«ҰЛЫ ДАЛАНЫҢ ЖЕТІ ҚЫРЫ: БІЛІМ БЕРУДЕГІ ҰЛТТЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚТАР МЕН ИННОВАЦИЯЛЫҚ ИДЕЯЛАР» АТТЫ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ ЖОБАЛАР БАЙҚАУЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ

«ҰЛЫ ДАЛАНЫҢ ЖЕТІ ҚЫРЫ: БІЛІМ БЕРУДЕГІ ҰЛТТЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚТАР МЕН ИННОВАЦИЯЛЫҚ ИДЕЯЛАР»

 атты республикалық ғылыми жобалар байқауының қорытындысы

 

 Ғылыми жобалар байқауына республикадан колледж оқытушылары мен студенттері,  жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру  ұйымдарының педагогтары, оқушылар қатысты.

Байқаудың мақсаты: педагогтардың инновациялық әдістері мен ғылыми әлеуетін  арттыру, тәуелсіз Қазақ Еліне деген құрметін күшейту, отансүйгіштік сезімін арттыру болып табылады.

 Байқаудың әділ қазылар алқасы:                

  1. Мақсат Алпысбесұлы– Әділ қазылар төрағасы, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің профессоры, т.ғ.д.
  2. Қалиев Жабай Нұрмақұлы- Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті, МТИ Бөлім басшысы, педагогика ғылымдарының кандидаты, академик.
  3. Әмірғалиева Дайра Кайнемқызы- Астана қаласының Білім басқармасының бас маманы.
  4. Елеусізов Ербол Ибрагимович-ҚазҒЗЮ гуманитарлық заң колледжінің оқытушысы, академик.

 

«ҰЛЫ ДАЛАНЫҢ ЖЕТІ ҚЫРЫ: БІЛІМ БЕРУДЕГІ ҰЛТТЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚТАР МЕН

ИННОВАЦИЯЛЫҚ ИДЕЯЛАР»  атты республикалық ғылыми жобалар байқауының жеңімпаздары:

  1. Алтынбек Әсем Егізханқызы-Шымкент қаласы “Болашақ ”жоғары колледжінің студенті
    Жетекшісі: Жортуыл Гүлжанар Шырынбекқызы
  2. Мәдібек Диана-Қызылорда  облысы, Жаңақорған ауданы, Сунақата  ауылы, №194 жалпы орта  мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Бахрамова  Айгуль  Ташмаханқызы
  3. Куанышева Риза Куанышқызы-NUR-SULTAN қаласы, №65 мектеп-гимназиясының оқушысы
    жетекшісі: Найманбаева Жанар Хасеновна
  4. Жаксылыкова Лаззат Сламбековна-Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Бұқар жырау агротехникалық колледжінің оқытушысы
  5. Жуматаева Гаухарай Ахметбековна-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Сарымолдаев ауылы, Владимир Савва атындағы №9 жалпы білім беретін мектеп-лицейінің мұғалімі
  6. Қонысбай Арай Жарқынбекқызы-Түркістан қаласы, Көпсалалы индустриалды –техникалық колледжінің оқытушысы
  7. Бектурған Айнур Бақытжанқызы-Алматы қаласы, «№109 Жалпы білім беретін мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

 Жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының  білім алушылары мен студенттер арасында өткен ғылыми жобалар байқауының «үздік ғылыми жоба» номинациясы бойынша жеңімпаздары:

