«САНАЛЫ ҰРПАҚ - ЖАРҚЫН БОЛАШАҚ» АТТЫ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БАЙҚАУДЫҢ ҚОРТЫНДЫСЫ!

«САНАЛЫ ҰРПАҚ - ЖАРҚЫН БОЛАШАҚ» АТТЫ

РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БАЙҚАУДЫҢ ҚОРТЫНДЫСЫ!

   «Ел болуға өзінің тілі, діні, салты мен әдебиеті-мәдениеті бар ел ғана тұғырлы бола  алатындығын біз ұмытпауға тиіспіз» -деген Ахмет Байтұрсынұлы. Танымдық белсенділікті арттырып, өз пікірін тұжырымды түрде еркін сөйлеуге, өзіне сенімді болуға өзгенің пікірін тыңдап, бірін-бірі құрметтеп, өз тілінде құлаштай еркін сөйлейтін саналы ұрпақ тәрбиелеу бүгінгі ел еншісі болып отыр. Сол саналы ұрпақтың  жарқын болашағын жасампаз ету үшін біз білімді азаматтардың ең негізгі парасаттарын міндеттеуіміз қажет.

    «Bilim-orkenieti» ұлттық инновациялық ғылыми-зерттеу орталығының жастардың бойында патриоттық сезімді ұялату мақсатында ұйымдастырылған «Саналы ұрпақ - жарқын болашақ» атты республикалық байқауға білім беру ұйымдарының педагогтары мен білім алушылары арасынан арнайы тақырыптар бойынша жазылған 200-ге жуық жұмыстар келіп түсті, соның ішінен талапқа сай болған жұмыстарды арнайы «Саналы ұрпақ - жарқын болашақ» атты республикалық жинаққа енгіздік, төменгі кестеде көрсетілген байқауға іштей  қатысушыларға республикалық І, ІІ, ІІІ дәрежелі дипломдар, төсбелгіше және кітап жинақтары казпочта арқылы қараша айының 15 күні жіберіледі, байқауға сырттай қатысушыларға электронды кітап жинақ және электронды дипломдар беріледі.

     «Саналы ұрпақ - жарқын болашақ» атты республикалық байқауға қатысушы педагогтарға және білім алушыларға білім жолында толағай табыстарға жетіп, еліміздің гүлденуіне үлес қоса беріңіздер демекпіз!

 

ІШТЕЙ ҚАТЫСУШЫЛАР:

1.       

Қатысушының аты-жөні

Білім беру мекемесінің атауы, лауазымы

Мутанова Бибихадиша Сартаевна

 

Қ.Қайсенов атындағы №51 ЖОМ

Мұғалім

Қамбарова Бибайша Омарханқызы

 

Оқушы

Мұсабек Машырап Бақытұлы

 

Оқушы

Рахымбай Маржан Аманбайқызы

 

Оқушы

Сарсенбай Ақжан Қанжарбекқызы

 

Оқушы

Шегебай Асхат Бөріханұлы

Оқушы

2.       

Абжапарова Айжан Сабырбековна (Жетекші)

 

Өктембаева Динара Нұржанқызы

Тараз мемлекеттік педагогикалық университеті

Мұғалім

 

Тараз мемлекеттік педагогикалық университеті

Студент

3.       

Байкадамова Камила Айдосовна

КГУ СОШ №85, 11 класс

4.       

Будикова Жансая Акимжанкызы

«Болашақ» академиясы

Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы

Студент

5.       

Есмағамбетова  Зайтуна Туралиевна

Атырау қаласы, № 24орта мектеп

Бастауыш сынып мұғалімі

6.       

Жақсылық Шынар Жолдасқызы

Сабыр Шарипов атындағы Доссор       мектеп- интернаты

Мұғалім

7.       

Жунисова Молдир Шахмадановна

№224 жалпы орта мектебі

Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Өзгент ауылы

Мұғалім

8.       

Жүнісбекова Гулбану Қайратқызы

КММ «Рублевка орта мектебі»

СҚО, Петропавл қаласы, Аққайың ауданы, Рублевка ауылы

Мұғалім

9.       

Карим Нурсултан

 

Жетекшісі: Мухамадиева Г.К.

Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с. Рублёвка

КГУ «Рублёвская средняя школа»

Оқушы

10.   

Куттыбекова Ирина Женисовна

Алматы

КГУ ОШ №17, Турксибский  район

Мұғалім

11.   

Қарабаев Мұхаммедәли Нұрбекұлы

Шашубай кентіндегі „Мектеп – балабақша кешені“ базасындағы тірек мектебі (ресурстық орталық)

Оқушы

12.   

Қомар Абай Саранұлы

„Ақтоғай ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі“

Мұғалім

13.   

Мамедова  Лала  Исраиловна

КГУ №1 школа-гимназия «Мырзакент»

Мұғалім

14.   

Медеубаева Айнур Култасовна

«Жезқазған қаласының жоғарғы медициналық колледжі» ШЖҚ КМҚ

Қарағанды облысы,  Жезқазған қаласы

Мұғалім

15.   

Мубараков Елдар Еркынулы

Восточно-Казахстанский государственный  технический университет имени Даулета Серикбаева

Студент

16.   

Марденова А.Ж.

 

Нургалиева Н.С.

Алматы экономикалық колледжі

Мұғалім

17.   

Нурымхожина Карлыгаш Даутбаевна

 

Сүндетбай Мереке

 

«Өтенай ауылындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар №21 орта мектеп»КММ

Мұғалім

 

Оқушы

18.   

