«БІЛІМ БЕРУ САЛАСЫНЫҢ ҮЗДІГІ» АТТЫ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БАЙҚАУЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ

Байқаудың мақсаттары: Қазақстан Республикасындағы білім беру ұйымдарының педагогтарының арасында тәжірибе алмастыру және білім мекемелерінің арасында байланысты күшейту. Үздік білім беру ұйымдарын және үздік педагогтарды анықтау, мұғалімдердің ғылыми әлеуетін күшейту, инновациялық идеяларын арттыру!

Байқауға қатысушылар:

Төмендегі білім беру ұйымдарының педагогтары ( модератор, педагог сарапшы, педагог зерттеуші, педагог шебер)  І кезеңнің қорытындысы бойынша ІІ кезеңге өтті!

ІІ кезеңнің ақпараттық хаттары 10 наурызға дейін қатысушылардың жеке эл.почталарына жіберіледі.

 

 

АТЫ-ЖӨНІ

ЖҰМЫС ОРНЫ

1.       

Абдихалыкова Айнатас Амзегаликызы

Алматы қаласы Еуразия аграрлық колледжі

2.       

Абдувалиева Умида Ахмадалиевна

Шымкент, ОСШ № 21 имени А.П.Чехова

3.       

Айдаболова Фариза Еркиновна

Жамбыл облысы, Тараз қаласы

Тараз-Болашақ» медициналық колледжі» ЖШС

4.       

Аймағамбетова Алтынай Сатыбалдықызы

Атырау облысы. Махамбет ауданы

Махамбет селосы. 

5.       

Аксенова Дина Куанаевна

г.Уральск Казахстанкий Университет инновационных и телекоммуникационных систем. Старший преподаватель на кафедре «Технических дисциплин»

6.       

Алия Атауллина

 

Атырау облысы. Махамбет ауданы. Махамбет селосы.

«Қызғалдақ» бөбекжайы

7.       

Алмуратова Орынгуль

Есенгаликызы

 

8.       

Амиржанова Карлыгаш Шамильевна

Астана, школа № 36

9.       

Аралбаева Жулдузай Туребековна

Қостанай облысы, Денисов ауданы, Зааятской сш

 

10.   

Ахмадиева Дана Жомартқызы

Өскемен қаласы, № 11 мектеп-лицейінің мұғалімі 

11.   

Бабашева Зухра Умаровна

Түркістан облысы, Жетісай ауданы,Жетісай қаласы,

Ю.Гагарин атындағы №3 жалпы орта мектебінің

12.   

Байбусинова Нурбике Булатовна

Астана қаласы, Школа №36

13.   

Баратова Умида Заитовна

Түркістан облысы, Түркістан қаласы Р. Исетов атындағы № 20 жалпы орта мектебі

14.   

Баядилова Бакыткул Кенжегуловна

Қарағанды облысы, Шет ауданы, Мұхтар ауылы  Мұхтар негізі орта мектебі

15.   

Бекешова Венера Камаловна

 

Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет селосы,

Шоқпаров көшесі № 102

"Қызғалдақ" бөбекжайы

16.   

Бекімова Бибінұр Жылқышықызы

 

Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет селосы,

Жайықов көшесі №7 "Қызғалдақ" бөбекжайы

17.   

Ғаділова Марал

 

Атырау облысы. Махамбет ауданы. Махамбет селосы.

Жайық шұғыласы көшесі  №5 "Шолпан" шипажай бөбекжайы

 

18.   

Галиева Айгерим Маратовна

 

Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет селосы.

ПМК.Ынтымақ мөлтек ауданы, "Қызғалдақ" бөбекжайы

19.   

Джанабилова Нагира  Сериковна

Алматы қаласы КМҚК № 167 бөбекжай - балабақшасы

20.   

Дәулетбаева Шырынай Телжанқызы

Қызылорда қаласы,  Бал бала Орда балабақша мекемесі

21.   

Ермолаева Татьяна Сергеевна

Павлодарская область Железинский район

село Жаңа жұлдыз Общеобразоватльная средняя школа села  Жаңа жұлдыз

22.   