 «ҰЛЫ ДАЛА ЕСІМДЕРІ» жобасы бойынша

  1. Айдарбек Нұрбөпе Мейірбекқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 орта мектебінің оқушысы
    Жетекшісі: Алипбаева Салтанат Нурахановна
  2. Аяған Ғайни Сахитжанқызы-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қожабақы ауылы, № 25 орта мектебінің оқушысы
    Жетекшісі: Абдирова Фариза Избасаровна
  3. Аманғазы Сәнім Ғабиденқызы-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №41 жалпы білім беретін орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Смағұл Ақкенже Базарбайқызы
  4. Бақов Ерзат Маратұлы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 орта мектебінің оқушысы
    Жетекшісі: Алипбаева Салтанат Нурахановна
  5. Болат Айжан Дауренқызы-Алматы облысы, Панфилов ауданы, Тұрпан ауылы, Сатай батыр атындағы орта мектебінің оқушысы
    Жетекшісі: Садыкова Маржан Советханқызы
  6. Е.Ж.Бейсенбек-Түркістан облысы, «Кентау Көпсалалы Колледжі» Мкқк-нің студенті
    Жетекшісі: Г.Т.Джамалова
  7. Ерубаева Индира Амангелдіқызы-Карағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, №132 ЖОББМ-нің оқушысы
    Жетекшісі: Абдикадыров Мереке Жаруллаұлы
  8. Әбдібек Кәусар-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Алипбаева Салтанат Нурахановна
  9. Әзімхан Анар Ғазизқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Алипбаева Салтанат Нурахановна
  10. Жасұланқызы Диана –Алматы қаласы, «Бөбек» ҰҒПББСО, «Өзін-өзі тану» Адамның үйлесімді дамуы гуманитарлық колледжінің студенті
    жетекшісі: Есентаева Акмарал Идирисовна
  11. Жетес Шакиза Саматқызы-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қожабақы ауылы, № 25 орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Айтжанова Каламкас Сергалиевна
  12. Зияхмет Бақдәулет-Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шорнақ ауылы «Шорнақ» жалпы орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Қойшыбаева Гүлнұр Төреханқызы
  13. Иманкеш Айбат Қуанышұлы-Карағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, №132 ЖОББМ-нің оқушысы
    Жетекшісі:Абдикадыров Мереке Жаруллаұлы
  14. Калиуллин Аңсар Кенжемұратұлы-Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Жаңақазан ауылы, М.Жүнісов атындағы ЖОББМ-нің оқушысы
    Жетекшісі: Утегенова Галия Тулегеновна
  15. Калкаева Эльмира, Жакупбекова Аида-Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғарғы техникалық колледжінің студенттері
    Жетекшісі: Касенов Бахтияр Айтбайұлы
  16. Кеңес Кәусар Қанатқызы-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Заречный тұрғын алабы мектеп –балабақша кешенінің оқушысы
    Жетекшісі: Калдыгарина Алия
  17. Құдайберген Сымбат Орынбайқызы-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қожабақы ауылы, № 25 орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі:  Абдирова Фариза Избасаровна
  18. М.Е.Тұрарбек-Түркістан облысы,«Кентау Көпсалалы Колледжі» МКҚК-нің студенті
    жетекшісі: Г.Т.Джамалова
  19. Мейрман Алуа Мейрманқызы-Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, №132 ЖОББ мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Сейдахова Нұршат Капаровна
  20. Нұржігіт Айқаракөз Бекжасарқызы-Түркістан  облысы, Ордабасы  ауданы, Бадам  елді мекені, С.Сейфуллин  атындағы  жалпы  орта  мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Қойжігіт  Шолпан  Нұржігітқызы
  21. Сайлау Ермахан Жақыпбекұлы-Түркістан облысы, Шардара ауданы, №16 колледжінің студенті
    Жетекшісі: Парманкулов Қанат Жаксымбекович
  22. Сейдахметова Саяна Саматовна-Қостанай облысы, Әулиекөл ауданы, Әулиекөл ауылы, Сұлтан Баймағамбетов атындағы Әулиекөл мектеп-гимназиясының оқушысы
    Жетекшісі:Кожагалиева Гульдана Женисовна
  23. Сейсен Бекарыс Қанатұлы-Түркістан облысы, Кентау қаласы, Құшата ауылы, М.Қазыбеков атындағы жалпы орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Сарыбаева  Куляш Жабашевна
  24. Султанмуратова Ұлжалғас- Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Көпсалалы Индустриалды-техникалық колледжінің ІІ санатты тарих пәнінің оқытушысы
  25. Теңгелбаева Жанарсұлу Бақтыбайқызы-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, ЖШС «Каспий өңірі «Болашақ» колледжінің студенті
    Жетекшісі:Қайратова Айсамал Қайратқызы
  26. Тәжімбетова Сәнімкүл Қарасайқызы-Қызылорда облысы, Арал ауданы, Қосжар ауылы, № 67 орта мектебінің мұғалімі
  27. Тойғанбай Жадыра-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қожабақы ауылы, № 25 орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Абдирова Фариза Избасаровна
  28. Тусупбекова Аружан-NUR-SULTAN қаласы, №65 мектеп-гимназиясының оқушысы
  29. Халила Алихан Ермекулы-Шымкент қаласы, М.Мәметова атындағы №32 жалпы орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Буданцева Оксана Владимировна
  30. Эркинова Зарина- NUR-SULTAN қаласы, №65 мектеп-гимназиясының оқушысы
  31. Юсантаев Дилмурад Ахмаджанович-Түркістан облысы, Сайрам ауданы, Қарабұлақ ауылы, № 41 Жамбыл  атындағы ЖОМ-нің оқушысы
    жетекшісі: Алиева Сабахат Мамуржановна
  32. Әльчикенова Сымбат Жандосқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Жамбыл инновациялық колледжінің студенті
    Жетекшісі: Тулегенова Ғайша Анафияқызы
  33. Замбаева Ақерке Айдарбекқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Білім инновациялық колледжінің студенті
    Жетекшісі: Тулегенова Ғайша Анафияевна
