбекқызы- Шымкент қаласы, «Болашақ» жоғары колледжінің математика пәнінің  оқытушысы

Жұбаниязова Айдынкүл Жұбайқызы- Алматы қаласы, Алматы құрылыс және халықтық кәсіпшілік колледжінің жоғары санатты математика пәнінің мұғалімі

Кансултанова Рита Уразбаевна-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Интернационал ауылы, Аманжол Тұрғымбаев атындығы №7 ЖББМ  математика пәні мұғалімі

 Кайназарова Роза Кенжебаевна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Көлбастау ауылы, Ахмет Байтұрсынов атындағы №13 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің математика пәні мұғалімі
Карибаева Гульмира Усербаевна- СҚО, Тайынша ауданы, Аққұдық ауылы, Алабота орта мектебінің математика  пәні  мұғалімі
Кысабекова Гулназ Бегежановна-Астана қаласы, №78 мектеп - гимназиясының математика пәнінің мұғалімі
Қыдырғалиева   Эльмира  Аманғалиқызы-Батыс  Қазақстан   облысы, Ақжайық  ауданы, Қабыршақты  ауылы, «Бітік  мектеп-бөбекжай» кешенінің математика  пәнінің  мұғалімі
Минтаева Назира Турсыновна-Қызылорда қаласы, Батыржан Шалғынбаев атындағы № 217 орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Мұханбедияр Қамқа Сидаққызы-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, №1 мектеп-гимназиясының математика пәні мұғалімі
Мырзахметова Наргиза Каримовна-Шымкент қаласы, «Индустриалды техникалық колледж» МКҚК-нің математика пән оқытушысы  

Нурсапаева Раушан Габдоллановна-Алматы облысы, Сарқан ауданы, Сарқан қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі
Нысанбаева Жанат Бактыбаевна-Түркістан облысы, Арыс ауданы, Монтайтас ауылы, Бейсен Онтаев жалпы орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Садвакасова Лаура Габиденовна-Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Қаныш Сатпаев атындағы орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі
Тилемисова Назым Бакытовна-Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қайнарбұлақ селолық округы, Аппаз ауылы, Рамазан Сағымбеков атындағы жалпыға білім беретін №18 орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі,педагог-сарапшысы
Тілегенова Шолпан Амандыққызы-Мұнайлы ауданы, Дәулет ауылы, №3 арнайы жалпы білім беру мектебінің математика пәні мұғалімі

Толеубиева Карлыгаш Егизбайкызы-Жамбыл облысы, Шу ауданы, Абай атындағы шағын орталықты орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі
Хизизахунов Нигматжан Именжанұлы- Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы, Т.Кенжебаев орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі
Шаймерденова Ақалтын Айдуллаевна-Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, №6 ЖОББМ-нің математика пәні мұғалімі
Чултукова Жадыра Советхановна-Астана қаласы, №18 орта мектебінің І санатты математика пәні мұғалімі, математика магистрі
Абишбаева Карлыгаш Сагимбаевна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №48 Т.Рысқұлов  атындағы орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі
Кузиева Мадина Каримовна-Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Қ.Сәтбаев атындағы мектеп-лицейінің математика пәнінің мұғалімі
Оразәлі Гулина-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ ауылы, Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Әл-Фараби атындағы арнаулы гимназиясының математика пәні мұғалімі
Сақыбай Айбек Қайратұлы-Жамбыл  облысы , Меркі  ауданы, Интернационал ауылы, Аманжол  Тұрғымбаев атындағы №7 ЖББМ математика пәні мұғалімі

Еспаева Гулзат Егизтаевна-Түркістан облысы, Созақ ауданы, Таукент кенті,  Сүгір Әліұлы атындағы жалпы орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Шабылова Гулнур Кабибуллаевна- Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Қарашоқат бекеті, Қарашоқат ЖОББМ-нің математика пәні мұғалімі.

 

«ҮЗДІК МУЗЫКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:

Аетова Айгуль Болатбековна-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ақтөбе «Қалалық психологиялық- медициналық- педагогикалық консультациясы» КММ-нің жоғары санатты музыка жетекшісі
Аленова Арайлым Абдилдаевна-Ақтөбе қаласы, №19 орта мектебінің музыка пәні мұғалімі
Балтабаева Таңшолпан Елтайқызы-Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Бадамша селосы, «Қарғалы ауданындағы психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті» КММ-нің музыка жетекшісі
Бауыржанқызы Айжан-Павлодар қаласы, «№9 балабақшасы» МҚКК-нің  музыка пәні мұғалімі
Бокушева Гульмира Жумагалиевна- Астана қаласы, №1 өнер мектебінің музыка пәні мұғалімі
Дауылбаева Ғайния Жапбарбергенқызы-Қызылорда қаласы, №2 «Бөбек» санаториялық балабақшасы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің музыка пәні мұғалімі
Джалгасова Муслима Муратовна- Алматы облысы, Қарасай ауданы, Шамалған ауылы, «Бота» балабақшасының музыка жетекшісі
Джумамуратов Ерғали Жанабаевич-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Интернационал ауылы,  Аманжол Тұрғымбаев атындағы №7 ЖББМ-нің музыка пәні мұғалімі
Есеналиева Айгул Сакипжановна-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Тоғыз стансасы, "№7 ЖОББМ" КММ-нің музыка пәнінің мұғалімі
Есенбекова Шугыла Кенесовна-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Қостоған ауылы, Мақсұт Жылысбаев атындағы №14 жалпы білім беретін мектебінің музыка пәні мұғалімі
Әбдіғази Толғанай Жақсылыққызы-Астана қаласы, №25 орта мектебінің музыка пәні мұғалімі
 Жапброва Гульзира  Абсадыковна-Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Қыраш ауылы, №180 жалпы орта мектебінің музыка пәнінің мұғалімі
Зарипова Г.Р.-Алматы облысы, Есік қаласы, Еңбекшіқазақ ауданы, Терешкова атындағы орта мектебінің музыка пәні мұғалімі
Кабулова Улжан Лухпановна- Атырау облысы, Исатай ауданы, Тұщықұдық селосы, Жалпы білім беретін Жұмабай  Мырзағалиев атындағы орта мектебінің музыка пәні мұғалімі
Кожбанова Салтанат Абдикапаровна-Астана қаласы, Ясли сад №86 «Зияткер» музыка пәні мұғалімі
Кожебаев Дархан Ержанович-Астана қаласы, №1 өнер мектебінің музыка пәні мұғалімі
Купреева Ирина Александровна-Астана қаласы, Ясли сад №91 «Еңлік» музыка пәні мұғалімі
Курманова Надежда Дюсуповна-Атырау қаласы, Ә. Молдағұлова атындағы  №22 орта мектебінің музыка пәні мұғалімі
Масақбаева Көркем Атамурадовна-Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Ақшұқыр ауылы, МКҚК «Жауқазын» балабақшасының музыка пәні жетекшісі

Манапбаева Гулмира Дихановна - Алматы қаласы №200 мектеп-гимназиясының музыка пәні мұғалімі
Нурумбетова Жанна Ташкенбаевна-Астана қаласы, №1 өнер мектебінің музыка пәні мұғалімі
Нусипова Гульнура Саркитовна – Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Айшабибі ауылы, «Қарлығаш» бөбекжайының музыка жетекшісі
Сатмаханова Акерке Бақытқызы-Тараз қаласы, №35 «Ер Төстік» бөбекжай-бақшасының музыка пәні мұғалімі
Сулейманова Мадина Кузембаевна- г. Астана, №60 Детский сад «Арай» музыкальный руководитель
Таласова Роза Арыстанбековна-Астана қаласы, № 46 «Самал» санаториялық балабақшасының музыка жетекшісі
Увашов Ескендир Амирбекович-Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Юрий Гагарин атындағы мектеп-лицейінің музыка пәні мұғалімі
Хаирова Айнур Кужабергеновна-Астана қаласы, №1 өнер мектебінің музыка пәні мұғалімі
Халбаева Гулмира Муратбаевна-Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Саржансай ауылы, №5 «Балбөбек» бөбек – бақшасының музыка пәні мұғалімі
Ержанова Сандугаш Жумагуловна-Астана каласы, № 90 Еркежан балабақшасының музыка пәні мұғалімі

«Үздік тарих пәні мұғалімі-2019» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:

Абдрахманова Калима Даулетовна-Алматы қаласы, Медеу ауданы, Жоғары медициналық колледжінің тарихшы мұғалімі
Айтышева Анара Кабидоллақызы-Астана қаласы, № 26 мектеп-гимназиясының тарих пәні мұғалімі
Батырханова Айсулу Галиевна-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Интернационал ауылы, А.Тұрғымбаев атындағы №7 ЖББМ-нің тарих пәнінің мұғалімі
Бубенко Лариса Антоновна-Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с.Калиновка, КГУ «Калиновская ОШ» учитель истории
Дегенбаева Гульстан Маратовна-Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Тайпақ ауылы, Тайпақ колледжінің тарих пәнінің оқытушысы
Дишенова Ұлдай Захаровна-БҚО, Жәнібек ауданы Тегісшіл ауылы, Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебінің тарих пәнінің жоғары санатты мұғалімі
Дюсембаева Сабира Зекеновна-Алматы қаласы, Әуезов ауданы, «Жаңа Ғасыр» №175 гимназиясының тарих пәні мұғалімі
Әбуталиева Әлия Асқарқызы-Атырау қаласы, М.Ломоносов атындағы орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Жалелова Толқын Маденихановна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Н. Әлімқұлов атындағы орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Ибрагимова Гульвира Масимжановна- Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы, Шонжы политехникалық колледжінің тарих пәнінің оқытушысы
Ишмухамедова Балерке Сайфуллиновна-Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Ынталы ауылы, Ұрымқай орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Койлыбекова Акнур Дуйсеновна-Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, №5 Жаңатас колледжінің директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары,тарих пәні оқытушысы

Куренбаева Марал Турсынбековна- Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Сарымолдаев ауылы №44 жалпы орта мектебі КММ-нің тарих пәні мұғалімі

Көбенов Жарасқан Жайлыбайұлы-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, №1 мектеп-гимназиясының тарих пәні мұғалімі
Курбанов Токтархан-ШҚО, Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, №4 аралас жалпы білім беретін мектебінің тарих пәні мұғалімі
Мухаметжанова Мақпал Мухтаровна-Алматы облысы, Панфилов ауданы, Көктал ауылы, Абай атындағы орта мектебінің оқу ісі жөніндегі орынбасары, тарих пәнінің мұғалімі 
Мирланұлы Ғалым-Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы,  Т.Кенжебаев атындағы орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Мустафиева Эльмира Бакытовна-БҚО, Орал қаласы, Орал «Мақсат» медициналық колледжінің тарих пәні оқытушысы
Муталхан Мұратбек-Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Қарағаш ауылы, Қарағаш орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Самсалиева Сауле Алибековна-Алматы қаласы, Әуезов ауданы, «Жаңа Ғасыр» №175 гимназиясының тарих пәнінің мұғалімі, педагог- зерттеушісі
Сапарова Зухра Абуовна-СҚО, Аққайың ауданы, Аралағаш ауылы, Қайырбек Оразов атындағы Аралағаш орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
Сүлейменова Әдемі Серікқызы-БҚО, Жәнібек ауданы, Талов ауылы, Ғ.Сарбаев атындағы ЖОББМ-балабақша кешенінің тарих пәні мұғалімі

Суюншалина  Мирамгул Сейлхановна-Ақтөбе  облысы, Шалқар  қаласы, «№1  мектеп-гимназиясы» КММ тарих  пәнінің  мұғалімі
Бектұрғанова Бағдагүл Оразбайқызы-Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Қаражар ауылы, Қаражар орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Жунусова Лаззат Жумагуловна-Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №23 Ж.Қизатов атындағы мектеп-лицейінің тарих пәнінің мұғалімі
Карамулдинова Айнагуль Амангельдиновна-Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қарғалы ауылы, М.Тынышбаев атындағы орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
Тәліпбай Гүлжаз Есенханқызы- Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Т.Әлімқұлов атындағы №14 мектеп интернат-лицейінің тарих пәні мұғалімі.

 

«Үздік химия пәні мұғалімі-2019» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:

Телеғұсова Назерке Қыдырбайқызы-Маңғыстау облысы,Маңғыстау ауданы, С. Жаңғабылов атындағы орта мектептің II санатты химия пәні мұғалімі

Аясханова  Ажар  Калкамановна-Алматы  облысы, Ақсу  ауданы, Қаракөз  ауылы, Б.Садырбайұлы атындағы орта мектептің химия пәні мұғалімі

Айтахунова Ризвангуль Шерияздановна-Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы, Шонжы политехникалық колледжінің І-санатты, сертификатталған 1-деңгейлі  химия пәнінің оқытушысы
Алданаева Зарина Маликовна-Актюбинская область, город Актобе,  КГУ «средняя школа №19» бакалавр химия
Аманова Камшат Калилиллаевна-Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Сунақата ауылдық округі, Еңбек ауылы, №242 негізгі орта мектебінің химия пәні мұғалімі
Асанова Мадина Абсаттаровна-Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Ерназар ауылы, Байгелді Кейкиев атындағы орта мектебінің химия пәні мұғалімі
Байболова Райгуль Нургожановна- ШҚО Үржар ауданы, Үржар ауылы Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектебінің химия пәнінің мұғалімі

Габдуллина Жулдыз Даулетхановна-ШҚО Үржар ауданы, Үржар ауылы, «Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп» КММ-нің химия пәнінің мұғалімі.
Даулетбаева Дина Берикказиевна-Жамбыл  облысы, Меркі  ауданы, Интернационал ауылы, Аманжол  Тұрғымбаев атындағы №7 ЖББМ-нің химия пәні мұғалімі
Дусипова Миргүл Уәлиқызы- Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Кемерши ауылы, Қ.Жазықов атындағы орта мектебінің химия пәні мұғалімі

Жексембиева Бахыткуль Токбергенқызы- Алматы қаласы Д.А. Қонаев атындағы колледжінің химия пәні оқытушысы, химия ғылымдарының магистрі
Еділ Айжан Еділқызы-Алматы облысы, Қапшағай қаласы, «Орта мектеп-гимназия мектепке дейінгі шағын орталығымен» МКМ-нің химия пәнінің мұғалімі
Ережепова Турганкул Алухановна-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №19 орта мектебінің химия және биология  пәні мұғалімі
Кабдолданова Айнур Турсынбековна- ШҚО, Аягөз ауданы, Шынқожа ауылы, Шынқожа батыр атындағы жалпы білім беретін орта мектебінің химия пәні мұғалімі
Салтанатқызы Ұлмекен- Атырау облысы, Атырау қаласы, Жалпы білім беретін №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебінің химия пәні мұғалімі
Саңқайбаева Гүлжан Жолдасбекқызы-Алматы облысы,  Талдықорған қаласы, Талдықорған политехникалық колледжінің химия пәнінің оқытушысы
Сатыбалды Ұлдидар Нұрғалиқызы-Астана қаласы, №74 мектеп – гимназиясының химия пәнінің мұғалімі
Султанова Несибели Сулеймановна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Көлбастау ауылы, Ахмет Байтұрсынов атындағы №13 орта мектебінің химия пәнінің мұғалімі
Тажиева Жанна Закрияновна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ә.Молдағұлова атындағы №28 орта мектебінің химия пәнінің мұғалімі
Тапенова Назым Турсункановна-Астана қаласы, №26 мектеп-гимназиясының химия пәні мұғалімі
Тасмаганбетова Алмагуль  Галимжановна
-Қостанай облысы, Арқалық қаласы, село  Родина, Родина жалпы білім беретін орта  мектебінің химия пәні мұғалімі
Айтпанбетова Роза Серикбаевна-Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Айдарлы ауылы, №139 орта мектебінің педагог-зерттеушісі, жоғары санатты химия пәнінің мұғалімі
Издибаева Гүлбану Бержанқызы-Алматы қаласы, Әуезов ауданы, «Жаңа Ғасыр» №175 гимназиясының химия пәні мұғалімі
Медетова Лаззат Муталлаповна-Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Қоғалкөл ауылы, №44 орта мектебінің химия пәнінің мұғалімі
Оразгулова Жанар Жандуллаевна-Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, №8 ЖОББМ-нің химия пәні мұғалімі.