Онтагарова Арай Рахымовна

 

 

Алматы қаласы, №200 мектеп-гимназия

Мұғалім

 

Нұржанатұлы Ағажай

 

Оқушы

 

Бақытқызы Зере

Оқушы

19.   

Сарсенбаева Айжан Серикбаевна

 

Зарпуллаев Мирас

Шымкент қаласы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі

Жетекшісі

 

Оқушы

20.   

Сасыкбаева Мейрамгуль

КГУ «Рублёвская средняя школа»

Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с. Рублёвка

Оқушы

21.   

Смагулова Аяжан Базарбаевна

 

 

Серік Нурайлым Қайратқызы

 

Усикова Марина Валерьевна

Жаяу Мұса атындағы  Аксу  жоғары  көп салалы колледжі

Жетекші

 

Студент

 

Студент

22.   

Таубаева Айман Хамитовна

 

 

Мұрат Бейбарыс

 

Атырау қаласы, №24 орта мектеп

Мұғалім

 

Оқушысы

 

Агисан Бибинур

 

Оқушысы

 

Агисан Мансур

 

Оқушысы

 

Бисенбай Камшат

 

Оқушысы

 

Адилгали Мұхтар

 

Оқушысы

23.   

Абдужалилова Шахназа Джавланбековна

 

Түркістан обысы, Сайрам ауданы, Қарабұлақ ауылы,                         №3 Хамзажалпы орта мектебі

24.   

Тоқтағанова Жанерке Ардаққызы

Тараз техника және бизнес колледжі

Мұғалім

25.   

Торгаутова Хализа Тулеповна

Шымкент қ, №51 жалпы орта білім беретін мектеп  коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Мұғалім

26.   

Туякова Сония Талгатовна

 

Шевчук Виталина,

г. Нур-Султан, Школа-гимназия №30

Мұғалім

Оқушы

27.   

Уалитова Айгуль Болатовна,

 

 

Айтымаев Айдын

город Павлодар, ВКИнЕУ

Мұғалім

 

Оқушы

28.   

Шайзан Алия

Жолымбет № 2 орта мектебі

Мұғалім

29.   

Щербакова Елена Юрьевна

Тараз, Средняя школа №31

Мұғалім

 

                                                                                      

                                                                                              СЫРТТАЙ ҚАТЫСУШЫЛАР:

 

 

Қатысушының аты-жөні

Білім беру мекемесінің атауы, лауазымы

1

Дюсенов Канат Махметович

Евразийский национальный университет им. Л.Н. Гумилева, мұғалім

2

Жакишева Жанаргуль Кенжегалиевна

М.Жұмабаев атындағы № 39 гимназия, мұғалім

3

Жақсыбекқызы Әйгерім

 

Сәбитұлы Ернұр

 

Таңатар Бақтияр

 

Талғат Бақтияр

«№3гимназия» КММ, мұғалім

Оқушы

 

Оқушы

 

Оқушы

4

Желудкова Оксана Сергеевна

 

ВКО, город Усть-Каменогорск, мұғалім

5

Жолшы  Аяулым

ОСШ № 31 им. В. Терешковой, оқушы

6

Жумагалиев Равиль Абилович.,

 

 

Мажилис Сауле Нуркеновна

 

Патшахан Куралай Нурланкызы

Таразский государственный педагогический университет, мұғалім

 

Студент

 

Студент

7

Рустемова Сабира Муратовна

 

 

Жұмаділова Жәнел Дулатқызы

 

Л.Н.Гумилев атындағы EҰУ, мұғалім

 

 

Студент

8

Каздаева Аяжан Арманкызы

 

Оқушы

9

Килибаева Магинур Бертилеевна

города Шымкент, ОСШ № 31 имени В. Терешковой, Мұғалім

10

Куанышева Назгуль Дакеновна

Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Үміт» балалар үйі Коммуналдық мемлекеттік мекемесі,

педагог-психологы

11

Оқытушы:Рустемова.С.М

 

Студент: Қапсаттар Мұхаммедаслан

Еуразия Ұлттық Университеті

 

 

12

Маженова Шынар Төлеубайқызы

«Рублевка орта мектебі» КММ, мұғалім

13

Мамытова Толқын Амангельдиновна

Шымкент қаласы,

Терешкова атындағы № 31 ЖОББМ, мұғалім

14

Мусина Тлектес Шакеновна

 

Салимова Адия Ермековна

Жетекші

 

Оқушы

15

Нурмагамбетова Марал Куанышбаевна

 

города Шымкент,  ОСШ № 31 имени  В. Терешковой, мұғалім

16

Темиралиева  Айгул  Саулеевна

 

города Шымкент,  ОСШ № 31 имени В. Терешковой, мұғалім

17

Толеуханова Айгуль

Далелхановна

 

Мәдениет Диана

С.Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан Мемлекеттік Университеті мұғалім

 

Оқушы

18

Туребаева Жансая Сериковна

 Қостанай облысы, Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, "Айгөлек" балабақшасының тәрбиешісі

 

19

Тұрмахан Гүлнәр Әділханқызы

Алматы Экономикалық Колледжі

20

Файзуллаева Майра Турмагамбетовна

«Әйтеке би көпсалалы колледжі», мұғалім

21

Дюсенбай Маржан, Кенесбек Камила. 

 

Атырау қалаасы № 24 мектебі. 3 сынып оқушылар