  34. Әмір Іңкәр Саматқызы-Атырау облысы, Атырау қаласы, Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің студенті
    Жетекшісі: Шанбаева Жаңыл Абабакирқызы
  35. Мейрамқанова Ажар Мейрамқанқызы-ШҚО, Семей қаласы, Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжінің студенті
    жетекшісі: Есентаева Алуа Серікқазықызы
  36. Болатхан Ақбота Нұрболатқызы- Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Сарымолаев ауылы, № 1 ЖББМ-нің оқушысы
    жетекшісі:Сахова Жұлдыз Аскарбековна
  37. Қабыл Расул Ермекұлы-Шымкент қаласы, Индустриалды-техникалық колледжінің студенті
    Жетекшісі: Төлебек Бектас Лесбекұлы
  38. Изтілеу Зейне-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің студенті
    жетекшісі:Уртаева Жумагул Жолдасбековна
  39. Марс Эльвира-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің студенті
    Жетекшісі:Карнакбаева Эльмира Аскербекқызы
  40. Мұсағалиева Құралай Тұрданбекғалиқызы-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, село Пригородный, Пригород орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Кадырова Акерке Елубаевна
  41. Дүсіпова Шахмарал Бақбергенқызы-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, село Пригородный, Пригород орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі:Кадырова Акерке Елубаевна
  42. Орынбасарова Эльвира Жанболатқызы- Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, село Пригородный, Пригород орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі:Кадырова Акерке Елубаевна
  43. Мамбетова Дариха Сергазықызы-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, село Пригородный, Пригород орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі:Кадырова Акерке Елубаевна
  44. Жалгасова Бибимарьям-Алматы қаласы, Алатау ауданы, №180 жалпы білім беретін мектебінің оқушысы
    Жетекшісі: Абдиманапова Жадыра Ысабековна
  45. Марат Нұрарай Шынғысқызы-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, село Пригородный, Пригород орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі:Кадырова Акерке Елубаевна
  46. Қуанышбек Асем-Алматы қаласы, Алатау ауданы, №180 жалпы білім беретін мектебінің оқушысы
    Жетекшісі: Абдиманапова Жадыра Ысабековна
  47. Акбар Даниял Арманұлы-Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Т.Әлімқұлов атындағы №14 мектеп интернат-лицейінің оқушысы
    Жетекшісі:Сұлтанова Динара Әмзеқызы
  48. Хисметоллаева Жанеркем Сағидоллақызы-Атырау облысы, Исатай ауданы, Х.Ерғалиев ауылы, Жалпы білім беретін Ғ.Мәсәлімов атындағы орта мектебінің оқушысы
    Жетекшісі: Сакупова Ақжонас Жолдасқызы
  49. Әбдімүтәліп Махаббат Қуанышқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Жамбыл инновациялық колледжінің студенті
    Жетекшісі: Тулегенова Ғайша Анафияевна
  50. Нұртуған Нұрсұлтан-Алматы қаласы, Жетісу ауданы, №110 мектеп-гимназиясының оқушысы
    Жетекшісі: Шукиева Мадина Ерболсынқызы
  51. Хамидолла Жармұханбет-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінің студенті
    Жетекшісі: Серкешбаева Гүлжанат Нұрмағамбетқызы
  52. Абилбеков Зангар Габдуллаулы-Қарағанды облысы, Жаңаарка ауданы, №132 мектеп ЖОББМ-нің оқушысы
    жетекшісі: Абдикадиров Мереке
  53. Төлепберген Мадина-Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы , №201 мектеп-лицейінің оқушысы
    Жетекшісі Аяғанова Саягул Сағындыққызы
  54. Алмасбек Дильназ Алмасбекқызы-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, №19 Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының оқушысы
    жетекшісі: Саурикова Айгүл
  55. Әлжан Маржан-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Ақбастау ауылы, №14 Бейімбет Майлин атындағы орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Әміре Алмас Мырзабекұлы
  56. Шамұрат Айханым-Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің оқушысы
    жетекшісі: Елубаева Райхан Рахметуллақызы
  57. Абюрханов Нұрасыл- Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің оқушысы
    жетекшісі: Темирова Беибут Шугаевна
  58. Жолдыбай Айдын Еркінұлы- Nur-Sultan қаласы, «Жас ұлан» республикалық мектебінің оқушысы
    жетекшісі: Нургалиева Кунсая Джамбуловна
  59. Набидоллаева Айгерім Ақболатқызы-Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау селосы, Жалпы білім беретін Аққыстау орта мектебінің оқушысы
    жетекшісі:Қойшекен Светлана Жақсығұлқызы
  60. Мұратбекқызы Райхан-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ж.Мусин атындағы жоғары қазақ педагогикалық колледжінің студенті
    Жетекшісі: Жоламанова Тойындық Молдағалиқызы
  61. Абдибек Ерасыл-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, №19 Д.Қонаев мектеп-гимназиясының оқушысы
    Жетекшісі: Шинасилова Дамира Жуматаевна
  62. Пиримбетова Сандуғаш Назарбайқызы-Ақтау қаласы, 27 шағын ауданы, ЖШС Каспий өңірі «Болашақ» колледжінің студенті
    Жетекшісі: Дүйсенбаева Жанбибі
  63. Қият Айдана Ескендірқызы-Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Жамбыл ауылдық әкімшілігі, Жалын елді мекені, №38 Ш. Бектасов атындағы ЖОМ-нің оқушысы
    Жетекшісі: Кубжасарова Гулмира Абдуалиевна
  64. Бостандық Назерке  Едігеқызы-Ақмола  облысы,  Көкшетау  қаласы, № 15  жалпы  білім  беретін  негізгі  мектебінің оқушысы
    Жетекшісі:  Мурат  Айсауле
  65. Халмаханова Сабрина Маратқызы-Алматы қаласы, Алатау ауданы, Саялы ықшам ауданы, №180 жалпы білім беретін мектебінің оқушысы

