«ҰЛАҒАТТЫ ҰСТАЗ-ДАРЫНДЫ ШӘКІР» АТТЫ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БАЙҚАУЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ

«ҰЛАҒАТТЫ ҰСТАЗ-ДАРЫНДЫ ШӘКІР»

АТТЫ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БАЙҚАУЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ БОЙЫНША ТӨМЕНДЕГІ ҚАТЫСУШЫЛАР ШАҚЫРЫЛАДЫ!!!

Байқаудың қорытынды марапаттау рәсімі: 20.02.2019 ж., сағ: 11.00 де,

Астана қаласы, Мәңгілік ел көшесі 8 үй, Министрліктер үйі 14 кіреберіс, мәжіліс залында өтеді!

Байқауға қатысушы өздерімен бірге жеке басын куәландыратын құжатын (удостоверение) алып келуі қажет!

 

Аты-жөні

Жұмыс-орны

1

Айдархан Мейірхан Айдарханұлы,

Жетекшісі: Халықова Нұрила Сатыбалдықызы

М.  Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті

2

Мұхаметханов Арман Смашұлы

      Жетекші: Балабай Айдана

Жаркент қаласы, Панфилов ауданы,

«Диана» медицина колледжі мекемесі

3

Жақупова Гүлзия Ибадуллақызы

 

Қарағанды облысы, Саран қаласы

Абай Құнанбаев атындағы Саран гуманитарлық-техникалық колледжі

4

Умырзаков Ерасыл Мейрамханович

Жетекшісі: Молдабаева Тургай Алимгазиновна

Қостанай облысы, Арқалық қаласы,

Арқалық көпсалалы колледжі

 

5

Кебеева Асия Аширбековна

 

Шымкент қаласы,  Қаратау ауданы,  Сайрам тұрғын алабы,

«Сайрам» медициналық колледжі

6

Сұлтан Мадияр Нұрғалиұлы

Жетекшісі: Абдрахманова Ақерке Бектаевна

Жетісай ауданы,  Жетісай қаласы,

Ю. Гагарин атындағы №3 ЖОМ КММ

7

Балтабек Олжас Нуржанулы

Жетекшісі: Беисова Мергул Амангельдыевна

Ақмола облысы, Степногорск ауданы, Бестөбе кенті, №2 Бестөбе орта мектебі

8

Ібін Аяулым Нүкербекқызы

Жетекшісі: Ажиходжаева Азиза Абдрашовна

Түркістан облысы,  Жетісай ауданы,  Жетісай қаласы, Ю. Гагарин атындағы № 3 ЖОМ

 

9

Қани Дінислам Әлімжанұлы

Жетекшісі: Егинбаева Алтынгул Бакытчановна

Ақмола облысы,   Целиноград ауданы,  Қараөткел ауылы №2 орта мектеп

10

Абдрахман Аяна

Жетекшісі: Мақсутова Қалампыр Исрайлқызы

Түркістан облысы,   Жетісай ауданы

М. Жұмабаев  жалпы орта мектебі

11

Әбдіманап Ақмарал Бауыржанқызы

Жетекшісі: Ахмедова Айнур Амангельдиевна

Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Ынтымақ елді мекені,

Сұлтан Ысқақов  негізгі орта мектебі

12

      Рыскулова Роза Тулендиевна

 

Алматы обл,   Талгар ауданы,   Рыскулов ауылы,  

Т. Рысқұлов атындағы №16 орта мектеп

13

Тұрсынбай Болғанай Құрбанбайқызы

Жетекшісі: Тажибаева Мадина Жайлибайқызы

Жетісай ауданы,   Жетісай қаласы,   

Ю. Гагарин атындағы №3 ЖОМ КММ

 

14

Тұрсынбай Болғанай Құрбанбайқызы

Жетекшісі: Тажибаева Мадина Жайлибайқызы

Жетісай ауданы,   Жетісай қаласы,   

Ю. Гагарин атындағы №3 ЖОМ КММ

 

15

Серікхан Іңкәр

Жетекшісі: Моллаева Айгуль Ахметхановна

ШҚО ұржар ауданы, Қарабұлақ ауылдық округі,  Барлық-Арасан ауылы,  «Габдуллин атындағы негізгі мектебі» КММ

16

Дархан Сүлеймен

Жетекшісі: Болекбаева Шолпан Турсынбековна

ШҚО ұржар ауданы,   Қарабұлақ ауылдық округі,   Барлық-Арасан ауылы

«Габдуллин атындағы негізгі мектебі» КММ

17

Жаркинбекова Макпал Нуриддиновна

Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, №15 мектеп- лицейі

18

Абдралиева Мадина Данияровна

 

Жамбыл облысы,   Жуалы ауданы,   Бауыржан Момышұлы ауылы,  

№15 мектеп лицейі

19

Андабаева Айнур Альмахановна

 

Жамбыл облысы,   Жуалы ауданы,   Бауыржан Момышұлы ауылы

№15 мектеп лицейі

20

Танабекова Балжан Акилбековна

 

Алматы қаласы,   Жетісу ауданы,

КМҚК №171 бөбекжай-балабақшасы

 

21

Ерланқызы Жадыра

Алматы қаласы, Жетісу ауданы, 

КМҚК №171 бөбекжай-балабақшасы

22

  Чубаева Эльвира Жумагазыевна

 

Алматы қаласы, Жетісу ауданы,

        КМҚК №171 бөбекжай-балабақшасы

23

Ыдырысова Жанар Кадиржановна

 

Алматы қаласы,   Жетісу ауданы, Көкжиек ықшамауданы,  КМҚК №171 бөбекжай-балабақшасы

 

24

Досманбетова Амина Нуржановна

 

КМҚК «№ 171 бөбекжай балабақшасы»

 

25

Вдовиченко  Ирина Васильевна

 

          Город Тараз, сш № 28 им. А.Молдагуловой

 

26

Жунисхожа Назерке Динисламқызы

Жетекшісі: Нұрмаганбетова Лаззат Кошеровна

Целиноград ауданы,   Қараөткел ауылы,

№2 орта мектеп

27

Нығыметжан Ерасыл

Жетешісі: Ташикова Роза Даулетовна

 

Целиноград ауданы,   Қараөткел ауылы,

№6 орта мектеп

 

28

Сексенбаева Серіккүл Аббасқызы

 

         Астана қаласы, № 8 орта  мектебі

 

29

Акмолдаева Гулсим  Койшыбайқызы

 

Алматы қаласы,   МКҚК «№110 бөбекжай-балабақшасы»

 

30

Медеубаева Кемал Болатқызы

 

Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, Мөнке би ауылы,

«Мұқанбетқазы Тәжин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» КММ

31

 

Оспанова Балгуль Сайлауовна

 

Қарағанды обылысы, Сәтбаев қаласы,

№5«Нұрбөбек» бөбекжай балабақшасының КМҚК

 

32

Нурмолдина Айжан Ербаевна

Алматы қаласы, № 12 мектептің физика пәні мұғалімі

33

Зейнетоллина Умит Көбестаевна

Қарағанды облысы, Саран қаласы