«ДИРЕКТОРДЫҢ ҮЗДІК ОРЫНБАСАРЫ-2018», «БІЛІКТІ ҰСТАЗ, БІЛІМДІ ШӘКІРТ» , «ҮЗДІК ТӘРБИЕШІ-2018» , «ҮЗДІК ПСИХОЛОГ-2018», БАЙҚАУЛАРЫНЫҢ ЖЕҢІМПАЗДАРЫ АНЫҚТАЛДЫ

 

«Директордың үздік орынбасары-2018», «Білікті ұстаз, білімді шәкірт» , «Үздік тәрбиеші-2018» , «Үздік психолог-2018»,  байқауларының жеңімпаздары анықталды

 

 Қазақ Елінің елордасы Астана қаласының 20 жылдығына орай: «Директордың үздік орынбасары-2018», «Білікті ұстаз, білімді шәкірт», «Үздік тәрбиеші-2018» , «Үздік психолог-2018»,  атты республикалық байқаулары өтті. Байқауға республикадан ЖОО мен колледж оқытушылары мен студенттері,  жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының педагогтары қатысты.

Байқаудың мақсаты: педагогтардың инновациялық әлеуетін арттыру, тәуелсіз Қазақ Еліне деген құрметін күшейту, отансүйгіштік сезімін арттыру болып табылады.

Ұлт ұстазы Ахмет Байтұрсынұлы «Нобель сыйлығы турасында» атты мақаласында: «Неше түрлі ғылым, өнер – бәрі де тіршіліктің ауырлығын азайту үшін, рақатын молайту үшін шығарған нәрселер. Ғылым, өнер артылған сайын, дүнияда бейнет кемімекші. Осыған ақылы жетіп, есі енген жұрттар ғылым мен өнерді бірден-бірге асыруға тырысады. Асыру үшін әр түрлі істер істейді. Сол істердің бірі – білім жарысы», - деп білім жарысының маңызын атап өтеді. Сондықтан да ел тәуелсіздігінің басты нышаны ол – білім екендігі анық.  Байқау жеңімпазы болған ұстаздарға айтарымыз: Қазақ Елінің тұғырының берік, тәуелсіздігінің баянды болуы ол тікелей сіздің қолыңызда демекпіз! Сондықтан да алдағы уақытта да еліміздің білімінің дамуы үшін өз үлесіңізді қоса беріңіз демекпіз.

  Қазақ Елінің ғылымы мен білімінің дамуы жолында аянбай еңбек етіп, өз еңбегіңіздің жемісін көруіңізді тілейміз!

Тәуелсіздігіміздің 27 жылдығы, Астана қаласының 20 жылдығы құтты болсын! Еліміздің мәртебесі күннен күнге артып, ғылым мен білімі қарыштай берсін!       

  Байқаудың әділ қазылар алқасы:                

  1. Мақсат Алпысбесұлы – Әділ қазылар төрағасы, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің профессоры, т.ғ.д.
  2. Қалиев Жабай Нұрмақұлы- ҚР Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті, Мемлекет тарихы институтының бөлім басшысы, педагогика ғылымдарының кандидаты, академик.
  3. Әмірғалиева Дайра Кайнемқызы- Астана қаласының Білім басқармасының бас маманы.  
  4. Елеусізов Ербол Ибрагимович -ҚазҒЗЮ гуманитарлық заң колледжінің оқытушысы, академик.

«Директордың үздік орынбасары-2018» байқауының жеңімпаздары:

Абдурахимова Даригуль Абжамиевна – Шымкент қаласы Оңтүстік Қазақстан гуманитарлық-экономикалық колледжінің директордың орынбасары.

Альтекова Гульнария Джумашевна -   Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Үлкен ауылы, «Үлкен ауылындағы орта мектеп МДШО-мен» КММ директордың орынбасары.

Әбіқай Гүлжан Айтанқызы - Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Көктөбе ауылы№30 Көктөбе орта мектебі директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары.  