           Жетекшісі: Несипбекова Шынар Асхатқызы

  1. Калиуллин Аңсар Кенжемұратұлы-Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Жаңақазан ауылы, М.Жүнісов атындағы ЖОББМ-нің оқушысы

Жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының  оқытушылар мен педагогтар арасында өткен ғылыми жобалар байқауының «үздік ғылыми жоба» номинациясы бойынша жеңімпаздары:

 «Адамдық борышың» жобасы бойынша:

  1. Абдирова Фариза Избасаровна- Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қожабақы ауылы, № 25 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  2. Абдраимова Нургуль Баймуратовна-Орал қаласы, №19 жалпы орта білім беретін мектебінің география пәні мұғалімі
  3. Аблахат Қ., Каримова А.-NUR-SULTAN қаласы, №65 мектеп-гимназиясының мұғалімдері
  4. Абдыкалыков Кеулимжай Бахтиярұлы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ю.Гагарин атындағы №29 орта мектебінің мұғалімі
  5. Абинова Галина Алексеевна- Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Новоникольск селосы, Новоникольск орта мектебінің тарих мұғалімі Cаурикова Айгул Муратовна –Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, №19 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
  6. Пернешова Гулжамал Байбековна-Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Атакент кенті, № 14 колледжінің тарих пәні оқытушысы
  7. Әубәкір Дархан Жұмабекұлы-Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Ы.Алтынсарин атындағы ЖББОМ-нің тарих пәнінің мұғалімі
  8. Амирова Куттыкыз Жасузаковна-Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Атакент кенті, Ш.Бектасов атындағы №38 жалпы орта мектебінің мұғалімі
  9. Ақназарова Раушан Жәнібекқызы- «Түркістан қаласы, Ахмет Ясауи» кәсіби колледжінің философия және мәдениеттану пәнінің оқытушысы
  10. Рашидқызы Алуа, Айман Сезім, Темірбек Әлімжан, Ағабек Мансұр, Алымбаева Нұрай, Рыспай Айзере, Ақтасова Гүлнұр Үйсінбайқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы №21 Бөбекжай-бақшасының тәрбиешілері
  11. Ақтасова Гүлнұр Үйсінбайқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы №21 Бөбекжай-бақшасының тәрбиешісі
  12. Алиева Сабахат Мамуржановна-Түркістан облысы, Сайрам ауданы, Қарабұлақ ауылы, № 41 Жамбыл  ЖОМ-нің мұғалімі
  13. Алимжанова Кульзира Куандыковна-Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Абай ауылы, Абай атындағы негізгі орта мектебінің мұғалімі
  14. Алипбаева Салтанат Нурахановна- Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  15. Алтынбаева Эльмира Букенбаевна- NUR-SULTAN қаласы, №1 өнер мектебінің директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
  16. Асқар Толғанай Аманкелдіқызы-Павлодар облысы, Павлодар қаласы, №25 жалпы орта білім беру мектебінің физика пәні мұғалімі
  17. Ашимбаев Сабыржан Көпжасарұлы-Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, №5 Жаңатас колледжінің оқытушысы
  18. Бабажанова Рисалат Махамматжановна-Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Хамза атындағы №2 жалпы орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
  19. Баешова Лазат Боранбайқызы- NUR-SULTAN қаласы, №10 мектеп –гимназиясының мұғалімі
  20. Байғазиева Нуризат Суинбековна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, №19 Д.Қонаев мектеп-гимназиясының орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі
  21. Байменова Гүлбағила Ғизатқызы- Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Құрманғазы ауылы, Абай атындағы жалпы орта мектебінің жоғары санатты бастауыш сынып мұғалімі
  22. Бейсенбекова Асель Сакыжанкызы-Павлодар облысы, Павлодар қаласы, №25 жалпы орта білім беру мектебінің тарих пәні мұғалімі
  23. Бекбаева Риза Тлегеновна-Павлодар облысы, Ақсу қаласы, №1 қазақ орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
  24. Бернияшова Мөлдір Жұмабайқызы-Атырау қаласы, №32 орта мектебінің ғылыми-әдістемелік кеңес жетекшісі, қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  25. Бидайбеков Мурат Ертайулы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №19 орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
  26. Биимбетова Индира Канатовна-Алматы қаласы, М.Тынышбаев атындағы  ҚазККА Алматы көлік колледжінің оқытушысы
  27. Дюсембекова Айман Карабаевна-Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Жақсы №1 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  28. Егис Индира Егисқызы-Павлодар облысы, Ақсу қаласы, №1 қазақ орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