Есимова Айнұр Әбішқызы

Астана қаласы, №18 орта мектеп

23.   

Дусказиева Жанар Нурлыбаевна

ЗКО, г. Уральск Казахстанский Университет Инновационных и Телекоммуникационных Систем

24.   

Жомартова Эльмира Жакашевна

г. Астана, КГУ школа- лицей №59 г.Астана

25.   

Ибадуллаев  Махсут Жолдасович

Алматы қаласы Алматы құрылыс және халықтық кәсіпшілік колледжі КМҚК

26.   

Измуканова Гулнар Тулеповна

Атырау облысы, Атырау қаласы ЖШС «Silk Way» мектеп- лицейі

27.   

Икиманова Галия Маукеновна

 

Восточно-Казахстанская область.

Г. Усть-Каменогорск Коммунальное государственное казенное предприятие «Детская музыкальная школа

№ 1» акимата города Усть-Каменогорска

28.   

Исабекова Гульзия Джабагиновна

Павлодарская область Железинский район

село Жаңа жұлдыз

29.   

Ізмағанбетова Камшат

 

Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет селосы,

 «Шолпан» шипажай бөбекжайы

30.   

Кадырова Айгүл Балабекқызы

Түркістан облысы, Арыс қаласы С.Адамбеков атындағы жалпы орта мектебі

31.   

Каиржанова И.М.

 

32.   

Канавец Анна Джамбурбаевна

Актюбинская обл, Хромтауский район, г. Хромтау

33.   

Кап Естай

Шығыс –Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Көкөзек аулы, «Көкөзек орта мектеп-бақшасы» КММ

34.   

Кемалова Гульжазира

Қызылорда  №261 орта мектеп

35.   

Кожабекова Марияш Туралыковна

ШҚО Үржар ауданы Айтбай ауылы

«Тұрсабеков атындағы орта мектеп-бақшасы» КММ

36.   

Кожахметова Лейла Жагпаровна

Коммунальное государственное учреждение «Школа-лицей №60» акимата города Астаны

37.   

Куралова Жулдыз Калиевна

Жамбыл облысы,Тараз қаласы

«Тараз «Болашақ» медициналық колледжі» ЖШС

38.   

Кургумбаева  Людмила Владимировна

ВКО г. Семей

КГУ «СОШ №15»

39.   

Кутнякова Лариса Валерьевна

 

40.   

Қашауова  Сауле  Ермеккалиевна

 

Атырау облысы. Махамбет ауданы. Махамбет селосы.

Есщанова көшесі  №42үй "Шолпан" шипажай бөбекжайы

41.   

Қулмурзаева Жаксыкуль Жумахановна

Түркістан облысы, Арыс қаласы, Сырдария елді мекені

 С.Адамбеков мектебі

42.   

Маженова Сауле Садвакасовна

Акмолинская область, Бурабайский район, село Катаркол, СШ им. Досова

43.   

Махмудова Бопетай Бодыковна

Алматы қаласы, КМҚК № 167 бөбекжай балабақшасы

44.   

Муканов Бек Шынгазинович

Восточно-Казахстанская область город Усть- Каменогорск КГУ «Средняя школа № 27»

45.   

Мунусова Гаухар Кабдусалямовна

 

Өскемен қаласы әкімдігінің «№11 мектеп-лицейі» КММ

қазақ тілі мен әдебиеті

46.   

Мусагалиева Жанат Аманкосовна

Г.Атырау СШ. №9 им. Ш.Уалиханова

47.   

Назаров Нурбахыт Токтарович

Түркістан облысы, Арыс қаласы, Сырдария елді-мекені

С.Адамбеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі

48.   

Ногайбаева Сауле Тевлегазыевна

 

Учитель первой категории ВКО, Урджарский район, село Кокозек,

КГУ «Кокозекская средняя школа – сад»

 

49.   

Нурланова Улмира Нурланкызы

Түркістан облысы, Түркістан қаласы, көше Теріскей 3/3 Қ.А.Ясауи атындағы ХҚТУ

50.   

Оразбекова Зауре Бактыбековна

ШҚО Үржар ауданы, Ақшоқы ауылы,

«Тұрағұл Қоңыр атындағы орта мектеп-балабақша» КММ

51.   