Баянова  Сандуғаш  Есенкелдіқызы - Алматы  облысы,  Ақсу  ауданы,  Қапал ауылы, Қапал кәсіптік–техникалық колледжі директорының  оқу–тәрбие жөніндегі орынбасары.

 Бекенов Ильяс Амангельдиевич - Алматы темір жол көлігі колледжінің директордың оқу-өндірістік ісі жөніндегі орынбасары.

Бидайшиева Адеми Бахытбековна –  Алматы қаласы Қайнар Академиясының колледжінің директордың орынбасары.

Жумакунова Ақбота Жумакунқызы – Алматы облысы, Қарасай ауданы, Көксай ауылы М.Мәметова атындағы мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары.

Жунисова Айгуль Сагиевна - Алматы облысы, Тылдықорған қаласы Талдықорған политехникалық колледжінің директордың оқу тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары.        

Инсенов Арғынғазы Жанайұлы – Алматы облысы, Талдықорған қаласы «Талдықорған политехникалық колледжі» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны директордың кәсіптік оқыту жұмысы жөніндегі орынбасары.

Китигулова Жанар Асановна - Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы «№19 орта мектебі»  КММ директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары.

Кобенова Жанар Маженовна –   Алматы облысы, Алматы қаласы Д. А. Қонаев атындағы колледжінің директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары.

Койлыбекова Акнур Дуйсеновна – Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы №5 Жаңатас колледжінің  директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары.
Косарова Макпал Корганбаевна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Көлбастау ауылы, №15 мектеп-лицейінің мектеп директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Куздыбаева Алмагуль Аманжоловна-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Кеңес Одағының Батыры Мәншүк Мәметова атындағы Ақтөбе Жоғары медициналық колледжінің директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Курмангалиева Гульжан Тулегеновна- Ақмола облысы, Целиноград ауданы, 96 разъезд  ауылы,  МКҚК «Күншуақ» балабақшасының директорының орынбасары
Қабылбеков Сүйінжан Құрманұлы-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, № 15 мектеп-лицейінің директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Қараубаева Ақшолпан Закарьяновна-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, Маңғыстау энергетикалық колледжінің арнайы пән оқытушысы, директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары
Канабекова Багдагул Кошпановна – Алматы қаласы, Д.А.Қонаев атындағы Колледжінің директордың ғылыми-әдістемелік жұмысы жөніндегі орынбасары
Мияшева Айман Мияшевна - Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, № 132 жалпы орта  білім  беретін мектебінің директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Ошаганова Эльмира Ортавна- Алматы облысы, Сарқан ауданы, Сарқан қаласы, Сарқан қаласының облыстық зерде бұзылыстары бар балаларға арналған арнайы мектеп-интернатының директорының орынбасары
Сапаева Калампыр  Жолдасбековна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, №15 мектеп-лицейінің мектеп директорының ғылыми – әдістемелік ісі жөніндегі орынбасары

Султанов Меирбек Алибекович–Шымкент қаласы, Жоғары медицина колледжінің директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Шадыбаева Гульзария Дюсенбековна-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Cарымолдаев ауылы, №44 жалпы білім беретің мектебінің директордың орынбасары
Утепова Динара Юрисовна-Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Жаңажол ауылы, Жаңажол орта мектебінің директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

Тургамбаева Гулия Абдрашевна - ВКО, г. Аягоз КГУ «Общеобразовательная средняя школа имени Дулата Бабатайулы» заместитель директора по учебно-воспитательной работе, учитель русского языка и литературы высшей категории.  