  29. Ергебекова Айжан Абылкасымовна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, №19 Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  30. Ерекеева Салтанат Серикбаевна-Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Мәртөк селосы, №4 Мәртөк жалпы орта білім беретін мектебінің математика пәнінің мұғалімі
  31. Есентаева Алуа Серікқазықызы-ШҚО, Семей қаласы, Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжінің тарих ғылымдарының магистрі
  32. Жавзмагина Гулжан-Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, А. Байтұрсынов атындағы №211 орта мектебінің мұғалімі
  33. Жайдарбекова Акмарал-Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Көпсалалы Индустриалды-техникалық колледжінің тарих пәнінің оқытушысы
  34. Жайшылыкова Фариза Жаныбековна-Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Мәртөк селосы, №4 Мәртөк жалпы орта білім беретін мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  35. Жортуыл Гүлжанар Шырынбекқызы-Шымкент қаласы, «Болашақ» жоғары колледжінің математика пәнінің оқытушысы
  36. Жорабекова Нурила Сакенқызы-Түркістан облысы, Түркістан қаласы, «Түркістан Ахмет Ясауи»  кәсіби колледжінің тарих пәнінің магистр оқытушысы
  37. Жузбаев Нариман Кумисбекович-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің арнайы пән оқытушысы
  38. Жумагулова Раушан Боранбаевна-Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шорнақ ауылы, «Шорнақ» жалпы орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі
  39. Жунисалиева Актамак Елимбаевна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, №19 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
  40. Жүсіпова Алия-Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы , №201 мектеп-лицейінің мұғалімі
  41. Займуллина Айдана-Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Құрманғазы ауылы, Абай атындағы жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  42. Ибраева Тұрархан-Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Көптоғай ауылы, Абай атындағы жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  43. Ильясов Ахмад Жумагелдиевич-Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Бумакөл ауылы, Бумакөл мектеп-балабақша кешенінің тарих пәні мұғалімі
  44. Кабдулина Нургуль Сарсенбаевна - Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Щучье қаласының Жоғарғы техникалық колледжінің оқытушысы
  45. Кадырова Акерке Елубаевна-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, село Пригородный, Пригород орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
  46. Казова Жанат Мухаметжановна-Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев каласы, №2 Булаево орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
  47. Калыкова Шынар Кенесовна-Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучье қаласы, ГККП Жоғарғы техникалық колледжінің оқытушысы
  48. Канатбаева Гүлназ Темірбекқызы-Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Мәртөк селосы, №4 Мәртөк жалпы орта білім беретін мектебінің тарих және география пәнінің мұғалімі
  49. Каржасбаев Тимур Кайроллаевич-Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған көптілді лицей-интернатының мұғалімі
  50. Каримова Айгүл Аманбайқызы-Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Құрманғазы ауылы, Абай атындағы жалпы орта мектебінің жоғары санатты бастауыш сынып мұғалімі
  51. Карипбаева Лаура Толегеновна-ШҚО, Семей қаласы, Жарқын жалпы орта білім беретін мектебінің мұғалімі
  52. Касенов Бахтияр Айтбайұлы- Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғарғы техникалық колледжінің педагог-магистрі, құқық – магистрі, әлеуметтік-кономикалық пәндерінің мұғалімі
  53. Каскаева Ляззат Байсеркеевна-Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Жақсы №1 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  54. Келлер Флорентина Николаевна-Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Балкашино селосы, Балкашин №2 орта мектебінің тарих мұғалімі
  55. Кенжебекова Асель Махмутовна-Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің қосымша білім педагогы
