«МӘРТЕБЕЛІ ҰСТАЗ-2019» РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БАЙҚАУЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ

Bilim-órkenieti» ұлттық-инновациялық ғылыми зерттеу орталығының ұйымдастыруымен еліміздің мұғалімдері мен оқытушыларын қолдау, үздік педагогтaрды анықтау және  инновациялық идеяларын арттыру мақсатында «МӘРТЕБЕЛІ ұстаз-2019» атты республикалық байқауы өтті.          

  Байқауға ЖОО және жалпы орта, қосымша, мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының педагогтары мен  оқытушылары қатысты.

Байқау шарты бойынша педагогтар сабақ жоспарлары, сабақтан тыс іс-шара жоспарлары бойынша сынға түсіп, үздік атанған педагогтар арнайы дәрежелі дипломдармен марапатталды. Сонымен қатар ұстаздардың үздік сабақ жоспарлары кітап жинаққа басылды.  

«МӘРТЕБЕЛІ ұстаз-2019» байқауы бойынша марапатталған ұстаздар тізімі:

Имангаликова Индира Бекеновна –  Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің «Дене шынықтыру және спорт» кафедрасының аға оқытушысы

Мусин Рауан Касенгазыевич-Алматы қаласы,  Назарбаев Зияткерлік мектебінің

мұғалімі

Изеева  Бибижамал  Жаксыбаевна-Нұр-Сұлтан қаласы, №59 мектеп-лицейінің
математика пәнінің мұғалімі

Кәрім Әсем Төлегенқызы-Нұр-Сұлтан қаласы, Қазақ ұлттық хореография академиясының оқытушысы

Ерболат Арайлым Ерболатқызы-Алматы қаласы, Назарбаев Зияткерлік мектебінің мұғалім-модераторы

Ахметова Гульмира Кабатаевна- Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Б.Ахметов атындағы жоғары педагогикалық колледжінің жоғары санатты ағылшын тілі пәні оқытушысы
Ахметова Марина Сұндетқызы-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, І.Үргенішбаев атындағы ЖОББМ-нің орыс тілі мен  әдебиеті пәні мұғалімі
Косумова Умсунай-Нұр-Сұлтан қаласы, №1 мектеп- лицейінің мұғалімі
Абуова Ардақ Қабыкеновна-Нұр-Сұлтан қаласы, №59 мектеп-лицейінің
ағылшын тілі пәні мұғалімі
Абділдаұлы Алем-Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын №20 арнаулы лицейінің биология пәні мұғалімі

Тоқмағамбетова Толқынай-Нұр-Сұлтан қаласы, №56 мектеп-лицейінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Абразакова Раушан Расулиевна-Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылы,  Жаңаөзен әкімдігінің «Теңге бөбекжай-бақшасы» жедел  басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Молдахметова Алмагуль Майлыбаевна-Нұр-Сұлтан қаласы, №66 «Толағай» балабақшасының тәрбиешісі
Аскенова Гүлжанар Есламбекқызы-Ақмола облысы, Ақкөл ауданы, Кеңес ауылы,
Кеңес орта мектебінің мұғалімі
Ахмурзина Фарида Токеновна-Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы,
Облыстық отбасы үлгісіндегі балалар ауылының ана – тәрбиешісі
Балабай Айдана-Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы,
«Диана» медицина колледжінің педагог-психологы
Елеусизова Шолпан Турсумбековна-ШҚО, Семей қаласы, №23 жалпы орта білім беретін мектебінің биология пәні мұғалімі
Әлібаева Ақерке Ақболатқызы-Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Абылай хан атындағы  №140 орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
Жакупова Дамели Ораловна-Алматы қаласы, Алматы қаржы-құқықтық және технологиялық колледжінің оқытушысы
Иcламов Алимжан  Мусизджанович-Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек   ауылы, Шелек политехникалық колледжінің «Автослесарь» мамандығы бойынша оқу өндіріс  шебері
Идрисова Рима Тургановна-Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы, Шелек политехникалық колледжінің «Аспаз» мамандығын оқытудың өндіріс шебері
Иминов Аблизиз Тохтахунович-Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы,Шелек политехникалық колледжінің «Автослесарь» мамандығы бойынша оқу өндіріс  шебері
Капанова Айнур Борангазыевна-Алматы облысы, Талдықорған қаласы, №13 орта мектебінің  мұғалімі
Каюпова Аксана Ермахановна-Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Көктау ауылы,
МКҚК «Жұлдыз» бөбекжай-балабақшасының тәрбиешісі
Манапова Ризбангул Мараткызы- Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы,
№58 жалпы білім беретін орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі

Махашева Жазира Бековна-Алматы қаласы, Алматы қаржы-құқықтық және
 технологиялық колледжінің оқытушысы

Муканова Назгул Муратбековна-Атырау облысы, Индер ауданы, Есбол селосы,
Жамбыл атындағы орта мектебінің биология пәнінің мұғалімі
Мукышова Айгуль Тендыковна-Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Кенжекөл ауылы,
№20 сәбилер бақшасының І – санатты тәрбиешісі
Насырова Палайым Тайыровна-Г.Алматы, Турксибский район, Гккп Ясли-Сад № 73 воспитатель
Омарова Жанна Айдарбековна-Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, химия-биологиялық бағыттағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің дене шынықтыру пәнінің мұғалім-модераторы
Оңғарбайқызы Фариза-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті,
№21 «Алпамыс» бөбекжай-балабақшасының тәрбиешісі
Оспанова Бағира Саяқбайқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, С.Қ.Нұрмағамбетов атындағы №10 орта мектебінің көркем еңбек пәнінің мұғалімі
Полищук Марина Владимировна-г. Алматы, «Ясли-сад №51» воспитатель
Рысмамбетова Ақнұр Серікқызы-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті,
№21 «Алпамыс» бөбекжай-балабақшасының ағылшын, орыс тілі маманы
Исакова Алтынай Мұратқызы-БҚО, Ақжайық ауданы, Лбішін ауылы,«Еркемай» бөбекжайының ІІ санатты тәрбиешісі
Жангалиева Данара Есмуратовна-БҚО, Ақжайық ауданы, Лбішін ауылы,«Еркемай» бөбекжайының ІІ санатты тәрбиешісі
Сариева Акбаян Базаровна- БҚО, Ақжайық ауданы, Лбішін ауылы,
«Еркемай» МКҚК бөбекжайы І санатты тәрбиешісі
Сариева Кымбат Канаткалиевна-Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Облыстық отбасы үлгісіндегі балалар ауылының би жетекшісі
Селеусина Жұлдыз Сагынтаевна-Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, «Жас жәурен» облыстық оқыту-сауықтыру орталығының қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі
Сюналиева Полина Мергентаевна-Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, «Облыстық отбасы үлгісіндегі балалар ауылы» КММ-нің ана – тәрбиешісі.
Үсенова  Орынкүл Оразайқызы- Қарағанды облысы, Сәтбаев қаласы, №7 «Алпамыс» бөбекжай балабақшасының тәрбиешісі
Хасанова Аида Жантурина-БҚО, Орал қаласы, Орал гуманитарлық колледжінің оқытушысы, магистрі
Чайкозов Ахмет-Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы, Шелек политехникалық колледжінің электромонтер мамандығы бойынша өндірістік оқыту шебері
Дүйсенбаева Гүлім Несипбекқызы-Алматы облысы, Талғар ауданы, Төңкеріс ауылы, №23 жалпы білім беретін  орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
Қауынбаева Күлжамал Суембековна-Алматы облысы, Талғар ауданы,  Белбұлақ ауылы,
 №10 орта мектебінің жоғары категориялы бастауыш сынып мұғалімі
Алдабергенова Айнур Досмуханбетовна-Алматы облысы, Талғар ауданы, Белбұлақ ауылы, № 10 ЖББ орта мектебінің педагогика ғылымдарының магистрі
Интин Тусупхан Кимович-Алматы қаласы, Әуезов ауданы, «Жаңа Ғасыр»
№175 гимназиясының дене шынықтыру пәнінің мұғалімі
Рақымбек Рымгул Оразбекқызы-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, КММ №19 орта мектебінің мұғалімі
Садирбаева Дина Медетбековна-Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Ә.Мүслімұлы атындағы №101 мектеп-лицейінің мұғалімі
Сапожкова Елена Павловна- Жамбылская область, город Тараз, Средняя школа №31 учитель английского языка
Сарсенбаева Айгуль Нагашыбаевна- г. Алматы, Алмалинский район, НАО «РФМШ» учитель

Кайдаулова Раушан Садуакасовна-Жамбылская область, город Тараз, №10 средняя школа учитель информатики

Алпысова Алтын Казымовна-Акмолинская область, Егиндыкольский район, село Тоганас,
Жанаконуская основная школа учитель русского языка и литературы
Махамбетова Райхан Шакировна-Акмолинская область, Коргалжынский район, село Уркендеу, ГУ Амангельдинская средняя школа учитель русского языка и литературы
Моисеев Евгений Сергеевич-г.Нур-Султан, НАО «Казахская национальная академия хореграфии старший предподаватель.