«Үздік тәрбиеші-2018» байқауының жеңімпаздары
Айбекова Гулден Балгабаевна- Ақмола облысы,  Целиноград ауданы, 96 разъезд  ауылы, МКҚК «Күншуақ» балабақшасының тәрбиешісі
Алтынбекова Феруза Махамбетовна- Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Ж.Ералиев а/ә, Көктөбе ауылы, М.Мақатаев атындағы №47  ЖОМ-нің тәрбиешісі

Баратова Гаухар Ермековна-Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Еңбекшіарал ауылы, КМҚК «Айсұлтан-2015» бөбекжайының тәрбиешісі
Жуматаева Айганым Алиаскаровна-Астана қаласы, №51 «Алтын сандық» балабақшасының тәрбиешісі
Касаева Бакитжамал Бакитжановна- Атырау қаласы, Назарбаев Зияткерлік мектебінің тәрбиешісі
Шибитова Кульларай Булатовна-СҚО,Тимирязев ауданы, Жарқын ауылы, Тимирязев ауданының Жарқын орта мектебінің мектепалды даярлық сынып тәрбиешісі

Рахат Қаракөз Рахатқызы - Астана қаласы №75 «Балалық шақ» балабақшасы тәрбиешісі


"Үздік психолог-2018" байқауының жеңімпаздары

Абылгазина Арайлым Толеубаевна -Алматы қаласы «Алматы қазақ-түрік гуманитарлық-технологиялық колледжінің» психологі.
Абдікамал  Мөлдір  Жүсіпқызы-
Қызылорда  қаласы, Тасбөгет кенті, №2 «Бөбек»  санаториялық  балабақшасының педагог-психологы
Агажанова Жанна Алтынбековна-Алматы қаласы, Алатау ауданы, №178 лицейінің педагог-психологы
Алимбекова Нұржамал Таупаевна- Алматы облысы, Көксу ауданы, Балпық би ауылы, «Балдәурен» бөбекжай - балабақшасының  психологы

Бахалиева Гүлшат Ахметәліқызы – Түркістан облысы, Кентау қаласы Ы.Алтынсарин атындағы №1 мектеп-гимназиясының психологы.

Иззатова Нуржанат Султанаевна-Астана қаласы, №75 «Балалық шақ» балабақшасының педагог-психологы
Калиева Динара Сагындыковна-ШҚО, Курчатов қаласы, №1 жалпы білім беретін орта мектебінің педагог-психологы
Мулдашева Арайлым Бахитжановна-Қостанай облысы,Ұзынкөл ауданы,Миролюбовка  ауылы, Киев орта мектебінің психологы
Матай Сарқыт Құрманғалиқызы-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Аудандық оқушылар Үйінің педагог-психологы
Сейдахметова Алтынай Қамшыбекқызы-Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Ыбырай Алтынсарин ауылы, МКҚК «Күншуақ» балабақшасының педагог-психологы
Тойлыбаева Нұржанат Өмірсерікқызы-Түркістан  Облысы  жұмыспен  қамтуды   үйлестіру және  әлеуметтік  бағдарламалар  басқармасының  Түркістан   аумақтық  балалар  арнаулы  әлеуметтік  қызметтер  көрсету  орталығы кмм-нің психолог маманы

Балықбаева Айман Кисенбаевна-Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Қараөзек ауылы, №35 «Қараөзек»  жалпы орта мектебінің педагог-психологы
Кондыбаева Хатира Алменовна-Алматы қаласы, Жетісу ауданы, М.Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар Академиясының Алматы көлік колледжінің психологы

Орман Айнагүл Күмісбекқызы- Астана қаласы № 60 "Арай" ясли-сад психологы

 


«Білікті ұстаз, дарынды шәкірт» байқауының жеңімпаздары
Маратова Нұрлы Раманқызы Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, «І.Үргенішбаев атындағы ЖОББМ» КММ – ның оқушысы
Жетекшісі: Алиева Айнур Сембаевна
Арыстанбекқызы Майра
-Туркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Т.Әлімқұлов атындағы №14мектеп интернат-лицейінің  орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі

Аскенова Гүлжанар Есламбекқызы-Ақмола облысы,Ақкөл ауданы, Кеңес ауылы, Кеңес орта мектебінің мұғалімі
Батхолдинова Гульнара Айхановна-Алматы  қаласы, Қайнар колледжінің оқытушысы
Сейдахмет Абзал Сабитұлы-№ 82 К.Қасымұлы атындағы ЖОМ-нің оқушысы
Жетекшісі: Ботабекова Жанат Әбдрашитқызы