  56. Кеңшілік Алтынгүл-Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Мәртөк селосы, №4 Мәртөк жалпы орта білім беретін мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  57. Кетепова Жаухар Қобланбекқызы-Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шеген Қодаманов ауылы, №158 орта мектебінің педагог-зерттеушісі
  58. Кәрімова Алмагүл Аманбайқызы-Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Құрманғазы ауылы, Сарсенбаев атындағы жалпы орта мектебінің жоғары санатты орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  59. Кинчинбаева Мөлдір Баймұрзаевна-Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев каласы, №2 Булаево орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
  60. Косбаева Кунзия Кабидуллаевна-БҚО, Орал қаласы, Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
  61. Кошанова Назгуль Нурмагамбетовна-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің оқытушысы
  62. Көлбай Тоғжан  Көпжасарқызы-Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің қосымша білім педагогы
  63. Куберова Гаухар Дүйсенқызы-Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қаратоған ауылы, «Нұрбапа Өмірзақов атындағы орта мектебінің география-экология пәні мұғалімі
  64. Қазмағанбетова Айымгүл Төлеуқызы-Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Тайсойған ауылы, Ғ.Сланов атындағы орта мектебінің өзін-өзі тану пәні мұғалімі
  65. Қойжігіт Шолпан Нұржігітқызы-Түркістан облысы, Ордабасы  ауданы, Бадам  елді мекені, С.Сейфуллин  атындағы  жалпы  орта  мектебінің  тарих  пәнінің  мұғалімі
    Қойшыбаева Гүлнұр Төреханқызы-Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шорнақ ауылы, «Шорнақ» жалпы орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі
  66. Қуат Жансая Алтынбекқызы-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Алмалыбақ ауылы, №2 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиет мұғалімі
  67. Қылышбекова Асем Аманбековна-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің ағылшын тілі пәнінің оқытушысы
  68. Махмудова Уразгуль Камоловна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, №19 Д.Қонаев мектеп-гимназиясының орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі
  69. Молдабаева Надира Сапаровна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Байзақ ауданы, Бұрыл ауылы, «Бұрыл» орта мектебінің бірінші санатты тарих пәні мұғалімі
  70. Мухамеджанов Мейіржан Оразханович-Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, №132 ЖОББМ-нің тарих пәні мұғалімі
  71. Мырзаханова Индира Башановна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, №19 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп гимназиясының ағылшын тілі пәні мұғалімі
  72. Наурызбек Әділет-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Көлтоған ауылы, №8 Сүгірбай Байтіков атындағы орта мектебінің химия пәні мұғалімі
  73. Нұрахмет Айнагүл Кәдірханқызы-Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Фарфоровый ауылы, № 10 орта мектебінің мұғалімі
  74. Нұрлыбаева Жадыра Дәуітбекқызы-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
  75. Омарова Гульнара Арыстанбековна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №56 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  76. Оразбекова Динара- Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, №19 Д.Қонаев мектеп-гимназиясының мұғалімі
  77. Осерова Гулбарам Бериковна-Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Фарфоровый ауылы, №10 орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  78. Рахат Айнұр Беркайқызы-Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Мәртөк селосы, №4 Мәртөк жалпы орта білім беретін мектебінің математика пәнінің мұғалімі
  79. Рскалиева Жадыра Шамгоновна-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Бозой ауылы, Бозой жалпы орта білім беретін мектебінің тарих пәні мұғалімі
  80. Рымбаева Заурехан Адилхановна-Алматы олысы ,Сарқан ауданы, Екіаша ауылы, Екіаша орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  81. Сағынбек Лаззат Құттыбайқызы-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Көлтоған ауылы, №8 Сүгірбай Байтіков атындағы орта мектебінің мұғалімі
  82. Садубаева Сауле Бияхметовна-ШҚО, Семей қаласы, №48 жалпы орта білім беретін мектебінің тарих және география пәні мұғалімі
  83. Саршинова Назгүл Маратқызы-Қарағанды облысы, Бұхар-Жырау ауданы, Керней ауылы, Керней ЖОББТМ-нің өзін-өзі тану пәні мұғалімі