«Үздік ағылшын тілі пәні мұғалімі-2019», «Үздік бейнелеу өнері және сызу пәні мұғалімі-2019», «Үздік математика пәні мұғалімі-2019», «ҮЗДІК МУЗЫКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019», «Үздік тарих пәні мұғалімі-2019», «Үздік химия пәні мұғалімі-2019»   байқауларының І кезеңінің қорытындысы бойынша байқауға қатысушылар республикалық жинақ кітабымен және  республикалық дипломмен марапатталады.  Жинақ кітап пен дипломды казпошта арқылы қатысушылардың мекен жайына ұйымдастырушы тарап жөнелтеді Және екінші кезеңге өткен байқауға қатысушылардың электрондық пошталарына екінші кезеңнің ережесі жіберіледі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ИННОВАЦИЯЛЫҚ БІЛІМ ЗАМАН ТАЛАБЫ» АТТЫ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ ЖОБАЛАР БАЙҚАУЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ

 

 

 

 «Инновациялық білім заман талабы»

атты республикалық ғылыми жобалар байқауының қорытындысы

 

 Ғылыми жобалар байқауына республикадан колледж оқытушылары мен студенттері,  жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының педагогтары, оқушылар қатысты.

Байқаудың мақсаты: педагогтардың инновациялық әдістері мен ғылыми әлеуетін арттыру, тәуелсіз Қазақ Еліне деген құрметін күшейту, отансүйгіштік сезімін арттыру болып табылады.

 Байқаудың әділ қазылар алқасы:                

  1. Мақсат Алпысбесұлы– Әділ қазылар төрағасы, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің профессоры, т.ғ.д.
  2. Қалиев Жабай Нұрмақұлы- Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті, МТИ Бөлім басшысы, педагогика ғылымдарының кандидаты, академик.
  3. Әмірғалиева Дайра Кайнемқызы- Астана қаласының Білім басқармасының бас маманы.
  4. Елеусізов Ербол Ибрагимович-ҚазҒЗЮ гуманитарлық заң колледжінің оқытушысы, академик.

 

«Инновациялық білім заман талабы»

атты республикалық ғылыми жобалар байқауының жеңімпаздары:

 

Жұмақұлова Нәзира Сағынғалиқызы- Жамбыл облысы, Шу ауданы Төле би ауылы С.Шәкіров атындағы орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Рахимжанова Коркем Хасеновна- Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз қаласы «№5 жалпы білім беретін орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Кулумбетова Гульбарам Аркабаевна – Nur-sultan қаласы №82 «Дарын» мамандандырылған лицейінің математика пәні мұғалімі.

 

Жуманалиева Гулнар Саламатовна –Жамбыл облысы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің  информатика пәні оқытушысы.

 

 

Тоқтасын Алхан Қайнарұлы- Nur-sultan қаласы №83 мекеп-гимназиясының оқушысы, жетекшісі: Сарсембаева Зауре Тазабековна.

 

Нұғманова Жазира- Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы Ә.Мүсілімұлы атындағы №101 мектеп-лицейінің оқушысы.  Жетекшісі: Өмірбекова Әлия Жұмабекқызы.

 

 

Куандыкова Камила - Nur-sultan қаласы №65 мектеп-гимназиясының оқушысы. Жетекшісі: Скакова Гулим  Копесовна

 

Жалғасбай Нұрсәт Нұрлыбайұлы- Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы Сарбие селосы Сапақкөл орта мектебінің оқушысы.Жетекшісі: Омарова Кенжегуль Нұрбаевна

 

 

 

Жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының  білім алушылары мен студенттер арасында өткен ғылыми жобалар байқауының «үздік ғылыми жоба» номинациясы бойынша жеңімпаздары:

 

  1. Аманқос Сағыныш Талғатұлы- Nur-sultan қаласы, Сарыарқа ауданы «№19 орта мектеп» мемлекеттік мекемесінің 7 «Ә» сынып оқушысы. Жетекшісі: Момынов Мақсат Үмбетханұлы
  2. Зейнуллин Жалғасбек Ауельбекұлы - Ақмола облысы Көкшетау қаласы «Гуманитарлы- техникалық лицей-мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 6- сынып оқушысы. Жетекшісі: Шаменова Марал Тыныштыковна.
  3. Хаджабай Әсел Қорғанбайқызы- Қостанай облысы, Науырзым ауданы, Қожа ауылы «Науырзым ауданы білім беру бөлімінің Науырзым орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің 2-сынып оқушысы. Жетекшісі: Султанова Гулден Конысбайкызы .
  4. Ақпай Мадина – Жамбыл облысы Шу ауданы  А.С.Макаренко  атындағы  шағын орталықты орта мектебінің бастауыш сынып  оқушысы. Жетекшісі:Касабекова Гулнара  Қуанышевна математика пәнінің мұғалімі. 
  5. Ербай Нұрдәулет - Жамбыл облысы Шу ауданы  А.С.Макаренко  атындағы  шағын орталықты орта мектебінің бастауыш сынып  оқушысы. Жетекшісі:Касабекова Гулнара  Қуанышевна .
  6. Төреқұл Перизат Бахытқызы- Nur-sultan қаласы Сарыарқа ауданы №19 орта мектеп» мемлекеттік мекемесінің оқушысы. Жетекшісі:Момынов Мақсат Үмбетханұлы .

 

  1. Тұяқбаева Сандуғаш Әмірқызы -Қостанай облысы Арқалық қаласы «Арқалық медицина колледжі» МКҚК студенті.
  2. Сағатбек Даниал Нұрлыбекұлы – Қызылорда облысы Шиелі ауданы   №252 Г.Н.Ковтунов Атындағы  мектеп –гимназиясының оқушысы. 
  3. Момыш Бақытжан- Жамбыл облысы Шу қаласы А.С.Макаренко атындағы шағын орталықты орта мектебінің оқушысы. Жетекшісі: Қасабекова Гулнара Қуанышевна
  4. Советова Еркежан Нұртайқызы - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз қаласы «№5 жалпы білім беретін орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  9-сынып оқушысы.Жетекшісі: Абишева Айнур Айтбековна
  5. Жаңабеков Ернар - Жамбыл облысы Сарысу ауданы Ақтоғай ауылы «Ақтоғай» орта мектебінің 9- сынып оқушысы. Жетекшісі Әділбекова Жанар.

 

  1. Кемал Ғазим - Жамбыл облысы Сарысу ауданы Ақтоғай ауылы «Ақтоғай» орта мектебінің 9- сынып оқушысы. Жетекшісі: Баймуратов Ғазиз.

 

  1. Бекзат Гүлсезім Ғабитқызы- Жамбыл облысы  Жуалы  ауданы Шақпақата  ауылы  №4 Құрманбек  Сағындықов  атындағы  орта  мектебінің 8-сынып оқушысы. Абишева Айнур Айтбековна

 

  1. Оразымбетова Арайлым – Жамбыл облысы Сарысу ауданы Ақтоғай ауылы «Ақтоғай» орта мектебінің 9-сынып оқушысы. Жетекшісі:Әділбекова Жанар.

 

  1. Сарымбетова Алия Аскаровна- Тараз қаласы Жамбыл инновациялық колледжінің студенті. Жетекшісі: Сарымбетова Алия Аскаровна.

 

  1. Шаханова Гулдана Улмесбековна- Түркістан облысы Жетісай ауданы Әден ата ауылы №40 «Ынтымақ» жалпы орта мектебікоммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқушысы. Жетекшісі: Шаханова Гулдана  Улмесбековна.

 

  1. Сейтбек Аяулым Даниярқызы -Түркістан облысы Жетісай ауданы Әден ата ауылы №40 «Ынтымақ» жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқушысы. Жетекшісі: Шаханов Данияр Сейтбекұлы.

 

  1. Оспанов Токжан- Жамбыл облысы, Меркі ауданы Меркі ауданы әкімдігінің білім бөлімінің №7 А.Тургумбаев аттындағы жалпы білім беру мекемесінің  9- сынып оқушысы. Жетекшісі: Сымтыкова Гульбара Валиевна.
  2. Нұрбаева Шынар Серікқызы - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Сарбие селосы Сапақкөл орта мектебінің 7-сынып оқушысы. Жетекшісі: Омарова Айгерім Нұрбайқызы.
  3. Сейдахметова Саяна Саматовна –Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Сұлтан Баймағанбетов атындағы мектеп-гимназиясы мемлекеттік мекемесінің 7-сынып оқушысы. Жетекшісі: Кожагалиева Гульдана Женисовна. 
  4. Есмаева Елизавета, Алшерова Сая- Қызылорда облысы Шиелі ауданы №252 Г.Н.Ковтунов атындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқушылары.Жетекшісі: Актаева Айдана Женисбековна
  5. Зарубина Алина Дмитриевна-Ақмола облысы Көкшетау қаласы № 8 орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 9- сынып оқушысы.Жетекшісі: Меренцова Ирина Евгеньевна.
  6. Ермұхан Қарлығаш Ерманапқызы- Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы №19 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп- гимназиясының 9-сынып оқушысы. Жетекшісі: Мырзаханова Индира Башановна.
  7. Қажыбекова Ботагөз- Nur-sultan қаласы «№24  орта  мектеп»  ММ –нің 11 сынып оқушысы. Жетекшісі: Жаңабек Дана Әкімжанқызы.
  8. Сағындық Хамза- Коммуналдық Мемлекеттік Мекеме №13 мектеп-гимназия 3«Ә» сыныбының оқушысы. Жетекшісі: Қалдан Ләззат Аманғалиқызы.
  9. Хамза Зәмзагүл Айбарқызы- Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз селосы Кенбай орта мектебінің 11-сынып оқушысы. Жетекшісі: Айдарова Ақбалжан.
  10. Әбдіраш Аяулым Мұратқызы-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Айтеке би кенті №266 мектеп-лицейінің 7-сынып оқушысы. Жетекшісі: Уразбаева Жаухар Куттыкияевна
  11. Утепова Құттыгүл- Жамбыл облысы Талас ауданы Қаратау қаласы Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің студенті. Жетекшісі:Уртаева Жумагул Жолдасбековна.
  12. Серікбаева Айда- Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің студенті. Жетекшісі:Субинов Нуржан Кеңесбекұлы.
  13. Изтилеу Айым- Жамбыл облысы Талас ауданы Қаратау қаласы Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің студенті. Жетекшісі: Шуленбаева Алия Нургалиевна.
  14. Рустембекова Нұрай - Алматы қаласы Медеу ауданы №17 мектеп-интернатының 7-сынып оқушысы. Жетекшісі: Нышанбаева Құттықыз Ордабаевна.
  15. Палман Аяулым - Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы №19 Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының 9- сынып оқушысы. Жетекшісі: Сванбаева Ұлбосын Рысбаевна.
  16. Нұрланбеков Дарын- Nur-sultan қаласы №50 мектеп-лицейінің 6-сынып оқушысы. Жетекшісі: Аяғанова Ақерке Сарсенбайқызы.
  17. Мейірхан Арайлым Әмірханқызы- Жамбыл  облысы, Жуалы  ауданы Шақпақата  ауылы №4  Құрманбек  Сағындықов  атындағы  орта мектебінің оқушысы. Жетекшісі: Дембаева  Асия  Маханбетовна                     
  18. Тілеулес Әділжан, Абенов Ерасыл- Қарағанды облысы Нұра ауданы Ақмешіт ауылы С.О.Талжанов атындағы ЖОББМ –ның 4-сынып оқушысы. Жетекшісі: Абиева Айгерим Жомартовна.

 

  1. Жарылқасын Сымбат Мейрамбекқызы- Астана қаласы «Асу» гуманитарлық-техникалық колледжінің студенті. Жетекшісі:Тумагалиева Куляш.

 

  1. Нуржауова Перизат Нұрбайқызы- Түркістан обылысы Шымкент қаласы Алдиярова Сайрам" медициналық колледжінің студенті. Жетекшісі: Байгандиева Ақжарқын Қадыралыевна.

 

  1. Негметолла Сания Серікқызы-Көкшетау қаласы «Арна» Көкшетау Жоғарғы колледжінің студенті. Жетекшісі: Канафин Амангельды Жақсылықұлы.

 

  1. Әлиәкім Нұрай- Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы №212 мектеп-гимназиясының 8-сынып оқушысы. Жетекшісі: Ботантаева Айгул Султанқызы.

 

  1. Бахрам Ақерке Бауыржанқызы - Түркістан облысы Келес ауданы,Аманжар ауылы №28 «Мақташы» жалпы орта мектебі.Жетекшісі: Минбаева Галия Бахтияровна.

 

  1. Көбей Омархаям Ролланұлы- Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қаратау ауылы Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің «Панфилов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі 11-сынып   сынып оқушысы. Жетекшісі: Бимендиева Гүлмира  Әбдірашқызы.

 

  1. Бұрхан Сымбат Күмісбекқызы- Түркістан облысы Келес ауданы, Аманжар ауылы №28 «Мақташы» жалпы орта мектебінің 4- сынып оқушысы. Жетекшісі: Асабаева Ұлтуар Ақбердиовна.

 

  1. Нұртай Дана- Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қарабөгет ауылы Аль-Фараби атындағы орта мектебi МДШО және Еркін бастауыш мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі 10- сынып оқушысы. Жетекшісі: Досаноманова Айгуль Байгазиевна

 

  1. Есжан Айзада- Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қарабөгет ауылы Аль-Фараби атындағы орта мектебi МДШО және Еркін бастауыш мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі 10- сынып оқушысы. Жетекшісі:Досаноманова Айгуль Байғазықызы.

