«BILIM-ORKENIETY» ҰЛТТЫҚ ИННОВАЦИЯЛЫҚ ҒЫЛЫМИ-ЗЕРТТЕУ ОРТАЛЫҒЫНЫҢ ҰЙЫМДАСТЫРУЫМЕН ӨТКЕН «XXI ҒАСЫРДАҒЫ ҒЫЛЫМ ЖӘНЕ БІЛІМ» АТТЫ ІІ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ БАЙҚАУЫНЫҢ ҚОРТЫНДЫСЫ

«XXI ҒАСЫРДАҒЫ ҒЫЛЫМ ЖӘНЕ БІЛІМ» атты ІІ Халықаралық байқауға Қазақстан, Ресей, Қырғызстан, Өзбекстан, Әзірбайжан жоғары оқу орындары мен ғылыми мекемелердің қызметкерлері мен ұстаздары, магистранттары, студенттері және мектеп мұғалімдерінің баяндамалары қабылданды.

Байқауға ҚР БҒМ ҒК Мемлекет тарихы институтының ғалымдары, Астана қаласы Білім басқармасының әдіскерлері, Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің профессор-оқытушыларынан құралған арнайы қазылар тобы жұмыстарды тексеріп, төмендегі кестедегідей байқаудың қортындысын шығарды.

 

Аты-жөні

Жұмыс орны

орын

1

Husanova M.K.

Andizhan, Uzbekistan

І

2

          Husanova M.K.

Andizhan, Uzbekistan

І

3

Токтосунова Ч.Т.

 

Бишкек, Кыргызская Республика

 

І

4

Опрятная Т.О

Днепр, Украина

 

І

5

Кудашева А.Б.

 

Москва, Российская Федерация

 

І

6

Ажгалиева Самал Тулегеновна

Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Жаңажол ауылы

ІІІ

7

А.Б.Сырымбетова, А.А.Абдыкадыров

Алматы қаласы, Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті

ІІ

8

Абдуллаева Алия Оразгалиевна

Алматы облысы Қарасай ауданы Көксау ауылы «М.Маметова атындағы орта мектеп» Қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі

ІІІ

9

Аймаганбетова Зулайха Усембаевна

Мангистауская область,

Мунайлинский район,

Общеобразовательная средняя школа №7

ІІ

10

Айнакулова Гулнар Болатовна

№13 Тараз теміржол көлігі және коммуникация  колледжі

ІІ

11

Аманғазина Айжан Төлеубекқызы

Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы, И.Ж.Құтпанұлы атындағы  қазақ орта мектебі

І

12

Бағлан Жанкелдинұлы

Шімкент қаласы

ІІІ

13

Байділдаева Меңдіқыз Сағынтайқызы

Жамбыл облысы,
Сарысу ауданы,
Жаңатас қаласы,
Шоқан Уәлиханов атындағы мектеп-гимназиясы

І

14

Байкенова Жанар Сериккажиновна

Шығыс Қазақстан облысы,Үржар ауданы, Үржар ауылы,

«Абай атындағы орта мектеп-бақша» КММ

ІІ

15

Байменова  Перизат

Қызылорда қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы №10 мектеп-лицейі

ІІ

16

Байтленова Ақмарал Абдыханқызы

Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Жалпақтөбе ауылы,

Валерий Чкалов атындағы орта мектеп

ІІ

17

Бектибаева Зульфия Шакимановна

М.Өтебаев атындағы жоғары жаңа технологиялар колледжі

 

І

18

Бескемпір Ғазиза Серікханқызы

Жамбыл  облысы, Қордай  ауданы,пгт. Гвардейский,

№43 Б.Момышұлы  атындағы  орта  мектеп

І

19

Ботанова Орасқан Чокановна

 

Алматы қаласы, Еуразия аграрлық колледжі

 

І

20

Алимбеков Бекболат Оналханович

Түркістан облысы, Жетісай ауданы,

Асықата кенті №10 «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

І

21

Тажгарина Дана Қанатқалиқызы

Атырау Болашақ көпсалалы колледжісінің оқытушысы

І

22

Губайдуллина Клара Кенесовна

Астана қаласы, №69 мектеп-гимназия

ІІІ

23

Гульзира Орынбасарова 

№10 «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық

мемлекеттік мекемесі

 

ІІ

24

Дощанова Камиля Айткуловна 

Түркістан облысы, Төлеби ауданы, Достық  ауылы,

№16 Шоқан Уалиханов атындағы мектеп

ІІ

25

Дүйсенова Гульзат Нагазыбекқызы

Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы, Мақпалкөл ауылы,

Ә.Оңалбаев атындағы № 117 орта мектеп

ІІІ

26

Еңсепова Күнжәмила Орынбасарқызы

Ақтөбе облысы,  Шалқар қаласы №4 ЖОББМ»ККМ

ІІІ

27

Жапарова Динара Бадашевна

Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Нығманов атындағы орта мектебі

ІІІ

28

Жумабаева Галя Жарасовна

Алматы, Алатау ауданы, Дархан ықшам ауданы, МҚКК «№168 бөбекжай-балабақшасы»

ІІ

29

Искакова Асия Жексембаевна

Исембергенов Налик Турегалиевич

Алматинский транспортный колледж им. М. Тынышпаева.