Оразымбетова Кәмшат Сәдуақасқызы

Қызылорда,

Айтбай Хангелдин  атындағы №179 орта мектебі

52.   

Оспанова Аяна Габдуллаевна

КГКП «Жезказганский политехнический колледж»

 

53.   

Первушкина Галина Васильевна

 

Акмолинская область Жаркаинский район

село Пригородное, КГУ «Средняя школа имени Абая»

 

54.   

Пименова Марина Анатольевна

ВКО г. Семей  КГУ СОШ №15

55.   

Рымхан Назигул

Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Борисовка селосы

Атбасар ауданы білім бөлімінің Борисовка орта мектебі» КММ

56.   

Сисенова Ақмарал Аманғалиқызы

 

Атырау облысы. Махамбет ауданы. Махамбет селосы.

 

57.   

Тортенова Асел Оралтаевна

 

Алматы қаласы,

Алматы құрылыс және халықтық кәсіпшілік колледжі

58.   

Тұрсынова Айдана Әбдіқадырқызы

 

Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Қарабау ауылы

Қарабау орта мектебі

 

59.   

Хайдина  Ирина  Георгиевна

Акмолинская область, Аккольский район, а. Домбыралы ГУ «Средняя школа-сад имени Горького»

 

60.   

Халиоллина Жансая Халиоллақызы

БҚО, Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы

МКҚК Жаңақала колледжі

61.   

Чемезова Анастасия Сергеевна

Карагандинская область,  город Сарань Саранский гуманитарно-технический колледж им. Абая Кунанбаева

62.   

Шайкиева Фарида Асановна

Алматы құрылыс және халықтық кәсіпшілік колледжі

Алматинский колледж строительства и народных промыслов

63.   

Шарипханова

Гүлдана Ерланқызы

ВКО Уржарский район село Айтбай КГУ«Средняя школа-сад имени Турсабекова»

64.   

Юсупова Шолпан Смагуловна

 

65.   

Сакиева Айман  Жалғасбаевна

Ақтөбе обл, Ақтөбе қаласы

66.   

Салова Юлия Николаевна

Восточно-Казахстанская область, г. Семей

КГУ «Средняя общеобразовательная школа№19»

67.   

Суйрибаев Бакитбай Пиралиевич

Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылы

 №11 орта мектеп МКМ

68.   

Узбекова Айнаш Сапаровна

ШҚО, Аягөз ауданы, Тарбағатай ЖББ ОМ

ПЕДАГОГ ЗЕРТТЕУШІ

1.       

Ажиходжаева Азиза Абдрашовна                                                                     

«Ю.Гагарин атындағы №3 жалпы орта мектебі»  КММ

 

2.       

Алимбетова Д.К.

 

3.       

Асқар Гүлшат Сүлейменқызы

Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы

«№2 мектеп-гимназиясы» КММ

4.       

Ахмадиева Алия Куанышевна

Восточно-Казахстанская область, Глубоковский район, село Уварово Коммунальное Государственное учреждение «Уваровская средняя школа»

5.       

Баймолдина Салтанат Токеновна

 

ВКО, г.Усть- Каменогорск

КГУ «Средняя школа №27» акимата города Усть- Каменогорска

6.       

Бисенкулова Асель Кабиловна

ЖШС «SilkWay» мектеп-лицейі

7.       

Блялова Сауле Даулетовна

г. Акколь Аккольского района Акмолинской области ГУ «Аккольская средняя школа № 4»

8.       

Витенко Лилия Семеновна

г. Риддер,  Восточно-Казахстанской области

КГУ «Средняя школа №2»

9.       

Дощанова Анипа Айткуловна

Алматы қ. Медеу ауданы, КММ №53 мектеп-гимназия

10.   

Есенова Бакытгул Калыбаевна

Атырау облысы, Атырау қаласы

ЖШС «Silk Way» мектеп-лицейі

11.   

Жақсылық Айнагүл Жақсылыққызы

 

Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Қарабау  ауылы

Қарабау орта мектебі

 

12.   

