«ҮЗДІК АҒЫЛШЫН ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019», «ҮЗДІК БЕЙНЕЛЕУ ӨНЕРІ ЖӘНЕ СЫЗУ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019», «ҮЗДІК МАТЕМАТИКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019», «ҮЗДІК МУЗЫКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019», «ҮЗДІК ТАРИХ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019», «ҮЗДІК ХИМИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019» БАЙҚАУЛАРЫ

«Үздік ағылшын тілі пәні мұғалімі-2019», «Үздік бейнелеу өнері және сызу пәні мұғалімі-2019», «Үздік математика пәні мұғалімі-2019», «ҮЗДІК МУЗЫКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019», «Үздік тарих пәні мұғалімі-2019», «Үздік химия пәні мұғалімі-2019»  байқауларының екінші кезеңге өткен мұғалімдері анықталды

 

 «Үздік ағылшын тілі пәні мұғалімі-2019», «Үздік бейнелеу өнері және сызу пәні мұғалімі-2019», «Үздік математика пәні мұғалімі-2019», «ҮЗДІК МУЗЫКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019», «Үздік тарих пәні мұғалімі-2019», «Үздік химия пәні мұғалімі-2019»  республикалық байқауларының бірінші кезеңі өтті.

 Байқауларға республикадан ЖОО, колледж оқытушылары мен студенттері,  жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының педагогтары, оқушылар қатысты.

Байқаудың мақсаты: педагогтардың инновациялық әлеуетін арттыру, тәуелсіз Қазақ Еліне деген құрметін күшейту, отансүйгіштік сезімін арттыру болып табылады.

 

Байқаудың әділ қазылар алқасы:                

  1. Мақсат Алпысбесұлы– Әділ қазылар төрағасы, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің профессоры, т.ғ.д.
  2. Қалиев Жабай Нұрмақұлы- Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті, МТИ Бөлім басшысы, педагогика ғылымдарының кандидаты, академик.
  3. Әмірғалиева Дайра Кайнемқызы- Астана қаласының Білім басқармасының бас маманы.  
  4. Елеусізов Ербол Ибрагимович-ҚазҒЗЮ гуманитарлық заң колледжінің оқытушысы, академик.

 

 «Үздік ағылшын тілі пәні мұғалімі-2019» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:

Абильдина Нурсулу Жанатовна-Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Балқаш көпсалалы колледжінің ағылшын тілі оқытушысы
Аймуханбетова Гульзат Маратовна-Алматы облысы, Бостандық ауданы, Тамос Эдьюкейшн физико- математикалық мектебінің ағылшын тілі мұғалімі, директор орынбасары
Алсерикова Жұлдызай Абдурахмановна-Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, С.Лапин атындағы №261 орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Амзеева Нұржамал Кәрібайқызы- Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Т.Әлімқұлов атындағы №14 мектеп инернат- лицейінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Баимбетова Камшат Нурбаевна -Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Жалпақ-төбе ауылы, Валерий Чкалов орта мектебінің ағылшын тілі мұғалімі
Бақытова Ақгүл Қобыландықызы-Батыс Қазақстан  облысы, Қаратөбе ауданы, Аққозы  жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Батыргалиева Жанар Маратовна-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №36 қазақ орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Биясил Мадина Канапиянқызы- Алматы облысы, Сарқан ауданы, Сарқан қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Ботабекова Хулкар-Түркістан облысы, Сайрам ауданы, Қарабұлақ ауылы, №42 Фурқат атындағы жалпы орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Дарканбаева Сымбат Еркеновна-Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Өрікті ауылы, Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Досполова Сайра Амангельдиновна
-Алматы қаласы, Жетісу ауданы, «Құлагер» ықшам ауданы, М.Әуезов атындағы №128 жалпы білім беретін мектебінің ағылшын тілі пәні  мұғалімі.  

Жаксымбетова Анар Алимбаевна-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Интернационал ауылы, А.Тұрғымбаев атындағы №7 ЖББМ ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

Жауынбай Гүлнұр Жауынбайқызы-Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті,  №4 Шұбарқұдық жалпы орта білім беретін мектебінің ағылшын тілі мұғалімі    
Жусупова Ақмаржан Абдуганиевна-Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік    қаласы, «Есік Болашақ - 2007» бөбекжай балабақшасының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Исламова Гульбанум Тургановна- Алматы қаласы, «Азаматтық авиация академиясы» АҚ, Авиациялық колледжінің «Жол қозғалысын басқару және әуе көлігін пайдалану» мамандығы бойынша бөлім меңгерушісі.