ІІ

30

Кенесова Шамшырақ Тасболатқызы

Қызылорда қаласы,

«Өркениет» медицина колледжі

І

31

Кукиева Дина Джангирбаевна

Алматы қ. Медеу ауданы, КММ №53 мектеп-гимназия

І

32

Курмангалиева Аяулым Нурланқызы

Арыстан Пакиза

Алматы қаласы, «Қайнар» Академиясы Колледжі

ІІІ

33

Қалиева Гүлназ Әділбекқызы

Ғ. Махамбетов атындағы ОЖББМ  КММ

ІІ

34

Қитарова Айгүл Орынбасарқызы

Ақтөбе қаласы,

№ 61 жалпы білім беретін орта мектеп

 

ІІІ

35

Қоршыбекова Гүлмира Әшірәліқызы

Жамбыл облысы, №13 Тараз теміржол колледжі

ІІ

36

Макимова Гулбану Толеуовна

Таразского государственного университета им. М.Х.Дулати

ІІ

37

Матенова Жадра Галиевна

Астана қаласы, № 54 мектеп-лицейі

І

38

Мұраталиева Гүлназ Әлібекқызы

Тараз қаласы, Тараз темір жол көлігі және коммуникация колледжі

І

39

Мұсабекова Мәдина Даниярбекқызы

«Тараз қаласы әкімдігінің  білім бөлімі Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

ІІ

40

Нургожанова Балжан Тлеугабыловна 

Шығыс Қазақстан облысы

Үржар ауданы, Үржар ауылы

«Абай атындағы орта мектеп-бақша» КММ

 

ІІІ

41

Ордабекова  Айнур  Панзарбековна

Астана қаласы, № 61 мектеп - гимназиясы

ІІ

42

Орманбекова Манат Сансызбаевна

Туркестан облысы Жетісай ауданы, Жетісай қаласы, Ю. Гагарин атындағы №3 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінде

І

43

Половникова Анастасия Сергеевна

ТОО «Семейская школа-гимназия лингвистики и компьютерных технологий»

ІІІ

44

Койтанова Раушан Есбатыровна

Қызылорда қаласы, №10 «Қайнар» мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

ІІ

45

Сакиева Айман Жалгасбаевна

 

Ақтөбе  қалаcы,

№5 «Жұлдыз» санаториялық түрдегі туберкулез ясли- балабақшасы

ІІІ

46

Серикова Айгуль Казисовна

Республиканская школа «Жас улан» имени генерала С. К. Нурмагамбетова

І

47

Талгат Еркебулан

Ақмола обдысы, Ерейментау ауданы,

Ақмырза ауылы, «Ақмырза орта мектебі»

І

48

Тастанбекова Гульжахан Рахметтулаевна

Тараз қаласы, КММ «№4 Арнаулы әлеуметтік қызметтер ұсыну Орталығы»

І

49

Тауасарова  Ләззат

Жамбыл облысы, Сарысу ауданы,
Жаңатас қаласы, Шоқан Уәлиханов атындағы мектеп-гимназиясы

ІІ

50

Ташкараева Анар Кушековна

Шымкент қаласы,

 №75 мектеп-гимназиясы

ІІ

51

Турсынова Айгерім Сабитқызы, Айгерим Турсынова

Алматы Облысы, Қаратал ауданы, Қызылжар ауылы «Лермонтов атындағы орта мектеп» КММ

ІІІ

52

Утешова Самал Амангельдиновна

С.Қ Нұрмағамбетов атындағы

«Жас ұлан» республикалық мектебі

І

53

Хасанова Гульзира Жумагалиевна

Гимназия №5 г. Астана

І

54

Хузиахметова Нурия Абдулбариевна

Тараз қаласы, КММ «№4 Арнаулы әлеуметтік қызметтер ұсыну Орталығы»

ІІІ

55

Абдукадирова Улжан Абдусаматовна

Түркістан облысы, Жетісай ауданы,

Жетісай қаласы,

№ 9 Д. Қонаев атындағы жалпы орта мектебі

ІІ

56

Ахметова Латипа Жоламановна

Батыс Қазақстан облысы,Теректі ауданы,

Аңқаты ауылы

ІІ

57

Жайлаш Эльмира Нуреденқызы

Атырау облысы, Махамбет ауданы, Қосарал орта мектебінің

ІІІ

58

Жәудір Романқызы Накискожаева

Алматы қаласы,

Халықаралық қазақ-қытай тіл колледжі

І

59

Икматова Макия Батырхановна

Шымкент қаласы, №75 мектеп - гимназиясы

ІІ

60

Нарынова Мақпал  Маратқызы

Шымкент қаласы, № 67  негізгі орта мектеп

І

61

Сарсенова Арухан Урзумбаевна

 

Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, №3 мектеп-гимназиясы

ІІ

62

Сарсенова Самал Сенгалиевна

Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, №1 мектеп

 

І

63

Уразалиева Гульнара Сериковна

Атырауский Аграрно-технический колледж

ІІІ

64

Шайхиева Ақтолқын Исағалиқызы

Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Анқаты ауылы, Аңқаты жалпы орта білім беретін мектебі

ІІ

65

 Оспанова Арайлым Серикқызы

 Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Отар ауылы, ПГТ Гвардейск, № 43 Б. Момышұлы атындағы орта мектебі

    ІІ

66

 Дүйсенова Гүлзат Нағашыбекқызы

 Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы, Мақпалкөл ауылының Әбдікәрім Оңалбаев атынағы 117 орта мектеп

 

67

 

 

 

 (Байқау қатысушыларына халықаралық жинақ кітабы және дәрежелі дипломдар қатысушылардың мекен-жайларына казпочта арқылы  2019 жылдың  қаңтар айының 10-күні жіберіледі)