     84.  Саулебекова Малика Куанышевна-Алматы қаласы, М.Тынышпаев атындағы Алматы транспорт колледжінің оқытушысы

  1. Сейдуалиева Раушан Бектореевна-Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, №6 орта мектебінің мұғалімі
  2. Серикова Айгуль Казисовна- NUR-SULTAN қаласы генерал С.Нұрмағамбетов атындағы республикалық «Жас ұлан» мектебінің мұғалімі.
  3. Серкешбаева Гүлжанат Нұрмағамбетқызы-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінің қазақ әдебиеті пәнінің оқытушысы, филология ғылымдарының магистрі
  4. Сулейменова Айжан Дуйсенбековна-Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, «№ 45 бейімделген орта мектебі» КММ-нің тарих пәнінің мұғалімі
  5. Сұлтанова Динара Әмзеқызы-Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Т.Әлімқұлов атындағы №14 мектеп интернат-лицейінің тарих пәні мұғалімі
  6. Сыдыкова Гулшат Куттыбиевна-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Бозой ауылдық округі, «Бозой жалпы орта білім беретін мектебі» КММ-нің қосымша білім беру педагогі
  7. Теңсел Назгүл-Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, «Балуан Шолақ атындағы мектеп-лицей» КММ-нің тарих пәні мұғалімі, педагог –зерттеушісі
  8. Тоқмурзина Гүлжан Сәкішқызы- Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Қарабау селосы, Қарабау орта мектебінің мұғалімі
  9. Тоқтағұлова Нұржамал Шаленқызы-«Балдәурен» республикалық оқу-сауықтыру орталығының қазақ тілі мен әдебиеті  пәндерінің  мұғалімі
  10. Тулегенова Ғайша Анафияқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Жамбыл инновациялық колледжінің тарих пәнінің оқытушысы
  11. Туреев Рақымжан Жандәулетұлы-Түркістан облысы, Шардара ауданы, №16 колледжінің қазақ тілі пәнінің оқытушысы
  12. Турикбаева Индира Борановна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, №19 Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  13. Турлыбаева Гульхан Копбосынқызы-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, №19.Дінмұхамед Ахметұлы Конаев атындағы мектеп-гимназиясының мұғалімі
  14. Турсынбаева Жанар Даулетяровна- Қарағанды облысы, Жезқазған  қаласы, «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің қосымша білім беру педагогы
  15. Узбекова Бекзат Бакытовна-Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Қордай ауылы, №1 Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының мұғалімі
  16. Умбетқалиева Тілекші-Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Көптоғай ауылы, Сәбит Мұқанов  атындағы жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  17. Унешбаева Рита Куламановна-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Алабас ауылы, Алабас негізгі орта мектебінің директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
  18. Уртаева Жумагул Жолдасбековна-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің кәсіби қазақ тілі пәнінің оқытушысы
  19. Хабдраш Ғалия Хархууқызы–Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Майқайың кенті, «Майқайың балалар өнер мектебі» МҚКК-нің директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
  20. Шайжанова Гулзада Карифуллаевна- Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, «Қазақмыс» корпорациясының политехникалық колледжінің оқытушысы
  21. Шакенова Бақытгүл Серікбайқызы-Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Көпсалалы гуманитарлы-техникалық колледжінің оқытушысы
  22. Шахаева Раушан Шакиратовна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Көлтоған ауылы, №8 Сүгірбай Байтіков атындағы орта мектебінің тәлімгері
  23. Шериязданова Лаззат Муханбетжановна-Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қаратау ауылы, Панфилов атындағы жалпы орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
  24. Шинасилова Дамира Жуматаевна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, №19 Д.Қонаев мектеп-гимназиясының орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі

 «ҰСТАЗ БІЛІМ БЕРУДЕГІ ҰЛТТЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚТАРДЫ ЖАҢҒЫРТУШЫ» жобасы бойынша