Камашева Асилганым Шамратовна-БҚО, Ақжайық ауданы, Первомай ауылы, Бітік мектеп-бөбекжай кешенінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі.  

Канатова София Нурлановна-Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, МКҚК «Балдырған» балабақшасының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кентаева Асель Галидиллиновна-Түркістан облысы, Шымкент қаласы, № 41 А.С.Макаренко атындағы мектеп-лицейінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кәртаева Майра Темірбайқызы- Қызылорда облысы, № 187 Мұстафа Шоқай атындағы мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кидирбаева Жанар Сериковна-Түркістан облысы,Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Т.Әлімқұлов атындағы №14 мектеп интернат-лицейінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Китарова Айнура Абаевна-Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Шұбарқұдық ауылы, №4 Шұбарқұдық жалпы орта білім беретін мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі

Киржибаева Асель Амиржановна-Алматы облысы,Талғар қаласы Ю.Гагарин атындағы үш тілде оқытатын №8 арнаулы гимназиясы ағылшын тілі мұғалімі

Келгенбаева Рита Махановна- Жамбыл облысы, Тараз қаласы №44 Шона Смаханұлы атындағы орта мектептің жоғары санатты ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кожамуратова Гулнур Жалгасбаевна-Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, МКҚК  № 7 «Еркетай» бөбекжай-балабақшасының ағылшын тілінің оқытушысы

Кузембаева Гулнур Амантаевна- Шымкент қаласы, Білім басқармасының «Оқушылар сарайы» МКҚК-нің ағылшын тілі мұғалімі
Кумисова Асель Сериковна-Жамбыл облысы, Тұрар Рысқұлов ауданы, Құлан ауылы, Құлан агротехникалық колледжінің ағылшын тілі пәнінің оқытушысы
Курманова Акмаржан Дюсуповна- Атырау облысы, Атырау қаласы, №3 мектеп-гимназиясының ағылшын тілі мұғалімі
Қыдырмолдина Меруерт Серікқызы-Астана қаласы, №65 мектеп-гимназиясының ағылшын тілі мұғалімі
Майлыбаева Анар Бакытовна- Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шарын ауылы, «Шарын орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Макашева Гульмира Дюсенбаевна- Павлодар қаласы, №9 сәбилер бақшасының ағылшын тілінің мұғалімі
Масатбаева Салтанат Мухтаровна-Түркістан облысы, Шымкент қаласы, № 41 А.С.Макаренко атындағы мектеп-лицейінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Молтаева Аяулым Талапкызы-Тараз қаласы, №35 «Ер Төстік» бөбекжай-бақшасының ағылшын тілі пәні мұғалімі

Мейрамғали  Айжан  Мейрамғалиқызы-Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақанас ауылы «Бақанас аграрлы – индустриалдық колледжі» МКҚК ағылшын тілі оқытушысы

Муканова Назекет Килаповна- БҚО, Сырым ауданы, Қособа ауылы, Қособа орта мектеп-балабақша кешенінің ағылшын тілі мұғалімі

Музыка Нина Алексеевна- г. Шымкент, Енбекшинский район,  Ясли – сад «Бура» учитель английского языка.
Мустафина Гаухар Ерлановна-ШҚО, Семей қаласы, Лингвистикалық және компьютерлік технологиялық Семей мектеп-гимназиясының ағылшын тілі мұғалімі
Олжаева Умит Турсункуловна- Алматы қаласы, Әуезов ауданы, 11 ықшам ауданы, М.Әуезов атындағы №128 жалпы білім беретін мектебінің ағылшын тілі мұғалімі
Парпиева Наргиза Гайратбековна-Шымкент қаласы, ГККП ясли-сад №24 «Алма» ағылшын тілі пәні мұғалімі
Рудницкая Светлана Адамовна- Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с.Калиновка, КГУ «Калиновская ОШ» учитель английского языка
Рымтаева Асель Тынысбековна-Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Талдықорған политехникалық колледжінің ағылшын тілі пәнінің оқытушысы
Сарсенбаева Сауле Кадыровна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Н.Әлімқұлов атындағы орта мектебінің ағылшын тілі мұғалімі
Сатыбалды Ұлдидар Нұрғалиқызы-Астана қаласы, Алматы ауданы, №74 мектеп – гимназиясының   химия пәнінің мұғалімі
Сидорук Надежда Александровна- г. Астана, Средняя общеобразовательная школа №36 учитель английского языка
Сулеименова Айсулу Жакановна-Қарағанды қаласы, КМҚК «Балапан» бөбекжайының ағылшын тілі мұғалімі
Султангалиева Айнур Берстановна-БҚО, Орал қаласы, Орал «Мақсат» медициналық колледжінің кәсіптік шет тілі пәнінің оқытушысы
Сурабалдинова Бахыткуль Асановна- Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Еркін ауылындағы Е.Берліқожаұлы атындағы №11 орта мектебінің жоғары санатты ағылшын тілі пәні мұғалімі