Иринякова Татьяна Александровна

ВКО, г.Семей

КГУ СОШ №29

13.   

Қойгелдиев Дүйсенбай Қауынбайұлы

Түркістан облысы,  Бәйдібек ауданы,                       Орынбай Тайманов ауылы

14.   

Мужебаева Айнур Самаркановна

Восточно- Казахстанская область

город Усть- Каменогорск КГУ «Средняя школа № 27»

15.   

Музаффарова Сайёра  Огалиевна

Алматинская обл.Талгарский р/н с.Панфилово

ГКУ «ОСШ №17 с ДМЦ»

16.   

Мусабалинова Раушан  Испроиловна

Восточно-Казахстанская  область, город  Семей КГУ «Средняя общеобразовательная  школа №19»

17.   

Нурмаганбетова Л

 

18.   

Оразбекова Гульмира Рамазановна

Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Қордай ауылы Қордай ауылы № 3 Абай Құнанбаев атындағы орта мектебі

19.   

Сабыкова Гульшат Кайроллаевна

«Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 16 орта мектебі» ММ

20.   

Сапарова Светлана Жарасовна

Атырауская область, Индерборский район, поселок Индер, Средняя школа имени Ш.Валиханова

21.   

Скакова Кульсагат Капановна

ШҚО, Катонқарағай ауданы, Балғын ауылы

«Балғын негізгі орта мектебі» КММ

22.   

Скирда Татьяна Ивановна

Алматы облысы, Қаратал ауданы,

Ескелді ауылы, Рақымжан Қошқарбаев атындағы орта мектеп

23.   

Соболева Светлана Викторовна

 

Северо-Казахстанская область,район им.Г.Мусрепова,с.Ломоносовка.

КГУ «Ломоносовская специальная (коррекционная) школа-интернат для детей с ограниченными возможностями в развитии» акимата Северо-Казахстанской области МОН РК

24.   

Солпанова Ұлболсын Файзуллаевна

Астана қаласы, № 72 мектеп-лицей

25.   

Сотникова Наталья Ивановна

Акмолинская область, город Астана  Школа-гимназия №32

26.   

Таныбаева Сара Қабдолдақызы

КГУ «Средняя школа № 27» акимата г. Усть- Каменогорск

27.   

Тогызбаева Гульжан Абикеновна

Қызылорда қаласы. Жамбыл атындағы №120 орта мектеп

28.   

Төлегенова Гүлбану Қуанышқызы

 

Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы «№2 мектеп-гимназиясы» КММ

29.   

Тухметова  Альфия  Какимовна

ШҚО   Күршім ауданы    Күршім ауылы  Духовича 20

№4 Күршім орта мектебі

 

ПЕДАГОГ МОДЕРАТОР

1.       

Адилгалиева Жанлыш Салыковна

 

Назарбаев Интеллектуальная школа химико-биологического направления г.Атырау

 

2.       

Актанова Аяулым аманжоловна

«ШҚО Семей қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің  «Семей қаласының №10 жалпы орта білім беретін мектеп»  коммуналдық мемлекеттік мекемесі

3.       

Алиева Дилдар Рустамбековна

Түркестан облысы, Түркестан қаласы

С. Рахимов атындағы жалпы орта мекткбі

 

4.       

Баядилова Бакыткул Кенжегуловна

Қарағанды облысы, Шет ауданы, Мұхтар ауылы Мұхтар негізі орта мектебі

5.       

Бекеева Армангуль Сериковна

Акмолинская область , город Астана

Школа-гимназия №32

6.       

Берлхан Дәурен Берлханұлы

КГУ «Средняя школа № 27» акимата г. Усть- Каменогорск

7.       

Голяндина Юлия Сергеевна

 

8.       

Дюсембаева Данара Сержановна

ВКО, Бескарагайский район, село Бозтал КГУ «Березовская средняя школа»

9.       

Жангабилова Алия Аркадиевна

БҚО, Бәйтерек ауданы, Погодаев ауылы,

Қасым Ахмиров атындағы ЖОББМБК

10.   