 

  1. Лесбай Жангүл- Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Сыңғырлау ауылы «Сыңғырлау мектеп – балабақша кешені» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 6- сынып оқушысы.Жетекшісі: Үсенова Зейнегул

 

  1. Рүстем Инабат- Nur-sultan қаласы №52 мектеп-гимназиясының 7-сынып оқушысы.Жетекшісі: Қайыркен Фариза Құсбекқызы
  2. Хуантқанұлы Нұрмухамет- Nur-sultan қаласы №52 мектеп-гимназиясының 10- сынып оқушысы. Жетекшісі: Набиева Баян Құдайбергенқызы
  3. Нурмуханова Сая - Nur-sultan қаласы №52 мектеп-гимназиясының 8- сынып оқушысы.Жетекшісі: Жанисова Лаура Амангелдыновна
  4. Сабитова Даяна- Nur-sultan қаласы №52 мектеп-гимназиясының 7-сынып оқушысы.Жетекшісі:Ахметова Қымбат Асигатовна
  5. Сабырбек Арайлым Ержанқызы- Қарағанды облысы, Сәтбаев қаласы «Қазақмыс» корпорациясының Технологиялық колледжі» ЖММ-нің студенті. Жетекшісі: Бахтияр Сания Қуандыққызы.
  6. Абдумуталипова Сарвиноз - Түркістан облысы, Түркістан  қаласы №19 жалпы  орта  мектебінің 7-сынып оқушысы.Жетекшісі: Нарматов  Илхомжон  Суннаттулаевич.
  7. Манатай Алишер - Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қарабөгет ауылы Аль – Фараби атындағы орта мектебі 8-сынып оқушысы. Жетекшісі: Молдажанова Лаура Серикжановна.
  8. Парахатов Нұрсұлтан Алимбайұлы Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Бейнеу селосы«Атамекен орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқушысы. Жетекшісі:Бортанов Нурбол Догдырбаевич.
  9. Аманбай Шұғыла -Маңғыстау  облысы  Маңғыстау  ауданы Ұштаған  селосы «А.Өтепбергенов  атындағы  орта  мектеп» мемлекеттік мекемесінің 8-сынып оқушысы.Жетекшісі: Бекмурзина Жаңыл Сүндетқызы.
  10. Бакыт Дильназ-Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Ұштаған селосы«А.Өтепбергенов  атындағы  орта  мектеп» мемлекеттік мекемесінің              8-сынып оқушысы.Жетекшісі: Бекмурзина   Жаныл  Сундетовна.
  11. Айтжанова Қалжан -Маңғыстау  облысы  Маңғыстау  ауданыҰштаған  селосы«А.Өтепбергенов  атындағы  орта  мектеп» мемлекеттік мекемесінің            7-сынып оқушысы. Жетекші: Бекмурзина  Жаңыл Сүндетқызы.
  12. Теннагимова Хадиша Айтжанова Қалжан   -Маңғыстау  облысы  Маңғыстау  ауданыҰштаған  селосы«А.Өтепбергенов  атындағы  орта  мектеп» мемлекеттік мекемесінің 11-сынып  оқушысы.Жетекшісі: Бекмурзина  Жаңыл  Сундетовна.
  13. Дүйсенбек Әсел Мұратбекқызы- Түркістан облысы, Жетісай ауданы,Асықата кенті « № 11 Жеңіс» мектеп- гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 3 –сынып оқушысы. Жетекшісі:Журкабаева Халима Халыққызы .
  14. Ержанұлы Бекқожа - Түркістан облысы, Жетісай ауданы,Асықата кенті « № 11 Жеңіс» мектеп- гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  2 -сынып оқушысы. Жетекшісі:Макашева Гульнора Тулягановна.
  15. Жұмабай Асемай Ержанқызы -Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Асықата кенті « № 11 Жеңіс» мектеп- гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 3 –сынып оқушысы. Жетекшісі:Акылбекова Меруерт Исматуллақызы.
  16. Мади Алдияр Елтиярұлы- Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Асықата кенті «№ 11 Жеңіс» мектеп- гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқушысы. Жетекшісі: Жакыпбекова Нурша Кылышбековна
  17. Сарыбай Жарқынбек- Түркістан облысы, Жетісай ауданы,Асықата кенті « № 11 Жеңіс» мектеп- гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 3 –сынып оқушысы. Жетекшісі:Журкабаева Халима Халыққызы.
  18. Маратұлы Нурмухаммед - Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Асықата кенті « № 11 Жеңіс» мектеп- гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқушысы. Жетекшісі: Жакыпбекова Нурша Кылышбековна.
  19. Серікбай Назерке Алиханқызы- Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Асықата кенті « № 11 Жеңіс» мектеп- гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқушысы.Жетекшісі: Джанботаева Улбала.
  20. Жұмаева Шәкира Ерахметқызы- Nur-sultan қаласы №70 мектеп-лицейінің оқушысы. Жетекшісі: Рахимжанова Ақмейір Құдайбергенқызы.
  21. Нургaлиeвa Мaликa Aлиeвнa- Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы М.Мәметова атындағы Қызылорда педагогикалық жоғары колледжінің,0105000-«Бacтaуыш білім бeру» мaмaндығының ІІІ курc студенті. Жeтeкшіcі: Нурмaновa Aктолкын Дaрхaновнa
  22. Алмасбек Дильназ- Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы №19 Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының 10 «А» сынып оқушысы. Жетекшісі:Турикбаева Индира.
  23. Бұрхан Айша Күмісбекқызы - Түркістан облысы Келес ауданы «Аманжар» ауылы    №28 «Мақташы» жалпы орта мектебі  коммуналдық мемлекеттік мекемесінің   2- сынып оқушысы. Қасымбекова Күнсулу Арыстанқызы.
  24. Әбдікәрім Aқнұр Aбытқызы - Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы М.Мәметова атындағы Қызылорда педагогикалық жоғары колледжінің, 0105000-«Бacтaуыш білім бeру» мaмaндығының ІІІ курc cтудeнті. Жeтeкшіcі: Нурмaнoвa Aктoлкын Дaрхaнoвна.
  25. Болатова Ақнұрай Азатқызы- Қызылорда облысы Шиелі ауданы «№252 Г.Н.Ковтунов атындағы мектеп-гимназиясының» 8 –сынып оқушысы. Жетекшісі:Қалымбетова Күлжан Әбдіқадырқызы.
  26. Қадыр Ақниет Ануарқызы- Nur-sultan қаласы «№24 орта  мектеп»  мемлекеттік мекемесінің  6-сынып   оқушысы.Жетекшісі: Оразхан Марина
  27. Болатов Алихан Талғатұлы Маңғыстау облысының білім басқармасы «ІТ лицейінің» оқушысы. Жетекшісі:Абишева Айнур Айтбековна
  28. Қалпен Әміржан - Маңғыстау облысының білім басқармасы «ІТ лицейінің» оқушысы. Жетекшісі: Жумаев Жолдыбай.
  29. Қалпен Айсұлу -Маңғыстау облысының білім басқармасы «ІТ лицейінің» оқушысы. Жетекшісі: Жумаев Жолдыбай.
  30. Мендигалиева Жансұлу -Маңғыстау облысының білім басқармасы «ІТ лицейінің» оқушысы. Жетекшісі: Жумаев Жолдыбай.
  31. Қалмаханұлы Темірлан -Кызылорда облысы , Шиелі ауданы «№ 252 Г.Н. Ковтунова атындағы мектеп - гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқушысы. Жетекшісі: А.Утепбергенова.
  32. Омурсин Аружан, Мұратқызы Дана – Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы «Н.Ә.Марабаев атындағы №7 мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі  6- сынып оқушылары.Жетекшісі: Алпысбаева Алия Боранбаевна.
  33. Филиппов Владимир-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы группа «Каскелең Гуманитарлы-Техникалық колледжінің 2-курс студенті.Жетекшісі: Бекназарова Сапаргуль Молдабаевна.
  34. Расаева Нуржайнар Суйинбайқызы Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы Каскелең Гуманитарлы-Техникалық колледжінің 3-курс студенті.Жетекшісі: Бекназарова Сапаргуль Молдабаевна
  35. Қайрылғазынова Жансая Айдосқызы-Алматы облысы, Талдықорған қаласы«Бизнес, құқық және жаңа технологиялар» колледжінің суденті. Жетекшісі: Жумадилова Сауле Мауленовна.
  36. Мақсұтқызы Дильназ, Қонысбай Аружан- Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы 7-сынып оқушылары. Жетекшісі: Тайбағарова А.С,Сульбаева Д. К.
  37. Бауыржанова Мерей - Қостанай облысы Арқалық қаласы Амангелді ауданы Қарасу ауылы  Жасбуын жалпы білім беретін  орта мектебінің 10 сынып оқушысы. Жетекшісі:  Құрманғалиева  Гулнар.
  38. Жұмат Мәлік- Маңғыстау облысы,Қарақия ауданы,Сенек ауылы Қашаған Күржіманұлы атындағы орта мектебінің 7 а сынып  оқушысы. Жетекшісі:  Утебекова Айсара.
  39. Бекболатұлы Игілік -Маңғыстау облысы,Қарақия ауданы,Сенек ауылы Қашаған Күржіманұлы атындағы  орта мектебінің 6 «а» сынып  оқушысы. Жетекшісі:Утебекова Айсара.
  40. Ислам Арайлым -Маңғыстау облысы,Қарақия ауданы,Сенек ауылы Қашаған Күржіманұлы атындағы орта мектебінің 7 «А» сынып  оқушысы. Жетекшісі:  Кенесариева Нұржанат.

 

  1. Жақсылық Перизат -Маңғыстау облысы,Қарақия ауданы,Сенек ауылы Қашаған Күржіманұлы атындағы орта мектебінің 7 «а» сынып оқушысы. Жетекшісі:  Кенесариева Нұржанат.

 

  1. Садуақас Назгүл- Түркістан облысы Кентау қаласы «Кентау көпсалалы колледжі» МКҚК студенті. Жетекшісі:Молдабекова Райхан Ержанқызы.

 

  1. Кудабек Рамазан Кудабекұлы-Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы №9 жалпы орта білім беретін мектебінің 8-сынып оқушысы. Жетекшісі:Нурганова Хадиша Едресовна.

 

  1. Бақыт Ажар Ардаққызы -Астана Райымбек батыр атындағы №50 Қаз.Ғарыш мектеп-лицейінің 3 «А» сынып оқушысы.Жетекшісі: Қабдуалиева Гүлмира Нығыманқызы.
  2. Мухамбетова Амалия- Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, №7 Н.А.Марабаев атындағы мектеп-лицейі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 8-сынып оқушысы. Жетекшісі: Молдабекова Райхан Ержанқызы.

 

  1. Салкен Ельнура Сабырқызы- Қарағанды облысы Нұра ауданы Ахмет ауылы «С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлкеттік мекемесінің 10 сынып оқушысы. Жетекшісі: Серикова Бибигуль Каирбековна.

 

  1. Әбдіраш Аяулым Мұратқызы -Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Айтеке би кенті №266 мектеп-лицейнің 7-сынып оқушысы. Жетекшісі: Уразбаева Жаухар Куттыкияевна.  

                                         

  1. Тұрысбек Аружан Жақсыбекқызы- Алматы қаласы, алмалы ауданы Алматы мемлекеттік көлік және коммуникациялар колледжінің студенті. Жетекші : Алдажуманова Мейрам Ерулановна.

 

  1. Дүйсен Ақмарал Сәрсенбекқызы- Маңғыстау облысы, Қарақия аудандық білім бөлімі «Жетібай ауылының №8 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқушысы. Жетекшісі:Сейтмуханова Алтынай Исановна.

 

  1. Абдиханова Ақерке Абамуслимқызы - Түркістан облысы, Кентау қаласы Кентау көпсалалы колледжінің студенті. Жетекшісі: Жунусова Махаббат Аманжоловна.

 

  1. Устаева Адия -Павлодар облысы Май ауданы, Көктөбе ауылы «Көктөбе жалпы орта білім беретін мектеп» мм 2-сынып оқушысы. Жетекшісі: Устаева Алтын Сериковна.

 

  1. Мұратбек Әйгерім Айдарқызы- Қостанай облысы, Науырзым ауданы, Қожа ауыл. Науырзым орта мектебінің оқушысы. Жетекшісі: Айдарбаева Перизат Альпамысовна.

 

  1. Хасенова Венера Нурсултановна -Қостанай облысы, Науырзым ауданы, Қожа ауыл. Науырзым орта мектебінің 9-сынып оқушысы. Жетекшісі: Айдарбаева Перизат Альпамысовна.

 

  1. Халмұратов Айғали-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Сарымолаев ауылы Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының«№9 Меркі колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық  кәсіпорны «Токарлық іс және металл өндеу» мамандығының 3 курс, 35 тобының білімгері. Жетекшісі:Борибаева Назира.

 

Жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының  оқытушылар мен педагогтар арасында өткен ғылыми жобалар байқауының «үздік ғылыми жоба» номинациясы бойынша жеңімпаздары:

 

  1. Альтергот Владимир Викторович- Ақмола облысы Көкшетау қаласы «Техникалық-гуманитарлы лицей-мектебі» КММ тарих және дінтану пәндерінің мұғалімі.
  2. Баткалова Анар Жанабергеновна- Ақмола облысы, Көкшетау қаласы «Техникалық-гуманитарлы лицей-мектебі» КММ орыс тілі мен әдебиеті  пәнінің мұғалімі.

 

  1. Амзина Канат Жадигеровна- Nur-sultan қаласы №77 мектеп-гимназиясының  ағылшын тілі пәнінің мұғалімі.
  2. Солпанова Ұлболсын Файзуллақызы- Nur-sultan қаласы №72мектеп-гимназиясының  қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі.

 

  1. Алиева Саним Жакуовна- Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық ауылы«Құрық орта мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалімі.

 

  1. Серекбаева Кумисай Алимбаевна- Маңғыстау облысы Қарақия ауданы  Құрық ауылы «Құрық орта мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің технология пәні мұғалімі.

 

  1. Борашева Ардақ Борашқызы- Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, Құрық ауылы«Құрық орта мектеп-гимназиясы» КММ География пәні мұғалімі.

 

  1. Амирова Нургуль Ануарбековна- Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, Құрық ауылы «Құрық орта мектеп-гимназиясы» КММ Жоғары санатты мектепалды даярлық сынып тәрбиешісі.

 

  1. Төлеуғазы Айсұлу Төлеубайқызы- Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай селосы Ақтоғай аграрлық – техникалық колледжі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің педагог-психологы.

 

  1. Хайруллина Лунара Суйншбаевна- Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Бесарық ауылы Ж. Қыдыров атындағы № 54 жалпы орта мектебінің мұғалімі.

 

  1. Досалиева Раушан Амангельдиевна - Алматы қаласы «М. Тынышбаев атындағы ҚазККА «Алматы көлік колледжі». «Қазақ тілі мен әдебиет» пәнінің екінші санатты оқытушысы .

 

  1. Сембай Ақмарал Қайратқызы - Алматы қаласы «М. Тынышбаев атындағы ҚазККА «Алматы көлік колледжі» «Шет тілі» пәнінің оқытушысы.

 

  1. Дембаева Асия Маханбетовна-Жамбыл  облысы, Жуалы  ауданы Шақпақата  ауылы№4  Құрманбек  Сағындықов  атындағы  орта  мектебі Қазақ  тілі мен әдебиеті  пән  мұғалімі.

 

  1. Жунусова Венера Думановна -«М. Тынышбаев атындағы ҚазККА «Алматы көлік колледжінің» «қазақ тілі мен әдебиет» пәнінің бірінші санатты оқытушысы.