  1. Садырова Шынар Файзуллаевна-Атырау облысы, №34 «Нұрбөбек» бөбекжай- балабақшасының әдіскері
  2. Наурызбаева Жұмагүл Кажденбекқызы-Жезқазған қаласы, Балалар мен Жасөсіпрімдер сарайы, Фитодизай үйірмесінің қосымша білім беру педагогы
  3. Чокенов Ерболат Слямбекович-Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №6 гимназиясының мұғалімі
  4. Жоламанова Тойындық Молдағалиқызы-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінің оқытушысы
  5. Медеубаева Бақытнұр Болатовна-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің арнайы техникалық пәндер оқытушысы
  6. Асанова Гулшат Сембековна-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің ағылшын пәнінің оқытушысы
  7. Уртаева Жумагул Жолдасбековна-Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Қаратау құрылыс-техникалық колледжінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы
  8. Сұлтанова Динара Әмзеқызы-Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Т.Әлімқұлов атындағы №14 мектеп интернат-лицейінің тарих пәні мұғалімі
  9. Сагинтаева Тогжан Ердешовна- Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің қосымша білім педагогы
  10. Отарбаева Дина Койшыгараевна- Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің қосымша білім педагогы
  11. Кенжебекова Асель Махмутовна-Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің қосымша білім педагогы
  12. Дузбаева Мереке Сериковна-Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы «Балалар мен жасөспірімдер сарайы» КМҚК-нің қосымша білім педагогы
  13. Мукашева Айнур Гарифоллаевна- БҚО, Теректі ауданы, Социализм ауылы, Социализм негізгі орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
  14. Серкешбаева Гүлжанат Нұрмағамбетқызы-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінің қазақ әдебиеті пәнінің оқытушысы, филология ғылымдарының магистрі
  15. Терзиди Светлана Павловна-Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Приозерное селосы, Приозёрная орта мектебінің мұғалімі
  16. Ильяшова Арайлым Кенжебаевна-ШҚО, Тарбағатай ауданы, Ақжар ауылы, «М.Әуезов атындағы орта мектебі» КММ-нің қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі
  17. Ошакбаева Майра Култасовна-NUR-SULTAN қаласы, №65 мектеп-гимназиясының тарих, құқық пәнінің мұғалімі
  18. Тишханбай Кульжан-Екібастұз қаласы, Екібастұз медициналық колледжінің физика және информатика пәнінің оқытушысы
  19. Рахметова Айгуль Ермековна- Екібастұз қаласы, Екібастұз медициналық колледжінің тарих және әлеуметтік-саяси пәндер оқытушысы
  20. Мәуліт Гаухар Мәулітқызы-Алматы қаласы, М.Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясының Алматы көлік колледжінің тарих және құқық негіздері пәнінің оқытушысы
  21. Жұмабаев Сұлтан Сағындықұлы-Атырау қаласы, Көкарна селосы, «Жалпы білім беретін №32 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  22. Мыкышева Жумакуль Карибеккызы-Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы базасындағы тірек мектебінің химия пәні мұғалімі
  23. Турикбаева Индира Борановна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, №19 Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі 
  1. Тұрысбеков Ерхат Елдартұлы-ШҚО, Семей қаласы, № 47 ОББМ-нің тарих пәнінің мұғалімі
  2. Жусупбаева Жулдыз Байкеновна-NUR-SULTAN қаласы, №18 орта мектебінің мұғалімі
  3. Алипбаева Салтанат Нурахановна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
  4. Джуманова Сапаргуль Бердибаевна-Ақтөбе қаласы, №60 жалпы білім беретін орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  5. Тулегенова Ғайша Анафияқызы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Жамбыл инновациялық колледжінің тарих пәнінің оқытушысы
  6. Жапарова Назгуль Байзоллаевна-Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғары техникалық колледжінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
  7. Абдукадирова Айгуль Умиталиевна-Шымкент қаласы, Түркістан индустриалды-құрылыс колледжінің тарих пәнінің оқытушысы
  8. Амирова Құттықыз Жасұзаққызы-Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Жамбыл ауылдық әкімшілігі, Жалын елді мекені, №38 Ш.Бектасов атындағы жалпы орта мектебінің директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
  9. Мусина Күнзада Мүтиғоллақызы-Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, ШЖҚ «Батыс Қазақстан Жоғары медициналық колледжі» МКК-нің сапа эксперті
  10. Баткалова Анар Жанабергеновна-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Техникалық-гуманитарлы лицей-мектебінің орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі
  11. Альтергот Владимир Викторович-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Техникалық-гуманитарлы лицей-мектебінің тарих және дінтану мұғалімі
  12. Ериков Кабижан Зейнелкабиденович-Ақмола облысы, Жақсы ауданы, ЖаңаҚима ауылы, Ғ.Әбдірахманұлы атындағы Қима орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
  13. Касенов Бахтияр Айтбайұлы-Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғарғы техникалық колледжінің педагог-магистрі, құқық – магистрі, әлеуметтік-экономикалық пәндерінің мұғалімі
  14. Косбаева Кунзия Кабидуллаевна-БҚО, Орал қаласы, Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
  15. Шакенова Ардақ Рақымқызы-Семей қаласы, №6 гимназиясының қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  16. Ахметова Майра Габасқызы- Семей қаласы, №6 гимназиясының қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
  17. Сабирбаева Амангуль Абдикадировна-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Сарбұлақ ауылы, №78 орта мектебінің химия пәні мұғалімі
  18. Досболов Азиз Дүкенбайұлы-Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Жосалы кенті, Қармақшы аграрлы-техникалық колледжінің өндірістік оқыту шебері, тарих және география мұғалімі
  19. Хаз Отанбек-Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Сергеевка ауылы, Сергеевка орта мектебінің тарих және география пәні мұғалімі
  20. Опашова Жанагул Жалеловна-Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы,  Қожамберді ауылы, №162 жалпы қазақ орта мектебінің мұғалімі
  1. Налибаева Гулнар Абеновна-Қызылорда облысы, Жаңақорған аудыны, Талап бекеті, №254 негізгі орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
  2. Садикбекова Раушан  Амангелдиевна- Қызылорда  облысы, Жаңақорған  ауданы, Талап  бекеті, №254 негізгі орта мектебінің бастауыш  сынып  мұғалімі
  3. Жәнібекова Гүлайша Аманқызы-Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Сунақата ауылы, №194 орта мектебінің технология пәнінің мұғалімі
  4. Магулымова Гулим Сембековна-Алматы қаласы, «Бөбек» Ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы «Өзін-өзі тану» гуманитарлық колледжінің директордың ғылыми-әдістемелік жұмыс жөніндегі орынбасары