Республикалық «Жас маман-2018» байқауына қатысып, ІІ кезеңге өткен педагогтардың тізімі

 

Республикалық «Жас маман-2018» байқауына қатысып, ІІ кезеңге өткен педагогтардың тізімі:

 

Аты-жөні

Жұмыс орны

1

Аман Жанбөпе Берікқызы

Жамбыл облысы, Тараз қаласы

№15 мектеп-гимназиясы

2

Атшыбаева Аягөз Шалқарқызы

Қостанай қаласы, Ғафу Қайырбеков атындағы № 9 орта мектебі

3

Бекназаров Бекежан Данашбекұлы

Қызылорда қаласы, "Өркениет" медицина колледжі

 

 

4

Нағашыбай Берік Нұрланұлы

 

Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қазалы гуманитарлық-техникалық колледжі

5

Бескемпір Ғазиза Серікханқызы

Жамбыл  облысы, Қордай  ауданы,пгт. Гвардейский, №43 Б.Момышұлы  атындағы  орта  мектеп

6

Ерполатова Шолпан Едилбаевна

Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, Маңғыстау селосы

7

Есполова Жансая Сериковна

ШҚО,Үржар ауданы,Үржар ауылы, «Абай атындағы орта мектеп-бақша» КММ

8

Исмайл Ботакөз Тағайханқызы

Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Ж.Ералиев а/ә, Үтіртөбе ауылы, Қ.Сәтбаев ЖОМ КММ

 

9

Қалиева Гүлназ Әділбекқызы

Батыс Қазақстан облысы  Орал қаласы  Ақжайық ауданы  Базаршолан ауылы,

Ғ. Махамбетов атындағы ОЖББМ   КММ

10

Маханова Мархабат Маралбекқызы

Ақтөбе қаласы Алға ауданы Бестамақ ауылы, Болашақ  балабақшасы

11

Мұсабекова Мәдина Даниярбекқызы

 

Жамбыл облысы, Тараз қаласы, «Тараз қаласы әкімдігінің  білім бөлімі Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

12

Кемаладин Назкен Сержанқызы

 

Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Қазалы гуманитарлық-техникалық колледжі

13

Орынбаева Гульназ Аубакировна

 

Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Қаратай Тұрысов атындағы № 53 мектеп-гимназия

14

Райсова Арайлым Аблайхановна

Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Ұ.Сыздықбаев ауылы, Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Ұ.Сыздықбаев ауылы

15

Саятова Меруерт Саятқызы

 

Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, №10 жалпы орта білім беретін мектебі

16

Сүлеймен Гүлім Еркеболатқызы

Астана қаласы, Ж.Жабаев атындағы №4 мектеп-гимназия мемлекеттік мекемесі

17

Тойбекова Пернекүл Қалиқызы

Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Төменарық ауылы, А.Д.Романов атындағы №53 жалпы орта мектебі

18

Шымбаев Дархан Омарович

Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Төменарық ауылы,  А.Д.Романов атындағы №53 жалпы орта мектебі

19

Акауова Меруерт Ильясқызы

Түркістан облысы, Кентау қаласы, "С. Қожанов атындағы №9 жалпы орта мектеп"

20

Ахметжан Ақжайық Рахымжанқызы

Астана қаласы, Астана қаласы әкімдігінің №51 «Алтын сандық» балабақшасы

21

Аяпберген Алишер Мухаметқалиұлы

Жамбыл обылысы Қордай ауданы, Әлжан ана ауылы,  №23 Т.Рысқұлов атындағы орта мектеп

22

Батырбек Қайрат

Астана қаласы, Сарыарқа ауданы

Астана қаласы, №61 орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі

23

Бектұрғанов Қуаныш Берікболатұлы

 

Қызылорда обл., Қызылорда қаласы, «Өркениет» медицина колледжі

24

Дауылбай  Данагүл Калмырзақызы

Шымкент қаласы, А.С.Макаренко атындағы №41 мектеп-лицей

25

Еркінқызы Айымжан

Қызылорда  қаласы,

Жаңақорған  ауданы,

Төменарық  ауылы№12 "Балдаурен" балабақшасы, тарбиеші

26

Жұмабай Шынар Аманбайқызы

Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қазалы гуманитарлық-техникалық колледжі

27

Кулмуринова Индира Дауыловна

Ақтөбе қаласы, «№5 «Жұлдыз» санаториялық түрдегі туберкулез ясли балабақша»  ММ

28

Кульбаева  Рахаткул  Данияровна

Түркістан  облысы, Мақтарал  ауданы, Бірлік  ауыл  әкімшілігіне  қарасты, Қоңырат  ауылы, «Болашақ» ЖОМ