Щёголева Валентина Николаевна - КГУ «Новомихайловская средняя школа» коммунального государственного учреждения «Отдел образования акимата Мамлютского

района Северо-Казахстанской области». Учитель биологии и художественного труда
Шакенова Ардак Рахимовна-ШҚО,Семей қаласы, №6 гимназиясының мұғалімі
Амантаева Жанаргуль Аргыновна- город Нур-Султан,  Медицинский колледж «Шипагер» предподаватель
Баянбаева Айжан  Бахытжановна-Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы,
Х.Бижанов атындағы  орта мектебінің мұғалімі
Будчинени Наилэ Рафаэлевна-Қарағанды облысы, Дамуы шектелген балаларға арналған №3 облыстық арнайы мектеп-интернатының бастауыш сынып мұғалімі
Дущенко Светлана Николаевна-Қарағанды облысы, Дамуы шектелген балаларға арналған
№3 облыстық арнайы мектеп-интернатының дефектолог мұғалімі
Дюсембаева Гулжан Мукилаевна-Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы,
«Балапан» бөбекжай бақшасының тәрбиешісі
Жакыпбекова Нурша Кылышбековна-Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Асықата кенті,
№11 «Жеңіс» мектеп-гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі
Мусина Ерке Саясатқызы-Нұр-Сұлтан қаласы, №65 мектеп-гимназиясының
биология пәні мұғалімі
Оспанова Гульнара Рахимжановна-Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы,
Жезқазған гуманитарлық колледжінің оқытушысы
Слюсарь Роза Петровна-Актюбинская область, Айтекебийский район,  село Талдысай,
КГУ «Талдысайская общеобразовательная средняя школа» учитель
Толықбай Нургуль Оралбековна-Город Нур-Султан,  Медицинский колледж «Шипагер» преподаватель
Тулегенова Айгуль Наурызбаевна-Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы,
 «Балапан» бөбекжай бақшасының тәрбиешісі
Базарбаева Райгуль Амангельдиновна-ШҚО, Үржар ауданы, Науалы ауылы, Науалы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
Балиғатова Фарида Балиғатқызы-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, Х.Өзбекғалиев атындағы Маңғыстау политехникалық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
Бекібаева Алима Қыдырбайқызы-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, Х.Өзбекғалиев атындағы Маңғыстау политехникалық колледжінің оқытушысы
Ботагариев Тулеген Амиржанович-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өнірлік мемлекеттік университетінің педагогика ғылымдарының докторы, профессор
Джуманова Светлана Аманжоловна-Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, №2 мектеп-гимназиясының қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
Ильясова Рахила Имангалиевна-Жамбыл облысы,  Шу қаласы, Сәкен Сейфуллин атындағы шағын орталықты орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
Касенова Нургуль Бегендыковна-Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Малтабар ауылы, Перуаш Кәрімұлы атындағы орта мектебінің директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Куатбекова Меруерт Малдыбаевна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Төле би атындағы №8 гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі
Құлмахан Айсұлу Смаханқызы- Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №212 мектеп-гимназиясының мұғалімі
Минжанова Сулушаш Умирзаковна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, «Білім» кәсіби гуманитарлық-техникалық колледжінің оқытушысы
Ниязмағамбетова Баян Қорғанқызы-Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, №2 мектеп-гимназиясының қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
Нурмуканова Асия Кенесовна- Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Үкілі Ыбырай ауылы, Өскен негізгі мектебінің мұғалімі
Сарбасова Калимаш Амангельдиновна-Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, ЖММ «Bolashaq» академиясының оқытушысы
Суркова Олеся Владимировна-Шымкент қаласы, МКҚК №65 «Балбұлақ» бөбекжай-бақшасының мұғалімі
Толыбаева Шара Рахымовна- Актюбинская область, Уилский район,  село Уил, ГККП ясли – сад Балдырган методист
Целуйко Наталья Федоровна-Северо-Казахстанская область, г.Петропавловск, КГУ "Общеобразовательная школа-лицей при ПГК имени М.Жумабаева" учитель истории

Құрметті байқауға қатысушы педагогтар және ұстаздар!

           Қазақ Елінің ғылымы мен білімінің дамуы жолында аянбай еңбек етіп, өз еңбектеріңіздің жемісін көрулеріңізді тілейміз!

             Педагогтардың мәртебесі күннен күнге артып, еліміздің ғылым мен білімі қарыштай берсін!