Дүйсенбай Жанна Қасымханқызы-
Түркістан облысы, Жетісай ауданы,  Қазыбек би ауылдық округі,  Қазыбек би ауылы, "№17"Түркістан" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқушысы
Жетекшісі: Байбосынова Гүлнар Икбаевна
Рамашов Арсен Қайратұлы-
Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы №1 мектеп-гимназиясының оқушысы
Жетекшісі: Молдабекова Қаламқас Абдуллаевна
Әбдісаттар Арайлым Мұхитқызы-
Т. Тәжібаев атындағы №47 мектеп-гимназиясының оқушысы
Жетекшісі: Алпамысова Гүлжайна Байғонысқызы
Нұрланұлы Хангерей-
А. Пушкин атындағы №1 мектеп-гимназиясының оқушысы
Жетекшісі: Рскельдиева Сымбат  Нуржановна

Дёмина Людмила Александровна-г. Актобе, Актюбинская область, учитель начальных классов, учащаяся БГПУ (Россия, Уфа) -2 курс, магистратура, направление – дефектология.
Қалданова Гүлім-Атырау облысы, Индер ауданы, Елтай ауылы, М.Сиранов атындағы орта мектебінің оқушысы
Жетекшісі: Есет Сәнгүл Сәулетқызы

Жумабекова Каракат Темирбековна- Алматы қаласы Нархоз Университетінің экономикалық колледжінің оқытушысы
Қазтаева Аружан Айбекқызы
-Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, №2 мектеп-гимназиясының оқушысы
Жетекшісі: Есмағанбет Ақерке Орынбасарқызы
Серікқазы Инабат-
Алматы қаласы, М.Тынышбаев атындағы ҚазККА АКК-нің студенті
Жетекшісі: Іргебаева Гүлжан Дауылбайқызы      
Ермек Жалғас Алмасұлы- Алматы қаласы, Д.А.Қонаев атындағы Колледжінің студенті
Жетекшісі: Канабекова Багдагул Кошпановна
Ілкен Сұлтан Марғұланұлы
- Алматы қаласы, Д.А.Қонаев атындағы Колледжінің студенті
Жетекшісі: Канабекова Багдагул Кошпановна
Тыныштықбай Мейрамбек Болатұлы
- Алматы қаласы, Д.А.Қонаев атындағы Колледжінің студенті
Жетекшісі: Канабекова Багдагул Кошпановна
Көшкімбай Санжар Мақсатұлы
- Алматы қаласы, Д.А.Қонаев атындағы Колледжінің студенті
Жетекшісі: Канабекова Багдагул Кошпановна
Мелс Дархан Берікболұлы
- Алматы қаласы, Д.А.Қонаев атындағы Колледжінің студенті
Жетекшісі: Канабекова Багдагул Кошпановна
Карпикова  Салтанат  Эсетовна-
Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы,  Шелек ауылы, «Еңбекшіқазақ ауданы  әкімінің  аппараты» мемлекеттік  мекемесінің «Балалар  музыка  мектебі»  мемлекеттік  коммуналдық  қазыналық  кәсіпорынның фортепиано аспабының  мұғалімі
Майтыкова Жаныл  Алтынбековна-Алматы қаласы, Қайнар колледжінің физика пәнінің жоғары санатты оқытушысы
Нусубалиева Салтанат Жунускуловна -Алматы облысы,Кербұлақ ауданы, Доланалы ауылы, Доланалы негізгі мектебінің мұғалімі
Балхаева Назерке Ақарысқызы-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, «Балдәурен» балалар шығармашылығы клубының «Жас физик»үйірмесінің мүшесі
Жетекшісі: Сахаева Мейрамгүл
Талгат Еркебулан-
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ақмырза ауылы, Ақмырза орта мектебінің денешынықтыру пәнінің мұғалімі
Уақыт Айғаным Медетқызы-Алматы облысы, Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшам ауданы, Махатма Ганди атындағы №92 мамандандырылған мектеп-лицейінің оқушысы

