«БІЛІМ БЕРУ САЛАСЫНЫҢ ҮЗДІГІ» АТТЫ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БАЙҚАУДЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ

 

Байқаудың мақсаттары: Қазақстан Республикасындағы білім беру ұйымдарының педагогтарының арасында тәжірибе алмастыру және білім мекемелерінің арасында байланысты күшейту. Үздік білім беру ұйымдарын және үздік педагогтарды анықтау, мұғалімдердің ғылыми әлеуетін күшейту, инновациялық идеяларын арттыру!

Қазылар құрамы:

  1. Мақсат Алпысбесұлы–Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің профессоры, т.ғ.д.
  2. Қалиев Жабай Нұрмақұлы- Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті, МТИ Бөлім басшысы, педагогика ғылымдарының кандидаты, академик.
  3. Әмірғалиева Дайра Кайнемқызы- Астана қаласының Білім басқармасының бас маманы.
  4. Елеусізов Ербол Ибрагимович-ҚазҒЗЮ гуманитарлық заң колледжінің оқытушысы, академик.
  5. Аманбек Зандыбай- Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің доценті, биология ғылымдарының кандидаты. 

Байқауға қатысушылар:

Білім беру ұйымдарының педагогтары (модератор, педагог сарапшы, педагог зерттеуші, педагог шебер

  

АТЖ

Жұмыс орны

1.       

Абдигалиева Зейнегуль Кахармановна

 

Қарағанда облысы, Қарқаралы ауданы,

Қоянды ауылы

 

2.             

Абдирова Гүлсара Мамбеталиевна

Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Гродеково ауылы

3.             

Айдаболова Фариза Еркиновна

Жамбыл облысы, Тараз қаласы,

 «Тараз-Болашақ» медициналық колледжі

4.             

Аккубекова Гульстан Турсыновна

Карагандинская, Караганда

КГУ «Школа-интернат» № 68

5.             

Алимбетова Даметкен Какеновна

 

Ақмола облысы,                                                              

Целиноград ауданы, Қараөткел ауылы №2 ЖОМ

6.             

Амантаева  Айгуль  Балтабаевна

 

Ақмола облысы, Целиноград ауданы,

 Ыбырай Алтынсарин ауылы

МКҚК «Күншуақ» балабақшасы

7.             

Асқар Гулшат Сулейменқызы

 

 

Ақтөбе облысы,Шалқар қаласы

«№2  мектеп-гимназиясы» КММ

8.             

Ахметкалиева Шолпан Амангалиевна

Алматы облысы, Сарқан ауданы, Сарқан қаласы, Жанбыл көшесі, 72 үй.

Алматы облысы, Сарқан ауданы, Сарқан қаласы, Сарқан ауданы әкімдігінің «Балалар шығармашылық үйі» МКҚК. Би үйірмесінің жетекшісі

9.             

Байдаулет Тілек

Алматы облысы  Талгар  ауданы   Талгар қаласы

№8 Ю.Гагарин атындағы арнаулы гимназия

10.         

Баймолдина Анар Сабыровна

Абай Құнанбаев атындағы Саран гуманитарлы-техникалық колледжі

11.         

Батишев Жумабек Алпысбаевич

ВКО г.Семей Учреждение «Медицинский колледж «Семей», ул. Каржаубайулы 61

12.         

Баядилова Бакыткул Кенжегуловна

Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы,

 Шет ауданы, Мұхтар ауылы

Мұхтар негізгі орта мектебі

13.         

Биляшев Аскар Асангалиевич

БҚО, Жаңақала ауданы,

Пятимар ауылы,

Пятимар жалпы орта білім

беретін мектебі

14.         

Бюрина Меруерт Хамитовна

Алматы облысы, Текелі қаласы

 

15.         

Вичкуткина Светлана Анатольевна

Алматы облысы,  Талгар  ауданы,   Талгар қаласы

№8 Ю.Гагарин атындағы арнаулы гимназия

 

16.         

Дощанова Анипа Айткуловна

Алматы қаласы, Медеу ауданы, Глубокая 18

КММ №53 мектеп-гимназия

 

17.         

Дугина Анастасия Егоровна

Павлодарская область, город Аксу

КГУ «Средняя школа № 7 города

18.         

Ертаева Салтанат Акебаевна

Жамбыл облысы, Тараз қаласы,

 «Білім» кәсіби гуманитарлық-техникалық колледжі

19.         

Есимбекова Карлыгаш Тлеутаевна

ШҚО, Семей қаласы,

Микрорайон Карагайлы 1

Семей қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі

20.         

Әбдрашова Айжан Мейрамбекқызы

Алматы қаласы,

Түрксіб ауданы

№1 Алматы қазақ мемлекеттік гуманитарлық –педагогтік колледж

21.         

Жунусов Каират Борашович

Город Павлодар

ГУ «Средняя общеобразовательная школа №6»

22.         

Журсунов Серикбек

ШҚО, Өскемен қаласы,

«Зәки Ахметов атындағы №16 орта мектебі» КММ

23.         

Изтилеуова Сауле Тузелбаевна

Карагандинская, Караганда

КГУ «Школа-интернат» № 68

24.         

Ишанова Алтынкул Калиевна

Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Кеңгір селосы

 «Жезқазған қаласының білім бөлімі  Кеңгір селосының № 2 ЖОББМ» КММ

25.         

Калиева Гульнур Габитовна

Карагандинская область,г.Сарань

Абай Құнанбаев атындағы Саран гуманитарлы-техникалық колледжі

26.         

Касимова Бахытжамал Сагиндыковна

Қарағанды обл, Саран қ.

Абай Құнанбаев атындағы Саран гуманитарлы-техникалық колледжі

27.         