Татенова Айжан Сериккановна –Астана қаласы, МКҚК №60 «Арай» балабақшасының ағылшын тілі мұғалімі
Туретаева Алтынай Кайратовна-Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, № 1 мектеп-гимназиясының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Туреханова Жанат Сериковна-Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Химия-биологиялық бағыттағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің ағылшын тілі мұғалімі, модератор.
Турысбекова Кульзира Тлеубековна-Алматы облысы, Талдықорған қаласы,  Талдықорған  политехникалық колледжінің ағылшын тілі пәнінің оқытушысы
Түспек Назерке Тлеубекқызы-Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қосшы ауылы, №2 Қосшы орта мектебінің ағылшын тілі  пәні мұғалімі
Утаршиева Гульзада Серикбаевна-Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Тасшағыл ауылы, Тасшағыл орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі

Умиртаева Анар Амиржановна - Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы «Өркениет» медицина колледжінің ағылшын тілі пәні оқытушысы
Алтыбаева Фатима Галиулловна-Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Жерұйық ауылы, Жерұйық негізгі мектебінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Шалабаева Айдана Армановна-Астана қаласы, №24 орта мектебінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Шалдыбай Ақмарал Ибаділдәқызы-Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Қостанай ауыл шаруашылық колледжінің ағылшын тілі оқытушысы
Шеримова Мирамкуль-Қызылорда облысы, №211 Ахмет Байтұрсынов атындағы мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Элгонова Гулина Эшимбаевна-Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Ақбұлым ауылы, Баймырза Бесбаев атындағы мектеп-гимназиясының ағылшын тілі мұғалімі
Меңғараева Майра Шахмарданқызы-Қызылорда облысы,Сырдария ауданы, Шіркейлі ауылы, «№129 Ә.Жәмішев атындағы мектеп-лицейі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ағылшын тілі мұғалімі
Акеева Клара Калыкбаевна- Астана қаласы, «Үркер» шағын ауданы, №91 «Еңлік» балабақшасының ағылшын тілі мұғалімі
Бакирова Эльмира Сматуллақызы-Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №19 жалпы орта мектебінің ағылшын тілі мұғалімі
Даулетханова Самал Жанузаковна-ШҚО, Катонқарағай ауданы, Катонқарағай ауылы, Сейтқамза Ластаев атындағы орта мектебінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Киржибаева Асель Амиржановна- Алматы  облысы,Талғар ауданы,Талғар қаласы,  Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Ю.Гагарин атындағы №8 арнаулы гимназиясының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Сейтова Гулназ Мадіханқызы-Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №19 жалпы орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Жаманкулова Айнур Даулетхановна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Жамбыл ауылы,«Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен» КММ-нің ағылшын тілі  пәні мұғалімі.

Халманова Карлыгаш Каирбековна-Алматы қаласы Қайнар академия колледжі ағылшын тілінің оқытушысы, педагогикалық ғылымдарының магистрі


«Үздік бейнелеу өнері және сызу пәні мұғалімі-2019» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:

Абеуова Дидар Темирбаевна-ШҚО, Семей қаласы, №26  жалпы орта білім беретін мектебінің бейнелеу өнері, сызу пәнінің мұғалімі
Айткалиева Надежда Кусииновна-Атырау қаласы, С. Мұқанов атындағы №10 орта мектебінің бейнелеу өнері, сызу және еңбек пәні мұғалімі
Айтқали Ақшолпан Құсиынқызы-Атырау қаласы, Ә. Молдағұлова атындағы №22 орта мектебінің бейнелеу өнері және сызу пәні мұғалімі
Алпысбаева Гульстан Тулебаевна-Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Аққұдық ауылы,  Алабота орта мектебінің бейнелеу өнері және сызу мұғалімі
Ахмедова Назым Әлібекқызы- Тараз қаласы, №35 «Ер Төстік» бөбекжай-бақшасының бейнелеу өнері және сызу мұғалімі
Бақытнұр Сағымгүл-Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №198 жалпы білім беретін мектебінің көркем еңбек пәні мұғалімі
Бейсенбаев Даурен Манапович- Астана қаласы, «№1 өнер мектебі» МКҚК-нің бейнелеу өнері, сызу пәні мұғалімі
Бекқұлова Бегінай Сансызбайқызы-Жамбыл облысы, Шу қаласы, Сәкен Сейфуллин атындағы шағын орта мектебінің бейнелеу өнері, сызу пәні мұғалімі
Габдуллина Шолпан Орынгалиевна-Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Темір аудандық көркемсурет мектебінің мұғалімі
Есказина Гаухар Едильхановна- Ақтөбе қаласы, «Ақбөбек» мектебінің көркем еңбек, бейнелеу өнері және сызу пәнінің мұғалімі
Әлекен Бибігүл Хамбарқызы-Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті, Темір аудандық көркемсурет мектебінің бейнелеу өнері, сызу пәні мұғалімі
Жаманбаев Талгат Маратович-Астана қаласы, №1 өнер мектебінің бейнелеу өнері, сызу пәні мұғалімі
Исафина Айгерім Бекболатқызы-Астана қаласы, №71 мектеп-лицейінің бейнелеу өнері және сызу пәні мұғалімі
Исмаилова Жанар Дуржановна-Қарағанды облысы, Жаңаарқа  ауданы, Қызылжар  кенті, Қызылжар ЖОББМ-нің сызу, бейнелеу өнері  және  технология пәндерінің жоғары  санатты мұғалімі
Кожантаев Туленди Шакибаевич-Астана қаласы, №1 өнер мектебінің бейнелеу өнері, сызу пәні мұғалімі
Кукиева Шолпан Куандыковна-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ақтөбе құрылыс-монтаж колледжінің бейнелеу өнері, сызу пәні оқытушысы
Маханбетжанова Гульнар Маханбетхалиевна-Астана қаласы, Қазақ ұлттық өнер университеті дарынды балаларға арналған, арнайы мектеп интернатының бейнелеу өнері, сызу пәні мұғалімі
Нақыпова Сандуғаш Қабылтайқызы- Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №198 жалпы білім беретін мектебінің көркем еңбек пәні мұғалімі
Наханова Бұлмекен Өтесынқызы-Астана қаласы, Қазақ ұлттық өнер университеті, «Сценография және сәндік өнер» кафедрасының доценті, Қазақстан суретшілер Одағының мүшесі, Евразиялық  дизайнерлер Одағының мүшесі
Нидзельская Галина Николаевна-СКО, Тайыншинский р, с.Аккудук, КГУ «Алаботинская средняя школа» учитель ИЗО, художественного труда и черчения
Рамазан Ақылбек Арыстанбайұлы- Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті, Темір аудандық көркемсурет мектебінің бейнелеу өнері, сызу пәні мұғалімі
Сүйеубаева Айгүл Нұралықызы-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы,  «ГКС-12 ЖОББ» КММ-нің бейнелеу өнері және сызу пәнінің мұғалімі
Тулекова Венера Муратовна- Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, МКҚК «Балдырған» балабақшасының бейнелеу өнері және сызу пәнінің мұғалімі
Турешева Гулфайрус Болатовна-БҚО,Тасқала ауданы,Тасқала ауылы,  ЖОББ мектебінің бейнелеу өнері және сызу пәнінің мұғалімі
Хаджиева  Гульшат  Исахановна-Алматы облысы, Қапшағай қаласы, «Орта мектеп-гимназия  мектепке дейінгі шағын орталығымен» МКМ-нің бейнелеу өнері, сызу пәні мұғалімі
Қазбекова Мақпал Жаныбекқызы-Алматы қаласы, Бостандық ауданы, «Алматы электрмеханикалық колледжі»  КМҚК-нің өндірістік –оқыту шебері
Сарғожин Атабек Нұроллаұлы-Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет селосы, «Өнер» мектебінің домбыра сыныбының мұғалімі


«Үздік математика пәні мұғалімі-2019» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:

Абдрахманова Айзада Жамсаповна- СҚО Тайыншы ауданы, Калиновка ауылы, «Калиновка орта мектебі» КММ-нің математика пәні мұғалімі
Абдуалиева Кызгалдак Курмановна-Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Ғалым Жарылғапов атындағы аграрлық  колледжінің математика пәні мұғалімі
Абилханова  Гульхан Борибаевна-
Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қайнар ауылы, Қайнар орта  мектебі мектепке дейінгі  шағын  орталықпен КММ-нің математика  пәні  мұғалімі
Абылгазина Гаухар Толеубаевна-Алматы облысы, Алакөл ауданы, Достық кенті, №11 орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі

Адилханова Баян Нурбалаевна - Алматы облысы,Талғар қаласы№8 Ю.Гагарин атындағы дарынды балаларға арналған гимназиясының математика пәні мұғалімі
Акимова Райса Мамыровна-Ақтөбе  облысы, Ақтөбе  қаласы, М.Құрманғалиева  атындағы №32  мектеп-гимназиясының математика пәнінің  мұғалімі
Баймаганбетова Лаззат Советовна-Қарағанды облысы, Сәтбаев қаласы, «№16 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ-нің математика пәні мұғалімі
Байырбекова Жанерке Нышангалиевна-Шымкент қаласы, А.С.Макаренко атындағы №41 мектеп- лицейінің математика пәні мұғалімі

Боранова Жанилсын Абиловна- Қарағанды облысы, Сәтбаев қаласы «Қазақмыс» корпорациясы, технологиялық колледжі  математика пәні оқытушысы

Жайманова Нурбану Беймбетовна -БҚО Сырым ауданы Жырақұдық ауылы Жалпы білім беретін Қособа орта мектеп- балабақша кешені математика пәні мұғалімі
Жанузакова Аяулым Жанатовна-Шығыс Қазақстан облысы, Катонқарағай ауданы, Катонқарағай ауылы, Сейтқамза Ластаев атындағы орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Жортуыл Гүлжанар Шырынбекқызы- Шымкент қаласы, «Болашақ» жоғары колледжінің математика пәнінің  оқытушысы

Жұбаниязова Айдынкүл Жұбайқызы- Алматы қаласы, Алматы құрылыс және халықтық кәсіпшілік колледжінің жоғары санатты математика пәнінің мұғалімі

Кансултанова Рита Уразбаевна-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Интернационал ауылы, Аманжол Тұрғымбаев атындығы №7 ЖББМ  математика пәні мұғалімі

 Кайназарова Роза Кенжебаевна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Көлбастау ауылы, Ахмет Байтұрсынов атындағы №13 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің математика пәні мұғалімі
Карибаева Гульмира Усербаевна- СҚО, Тайынша ауданы, Аққұдық ауылы, Алабота орта мектебінің математика  пәні  мұғалімі
Кысабекова Гулназ Бегежановна-Астана қаласы, №78 мектеп - гимназиясының математика пәнінің мұғалімі
Қыдырғалиева   Эльмира  Аманғалиқызы-Батыс  Қазақстан   облысы, Ақжайық  ауданы, Қабыршақты  ауылы, «Бітік  мектеп-бөбекжай» кешенінің математика  пәнінің  мұғалімі
Минтаева Назира Турсыновна-Қызылорда қаласы, Батыржан Шалғынбаев атындағы № 217 орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Мұханбедияр Қамқа Сидаққызы-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, №1 мектеп-гимназиясының математика пәні мұғалімі
Мырзахметова Наргиза Каримовна-Шымкент қаласы, «Индустриалды техникалық колледж» МКҚК-нің математика пән оқытушысы  

Нурсапаева Раушан Габдоллановна-Алматы облысы, Сарқан ауданы, Сарқан қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі
Нысанбаева Жанат Бактыбаевна-Түркістан облысы, Арыс ауданы, Монтайтас ауылы, Бейсен Онтаев жалпы орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Садвакасова Лаура Габиденовна-Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Қаныш Сатпаев атындағы орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі
Тилемисова Назым Бакытовна-Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қайнарбұлақ селолық округы, Аппаз ауылы, Рамазан Сағымбеков атындағы жалпыға білім беретін №18 орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі,педагог-сарапшысы
Тілегенова Шолпан Амандыққызы-Мұнайлы ауданы, Дәулет ауылы, №3 арнайы жалпы білім беру мектебінің математика пәні мұғалімі

Толеубиева Карлыгаш Егизбайкызы-Жамбыл облысы, Шу ауданы, Абай атындағы шағын орталықты орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі
Хизизахунов Нигматжан Именжанұлы- Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы, Т.Кенжебаев орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі
Шаймерденова Ақалтын Айдуллаевна-Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, №6 ЖОББМ-нің математика пәні мұғалімі
Чултукова Жадыра Советхановна-Астана қаласы, №18 орта мектебінің І санатты математика пәні мұғалімі, математика магистрі
Абишбаева Карлыгаш Сагимбаевна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №48 Т.Рысқұлов  атындағы орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі
Кузиева Мадина Каримовна-Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Қ.Сәтбаев атындағы мектеп-лицейінің математика пәнінің мұғалімі
Оразәлі Гулина-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ ауылы, Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Әл-Фараби атындағы арнаулы гимназиясының математика пәні мұғалімі
Сақыбай Айбек Қайратұлы-Жамбыл  облысы , Меркі  ауданы, Интернационал ауылы, Аманжол  Тұрғымбаев атындағы №7 ЖББМ математика пәні мұғалімі

Еспаева Гулзат Егизтаевна-Түркістан облысы, Созақ ауданы, Таукент кенті,  Сүгір Әліұлы атындағы жалпы орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Шабылова Гулнур Кабибуллаевна- Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Қарашоқат бекеті, Қарашоқат ЖОББМ-нің математика пәні мұғалімі.