 

  1. Абжанова Кенжегуль Тауекеловна- Қарағанды облысы Теміртау қаласы Теміртау қаласы әкімдігі Теміртау қаласының білім беру бөлімінің «№16 «Таңшолпан» бөбекжайы» МКҚК Қазақ тілі мұғалімі.
  2. Тултебаева Шынар Құнанбайқызы- Түркістан облысы Ордабасы ауданы Бадам елді мекені С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі.
  3. Касымханова Нургул Женисовна - Nur-sultan қаласы №81 «Astana English School» мамандандырылған гимназиясы қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.
  4. Майчубаева Гульдан Азимбаевна- Алматы облысы Панфилов ауданы Шежін ауылы «Шежін орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалімі.
  5. Субинов Нуржан Кеңесбекұлы -Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
  6. Уртаева Жумагул Жолдасбековна - Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы
  7. Шуленбаева Алия Нургалиевна - Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің Арнайы пәндер оқытушысы

 

  1. Көпбергенова Бақтыгүл Бауыржанқызы- Атырау инженерлік гуманитарлық институты колледжінің техникалық ғылым магистрі, директордың тәжірибе ісі жөніндегі орынбасары.
  2. Шакенова Бақытгүл Серікбайқызы- Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы Көпсалалы гуманитарлы-техникалық колледжі Қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі
  3. Жумабаева Даметкен Карабаевна- Nur-sultan қаласы №24 орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі.
  4. Турабекова Дидар Досымханқызы- Nur-sultan қаласы Мусаева Самира, №24 орта мектебінің қазақ тілі пәнінің мұғалімі
  5. Свинаренко Анжела Петровна- Nur-sultan қаласы №24 орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  6. Узахбаева Жадыра Жангабайкызы- Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Төлеп ауылы «Ә.Махутов атындағы мектеп-балабақша кешені» коммуналдық мемлкеттік мекемесінің тарих пәнінің мұғалімі.
  7. Сарсенбаева Гульнара Агибаевна - Қостанай облысы Рудный қаласы №15 орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі жоғары санатты орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.
  8. Сымтыкова Гульбара Валиевна - Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің «№7 А.Тургумбаев  атындағы» жалпы білім беретін мектебінің физика пәнінің мұғалімі.
  9. Кабдулина Нургуль Сарсенбаевна - Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы Щучье қаласының Жоғарғы техникалық колледжінің оқытушысы.
  10. Елес Жанарбекқызы – Ақмола облысы Шортанды ауданы Бозайғыр ауылы №5 агротехникалық колледжі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің тарих пәнінің мұғалімі.
  11. Елемесов Азильхан Исембаевич- Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Өркен ауылы Қркен  жалпы білім бетерін мектеп –балабақша кешенінің тарих пәнінің мұғалімі
  12. Шаяхметова Диана Рафиковна- Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көкшетау «Арна» жоғары колледжінің өзін -өзітану пәнінің  мұғалімі.
  13. Съезхан Нұршаш- Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қараөткел ауылы Қараөткел ауылы №2 орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі.
  14. Сабырбаева Тынышгуль Кулниязовна- Қостанай облысы Рудный қаласы Рудный қаласының №15 орта мектеп комуналдық мемлекеттік мекемесінің орыс тілі және орыс әдебиеті пәнінің мұғалімі.
  15. Аханова Айзада Бекеновна- Қостанай облысы Рудный қаласы Рудный қаласының №15 орта мектеп комуналдық мемлекеттік мекемесінің орыс тілі және орыс әдебиеті пәнінің мұғалімі.
  16. Амангелді Жақсылықұлы Канафин- Ақмола облысы Көкшетау «Арна» жоғары колледжінің тарих пәнінің оқытушысы.
  17. Груздева Кристина Владимировна -Ақмола облысы Кокшетау қаласы Көкшетау «Арна» жоғары колледжінің педагогикалық тәртіп кафедрасының меңгерушісі.
  18. Мустафина Рыскул Сабеновна– Қостанай облысы, Рудный қаласы Рудный қаласы әкімдігінің «№15 орта мектебі» коммуналық мемлекеттік мекемеснің жоғары санатты химия-биология пәндерінің мұғалімі.
  19. Ержигитова Анар Сабыровна- Қостанай облысы, Рудный қаласы Рудный қаласы әкімдігінің «№15 орта мектебі» коммуналық мемлекеттік мекемеснің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.

 

  1. Үсенова Зейнегул- Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Сыңғырлау ауылы «Сыңғырлау мектеп – балабақша кешені» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

  1. Қайыркен Фариза Құсбекқызы- Nur-sultan қаласы 52 мектеп-гимназиясының мұғалімі.

 

  1. Нарматов Илхомжон Суннаттулаевич -Түркістан  облысы,Түркістан  қаласы             №19 жалпы  орта  мектебінің тарих,география  пәні  мұғалімі.

 

  1. Рскалиева Жадыра Шамгоновна -Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Бозой ауылы  Бозой жалпы орта білім беретін мектебінің тарих пәнінің мұғалімі.

 

  1. Бегайдаров Ерлан Бегайдарович- Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көкшетау жоғары «Арна» колледжінің орыс тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы.

 

  1. Ахметова Сауле Аликовна – Қызылорда облысы Шиелі ауданы Г.Н.Ковтунов атындағы №252 мектеп-гимназиясы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің география пәнінің мұғалімі.

 

  1. Жапарова Назгуль Байзоллаевна- Ақмола облыс, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы Жоғары техникалық колледж МҚКМ ағылшын тілі пәнінің мұғалімі.

 

  1. Секерова Б.А, Тулеубаева Г.К. - Nur-sultan қаласы «Экономика, технология және тағам өндірісін стандарттау колледжі» МКҚК орыс тілі пәнінің оқытушысы физика пәнінің оқытушылары.

 

  1. Жанабаева А.Д.- Nur-sultan қаласы «Экономика, технология және тағам өндірісін стандарттау колледжі» МКҚК орыс тілі пәнінің оқытушысы.

 

  1. Байменова Асем Рахимовна- Nur-sultan қаласы «Политехникалық колледжі» ГККП математика пәнінің мұғалімі.

 

  1. Конакбаева Жадыра Кабылбековна- Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы Өскемен қаласы әкімдігінің «Ахмер орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің гуманитарлық ғылымдар магистрі І санатты ағылшын тілі пәні мұғалімі.
  2. Байсариева Гулжан Екибаевна Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Боранқұл ауылы Боранқұл орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

  1. Утепбергенова Акнур Агибаевна-Кызылорда облысы , Шиелі ауданы «№ 252 Г.Н. Ковтунова атындағы мектеп - гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің орыс тіл және әдебиет пәні мұғалімі

 

  1. Бейсембаева Ляззат Жумадилдиновна- Қарағанды облысы, Сатпаев қаласы «Қазақмыс» корпорациясының Технологиялық колледжінің оқытушысы.

 

  1. Алипова Замзия Сайлауовна ШЖҚ «Кеңес Одағының батыры Мәншүк Мәметова атындағыАқтөбе Жоғары медициналық колледжі» МКК қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы.

 

  1. Бекназарова Сапаргуль Молдабаевна - Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы Каскелең Гуманитарлы-Техникалық колледжінің физик пәнінің жоғары санатты оқытушысы.

 

  1. Жүнісханова Қуаныш Жанатқызы- Nur-sultan қаласы №72 мектеп-лицейі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің өзін-өзі тану пәні мұғалімі.

 

  1. Калибекова Меруерт Дуйсеновна- Түркістан облысы Жетісай ауданы Еңбек жалпы орта мектебінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі.

 

  1. Минжанова Сұлушаш Умирзаковна Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Т.Рұсқұлова көшесі №1 Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің өзін-өзі тану пәнінің оқытушысы.

 

  1. Какжанов Амантай Айдарханұлы- Nur-sultan қаласы «№74 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мұғалімі.

 

  1. Сенбеков Даурен Сейтказиевич - информатика пәнінің мұғалімі Түркістан облысы, Бәйдібек ауданы, Бәйдібек ата ауылы «Алмалы» жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің информатика пәнінің мұғалімі.

 

  1. Сұлтан Алғазы Бекболатұлы – Батыс Қазақстан облысы. Орал қаласы Орал гуманитарлық колледжінің тарих  пәнінің оқытушысы.

 

  1. Нурсейт Багдагул -Ақмола облысы. Шортанды ауданы. Бозайғыр ауылы «Агротехникалық колледж №5» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқытушысы.

 

  1. Айдарбаева Перизат Альпамысвна- Қостанай облысы, Науырзым ауданы, Қожа ауыл. Науырзым орта мектебінің химия және биология пәні мұғалімі.

 

  1. Опашова Жанагул Жалеловна-Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы,Қожамберді ауылы №162 жалпы қазақ орта мектебінің мұғалімі.

 

  1. Қанжан Гүлшат Тәуірханқызы-Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы Форт-Шевченко қаласы «Дарын» қосымша білім орталығы  коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.

 

  1. Арысбаева Ғалия Құлмахановна- Түркістан облысы, Кентау қаласы Кентау көпсалалы колледжінің оқытушысы.

 

  1. Борибаева Назира Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Сарымолаев ауылы Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының «№9 Меркі колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық  кәсіпорнының Өндірістік оқыту шебері.

 

  1. Шалабаева Айдана Армановна- Nur-sultan қаласы, Есіл ауданы №24 орта мектебінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі.

 

  1. Аярбек Мерей Шарханбекқызы- Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Қарасаз ауылы № 6 Александр Пушкин атындағы орта мектебінің мұғалімі.

 

 

«Талаптан да өнер мен білім үйрен...»

Жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының  оқытушылар мен педагогтар арасында өткен ғылыми жобалар байқауының «үздік ғылыми жоба» номинациясы бойынша жеңімпаздары:

  1. Ажибаева Зияда Жангельдиновна- Қостанай облысы Арқалық қаласы МКҚК «Арқалық медицина колледжінің» педагог-психологы.
  2. Касенов Бахтияр Айтбайұлы- Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучинск қаласы Щучье қаласының Жоғарғы теехникалық колледжінің педагог-магистрі құқық – магистрі әлеуметтік-экономикалық пәндерінің мұғалімі.

 

  1. Куберова Гаухар Дүйсенқызы - Алматы облысы, Райымбек ауданы Қаратоған ауылы «Нұрбапа Өмірзақов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің география-экология пәні мұғалімі.

 

  1. Рахиева Назерке Рахиқызы - Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Есет ауылы «Сарыбұлақ негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мектепалды даярлық топ тәрбиешісі.

 

  1. Утегенова Гуля Жукуновна-Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы №2 Ұзынкөл орта мектебінің мұғалімі.

 

  1. Шаменова Марал Тыныштыковна- Ақмола облысы Көкшетау қаласы«Гуманитарлы- техникалық лицей-мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің музыка және «Өзін-өзі тану» пәнінің мұғалімі.

 

  1. Майлибаева Зарифа Адилбековна- Түркістан облысы Ордабасы ауданы Бадам станцияасы С.Сейфуллин атындағы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесінің математика пәнінің мұғалімі.

 

  1. Савельева Светлана Владимировна- Туркестанская область Ордабасинский район ст. Бадам КГУ осш имени С.Сейфуллина, физика пәнінің мұғалімі

 

  1. Есетова Лаззат Адыкаевна- Алматы облысы, Іле ауданы, Междуреченск ауылы«Ю.А.Гагарин атындағы № 16 орта мектебі » мемлекеттік коммуналдық мекемесі биология пәнінің мұғалімі.

 

  1. Мулдиярова Мадина Елеусізқызы-Алматы облысы. Талғар қаласы Ж.Жабаев атындағы №6 орта мектептің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

  1. Сабырғалиева Құндыз Қайратқызы- Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Әжібай ауылы Бірік орта жалпы білім беретін мектебі химия пәнінің мұғалімі.

 

  1. Атеева Бакытжан Батаевна- Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы №8 жалпы білім беретін орта мектебі қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі.

 

  1. Жакина Камила Анапияқызы- Nur-sultan қаласы «Экономика, технология және тағам өндірісін стандарттау колледжі» тарих, құқық пәндерінің оқытушысы.

 

  1. Устаева Алтын Сериковна- Павлодар облысы Май ауданы, Көктөбе ауылы«Көктөбе жалпы орта білім беретін мектеп» мұғалімі.

 

  1. Султанова Гулден Конысбайкызы- Қостанай облысы Науырзым ауданы Қожа ауылы «Науырзым ауданы білім беру бөлімінің Науырзым орта мектебі»мемлкеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалімі.

 

  1. Алламбергенова Жанат Унгарбаевна  - Маңғыстау облысы Қарақия ауданы  Құрық ауылы «Құрық орта мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мұғалімі.

 

  1. Унаялиева Майсара Ғаділбекқызы- Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Станция Ералы МКҚК «Нұршуақ» балабақшасы І санатты тәрбиеші.

 

  1. Елубаева Нурсауле Ерболқызы- Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, Құрық ауылы«Құрық орта мектеп-гимназиясы» КММ Даярлық сынып тәрбиешісі.

 

  1. Кулимбетова Калампыр Тулегеновна- Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Тәкей Есетов атындағы № 264 мектеп-лицейі орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

  1. Көшекпаева Жадыра Келінбайқызы- Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті №170 орта  мектеп Қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі.

 

  1. Каипова Айжан Болатбековна- Жамбыл облысы, Жуалы ауданы Шақпақата  ауылы№4  Құрманбек  Сағындықов  атындағы  орта  мектебі қазақ  тілі мен әдебиеті  пән  мұғалімі.

 

  1. Абишева Айнур Айтбековна- Жамбыл облысы, Жуалы ауданы Шақпақата  ауылы№4  Құрманбек  Сағындықов  атындағы  орта  мектебі Қазақ  тілі мен әдебиеті  пән  мұғалімі.
  2. Сарсенбаева Гульнара Агибаевна – Қостанай облысы, Рудный қаласы Қала әкімдігінің «№ 15 орта мектебі» КММ жоғары санатты орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.
  3. Конырбаева Асель Калихановна- Шығыс Қазақстан облысы Аягөз қаласы«№5 жалпы білім беретін орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі көркем еңбек пәні мұғалімі.
  4. Кожаназарова Шамкүл Мырқамынқызы - Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Кәріқорған ауылы №7 Тұрсын Әкімов атындағы орта мектебі жоғары санаттағы шебер мұғалім
  5. Амирбекова Жанагуль Тулеуовна- Қарағанды облысы,Нұра ауданы Қантай ауылы Д.Шалабекұлы атындағы бастауыш мектебі бастауыш сынып мұғалімі.
  6. Ермекова Нургуль Сеиловна- Қарағанды облысы,Нұра ауданы Қантай ауылы Д.Шалабекұлы атындағы мектепалды даярлық сыныбының мұғалімі.
  7. Абилкадирова Асем Сейыловна- Қарағанды облысы,Нұра ауданы Қантай ауылы Д.Шалабекұлы атындағы бастауыш сынып мұғалімі.
  8. Рахимбаева Маржан Сагатовна- Қарағанды облысы,Нұра ауданы Қантай ауылы Д.Шалабекұлы атындағы бастауыш сынып мұғалімі.
  9. Сакимова Салтанат Омуртаевна- Қарағанды облысы,Нұра ауданы Қантай ауылы Д.Шалабекұлы атындағы бастауыш сынып мұғалімі.
  10. Орынбекова Лазат Каримовна- Ақмола облысы, Целиноград ауданы, «Қажымұқан ауылы №4 негізгі мектебі»Биология және география пәні мұғалімі.
  11. Каримова Салтанат Сараркаевна - Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск преподаватель казахского языка и литературы

 

 