29

Мерей Бекзат

 

Ақмола облысы, Шортанды ауданы,

Бозайғыр ауылы, Бозайғыр орта мектебі

30

Серкебаева Макпал Кенжекановна

Жамбыл облысы Қордай ауданы Қордай ауылы, №1 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп-гимназиясы

31

Смагулова Дана Муканкызы

Астана қаласы, КММ    № 54 мектеп-лицейі

32

Тукенова Аршынгуль Каирбулатқызы

Астана қаласы, Астана қаласы әкімдігінің №51 «Алтын сандық» балабақшасы

33

Хасанова Аида Жантурина

БҚО, Орал қаласы, Орал гуманитарлық колледжі

34

Жолау Мөлдір Біржанқызы

Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Қарасу ауылы

«№7 Александр Пушкин атындағы орта мектебі» комуналды мемлекеттік мекемесі

35

Жаппасбаева Дана

Қызылорда қаласы,

№ 214 орта мектеп

36

Айсагалиев Ерболат Айтасович

Астана  қаласының  білім басқармасы   «тұран-профи»

 қш колледжі

37

Анарбай Нұрболат

Астана  қаласының  білім басқармасы   «тұран-профи»

 қш колледжі

 

38

Балтабай Акмарал Қанатқызы

Астана  қаласының  білім басқармасы   «тұран-профи»

 қш колледжі

 

39

Айдаралиева Аида Канатовна

Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Тараз техника және бизнес колледж

40

Оспанова Арайлым Серикқызы

Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Отар ауылы, ПГТ Гвардейск №43 Б.Момышұлы атындағы орта мектеп

41

Слам Саби

Ақмола облысы Ақкөл ауданы Искра орта мектебі

42

Ожай Абай Игілікұлы 

Ақмола облысы Ақкөл ауданы Искра орта мектебі

43

Мустафина Жания Ерланқызы

Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №43 орта мектеп

44

Қосыбаева Айжан Ержанқызы

 

Жамбыл облысы, Тараз қаласы,

№ 43 орта мектеп

45

Тұрғұнова Айым Нұрымқызы

Арқалық қаласы, Қазтұтынуодағы Арқалық көпсалалы колледжі

46

Әлайдарқызы Гүлнар

 

Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, М.Жұмабаев атындағы жалпы орта мектебі

47

Мұқала Бақытнұр

Шығыс Қазақстан Облысы, Зайсан ауданы, Кеңсай ауылы,

Кеңсай орта мектебі КММ

48

Жаппасбаева Дана Ділдабайқызы

Қызылорда облысы, № 214 мектеп

49

Базильбеков Нұрдәулет Иманкелдіұлы

 

Тараз қаласы,

Абай атындағы № 26 орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі

50

Ермагамбет Самал  Куандыккызы

«Кайнар» шагын орталыгы

51

Лесханова Гүлнар Нұғалиқызы

Тараз қаласы, Дмитрий Карбышев атындағы №16 мектеп

52

Торекулова Анель

Тараз каласы, Абай атындагы №26 орта мектеп

53

Ысқақова Ұлмекен Құрақбайқызы  

Атырау облысы, Атырау қаласы, №35 Х.Ерғалиев атындағы  мектеп- гимназиясы

54

Салауатқызы Айдана

Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі индустриалды-аграрлық колледжі

55

Байхасан Жангул

Павлодар облысы, Ақсу қаласы, «Ақсу қаласының №20 бөбектер бақшасы» КМҚК

56

Рахат  Еркебулан

 

ШҚО,Ұлан ауданы, Айыртау ауылы, «Гагарин атындағы орта мектеп» КММ

57

Байсадыкова Куралай Кабиолдановна

ШҚО, Ұлан ауданы Айыртау ауылы, «Гагарин атындағы орта мектеп» КММ

58

Бурханова Райхан Хорматовна

Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Бестамақ ауылы, Бестамақ «Болашақ» балалар бақшасы

59

Ишангалиева Гүлжайна Абуовна

Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Жаңақала колледжі МҚКК

60

Амангельдиева Дина Сержановна

Туркистан обылысы, Бәйдібек ауданы, Бәйдібек ата ауылы

61

Оразбаева Зайдаш Махсадовна

Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы, № 3 «Балдәурен» МКҚК  балабақшасы

       

 Құрметті ұстаздар! Байқауға қатысушылардың сертификаттары 8-10.10 аралығында қатысушылардың эл.почтасына және жинақ кітабы         16-18.10 аралығында қатысушылардың мекен жайларына казпочта арқылы жіберіледі!