 

«ҮЗДІК МУЗЫКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:

Аетова Айгуль Болатбековна-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ақтөбе «Қалалық психологиялық- медициналық- педагогикалық консультациясы» КММ-нің жоғары санатты музыка жетекшісі
Аленова Арайлым Абдилдаевна-Ақтөбе қаласы, №19 орта мектебінің музыка пәні мұғалімі
Балтабаева Таңшолпан Елтайқызы-Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Бадамша селосы, «Қарғалы ауданындағы психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті» КММ-нің музыка жетекшісі
Бауыржанқызы Айжан-Павлодар қаласы, «№9 балабақшасы» МҚКК-нің  музыка пәні мұғалімі
Бокушева Гульмира Жумагалиевна- Астана қаласы, №1 өнер мектебінің музыка пәні мұғалімі
Дауылбаева Ғайния Жапбарбергенқызы-Қызылорда қаласы, №2 «Бөбек» санаториялық балабақшасы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің музыка пәні мұғалімі
Джалгасова Муслима Муратовна- Алматы облысы, Қарасай ауданы, Шамалған ауылы, «Бота» балабақшасының музыка жетекшісі
Джумамуратов Ерғали Жанабаевич-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Интернационал ауылы,  Аманжол Тұрғымбаев атындағы №7 ЖББМ-нің музыка пәні мұғалімі
Есеналиева Айгул Сакипжановна-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Тоғыз стансасы, "№7 ЖОББМ" КММ-нің музыка пәнінің мұғалімі
Есенбекова Шугыла Кенесовна-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Қостоған ауылы, Мақсұт Жылысбаев атындағы №14 жалпы білім беретін мектебінің музыка пәні мұғалімі
Әбдіғази Толғанай Жақсылыққызы-Астана қаласы, №25 орта мектебінің музыка пәні мұғалімі
 Жапброва Гульзира  Абсадыковна-Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Қыраш ауылы, №180 жалпы орта мектебінің музыка пәнінің мұғалімі
Зарипова Г.Р.-Алматы облысы, Есік қаласы, Еңбекшіқазақ ауданы, Терешкова атындағы орта мектебінің музыка пәні мұғалімі
Кабулова Улжан Лухпановна- Атырау облысы, Исатай ауданы, Тұщықұдық селосы, Жалпы білім беретін Жұмабай  Мырзағалиев атындағы орта мектебінің музыка пәні мұғалімі
Кожбанова Салтанат Абдикапаровна-Астана қаласы, Ясли сад №86 «Зияткер» музыка пәні мұғалімі
Кожебаев Дархан Ержанович-Астана қаласы, №1 өнер мектебінің музыка пәні мұғалімі
Купреева Ирина Александровна-Астана қаласы, Ясли сад №91 «Еңлік» музыка пәні мұғалімі
Курманова Надежда Дюсуповна-Атырау қаласы, Ә. Молдағұлова атындағы  №22 орта мектебінің музыка пәні мұғалімі
Масақбаева Көркем Атамурадовна-Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Ақшұқыр ауылы, МКҚК «Жауқазын» балабақшасының музыка пәні жетекшісі

Манапбаева Гулмира Дихановна - Алматы қаласы №200 мектеп-гимназиясының музыка пәні мұғалімі
Нурумбетова Жанна Ташкенбаевна-Астана қаласы, №1 өнер мектебінің музыка пәні мұғалімі
Нусипова Гульнура Саркитовна – Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Айшабибі ауылы, «Қарлығаш» бөбекжайының музыка жетекшісі
Сатмаханова Акерке Бақытқызы-Тараз қаласы, №35 «Ер Төстік» бөбекжай-бақшасының музыка пәні мұғалімі
Сулейманова Мадина Кузембаевна- г. Астана, №60 Детский сад «Арай» музыкальный руководитель
Таласова Роза Арыстанбековна-Астана қаласы, № 46 «Самал» санаториялық балабақшасының музыка жетекшісі
Увашов Ескендир Амирбекович-Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Юрий Гагарин атындағы мектеп-лицейінің музыка пәні мұғалімі
Хаирова Айнур Кужабергеновна-Астана қаласы, №1 өнер мектебінің музыка пәні мұғалімі
Халбаева Гулмира Муратбаевна-Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Саржансай ауылы, №5 «Балбөбек» бөбек – бақшасының музыка пәні мұғалімі
Ержанова Сандугаш Жумагуловна-Астана каласы, № 90 Еркежан балабақшасының музыка пәні мұғалімі