  1. Абжанова Кенжегуль Тауекеловна- Қарағанды облысы, Теміртау қаласы Теміртау қаласы әкімдігі Теміртау қаласының білім беру бөлімінің «№16 «Таңшолпан» бөбекжайы» МКҚК Қазақ тілі мұғалімі.
  2. Абдуллаева Гүлбану -Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Сенек ауылы Қашаған Күржіманұлы атындағы орта мектебі
  3. Дюсенбаева Айгүл -Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Сенек ауылы Қашаған Күржіманұлы атындағы орта мектебі
  4. Кенесариева Нұржанат -Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Сенек ауылы Қашаған Күржіманұлы атындағы  орта мектебі
  5. Утебекова Айсара -Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Сенек ауылы Қашаған Күржіманұлы атындағы орта мектебі
  6. Каржаубаева Айгул Маханбеткалиевна- Nur-sultan қаласы №49 орта мектеп Ағылшын тілі мұғалімі
  7. Шакенова Бақытгүл Серікбайқызы- Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы Көпсалалы гуманитарлы-техникалық колледжі Қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі
  8. Тұрысбек Аружан Жақсыбекқызы- Алматы мемлекеттік көлік және коммуникациялар колледжі
  9. Александрова Наталья Владимировна- Акмолинская область, Бурабайский район,город Щучинск
  10. Агаджанова Шолпан Сарсенгалиевна- Маңғыстау облысы, Актау қаласы "№7 Н.Марабаев атындағы мектеп -лицей
  11. Омарова Кенжегуль Нұрбаевна-Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Сарбие селосы Сапақкөл орта мектебі бастауыш сынып мұғалімі
  12. Омарова Айгерім Нұрбайқызы - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Сарбие селосы Сапақкөл орта мектебі
  13. Сейтбекова Индира Лесбековна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Б.Момышұлы  ауылы №19Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               иясы Информатика  пәнінің мұғалімі.
  14. Турмаханбетова Айгуль Досымкуловна- Школа- гимназия №1 имени Динмухамеда Конаева
  15. Садикбекова Раушан Амангелдиевна- Қызылорда  облысы Жаңақорған  ауданы Талап  бекеті, №254 негізгі    орта   мектептің бастауыш  сынып  мұғалімі
  16. Балкибаева Асемгуль Хамитовна -Павлодар облысы, Павлодар қаласы  №25 жалпы орта білім беру мектебі информатика пәнінің мұғалімі.
  17. Налибаева Гулнар Абеновна- Қызылорда облысы, Жаңақорған аудыны, Талап бекеті №254 негізгі орта мектебі бастауыш сынып мұғалімі
  18. Рахимжанова Ақмейір Құдайбергенқызы- Nur-sultan қаласы, Алматы  Ауданы №70 мектеп-лицейінің мұғалімі.
  19. Чернов Алексей Валерьевич- Северо-Казахстанская область г. Петропавловск Мастер производственного обучения КГКП «Северо-Казахстанский профессионально-педагогический колледж»
  20. Серикова Айша Касымовна- Ақмола облысы. Шортанды ауданы. Бозайғыр ауылы«Агротехникалық колледж №5» КММ-нің мұғалімі.
  21. Раймбек Нұржан Раимбекұлы- Алматы облысы Панфилов ауданы Шежін ауылы «Шежін орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің дене шынықтыру пәні мұғалімі
  22. Қуанышева Арман Сарсеновна- Жамбыл облысы Шу қаласы А.С.Макаренко атындағы ш/о орта мектебінің мұғалімі.
  23. Колдасбекова Сагаткул- Жамбыл облысы Шу қаласы А.С.Макаренко атындағы ш/о орта мектебінің мұғалімі.
  24. Касабекова Гулнара Куанышевна- Жамбыл облысы Шу қаласы А.С.Макаренко атындағы ш/о орта мектебінің мұғалімі.
  25. Қалкеева Раушан Амановна- Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы Химия ,биология пәндерінің Жоғары санатты оқытушысы.
  26. Молдажанова Лаура Серикжановна- Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қарабөгет ауылы Аль – Фараби атындағы орта мектебінің технология пәнінің мұғалімі.
  27. Нурбекова Маржан Давлетканқызы- Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қарабөгет ауылы Аль – Фараби атындағы орта мектебінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі.
  28. Бернияшова Мөлдір Жұмабайқызы- Атырау қаласы Жалпы білім беретін №32 орта мектебінің ғылыми-әдістемелік кеңес жетекшісі,қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  29. Шынай Жангуль Шынайкызы- Nur-sultan қаласы №49 орта мектепбінің қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі.
  30. Казова Жанат Мухаметжановна- Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев каласы«№2 Булаево орта мектебі» КММ-нің қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі.
  31. Жаңабек Дана Әкімжанқызы- Nur-sultan қаласы №24   орта  мектебінің  қазақ  тілі  мен  әдебиеті  пәні  мұғалімі
  32. Сенбеков Даурен Сейтказиевич - Түркістан облысы, Бәйдібек ауданы, Бәйдібек ата «Алмалы» жалпы орта мектебі» мемлекеттік коммуналдық мекемесінің информатика пәнінің мұғалімі
  33. Боранбай Жомарт Ақайұлы- Ақмола облысы, Көкшетау қаласы Гуманитарлы-техникалық лицей-мектебінің мұғалімі
  34. Мырзаханова Индира Башановна- Жамбыл облысы, Жуалы ауданы,Бауыржан Момышұлы ауылы №19 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп гимназиясының ағылшын тілі пәнінің мұғалімі.
  35. Карнакбаева Эльмира Аскербекқызы - Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің биология пәнінің оқытушысы.
  36. Турлыбаева Гульхан Копбосынқызы - -Жамбыл облысы.Жуалы ауданы. Бауыржан Момышұлы ауылы. №19 Дінмухамед Қонаев атындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің дене шынықтыру пәнінің мұғалімі
  37. Бимаханова Асел Асановна –Қызылорда облысы Қызылорда қаласы М.Мәметова атындағы Қызылорда педагогикалық жоғары колледжі .
  38. Нышанбаева Құттықыз Ордабаевна- Алматы қаласы,Медеу ауданы№17 мектеп-интернатының қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  39. Саулебекова Малика Куанышевна- М.Тынышпаев атындағы Алматы транспорт колледжінің оқытушысы.
  40. Бактигереева Жанар Мендихановна-Атырау облысы Құрманғазы ауданы Құрманғазы аулы Б. Бегалиев атындағы жалпы орта мектебінің жоғары санатты ағылшын тілі пәнінің мұғалімі.
  41. Амирова Арайлым Айдоскызы - Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылын Шет ауданы білім бөлімінің әдіскер.
  42. Шишук Татьяна Александровна- Карагандинская область, город Темиртау КГУ «Темиртауский профессионально-технический колледж» преподаватель химии
  43. Бектурған Айнур Бақытжанқызы- Алматы«№109 Жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.
  44. Аяганова Акерке Сарсенбаевна- Nur-sultan қаласы №50 мектеп-лицейінің өзін-өзі тану пәні мұғалімі.
  45. Естилеуова Нурсулу Тилепбергенқызы- Алматы облысы, Іле ауданы, Междуреченск ауылы Ю.А.Гагарин атындағы №16 орта мектебінің мұғалімі.
  46. Сейдуалиева Раушан Бектореевна- Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы №6 орта мектебінің мұғалімі.
  47. Садуова Әдемі Сәлімқызы- Солтүстік Қазақстан Айыртау Антоновка «Антоновка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалімі.
  48. Аймуканова Баян Куспановна- Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Әжібай ауылы Бірік орта жалпы білім беретін мектебінің физика пәнінің мұғалімі.
  49. Изгараева Гулзира Танатбаевна- Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылы Кенбай орта мектебінің математика пәні мұғалімі.
  50. Сугурова Ардак- Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылы Кенбай орта мектебінің математика пәні мұғалімі.
  51. Юсупова Нургуль Бауртаевна- Nur-sultan қаласы №49 орта мектебінің орыс тілі және орыс әдебиеті пәнінің мұғалімі.
  52. Ермаганбетова Айдын Кабдрашовна Nur-sultan қаласы Райымбек батыр атындағы №50 «Қазғарыш» мектеп-лицейінің  қазақ тілімен әдебиеті пәнінің мұғалімі.
  53. Аймағамбет Рашида Мақсотқызы- Маңғыстау облысы,Түпқараған ауданы, Ақшұқыр ауылы Ақшұқыр мектеп-лицейінің ағылшын тілі пәні мұғалімі.
  54. Бектаева Аксауле Маратбековна- Nur-sultan қаласы №50 мектеп-лицейінің  әдебиет және экология пәнінің мұғалімі.
  55. Торина Нұргүл Амантайқызы- Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ростовка селосы Бұқар жырау агротехникалық колледжі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы
  56. Бекмагамбетова Бибигуль Ельтаевна- Акмолинская  область, город  Степногорск ГККП «Межшкольный  учебно-производственный   комбинат» Учитель  профиля «Секретарь-референт» 
  57. Аманжанова Салиме Копжурсиновна- Маңғыстау облысы,Түпқараған ауданы, Ақшұқыр ауылы Ақшұқыр мектеп-лицейінің орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  58. Сванбаева Ұлбосын Рысбаевна - Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы №19 Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназиясы технология пәнінің мұғалімі
  59. Абджаппарова Салтанат Хайсархановна- Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» КММ бастауыш сынып мұғалімі
  60. Серикова Бибигуль Каирбековна- Қарағанды облысы Нұра ауданы Ахмет ауылы«С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесінің физика пәнінің мұғалімі.
  61. Асаубаева Жаңагүл Болатқызы - Қызылорда облысы, Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалімі.
  62. Ахметова Галия Бахитжановна - Қызылорда облысы, Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы №16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалімі.
  63. Байымбет Жанар - Қызылорда облысы, Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалімі.
  64. Бекбосынова Асия Боранбековна - Қызылорда облысы, Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы №16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалімі.
  65. Бекмұрат Назым Шатайқызы - Қызылорда облысы, Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалімі.
  66. Жаңабай Клара Абдуллақызы- Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің , ағылшын тілі пәні мұғалімі
  67. Ертуғанова Айгүл Асанқызы - Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бейінді ісі жөніндегі орынбасары, физика пәні мұғалімі.
  68. Дуйсенғалиева Алия Рыскуловна- Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалімі.
  69. Байымбет Жанар - Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалімі.
  70. Жауғашарова Гүлбарам, - Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі.
  71. Нурмаханова Ақнұр Еділқызы- Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалімі.
  72. Наурызалиева Жанаргүл  Болатқызы - Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  бастауыш сынып мұғалімі.
  73. Құлбарақ Жалғас- Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  математика пәні мұғалімі.
  74. Қожахмет Мағрипа, - Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің тарих пәні  мұғалімі
  75. Қанатова Гүлсім Сәдуақасқызы - Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалімі.
  76. Қалжан Әлия- Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі.
  77. Көпжасар Тілектес - Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің технология пәні мұғалімі.
  78. Жұмағұл Ұлдай Айнадинқызы- Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.
  79. Өтен Жұлдызай- Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ағылшын тілі  пәні мұғалімі.
  80. Сармантаева Айсулу Кенбаевна - Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің физика пәнінің мұғалімі.
  81. Сейталиева Нарима Ажақынқызы- Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі.
  82. Таласбаева Асель Абилгазиевна- Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ағылшын тілі пәні мұғалімі.
  83. Тұяқбаева Гүлжахан Жәнібекқызы- Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалімі.
  84. Халтова Ғалия Азиқызы- Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің математика пәні мұғалімі.
  85. Шамина Галина Кандратьевна - Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалімі.
  86. Алимжанова Сауыккул  Даулетбаевна- Қызылорда облысы,Қазалы ауданына қарасты «М. Горький атындағы № 16 мектеп-лицей» КММ технология пәні мұғалімі.
  87. Турекенова Меруерт Болатқызы- Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы «Шығыс Қазақстан облыстық арнайы мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі директорының тәрбие жөніндегі орынбасары.
  88. Ботантаева Айгул Султанқызы - Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы №212 мектеп-гимназиясының тарих пәнінің мұғалімі.
  89. Калыкова Шынар Кенесовна- Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучье қаласы ГККП «Жоғарғы техникалық колледжнің» оқытушысы.
  90. Какимгалиева Алма Жаксыгалиевна- Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Қоңыр ауылы «Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін А.Жұмағалиев атындағы Жосалы орта мектеп – балабақша кешені» КММ тарих,құқық пәндерінің мұғалімі
  91. Жанжигитова Гүлнар- Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, Жетібай ауылы «№3 Жетібай орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.
  92. Досаноманова Айгуль Байгазиевна- Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қарабөгет ауылы Аль-Фараби атындағы орта  мектебi МДШО және Еркін бастауыш мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің дене шынықтыру  пәнінің мұғалімі.
  93. Қайыркен Фариза Құсбекқызы- Nur-sultan қаласы 52 мектеп-гимназиясының мұғалімі.
  94. Набиева Баян Кудайбергеновна- Nur-sultan қаласы 52 мектеп-гимназиясының мұғалімі.

 

  1. Жансилова Лаура - Nur-sultan қаласы 52 мектеп-гимназиясының мұғалімі.

 

  1. Ахметова Қымбат Асигатовна- Nur-sultan қаласы 52 мектеп-гимназиясының мұғалімі.

 

  1. Нарматов Илхомжон  Суннаттулаевич -Түркістан  облысы,Түркістан  қаласы    №19 жалпы  орта  мектебінің тарих,география  пәні  мұғалімі.

 

  1. Нурганова Хадиша Едресовна- Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы №9 жалпы орта білім беретін мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.

 

  1. Изимгалиева Рахила Шинтасовна-Ақтөбе облысы. Ақтөбе қаласы №23 орта мектеп-лицейінің география-биология пәндерінің мұғалімі.

 

  1. Ахметова Сауле Аликовна – Қызылорда облысы Шиелі ауданы Г.Н.Ковтунов атындағы №252 мектеп-гимназиясы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің география пәнінің мұғалімі.

 

  1. Бекмурзина Жаңыл  Сундетовна- Маңғыстау  облысы  Маңғыстау  ауданы Ұштаған  селосы «А.Өтепбергенов  атындағы  орта  мектеп» мемлекеттік мекемесінің орыс  тілі  мен  әдебиеті  пәні мұғалімі.

 

  1. Курманалиева Фатима Алиайдаровна – Nur-sultan қаласы «№81 Astana English School» мамандандырылған гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі.

 

  1. Закирова А.И. Нұрғазы А.Н. Батырова С.Қ - Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы ШЖҚ «Кеңес Одағының батыры Мәншүк Мәметова атындағы Ақтөбе Жоғары медициналық колледжі» мемлекеттік мекемесінің жалпы кәсіби пәндер оқытушылары дектордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Тәжібаева С.М.

 

  1. Турикбаева Индира Борановна-Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы №19 Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

  1. Қалымбетова Күлжан Әбдіқадырқызы-Қызылорда облысы Шиелі ауданы физика пәнінің мұғалімі «№252 Г.Н.Ковтунов атындағы мектеп-гимназия», бағдарлы  ісі жөніндегі орынбасары.

 

  1. Ергебекова Айжан Абылкасымовна- Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы№19 Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.
  2. Молдабекова Райхан Ержанқызы - Түркістан облысы Кентау қаласы «Кентау көпсалалы колледжі» МКҚК математика пәнінің оқытушысы.

 

  1. Байменов Даулет Алимханович-Кентау көпсалалы колледжі Түркістан облысы Кентау қаласы «Кентау көпсалалы колледжі» МКҚК информатика пәнінің оқытушысы.

 

  1. Токтагазина Жансая Ауелбековна - Nur-sultan қаласы №57 орта мектебінің музыка пәнінің мұғалімі.

 

  1. Табылдиева Наурызгул Шалкаровна- Маңғыстау облысы,Бейнеу ауданы Сыңғырлау ауылы «Сыңғырлау мектеп – балабақша кешені» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің тәрбиешісі.

 

  1. Сейталинова Эльмира Токеновна Қарағанды облысы Қарағанды қаласы Экономика, бизнес және құқық колледжі Қазтұтынуодағы Қарағанды Экономикалық университеті, тарих пәнінің оқытушысы.

 

  1. Шукиева Мадина Ерболсынқызы Алматы қаласы Жетісу ауданы 110мектеп-гимназиясының мұғалімі.

 

  1. Салимбаева Сауле Какитаевна - Nur-sultan қаласы «№81 Astana English School» мамандандырылған гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі.