Жетекшісі: Түменбаев Мади Қуанышұлы
Уразалиева Гульнара Сериковна
- Атырауская область, г. Атырау, Атырауский аграрно-технический колледж (КГУ) преподаватель английского языка
Чалгымбаева Марфуга Фазыловна-ШҚО, Тарбағатай ауданы, Жаңалық ауылы, С.Сейфуллин атындағы орта мектебінің мұғалімі
Аблай Жасмин Бағланқызы-Түркістан облысы, Кентау қаласы, №2 Ш.Қанайұлы атындағы жалпы орта мектебінің оқушысы
Жетекшісі: Пирманова Эльмира Кадирбайкизи
Раймбекова Мадина Онгарбаевна- Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Қазығұрт ауылы,  Қ.Сатпаев мектеп-лицейінің мұғалімі

Жұманова Аружан- Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы №9 мектеп-гимназия КММ-нің оқушысы

Жетекшісі: Садуова Марфуға Шекербайқызы.

Әйтен Гүлзат - Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы№9 мектеп-гимназия КММ-нің оқушысы.

Жетекшісі: Сердалин Сайран Дәуренұлы

Қозыбаева Ақнұр Сапарғалиқызы- Жамбыл облысы Тараз қаласы Жамбыл политехникалық жоғары колледжінің студенті

Муратова Зере Аскаровна - Қарағанды облысы,  Қарағанды қаласы Мамандандырылған музыка мектеп интернатының оқушысы

Жетекшісі: Сембаев Өтес Қанатұлы.

Ғалым Кәусар Айдынқызы - Қарағанды облысы,  Қарағанды қаласы Мамандандырылған музыка мектеп интернатының оқушысы

Жетекшісі: Сембаев Өтес Қанатұлы. 

Нурланова Айлана Мейірланқызы - Қарағанды облысы,  Қарағанды қаласы Мамандандырылған музыка мектеп интернатының оқушысы

Жетекшісі: Сембаев Өтес Қанатұлы.

Мырзатай Айару Әсетқызы - Қарағанды облысы,  Қарағанды қаласы Мамандандырылған музыка мектеп интернатының оқушысы

Жетекшісі: Сембаев Өтес Қанатұлы.

Қайырден Ержігіт Ауесханұлы - Қарағанды облысы,  Қарағанды қаласы Мамандандырылған музыка мектеп интернатының оқушысы

Жетекшісі: Сембаев Өтес Қанатұлы. 

Жетекшісі: Құттыбаев Нұрдаулет Ерғалиұлы. 

Әбдәшім Сымбат Нұржанқызы -Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Асықата кенті «Н.Төреқұлов атындағы №13 ЖОМ» КММ-нің оқушысы

Жетекшісі: Мырзалиева Гульнара Султановна. 

Дарменов Орынтай  -Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Асықата кенті «Н.Төреқұлов атындағы №13 ЖОМ» КММ-нің оқушысы.

Жетекшісі: Ерназарова Рыскул Анасратдиновна. 

Еңсегенов Ерсағын - Ақтөбе көлік, коммуникация және жаңа технология колледжінің студенті.

Жетекшісі: Дуйсембаева  Бакытжамал Шариповна 

 

«Директордың үздік орынбасары-2018», «Білікті ұстаз, білімді шәкірт» , «Үздік тәрбиеші-2018» , «Үздік психолог-2018» байқауларының  қорытындысы бойынша байқау жеңімпаздары төсбелгі мен куәлік, республикалық жинақ кітабы және І,ІІ,ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталады.  Байқаудың салтанатты ресми марапаттауы Астана қаласында ҚР Министрліктер үйінде өтеді. Марапаттаудың уақытын, нақты өтетін күнін ұйымдастырушы тарап байқау жеңімпаздарына алдын ала хабарлап айтады. Ресми марапаттауға келе алмаған жағдайда марапаттарды ұйымдастырушы тарап байқауға қатысушылардың мекен-жайына жөнелтеді.