Ишанова Алтынкул Калиевна

Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Кеңгір селосы,

«Жезқазған қаласының білім бөлімі  Кеңгір селосының № 2 ЖОББМ» КММ  

11.   

Мейірбеков Тілек Талғатпекұлы

Восточно-Казахстанская область, город Семей КГУ СОШ №29 «Пальмира»

12.   

Мәдениет Айбек Нұрланұлы

ВКО город Усть-Каменогорск КГУ средняя школа №27

13.   

Омирханова Диляра Талгатовна

ВКО город Семей КГУ СОШ №19

14.   

Орынбаева Асел Кайшибекқызы

ШҚО, Бородулиха ауданы, Жезкент қенті

«Жезкент қентінің мектеп-лицейі» КММ

15.   

Сатаева Сымбат Насихатовна

Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы, Шайыр ауылы

Тұрар Жалғасбайұлы атындағы Шайыр орта мектебі

16.   

Серубай Айгерім Қанатқызы

Алматы облысы, Қаратал ауданы, Ескелді ауылы

Рақымжан Қошқарбаев атындағы орта мектеп

17.   

Тлеубекова Диана Олеговна

 

ВКО, г. Семей Коммунальное государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа №28»

18.   

Турлыбаева Сагила Кенесбаевна

Акмолинская обл, Жаркаинский район, село Валиханово

19.   

Тұрсынова  Әлия  Өмірзаққызы

Түркістан  обл,   Арыс қаласы  №4 бастауыш мектебі

20.   

Шайхиева Нургул Шияповна

Атырау қаласы, Жұмыскер 2, Химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі

21.   

Ертаева Шахиста Кудратуллаевна

Түркістан облысы, Түркістан қаласы «С.Рахимов атындағы жалпы орта мектеп» КММ

22.   

Шәмшиева Гүлбану
Әлиқызы

Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Балдысу елді-мекені, Жамбыл атындағы шағын жинақты жалпы орта мектеп» КММ

23.   

Шидалина Сара Кунакбаевна

г. Атырау, АОО Назарбаев Интеллектуальные Школы

Назарбаев интеллектуальная школа химико-биологического направления г. Атырау

ПЕДАГОГ САРАПШЫ

1

Абдигалиева Зейнегуль Кахармановна

Қарағанда облысы, Қарқаралы ауданы, Қоянды ауылы,

№35 НОМ КММ

2

Акылбекова Гулзира Майлановна

 Астана қаласы әкімдігінің «№78 мектеп-гимназия» КММ

3

Бабкина Ольга Александровна,

 

4

Бактыбаева Зарина Узакбаевна

Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы«№ 2 мектеп-гимназиясы» КММ

5

Балижанова Сәнімгүл Тағанкелдіқызы

Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы, Ақшымырау ауылы, Тобанияз орта мектебі

6

Богер Надежда  Васильевна

Акмолинская область, Аккольский район, а.Домбыралы,

 

ГУ «Средняя школа-сад имени Горького»

 

7

Божко Юлия Александровна

ВКО, г.Семей КГУ СОШ №29

8

Егинбаева Алтынгул Бакытчановна

Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қараөткел ауылы Қараөткел № 2 орта мектеп

9

Жаумбаева Айша Елановна

БҚО, Бәйтерек ауданы, Погодаев ауылы

 Қасым Ахмиров атындағы ЖОББМБК

10

Ибраимова Айжан Саненгазыевна

ВКО, Жарминский район, село Калбатау КГУ «Георгиевская средняя школа»

11

Исаева  Перуза  Бердибековна

Түркістан  облысы,    Арыс қаласы, №4 бастауыш мектебі

12

Кукиева Дина Джангирбаевна

Алматы қаласы, 

КММ №53 мектеп-гимназия

13

Култасбаева Айгуль Хайржановна

БҚО, Бәйтерек ауданы, Погодаев ауылы

Қасым Ахмиров атындағы ЖОББМБК

14

Мухаметгалиева Г.Н.