Кизатова Гүлім Бауыржанқызы

Алматинская обл., Илийский район, с.Н.Тлендиев

ГКУ «Средняя школа №26»

28.         

Кожабекова Марияш Туралыковна

ШҚО Үржар ауданы Айтбай ауылы

«Тұрсабеков атындағы орта мектеп-бақшасы» КММ

29.         

Койшиманов Алибек Батырович

Қараганды обл, Саран қаласы

Абай Құнанбаев атындағы Саран гуманитарлы-техникалық колледжі

30.         

Кукиева Дина Джангирбаевна

Алматы қаласы, Медеу ауданы, Глубокая 18

КММ №53 мектеп-гимназия

 

31.         

Куленбаева Айбарша Исатаевна

Қарағанды облысы, Саран қаласы

Абай Құнанбаев атындағы Саран гуманитарлы-техникалық колледжі

32.         

Қабидолдин   Қуаныш   Тілеуханұлы

 

ШҚО   Тарбағатай ауданы,   Ақжар ауылы,                                             

Абай   атындағы   орта   мектеп   КММ

33.         

Кап Естай

Шығыс –Қазақстан облысы, Үржар ауданы,

Көкөзек аулы,

 «Көкөзек орта мектеп-бақшасы» КММ

34.         

Қасым Гүлшат Өкенқызы

Алматы қаласы,

Әуезов ауданы

35.         

Мейірбеков Тілек Талғатпекұлы

ШҚО, Семей қаласы,

№29 ЖОББ КММ

36.         

Нурланова Улмира Нурланкызы

Түркістан облысы, Түркістан қаласы

көше Теріскей 3/3

Қожа Ахмет Ясауи атындағы  халықаралық қазақ-түрік  университеті

Өнер факуьтеті

Бейнелеу өнері кафедрасы

37.         

Нығметолла Кенжегүл

 

Ақмола облысы, Целиноград  ауданы Ыбырай Алтынсарин ауылы, МКҚК «Күншуақ» балабақшасы

38.         

Рахимбаева Айжан Сагатовна

Саран қаласы, Қарағанды облысы

Абай Құнанбаев атындағы Саран гуманитарлы-техникалық колледжі

39.         

Римма.Н. Абигузина

 

КГУ «Северная средняя общеобразовательная школа

Иртышского района»

40.         

Сабыкова Гүлшат Қайроллақызы

«Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 16 орта мектебі» ММ

41.         

Самбиталиева Гульнара Рафхатбековна

Алматинская обл., Илийский район, с.Н.Тлендиев

ГКУ «Средняя школа №26»

42.         

Сатаева Сымбат Насихатовна

Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы,

 Шайыр ауылы

Тұрар Жалғасбайұлы атындағы Шайыр орта мектебі

43.         

Солпанова Улболсын

Астана қаласы

44.         

Сотникова Наталья Ивановна

Акмолинская область, город Астана

Школа-гимназия №32

45.         

Тележанова Татьяна Александровна

ВКО, Бородулихинский район, п. Жезкент

КГУ «Школа-лицей п. Жезкент»

46.         

Тлеубекова Лязат Болатовна

г.Кокшетау

ГККП «Высший технический колледж, город Кокшетау» при управлении образования Акмолинской области

47.         

Тюлепбергенова Нурбике Тюребековна

Северо-Казахстанская область, район им.Г.Мусрепова, с. Шоптыколь.

48.         

Шалкибаева Майра Молдагалиевна

Алматы қаласы

Әуезов ауданы

49.         

Токтыманова Галия Мухтаровна

ҚР, Алматы қаласы

Қазақстан-Ресей медициналық университеті

50.         

Салова Юлия Николаевна

Восточно-Казахстанская область, г. Семей

КГУ «Средняя общеобразовательная школа№19»

г. Семей ул. Юность 80

51.         

Егинбаева Алтынгул Бакытчановна

 

Целиноград ауданы, Қараөткел ауылы №2 орта мектеп мұғалімі

52.         

Аманбаева Базаргуль Ариповна

 

Ақтөбе облысы,  Хромтау ауданы,  Сарысай орта мектебі

53.         

Куралова Жулдыз Калиевна

Жамбыл облысы,Тараз қаласы

«Тараз «Болашақ» медициналық колледжі» ЖШС

54.         

Смагулова Бибинур Турлыбаевна

Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Сартоғай ауылы,

Сартоғай негізгі орта  мектебі

55.         

Боранбай Мөлдір Бүркітбайқызы

Атырау облысы, Атырау қаласы

№31 мектеп-гимназия

56.         

Казанкапова Аида Сериковна

Жамбыл облысы,

Меркі ауданы,

Ақкөз Қосанұлы атындағы №18 жалпы білім беретін тірек мектебінің (ресурстық орталық)

57.         

Лайбекова Айгерим Бейбитовна

Алматы облысы,Панфилов ауданы,Баскұншы ауылы

«Крылов атындағы орта мектеп»КММ

 

58.         

Абильдаев Мейрамбек Токмырзаевич

 

59.         

Мусабекова Ширинкуль Есимхуловн

Шымкент қаласы, №28 жалпы орта білім беретін мектеп

 Құрметті байқауға қатысушы педагогтар, мамыр айының 18-не дейін Сіздердің электрондық почталарыңызға марапаттау рәсімінің бағдарламасын және сұраныс хатты жолдаймыз. Байқаудың марапаттау рәсімі 12.06.2019 ж., сағ:  11.00 де Нұр-Сұлтан қаласы,

Мәңгілік ел көшесі 8, Министрліктер үйі 14 кіреберіс, мәжіліс залында өтеді !