«Үздік тарих пәні мұғалімі-2019» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:

Абдрахманова Калима Даулетовна-Алматы қаласы, Медеу ауданы, Жоғары медициналық колледжінің тарихшы мұғалімі
Айтышева Анара Кабидоллақызы-Астана қаласы, № 26 мектеп-гимназиясының тарих пәні мұғалімі
Батырханова Айсулу Галиевна-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Интернационал ауылы, А.Тұрғымбаев атындағы №7 ЖББМ-нің тарих пәнінің мұғалімі
Бубенко Лариса Антоновна-Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, с.Калиновка, КГУ «Калиновская ОШ» учитель истории
Дегенбаева Гульстан Маратовна-Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Тайпақ ауылы, Тайпақ колледжінің тарих пәнінің оқытушысы
Дишенова Ұлдай Захаровна-БҚО, Жәнібек ауданы Тегісшіл ауылы, Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебінің тарих пәнінің жоғары санатты мұғалімі
Дюсембаева Сабира Зекеновна-Алматы қаласы, Әуезов ауданы, «Жаңа Ғасыр» №175 гимназиясының тарих пәні мұғалімі
Әбуталиева Әлия Асқарқызы-Атырау қаласы, М.Ломоносов атындағы орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Жалелова Толқын Маденихановна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Н. Әлімқұлов атындағы орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Ибрагимова Гульвира Масимжановна- Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы, Шонжы политехникалық колледжінің тарих пәнінің оқытушысы
Ишмухамедова Балерке Сайфуллиновна-Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Ынталы ауылы, Ұрымқай орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Койлыбекова Акнур Дуйсеновна-Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, №5 Жаңатас колледжінің директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары,тарих пәні оқытушысы

Куренбаева Марал Турсынбековна- Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Сарымолдаев ауылы №44 жалпы орта мектебі КММ-нің тарих пәні мұғалімі

Көбенов Жарасқан Жайлыбайұлы-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, №1 мектеп-гимназиясының тарих пәні мұғалімі
Курбанов Токтархан-ШҚО, Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, №4 аралас жалпы білім беретін мектебінің тарих пәні мұғалімі
Мухаметжанова Мақпал Мухтаровна-Алматы облысы, Панфилов ауданы, Көктал ауылы, Абай атындағы орта мектебінің оқу ісі жөніндегі орынбасары, тарих пәнінің мұғалімі 
Мирланұлы Ғалым-Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы,  Т.Кенжебаев атындағы орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Мустафиева Эльмира Бакытовна-БҚО, Орал қаласы, Орал «Мақсат» медициналық колледжінің тарих пәні оқытушысы
Муталхан Мұратбек-Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Қарағаш ауылы, Қарағаш орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Самсалиева Сауле Алибековна-Алматы қаласы, Әуезов ауданы, «Жаңа Ғасыр» №175 гимназиясының тарих пәнінің мұғалімі, педагог- зерттеушісі
Сапарова Зухра Абуовна-СҚО, Аққайың ауданы, Аралағаш ауылы, Қайырбек Оразов атындағы Аралағаш орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
Сүлейменова Әдемі Серікқызы-БҚО, Жәнібек ауданы, Талов ауылы, Ғ.Сарбаев атындағы ЖОББМ-балабақша кешенінің тарих пәні мұғалімі

Суюншалина  Мирамгул Сейлхановна-Ақтөбе  облысы, Шалқар  қаласы, «№1  мектеп-гимназиясы» КММ тарих  пәнінің  мұғалімі
Бектұрғанова Бағдагүл Оразбайқызы-Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Қаражар ауылы, Қаражар орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Жунусова Лаззат Жумагуловна-Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №23 Ж.Қизатов атындағы мектеп-лицейінің тарих пәнінің мұғалімі
Карамулдинова Айнагуль Амангельдиновна-Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қарғалы ауылы, М.Тынышбаев атындағы орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
Тәліпбай Гүлжаз Есенханқызы- Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Т.Әлімқұлов атындағы №14 мектеп интернат-лицейінің тарих пәні мұғалімі.