 

15

Немцева Лилия Александровна

Восточно-Казахстанская область

КГУ «Средняя школа № 27» акимата г. Усть- Каменогорск

16

Пратова Индира Кунанбаевна

Түркістан облысы,Түркістан қаласы Расул Исетов атындағы №20 жалпы орта мектеп КММ

17

Раимбекова  Гульназ  Советбековна

КГУ «Средняя школа № 27» акимата г. Усть- Каменогорск

18

Рамазанова Риза Тусипкановна

Өскемен қаласы, Өскемен қаласы әкімдігінің

«№27 орта мектеп» КММ

19

Сагындыкова Мадина Хамитовна

КГУ «Средняя школа № 27» акимата г. Усть- Каменогорск

20

Серикказиева Гульфия Серикказиевна

ШҚО Үржар ауданы Айтбай ауылы

«Тұрсабеков атындағы орта мектеп-бақшасы» КММ

21

Турмаганбетова Злиха Таджимуратовна

Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Қараөзек ауылы №35 «Қараөзек» ЖОМ КММ

22

Тұранова Дина Рысбековна                                                                                                    

Түркістан облысы,  Бәйдібек ауданы, Орынбай Тайманов ауылы, «Орынбай Тайманов атындағы жалпы орта мектеп»  МКМ-сі

23

Утеулиева  Нуржамал  Тулеповна

Атырау  облысы, Құрманғазы ауданы,     Еңбекші  жалпы орта  мектебі

24

Шоланова   Гүлжамиға   Амалбайқызы

Атырау облысы Жылыой ауданы  Ақкиізтоғай ауылы

№10 Амангелді атындағы жалпы орта білім  беретін мектеп

ПЕДАГОГ ШЕБЕР

1

Ертаева Салтанат Акебаевна

Жамбыл облысы, Тараз қаласы«Білім» кәсіби гуманитарлық-техникалық колледжі

2

Абилбекова Эльвера Мейрамбаевна

 

Алматы қаласы, Еуразия аграрлық колледжі

 

3

Амантаева  Айгуль  Балтабаевна

Ақмола облысы, Целиноград ауданы Ыбырай Алтынсарин ауылы, МКҚК «Күншуақ» балабақшасы

4

Алиаскарова Гульнур Бакбергеновна

 

Қызылорда қаласы, №261 орта мектеп

5

Аскарова Гулзада Холиевна

Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Жетісай қаласы  «Ю.Гагарин атындағы №3 жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі                     

6

Гусманова Мира Саменовна

город Уральск, Казахстанский университет иннавационных и телекоммуникационных систем

7

Әбжаппарқызы Райханкүл

Алматы қаласы Еуразия аграрлық колледжі

8

Курбатова

Ольга Викторовна

 

Восточно-Казахстанская область

Бескарагайский район

село Бескарагай КГУ

 «Борасинская средняя школа-сад»

9

Қабидолдин   Қуаныш   Тілеуханұлы

ШҚО   Тарбағатай ауданы,   Ақжар ауылы,

Абай   атындағы   орта   мектеп   КММ

10

Абигузина Римма Нургалиевна

Павлодарская обл., Иртышский райо, Село Северное

КГУ «Северная среняя общеобразовательная школа Иртышского района»

11

Оспанова Балгуль Сайлауовна

Қарағанды облысы, Сәтбаев қаласы. №5 «Нұрбөбек» бөбекжай балабақшасының КМҚК

12

Сарекенова Алия Сисеновна

 

город Уральск, Казахстанский университет иннавационных и телекоммуникационных систем

 

13

Сексенбаева Серіккүл Аббасқызы

Астана қаласы, Байқоңыр  ауданы, Астана қаласы №8 орта мектеп

14

Толеубаева Гульжан Толеугазыевна

ВКО, г.Семей, КГУ СОШ №29

15

Чурбакова Елена Викторовна

ВКО Бескарагайский район, село Бескарагай

КГУ «Борасинская средняя школа-сад»

16

Шаяхметова Гулнара Аманжоловна

ШҚО, Семей қаласы,

М. Төлебаев атындағы музыка училищесі

 

 Байқаудың бірінші кезеңіне қатысқан педагогтарға республикалық дипломдар мен республикалық жи́нақ кітаптары 20 наурызға дейін қатысушылардың мекен-жайларына казпочта арқылы жіберіледі!