 

  1. Абишова Базархан Исмагуловна-Маңғыстау облысы Ақтау қаласы №3 орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесінің орыс тілі пәнінің мұғалімі.

 

  1. Мубаракова Балкия Муратпековна -Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы Н. Марабаев атындағы № 7 коммуналдық мемлекеттік мекемесінің тарих пәні мұғалімі.

 

  1. Саламатова Алтынгүл- Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы, Онды ауылы «Әбіш Кекілбайұлы атындағы орта мектеп»мемлекеттік мекемесінің тарих-география пәнінің мұғалімі.

 

  1. Шораева Фариза Сембайқызы- Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы, Онды ауылы «Әбіш Кекілбайұлы атындағы орта мектеп»мемлекеттік мекемесінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

  1. Қанатова Аққу- Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы, Онды ауылы «Әбіш Кекілбайұлы атындағы орта мектеп»мемлекеттік мекемесінің Өзін-өзі тану пәні мұғалімі.

 

  1. Набиева Гүлзина - Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы, Онды ауылы «Әбіш Кекілбайұлы атындағы орта мектеп»ММ бастауыш сынып мұғалімі.

 

  1. Алпысбаева Алия Боранбаевна- Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы КММ «Н.Ә.Марабаев атындағы №7 мектеп-лицейінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.

 

  1. Аманова Гулнур Оразгалиевна- Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы Сыңғырлау ауылы «Сыңғырлау мектеп – балабақша кешені» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мұғалімі.

 

  1. Бектурова Гулжамал Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы, Онды ауылы «Әбіш Кекілбайұлы атындағы орта мектеп» мемлекеттік мекемесінің орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

  1. Бейсембаева Ляззат Жумадилдиновна- Қарағанды облысы, Сатпаев қаласы«Қазақмыс» корпорациясының Технологиялық колледжінің оқытушысы .

 

  1. Демесінова Мәдина Көпболқызы- Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы, Онды ауылы «Әбіш Кекілбайұлы атындағы орта мектеп» мемлекеттік мекемесінің технология пәні мұғалімі.

 

  1. Жаксыгалиева Роза Касымовна Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы, Онды ауылы «Әбіш Кекілбайұлы атындағы орта мектеп» мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалімі.

 

  1. Курманкалиева Макпал Аманбаевна- Жамбыл облысы Меркі ауданы, Гранитогор кенті №8 жалпы білім беретін мектебінің  математика пәнінің мұғалімі.

 

  1. Козыбагарова Айнур Бекеновна- Жамбыл облысы Меркі ауданы, Гранитогор кенті №8 жалпы білім беретін мектебінің орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

  1. Мамбеталиев Баяр Бектурович -Жамбыл облысы Меркі ауданы, Гранитогор кенті №8 жалпы білім беретін мектебінің химия пәнінің мұғалімі.

 

  1. Мырзабаева Б. А- Жамбыл облысы Меркі ауданы, Гранитогор кенті                         №8 жалпы білім беретін мектебінің қазақ тілі пәнінің мұғалімі.

 

  1. Байгенжина Р.Б.- Астана қ. «Экономика, технология және тағам өндірісін стандарттау колледжі» МКҚК орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.

 

  1. Айтжанова Сауле Ашимхановна - Nur-sultan қаласы 77 мектеп-гимназиясының мұғалімі.

 

  1. Гафарова Әдемі Сәрсенқызы- Ақтау қаласы, «И.Жанболатова атындағы №15 жалпы білім беретін орта  мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  өзін-өзң тану пәнінің мұғалімі.

 

  1. Тасболатова Гулнур Тажедиқызы- Ақтау қаласы, «И.Жанболатова атындағы №15 жалпы білім беретін орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  өзін-өзң тану пәнінің мұғалімі.

 

  1. Беккалиева Алмира Бақытжанқызы Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Талдықұдық ауылы С.Есетов атындағы ОЖББМ өзін-өзі тану пәнінің мұғалімі.

 

  1. Ихласова Арайлым Темірханқызы Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Талдықұдық ауылы С.Есетов атындағы ОЖББМ қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі.
  2. Көпбергенова Бақтыгүл Бауыржанқызы- Атырау облысы, Атырау қаласы Атырау инженерлік гуманитарлық институтының колледжінің Техникалық ғылым магистрі, ІІ санатты арнаулы пән мұғалімі.
  3. Сатпаева Лейла Оразбаевна- Көкшетау Ақмола облысы Кокшетау қаласы Көкшетау «Арна» жоғары колледжінің оқытушысы.
  4. Уртаева Жумагул Жолдасбековна- Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Т.Рұсқұлова көшесі №1 Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің кәсіби қазақ тілі пәнінің оқытушысы.
  5. Медеубаева Бақытнұр Болатовна- Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Т.Рұсқұлова көшесі №1 арнайы техникалық пәндер оқытушысы
  6. Сарсенбаева Гульнара Агибаевна – Қостанай облысы, Рудный қаласы Қала әкімдігінің «№ 15 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жоғары санатты орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

 

  1. Кидралова Рашида Зияшовна, Сатбекова Фариза Жаппаровна – Қарағанды қаласы Экономика, бизнес және құқық колледжінің  арнайы пәндер оқытушылары.
  2. Сагинтаева Тогжан Ердешовна- Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК қосымша білім педагогы.

 

  1. Серік Рабиға Серікқызы - Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы, Онды ауылы «Әбіш Кекілбайұлы атындағы орта мектеп»мемлекеттік мекемесінің Математика пәні мұғалімі ІІ санатты   педагог-модератор.

 

  1. Қалкеева Раушан Амановна- Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы Каскелен қаласы, Карасайский ауданы,    Алматы облысы,химия ,биология пәндерінің оқытушысы
  2. Казова Жанат Мухаметжановна- Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев каласы. «№2 Булаево орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі.

 

  1. Мұңайтбас Өркен-«Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің №1 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің жоғары санатты, зерттеуші-мұғалімі.

 

  1. Жақсыбекова Галинұр Өмірзаққызы -Қызылорда облысы, Жаңақорған аудыны, Талап бекеті №254 негізгі орта мектебі, бастауыш сынып мұғалімі

 

  1. Оразбекекова Динара -Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы.№19Д.М.Қонаев мектеп-гимназиясының информатика пәнінің мұғалімі.
  2. Туғанбаева Алмагүл Рахымберліқызы. Қостанай обылысы.Қарасу ауданы. Комсольское ауылы Қарасу ауданы әкімдігінің білім бөлімінің «Ильич орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі.

 

  1. Cеркешова Жадыра Болатқызы- Қостанай облысы Амангелді ауданы Қарасу ауылы Жасбуын жалпы білім беретін орта мектебінің мұғалімі.

 

  1. Сарбасов Галим -Ақмола облысы Көкшетау қаласы «Гуманитарлы- техникалық лицей-мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Көркем еңбек пәнінің мұғалімі.
  2. Токаева Айтбиби Болатбаевна- Маңғыстау облысы Түпұараған ауданы Ақшұқыр ауылы Ақшұқыр мектеп – лицейінің математика пән мұғалімі.

 

  1. Әшімова Парида Олжабайқызы -Қызылорда облысы, Жаңақорған аудыны, Талап бекеті №254 негізгі орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

  1. Ахметова Баршагул Нуридиновна -Қызылорда облысы, Жаңақорған аудыны, Талап бекеті №254 негізгі орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

  1. Жунусова Махаббат Аманжоловна -Түркістан облысы, Кентау қаласы Кентау көпсалалы колледжінің тарих ғылымы магистрі, оқытушы.

 

  1. Муханбетова Айгүл Туралқызы –Маңғыстау облысы Карақия ауданы Құрық ауылы «Құрық  орта мектеп-гимназиясы»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.

 

  1. Шахмарданова Жулдыз Шормановна- Павлодар облысы Ақсу қаласының №3арнайы жалпы білім беру мектеп-интернаты  мемлекеттік мекемесінің  мұғалімі.

 

  1. Нурсейт Багдагул -Ақмола облысы. Шортанды ауданы. Бозайғыр ауылы «Агротехникалық колледж №5» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқытушысы.

 

  1. Ташимова Улбосын Кылышбековна-Қызылорда облысы, Жаңақорған аудыны, Талап бекеті №254 негізгі орта мектебі, қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.

 

  1. Аймаханов Ержан Асылтұрсынұлы Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы,Қожамберді ауылы №162 жалпы қазақ орта мектебінің мұғалімі.

 

  1. Айдарбаева Перизат Альпамысвна- Қостанай облысы, Науырзым ауданы, Қожа ауыл. Науырзым орта мектебінің химия және биология пәні мұғалімі.

 

  1. Асылтұрсын Құралай Ержанқызы-Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Қожамберді ауылы №162 жалпы қазақ орта мектебі информатика пәні мұғалімі

 

  1. Нұржауова Ұлмира Смаилхановна- Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ақбұлым ауылы Баймырза Бесбаев атындағы мектеп-гимназиясының көркем еңбек пәні мұғалімі.

 

  1. Бектаева Аксауле Маратбековна - NUR-SULTAN қаласы №50 мектеп-лицейінің мұғалімі

 

  1. Арысбаева Ғалия Құлмахановна- Түркістан облысы, Кентау қаласы Кентау көпсалалы колледжінің оқытушысы.

 

  1. Ордабаева Жанар Бейсенбаевна -Павлодар облысы Павлодар қаласы №25 жалпы орта білім беретін мектебінің өзін -өзі тану пәнінің мұғалімі.

 

  1. Аярбек Мерей Шарханбекқызы -Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Қарасаз ауылы № 6 Александр Пушкин атындағы орта мектебінің  мұғалімі.

 

 

«ҰЛЫ ДАЛАНЫҢ ЖЕТІ ҚЫРЫ: БІЛІМ БЕРУДЕГІ ҰЛТТЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚТАР МЕН ИННОВАЦИЯЛЫҚ ИДЕЯЛАР» АТТЫ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ ЖОБАЛАР БАЙҚАУЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ

«ҰЛЫ ДАЛАНЫҢ ЖЕТІ ҚЫРЫ: БІЛІМ БЕРУДЕГІ ҰЛТТЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚТАР МЕН ИННОВАЦИЯЛЫҚ ИДЕЯЛАР»

 атты республикалық ғылыми жобалар байқауының қорытындысы

 

 Ғылыми жобалар байқауына республикадан колледж оқытушылары мен студенттері,  жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру  ұйымдарының педагогтары, оқушылар қатысты.

Байқаудың мақсаты: педагогтардың инновациялық әдістері мен ғылыми әлеуетін  арттыру, тәуелсіз Қазақ Еліне деген құрметін күшейту, отансүйгіштік сезімін арттыру болып табылады.

 Байқаудың әділ қазылар алқасы:                

  1. Мақсат Алпысбесұлы– Әділ қазылар төрағасы, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің профессоры, т.ғ.д.
  2. Қалиев Жабай Нұрмақұлы- Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті, МТИ Бөлім басшысы, педагогика ғылымдарының кандидаты, академик.
  3. Әмірғалиева Дайра Кайнемқызы- Астана қаласының Білім басқармасының бас маманы.
  4. Елеусізов Ербол Ибрагимович-ҚазҒЗЮ гуманитарлық заң колледжінің оқытушысы, академик.

 

«ҰЛЫ ДАЛАНЫҢ ЖЕТІ ҚЫРЫ: БІЛІМ БЕРУДЕГІ ҰЛТТЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚТАР МЕН

ИННОВАЦИЯЛЫҚ ИДЕЯЛАР»  атты республикалық ғылыми жобалар байқауының жеңімпаздары:

  1. Алтынбек Әсем Егізханқызы-Шымкент қаласы “Болашақ ”жоғары колледжінің студенті
    Жетекшісі: Жортуыл Гүлжанар Шырынбекқызы
  2. Мәдібек Диана-Қызылорда  облысы, Жаңақорған ауданы, Сунақата  ауылы, №194 жалпы орта  мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Бахрамова  Айгуль  Ташмаханқызы
  3. Куанышева Риза Куанышқызы-NUR-SULTAN қаласы, №65 мектеп-гимназиясының оқушысы
    жетекшісі: Найманбаева Жанар Хасеновна
  4. Жаксылыкова Лаззат Сламбековна-Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Бұқар жырау агротехникалық колледжінің оқытушысы
  5. Жуматаева Гаухарай Ахметбековна-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Сарымолдаев ауылы, Владимир Савва атындағы №9 жалпы білім беретін мектеп-лицейінің мұғалімі
  6. Қонысбай Арай Жарқынбекқызы-Түркістан қаласы, Көпсалалы индустриалды –техникалық колледжінің оқытушысы
  7. Бектурған Айнур Бақытжанқызы-Алматы қаласы, «№109 Жалпы білім беретін мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

 Жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының  білім алушылары мен студенттер арасында өткен ғылыми жобалар байқауының «үздік ғылыми жоба» номинациясы бойынша жеңімпаздары:

 «ҰЛЫ ДАЛА ЕСІМДЕРІ» жобасы бойынша

  1. Айдарбек Нұрбөпе Мейірбекқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 орта мектебінің оқушысы
    Жетекшісі: Алипбаева Салтанат Нурахановна
  2. Аяған Ғайни Сахитжанқызы-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қожабақы ауылы, № 25 орта мектебінің оқушысы
    Жетекшісі: Абдирова Фариза Избасаровна
  3. Аманғазы Сәнім Ғабиденқызы-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №41 жалпы білім беретін орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Смағұл Ақкенже Базарбайқызы
  4. Бақов Ерзат Маратұлы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 орта мектебінің оқушысы
    Жетекшісі: Алипбаева Салтанат Нурахановна
  5. Болат Айжан Дауренқызы-Алматы облысы, Панфилов ауданы, Тұрпан ауылы, Сатай батыр атындағы орта мектебінің оқушысы
    Жетекшісі: Садыкова Маржан Советханқызы
  6. Е.Ж.Бейсенбек-Түркістан облысы, «Кентау Көпсалалы Колледжі» Мкқк-нің студенті
    Жетекшісі: Г.Т.Джамалова
  7. Ерубаева Индира Амангелдіқызы-Карағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, №132 ЖОББМ-нің оқушысы
    Жетекшісі: Абдикадыров Мереке Жаруллаұлы
  8. Әбдібек Кәусар-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Алипбаева Салтанат Нурахановна
  9. Әзімхан Анар Ғазизқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Алипбаева Салтанат Нурахановна
  10. Жасұланқызы Диана –Алматы қаласы, «Бөбек» ҰҒПББСО, «Өзін-өзі тану» Адамның үйлесімді дамуы гуманитарлық колледжінің студенті
    жетекшісі: Есентаева Акмарал Идирисовна
  11. Жетес Шакиза Саматқызы-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қожабақы ауылы, № 25 орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Айтжанова Каламкас Сергалиевна
  12. Зияхмет Бақдәулет-Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шорнақ ауылы «Шорнақ» жалпы орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Қойшыбаева Гүлнұр Төреханқызы
  13. Иманкеш Айбат Қуанышұлы-Карағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, №132 ЖОББМ-нің оқушысы
    Жетекшісі:Абдикадыров Мереке Жаруллаұлы
  14. Калиуллин Аңсар Кенжемұратұлы-Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Жаңақазан ауылы, М.Жүнісов атындағы ЖОББМ-нің оқушысы
    Жетекшісі: Утегенова Галия Тулегеновна
  15. Калкаева Эльмира, Жакупбекова Аида-Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғарғы техникалық колледжінің студенттері
    Жетекшісі: Касенов Бахтияр Айтбайұлы
  16. Кеңес Кәусар Қанатқызы-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Заречный тұрғын алабы мектеп –балабақша кешенінің оқушысы
    Жетекшісі: Калдыгарина Алия
  17. Құдайберген Сымбат Орынбайқызы-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қожабақы ауылы, № 25 орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі:  Абдирова Фариза Избасаровна
  18. М.Е.Тұрарбек-Түркістан облысы,«Кентау Көпсалалы Колледжі» МКҚК-нің студенті
    жетекшісі: Г.Т.Джамалова
  19. Мейрман Алуа Мейрманқызы-Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, №132 ЖОББ мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Сейдахова Нұршат Капаровна
  20. Нұржігіт Айқаракөз Бекжасарқызы-Түркістан  облысы, Ордабасы  ауданы, Бадам  елді мекені, С.Сейфуллин  атындағы  жалпы  орта  мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Қойжігіт  Шолпан  Нұржігітқызы
  21. Сайлау Ермахан Жақыпбекұлы-Түркістан облысы, Шардара ауданы, №16 колледжінің студенті
    Жетекшісі: Парманкулов Қанат Жаксымбекович
  22. Сейдахметова Саяна Саматовна-Қостанай облысы, Әулиекөл ауданы, Әулиекөл ауылы, Сұлтан Баймағамбетов атындағы Әулиекөл мектеп-гимназиясының оқушысы
    Жетекшісі:Кожагалиева Гульдана Женисовна
  23. Сейсен Бекарыс Қанатұлы-Түркістан облысы, Кентау қаласы, Құшата ауылы, М.Қазыбеков атындағы жалпы орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Сарыбаева  Куляш Жабашевна
  24. Султанмуратова Ұлжалғас- Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Көпсалалы Индустриалды-техникалық колледжінің ІІ санатты тарих пәнінің оқытушысы
  25. Теңгелбаева Жанарсұлу Бақтыбайқызы-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, ЖШС «Каспий өңірі «Болашақ» колледжінің студенті
    Жетекшісі:Қайратова Айсамал Қайратқызы
  26. Тәжімбетова Сәнімкүл Қарасайқызы-Қызылорда облысы, Арал ауданы, Қосжар ауылы, № 67 орта мектебінің мұғалімі
  27. Тойғанбай Жадыра-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қожабақы ауылы, № 25 орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Абдирова Фариза Избасаровна
  28. Тусупбекова Аружан-NUR-SULTAN қаласы, №65 мектеп-гимназиясының оқушысы
  29. Халила Алихан Ермекулы-Шымкент қаласы, М.Мәметова атындағы №32 жалпы орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Буданцева Оксана Владимировна
  30. Эркинова Зарина- NUR-SULTAN қаласы, №65 мектеп-гимназиясының оқушысы
  31. Юсантаев Дилмурад Ахмаджанович-Түркістан облысы, Сайрам ауданы, Қарабұлақ ауылы, № 41 Жамбыл  атындағы ЖОМ-нің оқушысы
    жетекшісі: Алиева Сабахат Мамуржановна
  32. Әльчикенова Сымбат Жандосқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Жамбыл инновациялық колледжінің студенті
    Жетекшісі: Тулегенова Ғайша Анафияқызы
  33. Замбаева Ақерке Айдарбекқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Білім инновациялық колледжінің студенті
    Жетекшісі: Тулегенова Ғайша Анафияевна
  34. Әмір Іңкәр Саматқызы-Атырау облысы, Атырау қаласы, Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің студенті
    Жетекшісі: Шанбаева Жаңыл Абабакирқызы
  35. Мейрамқанова Ажар Мейрамқанқызы-ШҚО, Семей қаласы, Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжінің студенті
    жетекшісі: Есентаева Алуа Серікқазықызы
  36. Болатхан Ақбота Нұрболатқызы- Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Сарымолаев ауылы, № 1 ЖББМ-нің оқушысы
    жетекшісі:Сахова Жұлдыз Аскарбековна
  37. Қабыл Расул Ермекұлы-Шымкент қаласы, Индустриалды-техникалық колледжінің студенті
    Жетекшісі: Төлебек Бектас Лесбекұлы
  38. Изтілеу Зейне-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің студенті
    жетекшісі:Уртаева Жумагул Жолдасбековна
  39. Марс Эльвира-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің студенті
    Жетекшісі:Карнакбаева Эльмира Аскербекқызы
  40. Мұсағалиева Құралай Тұрданбекғалиқызы-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, село Пригородный, Пригород орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Кадырова Акерке Елубаевна
  41. Дүсіпова Шахмарал Бақбергенқызы-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, село Пригородный, Пригород орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі:Кадырова Акерке Елубаевна
  42. Орынбасарова Эльвира Жанболатқызы- Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, село Пригородный, Пригород орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі:Кадырова Акерке Елубаевна
  43. Мамбетова Дариха Сергазықызы-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, село Пригородный, Пригород орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі:Кадырова Акерке Елубаевна
  44. Жалгасова Бибимарьям-Алматы қаласы, Алатау ауданы, №180 жалпы білім беретін мектебінің оқушысы
    Жетекшісі: Абдиманапова Жадыра Ысабековна
  45. Марат Нұрарай Шынғысқызы-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, село Пригородный, Пригород орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі:Кадырова Акерке Елубаевна
  46. Қуанышбек Асем-Алматы қаласы, Алатау ауданы, №180 жалпы білім беретін мектебінің оқушысы
    Жетекшісі: Абдиманапова Жадыра Ысабековна
  47. Акбар Даниял Арманұлы-Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Т.Әлімқұлов атындағы №14 мектеп интернат-лицейінің оқушысы
    Жетекшісі:Сұлтанова Динара Әмзеқызы
  48. Хисметоллаева Жанеркем Сағидоллақызы-Атырау облысы, Исатай ауданы, Х.Ерғалиев ауылы, Жалпы білім беретін Ғ.Мәсәлімов атындағы орта мектебінің оқушысы
    Жетекшісі: Сакупова Ақжонас Жолдасқызы
  49. Әбдімүтәліп Махаббат Қуанышқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Жамбыл инновациялық колледжінің студенті
    Жетекшісі: Тулегенова Ғайша Анафияевна
  50. Нұртуған Нұрсұлтан-Алматы қаласы, Жетісу ауданы, №110 мектеп-гимназиясының оқушысы
    Жетекшісі: Шукиева Мадина Ерболсынқызы
  51. Хамидолла Жармұханбет-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінің студенті
    Жетекшісі: Серкешбаева Гүлжанат Нұрмағамбетқызы
  52. Абилбеков Зангар Габдуллаулы-Қарағанды облысы, Жаңаарка ауданы, №132 мектеп ЖОББМ-нің оқушысы
    жетекшісі: Абдикадиров Мереке
  53. Төлепберген Мадина-Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы , №201 мектеп-лицейінің оқушысы
    Жетекшісі Аяғанова Саягул Сағындыққызы
  54. Алмасбек Дильназ Алмасбекқызы-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, №19 Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының оқушысы
    жетекшісі: Саурикова Айгүл
  55. Әлжан Маржан-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Ақбастау ауылы, №14 Бейімбет Майлин атындағы орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Әміре Алмас Мырзабекұлы
  56. Шамұрат Айханым-Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің оқушысы
    жетекшісі: Елубаева Райхан Рахметуллақызы
  57. Абюрханов Нұрасыл- Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің оқушысы
    жетекшісі: Темирова Беибут Шугаевна
  58. Жолдыбай Айдын Еркінұлы- Nur-Sultan қаласы, «Жас ұлан» республикалық мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Нургалиева Кунсая Джамбуловна
  59. Набидоллаева Айгерім Ақболатқызы-Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау селосы, Жалпы білім беретін Аққыстау орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі:Қойшекен Светлана Жақсығұлқызы
  60. Мұратбекқызы Райхан-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ж.Мусин атындағы жоғары қазақ педагогикалық колледжінің студенті
    Жетекшісі: Жоламанова Тойындық Молдағалиқызы
  61. Абдибек Ерасыл-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, №19 Д.Қонаев мектеп-гимназиясының оқушысы
    Жетекшісі: Шинасилова Дамира Жуматаевна
  62. Пиримбетова Сандуғаш Назарбайқызы-Ақтау қаласы, 27 шағын ауданы, ЖШС Каспий өңірі «Болашақ» колледжінің студенті
    Жетекшісі: Дүйсенбаева Жанбибі
  63. Қият Айдана Ескендірқызы-Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Жамбыл ауылдық әкімшілігі, Жалын елді мекені, №38 Ш. Бектасов атындағы ЖОМ-нің оқушысы
    Жетекшісі: Кубжасарова Гулмира Абдуалиевна
  64. Бостандық Назерке  Едігеқызы-Ақмола  облысы,  Көкшетау  қаласы, № 15  жалпы  білім  беретін  негізгі  мектебінің оқушысы
    Жетекшісі:  Мурат  Айсауле
  65. Халмаханова Сабрина Маратқызы-Алматы қаласы, Алатау ауданы, Саялы ықшам ауданы, №180 жалпы білім беретін мектебінің оқушысы

           Жетекшісі: Несипбекова Шынар Асхатқызы

  1. Калиуллин Аңсар Кенжемұратұлы-Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Жаңақазан ауылы, М.Жүнісов атындағы ЖОББМ-нің оқушысы

Жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының  оқытушылар мен педагогтар арасында өткен ғылыми жобалар байқауының «үздік ғылыми жоба» номинациясы бойынша жеңімпаздары:

 «Адамдық борышың» жобасы бойынша:

  1. Абдирова Фариза Избасаровна- Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қожабақы ауылы, № 25 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  2. Абдраимова Нургуль Баймуратовна-Орал қаласы, №19 жалпы орта білім беретін мектебінің география пәні мұғалімі
  3. Аблахат Қ., Каримова А.-NUR-SULTAN қаласы, №65 мектеп-гимназиясының мұғалімдері
  4. Абдыкалыков Кеулимжай Бахтиярұлы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ю.Гагарин атындағы №29 орта мектебінің мұғалімі
  5. Абинова Галина Алексеевна- Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Новоникольск селосы, Новоникольск орта мектебінің тарих мұғалімі Cаурикова Айгул Муратовна –Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, №19 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
  6. Пернешова Гулжамал Байбековна-Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Атакент кенті, № 14 колледжінің тарих пәні оқытушысы
  7. Әубәкір Дархан Жұмабекұлы-Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Ы.Алтынсарин атындағы ЖББОМ-нің тарих пәнінің мұғалімі
  8. Амирова Куттыкыз Жасузаковна-Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Атакент кенті, Ш.Бектасов атындағы №38 жалпы орта мектебінің мұғалімі
  9. Ақназарова Раушан Жәнібекқызы- «Түркістан қаласы, Ахмет Ясауи» кәсіби колледжінің философия және мәдениеттану пәнінің оқытушысы
  10. Рашидқызы Алуа, Айман Сезім, Темірбек Әлімжан, Ағабек Мансұр, Алымбаева Нұрай, Рыспай Айзере, Ақтасова Гүлнұр Үйсінбайқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы №21 Бөбекжай-бақшасының тәрбиешілері
  11. Ақтасова Гүлнұр Үйсінбайқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы №21 Бөбекжай-бақшасының тәрбиешісі
  12. Алиева Сабахат Мамуржановна-Түркістан облысы, Сайрам ауданы, Қарабұлақ ауылы, № 41 Жамбыл  ЖОМ-нің мұғалімі
  13. Алимжанова Кульзира Куандыковна-Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Абай ауылы, Абай атындағы негізгі орта мектебінің мұғалімі
  14. Алипбаева Салтанат Нурахановна- Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  15. Алтынбаева Эльмира Букенбаевна- NUR-SULTAN қаласы, №1 өнер мектебінің директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
  16. Асқар Толғанай Аманкелдіқызы-Павлодар облысы, Павлодар қаласы, №25 жалпы орта білім беру мектебінің физика пәні мұғалімі
  17. Ашимбаев Сабыржан Көпжасарұлы-Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, №5 Жаңатас колледжінің оқытушысы
  18. Бабажанова Рисалат Махамматжановна-Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Хамза атындағы №2 жалпы орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
  19. Баешова Лазат Боранбайқызы- NUR-SULTAN қаласы, №10 мектеп –гимназиясының мұғалімі
  20. Байғазиева Нуризат Суинбековна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, №19 Д.Қонаев мектеп-гимназиясының орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі
  21. Байменова Гүлбағила Ғизатқызы- Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Құрманғазы ауылы, Абай атындағы жалпы орта мектебінің жоғары санатты бастауыш сынып мұғалімі
  22. Бейсенбекова Асель Сакыжанкызы-Павлодар облысы, Павлодар қаласы, №25 жалпы орта білім беру мектебінің тарих пәні мұғалімі
  23. Бекбаева Риза Тлегеновна-Павлодар облысы, Ақсу қаласы, №1 қазақ орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
  24. Бернияшова Мөлдір Жұмабайқызы-Атырау қаласы, №32 орта мектебінің ғылыми-әдістемелік кеңес жетекшісі, қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  25. Бидайбеков Мурат Ертайулы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №19 орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
  26. Биимбетова Индира Канатовна-Алматы қаласы, М.Тынышбаев атындағы  ҚазККА Алматы көлік колледжінің оқытушысы
  27. Дюсембекова Айман Карабаевна-Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Жақсы №1 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  28. Егис Индира Егисқызы-Павлодар облысы, Ақсу қаласы, №1 қазақ орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
  29. Ергебекова Айжан Абылкасымовна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, №19 Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  30. Ерекеева Салтанат Серикбаевна-Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Мәртөк селосы, №4 Мәртөк жалпы орта білім беретін мектебінің математика пәнінің мұғалімі
  31. Есентаева Алуа Серікқазықызы-ШҚО, Семей қаласы, Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжінің тарих ғылымдарының магистрі
  32. Жавзмагина Гулжан-Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, А. Байтұрсынов атындағы №211 орта мектебінің мұғалімі
  33. Жайдарбекова Акмарал-Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Көпсалалы Индустриалды-техникалық колледжінің тарих пәнінің оқытушысы
  34. Жайшылыкова Фариза Жаныбековна-Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Мәртөк селосы, №4 Мәртөк жалпы орта білім беретін мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  35. Жортуыл Гүлжанар Шырынбекқызы-Шымкент қаласы, «Болашақ» жоғары колледжінің математика пәнінің оқытушысы
  36. Жорабекова Нурила Сакенқызы-Түркістан облысы, Түркістан қаласы, «Түркістан Ахмет Ясауи»  кәсіби колледжінің тарих пәнінің магистр оқытушысы
  37. Жузбаев Нариман Кумисбекович-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің арнайы пән оқытушысы
  38. Жумагулова Раушан Боранбаевна-Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шорнақ ауылы, «Шорнақ» жалпы орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі
  39. Жунисалиева Актамак Елимбаевна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, №19 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
  40. Жүсіпова Алия-Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы , №201 мектеп-лицейінің мұғалімі
  41. Займуллина Айдана-Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Құрманғазы ауылы, Абай атындағы жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  42. Ибраева Тұрархан-Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Көптоғай ауылы, Абай атындағы жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  43. Ильясов Ахмад Жумагелдиевич-Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Бумакөл ауылы, Бумакөл мектеп-балабақша кешенінің тарих пәні мұғалімі
  44. Кабдулина Нургуль Сарсенбаевна - Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Щучье қаласының Жоғарғы техникалық колледжінің оқытушысы
  45. Кадырова Акерке Елубаевна-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, село Пригородный, Пригород орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
  46. Казова Жанат Мухаметжановна-Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев каласы, №2 Булаево орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
  47. Калыкова Шынар Кенесовна-Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучье қаласы, ГККП Жоғарғы техникалық колледжінің оқытушысы
  48. Канатбаева Гүлназ Темірбекқызы-Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Мәртөк селосы, №4 Мәртөк жалпы орта білім беретін мектебінің тарих және география пәнінің мұғалімі
  49. Каржасбаев Тимур Кайроллаевич-Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған көптілді лицей-интернатының мұғалімі
  50. Каримова Айгүл Аманбайқызы-Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Құрманғазы ауылы, Абай атындағы жалпы орта мектебінің жоғары санатты бастауыш сынып мұғалімі
  51. Карипбаева Лаура Толегеновна-ШҚО, Семей қаласы, Жарқын жалпы орта білім беретін мектебінің мұғалімі
  52. Касенов Бахтияр Айтбайұлы- Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғарғы техникалық колледжінің педагог-магистрі, құқық – магистрі, әлеуметтік-кономикалық пәндерінің мұғалімі
  53. Каскаева Ляззат Байсеркеевна-Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Жақсы №1 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  54. Келлер Флорентина Николаевна-Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Балкашино селосы, Балкашин №2 орта мектебінің тарих мұғалімі
  55. Кенжебекова Асель Махмутовна-Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің қосымша білім педагогы
  56. Кеңшілік Алтынгүл-Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Мәртөк селосы, №4 Мәртөк жалпы орта білім беретін мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  57. Кетепова Жаухар Қобланбекқызы-Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шеген Қодаманов ауылы, №158 орта мектебінің педагог-зерттеушісі
  58. Кәрімова Алмагүл Аманбайқызы-Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Құрманғазы ауылы, Сарсенбаев атындағы жалпы орта мектебінің жоғары санатты орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  59. Кинчинбаева Мөлдір Баймұрзаевна-Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев каласы, №2 Булаево орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
  60. Косбаева Кунзия Кабидуллаевна-БҚО, Орал қаласы, Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
  61. Кошанова Назгуль Нурмагамбетовна-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің оқытушысы
  62. Көлбай Тоғжан  Көпжасарқызы-Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің қосымша білім педагогы
  63. Куберова Гаухар Дүйсенқызы-Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қаратоған ауылы, «Нұрбапа Өмірзақов атындағы орта мектебінің география-экология пәні мұғалімі
  64. Қазмағанбетова Айымгүл Төлеуқызы-Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Тайсойған ауылы, Ғ.Сланов атындағы орта мектебінің өзін-өзі тану пәні мұғалімі
  65. Қойжігіт Шолпан Нұржігітқызы-Түркістан облысы, Ордабасы  ауданы, Бадам  елді мекені, С.Сейфуллин  атындағы  жалпы  орта  мектебінің  тарих  пәнінің  мұғалімі
    Қойшыбаева Гүлнұр Төреханқызы-Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шорнақ ауылы, «Шорнақ» жалпы орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі
  66. Қуат Жансая Алтынбекқызы-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Алмалыбақ ауылы, №2 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиет мұғалімі
  67. Қылышбекова Асем Аманбековна-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің ағылшын тілі пәнінің оқытушысы
  68. Махмудова Уразгуль Камоловна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, №19 Д.Қонаев мектеп-гимназиясының орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі
  69. Молдабаева Надира Сапаровна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Байзақ ауданы, Бұрыл ауылы, «Бұрыл» орта мектебінің бірінші санатты тарих пәні мұғалімі
  70. Мухамеджанов Мейіржан Оразханович-Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, №132 ЖОББМ-нің тарих пәні мұғалімі
  71. Мырзаханова Индира Башановна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, №19 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп гимназиясының ағылшын тілі пәні мұғалімі
  72. Наурызбек Әділет-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Көлтоған ауылы, №8 Сүгірбай Байтіков атындағы орта мектебінің химия пәні мұғалімі
  73. Нұрахмет Айнагүл Кәдірханқызы-Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Фарфоровый ауылы, № 10 орта мектебінің мұғалімі
  74. Нұрлыбаева Жадыра Дәуітбекқызы-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
  75. Омарова Гульнара Арыстанбековна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №56 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  76. Оразбекова Динара- Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, №19 Д.Қонаев мектеп-гимназиясының мұғалімі
  77. Осерова Гулбарам Бериковна-Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Фарфоровый ауылы, №10 орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  78. Рахат Айнұр Беркайқызы-Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Мәртөк селосы, №4 Мәртөк жалпы орта білім беретін мектебінің математика пәнінің мұғалімі
  79. Рскалиева Жадыра Шамгоновна-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Бозой ауылы, Бозой жалпы орта білім беретін мектебінің тарих пәні мұғалімі
  80. Рымбаева Заурехан Адилхановна-Алматы олысы ,Сарқан ауданы, Екіаша ауылы, Екіаша орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  81. Сағынбек Лаззат Құттыбайқызы-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Көлтоған ауылы, №8 Сүгірбай Байтіков атындағы орта мектебінің мұғалімі
  82. Садубаева Сауле Бияхметовна-ШҚО, Семей қаласы, №48 жалпы орта білім беретін мектебінің тарих және география пәні мұғалімі
  83. Саршинова Назгүл Маратқызы-Қарағанды облысы, Бұхар-Жырау ауданы, Керней ауылы, Керней ЖОББТМ-нің өзін-өзі тану пәні мұғалімі