 

«Үздік химия пәні мұғалімі-2019» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:

Телеғұсова Назерке Қыдырбайқызы-Маңғыстау облысы,Маңғыстау ауданы, С. Жаңғабылов атындағы орта мектептің II санатты химия пәні мұғалімі

Аясханова  Ажар  Калкамановна-Алматы  облысы, Ақсу  ауданы, Қаракөз  ауылы, Б.Садырбайұлы атындағы орта мектептің химия пәні мұғалімі

Айтахунова Ризвангуль Шерияздановна-Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы, Шонжы политехникалық колледжінің І-санатты, сертификатталған 1-деңгейлі  химия пәнінің оқытушысы
Алданаева Зарина Маликовна-Актюбинская область, город Актобе,  КГУ «средняя школа №19» бакалавр химия
Аманова Камшат Калилиллаевна-Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Сунақата ауылдық округі, Еңбек ауылы, №242 негізгі орта мектебінің химия пәні мұғалімі
Асанова Мадина Абсаттаровна-Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Ерназар ауылы, Байгелді Кейкиев атындағы орта мектебінің химия пәні мұғалімі
Байболова Райгуль Нургожановна- ШҚО Үржар ауданы, Үржар ауылы Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектебінің химия пәнінің мұғалімі

Габдуллина Жулдыз Даулетхановна-ШҚО Үржар ауданы, Үржар ауылы, «Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп» КММ-нің химия пәнінің мұғалімі.
Даулетбаева Дина Берикказиевна-Жамбыл  облысы, Меркі  ауданы, Интернационал ауылы, Аманжол  Тұрғымбаев атындағы №7 ЖББМ-нің химия пәні мұғалімі
Дусипова Миргүл Уәлиқызы- Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Кемерши ауылы, Қ.Жазықов атындағы орта мектебінің химия пәні мұғалімі

Жексембиева Бахыткуль Токбергенқызы- Алматы қаласы Д.А. Қонаев атындағы колледжінің химия пәні оқытушысы, химия ғылымдарының магистрі
Еділ Айжан Еділқызы-Алматы облысы, Қапшағай қаласы, «Орта мектеп-гимназия мектепке дейінгі шағын орталығымен» МКМ-нің химия пәнінің мұғалімі
Ережепова Турганкул Алухановна-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №19 орта мектебінің химия және биология  пәні мұғалімі
Кабдолданова Айнур Турсынбековна- ШҚО, Аягөз ауданы, Шынқожа ауылы, Шынқожа батыр атындағы жалпы білім беретін орта мектебінің химия пәні мұғалімі
Салтанатқызы Ұлмекен- Атырау облысы, Атырау қаласы, Жалпы білім беретін №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебінің химия пәні мұғалімі
Саңқайбаева Гүлжан Жолдасбекқызы-Алматы облысы,  Талдықорған қаласы, Талдықорған политехникалық колледжінің химия пәнінің оқытушысы
Сатыбалды Ұлдидар Нұрғалиқызы-Астана қаласы, №74 мектеп – гимназиясының химия пәнінің мұғалімі
Султанова Несибели Сулеймановна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Көлбастау ауылы, Ахмет Байтұрсынов атындағы №13 орта мектебінің химия пәнінің мұғалімі
Тажиева Жанна Закрияновна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ә.Молдағұлова атындағы №28 орта мектебінің химия пәнінің мұғалімі
Тапенова Назым Турсункановна-Астана қаласы, №26 мектеп-гимназиясының химия пәні мұғалімі
Тасмаганбетова Алмагуль  Галимжановна
-Қостанай облысы, Арқалық қаласы, село  Родина, Родина жалпы білім беретін орта  мектебінің химия пәні мұғалімі
Айтпанбетова Роза Серикбаевна-Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Айдарлы ауылы, №139 орта мектебінің педагог-зерттеушісі, жоғары санатты химия пәнінің мұғалімі
Издибаева Гүлбану Бержанқызы-Алматы қаласы, Әуезов ауданы, «Жаңа Ғасыр» №175 гимназиясының химия пәні мұғалімі
Медетова Лаззат Муталлаповна-Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Қоғалкөл ауылы, №44 орта мектебінің химия пәнінің мұғалімі
Оразгулова Жанар Жандуллаевна-Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, №8 ЖОББМ-нің химия пәні мұғалімі.

«Үздік ағылшын тілі пәні мұғалімі-2019», «Үздік бейнелеу өнері және сызу пәні мұғалімі-2019», «Үздік математика пәні мұғалімі-2019», «ҮЗДІК МУЗЫКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2019», «Үздік тарих пәні мұғалімі-2019», «Үздік химия пәні мұғалімі-2019»   байқауларының І кезеңінің қорытындысы бойынша байқауға қатысушылар республикалық жинақ кітабымен және  республикалық дипломмен марапатталады.  Жинақ кітап пен дипломды казпошта арқылы қатысушылардың мекен жайына ұйымдастырушы тарап жөнелтеді Және екінші кезеңге өткен байқауға қатысушылардың электрондық пошталарына екінші кезеңнің ережесі жіберіледі.