     84.  Саулебекова Малика Куанышевна-Алматы қаласы, М.Тынышпаев атындағы Алматы транспорт колледжінің оқытушысы

  1. Сейдуалиева Раушан Бектореевна-Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, №6 орта мектебінің мұғалімі
  2. Серикова Айгуль Казисовна- NUR-SULTAN қаласы генерал С.Нұрмағамбетов атындағы республикалық «Жас ұлан» мектебінің мұғалімі.
  3. Серкешбаева Гүлжанат Нұрмағамбетқызы-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінің қазақ әдебиеті пәнінің оқытушысы, филология ғылымдарының магистрі
  4. Сулейменова Айжан Дуйсенбековна-Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, «№ 45 бейімделген орта мектебі» КММ-нің тарих пәнінің мұғалімі
  5. Сұлтанова Динара Әмзеқызы-Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Т.Әлімқұлов атындағы №14 мектеп интернат-лицейінің тарих пәні мұғалімі
  6. Сыдыкова Гулшат Куттыбиевна-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Бозой ауылдық округі, «Бозой жалпы орта білім беретін мектебі» КММ-нің қосымша білім беру педагогі
  7. Теңсел Назгүл-Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, «Балуан Шолақ атындағы мектеп-лицей» КММ-нің тарих пәні мұғалімі, педагог –зерттеушісі
  8. Тоқмурзина Гүлжан Сәкішқызы- Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Қарабау селосы, Қарабау орта мектебінің мұғалімі
  9. Тоқтағұлова Нұржамал Шаленқызы-«Балдәурен» республикалық оқу-сауықтыру орталығының қазақ тілі мен әдебиеті  пәндерінің  мұғалімі
  10. Тулегенова Ғайша Анафияқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Жамбыл инновациялық колледжінің тарих пәнінің оқытушысы
  11. Туреев Рақымжан Жандәулетұлы-Түркістан облысы, Шардара ауданы, №16 колледжінің қазақ тілі пәнінің оқытушысы
  12. Турикбаева Индира Борановна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, №19 Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  13. Турлыбаева Гульхан Копбосынқызы-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, №19.Дінмұхамед Ахметұлы Конаев атындағы мектеп-гимназиясының мұғалімі
  14. Турсынбаева Жанар Даулетяровна- Қарағанды облысы, Жезқазған  қаласы, «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің қосымша білім беру педагогы
  15. Узбекова Бекзат Бакытовна-Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Қордай ауылы, №1 Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының мұғалімі
  16. Умбетқалиева Тілекші-Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Көптоғай ауылы, Сәбит Мұқанов  атындағы жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  17. Унешбаева Рита Куламановна-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Алабас ауылы, Алабас негізгі орта мектебінің директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
  18. Уртаева Жумагул Жолдасбековна-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің кәсіби қазақ тілі пәнінің оқытушысы
  19. Хабдраш Ғалия Хархууқызы–Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Майқайың кенті, «Майқайың балалар өнер мектебі» МҚКК-нің директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
  20. Шайжанова Гулзада Карифуллаевна- Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, «Қазақмыс» корпорациясының политехникалық колледжінің оқытушысы
  21. Шакенова Бақытгүл Серікбайқызы-Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Көпсалалы гуманитарлы-техникалық колледжінің оқытушысы
  22. Шахаева Раушан Шакиратовна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Көлтоған ауылы, №8 Сүгірбай Байтіков атындағы орта мектебінің тәлімгері
  23. Шериязданова Лаззат Муханбетжановна-Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қаратау ауылы, Панфилов атындағы жалпы орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
  24. Шинасилова Дамира Жуматаевна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, №19 Д.Қонаев мектеп-гимназиясының орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі

 «ҰСТАЗ БІЛІМ БЕРУДЕГІ ҰЛТТЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚТАРДЫ ЖАҢҒЫРТУШЫ» жобасы бойынша

  1. Садырова Шынар Файзуллаевна-Атырау облысы, №34 «Нұрбөбек» бөбекжай- балабақшасының әдіскері
  2. Наурызбаева Жұмагүл Кажденбекқызы-Жезқазған қаласы, Балалар мен Жасөсіпрімдер сарайы, Фитодизай үйірмесінің қосымша білім беру педагогы
  3. Чокенов Ерболат Слямбекович-Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №6 гимназиясының мұғалімі
  4. Жоламанова Тойындық Молдағалиқызы-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінің оқытушысы
  5. Медеубаева Бақытнұр Болатовна-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің арнайы техникалық пәндер оқытушысы
  6. Асанова Гулшат Сембековна-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің ағылшын пәнінің оқытушысы
  7. Уртаева Жумагул Жолдасбековна-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы
  8. Сұлтанова Динара Әмзеқызы-Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Т.Әлімқұлов атындағы №14 мектеп интернат-лицейінің тарих пәні мұғалімі
  9. Сагинтаева Тогжан Ердешовна- Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің қосымша білім педагогы
  10. Отарбаева Дина Койшыгараевна- Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің қосымша білім педагогы
  11. Кенжебекова Асель Махмутовна-Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің қосымша білім педагогы
  12. Дузбаева Мереке Сериковна-Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің қосымша білім педагогы
  13. Мукашева Айнур Гарифоллаевна- БҚО, Теректі ауданы, Социализм ауылы, Социализм негізгі орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
  14. Серкешбаева Гүлжанат Нұрмағамбетқызы-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінің қазақ әдебиеті пәнінің оқытушысы, филология ғылымдарының магистрі
  15. Терзиди Светлана Павловна-Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Приозерное селосы, Приозёрная орта мектебінің мұғалімі
  16. Ильяшова Арайлым Кенжебаевна-ШҚО, Тарбағатай ауданы, Ақжар ауылы, «М.Әуезов атындағы орта мектебі» КММ-нің қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі
  17. Ошакбаева Майра Култасовна-NUR-SULTAN қаласы, №65 мектеп-гимназиясының тарих, құқық пәнінің мұғалімі
  18. Тишханбай Кульжан-Екібастұз қаласы, Екібастұз медициналық колледжінің физика және информатика пәнінің оқытушысы
  19. Рахметова Айгуль Ермековна- Екібастұз қаласы, Екібастұз медициналық колледжінің тарих және әлеуметтік-саяси пәндер оқытушысы
  20. Мәуліт Гаухар Мәулітқызы-Алматы қаласы, М.Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясының Алматы көлік колледжінің тарих және құқық негіздері пәнінің оқытушысы
  21. Жұмабаев Сұлтан Сағындықұлы-Атырау қаласы, Көкарна селосы, «Жалпы білім беретін №32 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  22. Мыкышева Жумакуль Карибеккызы-Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы базасындағы тірек мектебінің химия пәні мұғалімі
  23. Турикбаева Индира Борановна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, №19 Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі 
  1. Тұрысбеков Ерхат Елдартұлы-ШҚО, Семей қаласы, № 47 ОББМ-нің тарих пәнінің мұғалімі
  2. Жусупбаева Жулдыз Байкеновна-NUR-SULTAN қаласы, №18 орта мектебінің мұғалімі
  3. Алипбаева Салтанат Нурахановна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  4. Джуманова Сапаргуль Бердибаевна-Ақтөбе қаласы, №60 жалпы білім беретін орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  5. Тулегенова Ғайша Анафияқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Жамбыл инновациялық колледжінің тарих пәнінің оқытушысы
  6. Жапарова Назгуль Байзоллаевна-Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғары техникалық колледжінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
  7. Абдукадирова Айгуль Умиталиевна-Шымкент қаласы, Түркістан индустриалды-құрылыс колледжінің тарих пәнінің оқытушысы
  8. Амирова Құттықыз Жасұзаққызы-Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Жамбыл ауылдық әкімшілігі, Жалын елді мекені, №38 Ш.Бектасов атындағы жалпы орта мектебінің директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
  9. Мусина Күнзада Мүтиғоллақызы-Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, ШЖҚ «Батыс Қазақстан Жоғары медициналық колледжі» МКК-нің сапа эксперті
  10. Баткалова Анар Жанабергеновна-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Техникалық-гуманитарлы лицей-мектебінің орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі
  11. Альтергот Владимир Викторович-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Техникалық-гуманитарлы лицей-мектебінің тарих және дінтану мұғалімі
  12. Ериков Кабижан Зейнелкабиденович-Ақмола облысы, Жақсы ауданы, ЖаңаҚима ауылы, Ғ.Әбдірахманұлы атындағы Қима орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
  13. Касенов Бахтияр Айтбайұлы-Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғарғы техникалық колледжінің педагог-магистрі, құқық – магистрі, әлеуметтік-экономикалық пәндерінің мұғалімі
  14. Косбаева Кунзия Кабидуллаевна-БҚО, Орал қаласы, Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
  15. Шакенова Ардақ Рақымқызы-Семей қаласы, №6 гимназиясының қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  16. Ахметова Майра Габасқызы- Семей қаласы, №6 гимназиясының қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  17. Сабирбаева Амангуль Абдикадировна-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Сарбұлақ ауылы, №78 орта мектебінің химия пәні мұғалімі
  18. Досболов Азиз Дүкенбайұлы-Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Жосалы кенті, Қармақшы аграрлы-техникалық колледжінің өндірістік оқыту шебері, тарих және география мұғалімі
  19. Хаз Отанбек-Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Сергеевка ауылы, Сергеевка орта мектебінің тарих және география пәні мұғалімі
  20. Опашова Жанагул Жалеловна-Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы,  Қожамберді ауылы, №162 жалпы қазақ орта мектебінің мұғалімі
  1. Налибаева Гулнар Абеновна-Қызылорда облысы, Жаңақорған аудыны, Талап бекеті, №254 негізгі орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  2. Садикбекова Раушан  Амангелдиевна- Қызылорда  облысы, Жаңақорған  ауданы, Талап  бекеті, №254 негізгі орта мектебінің бастауыш  сынып  мұғалімі
  3. Жәнібекова Гүлайша Аманқызы-Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Сунақата ауылы, №194 орта мектебінің технология пәнінің мұғалімі
  4. Магулымова Гулим Сембековна-Алматы қаласы, «Бөбек» Ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы «Өзін-өзі тану» гуманитарлық колледжінің директордың ғылыми-әдістемелік жұмыс жөніндегі орынбасары