ҮЗДІК ҚАЗАҚ ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ОРЫС ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК БИОЛОГИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ГЕОГРАФИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018 БАЙҚАУЛАРЫНЫҢ ЖЕҢІМПАЗДАРЫ АНЫҚТАЛДЫ

ҮЗДІК ҚАЗАҚ ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ОРЫС ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК БИОЛОГИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ГЕОГРАФИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ДЕНЕ ТӘРБИЕСІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ЕҢБЕК ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ИНФОРМАТИКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ФИЗИКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018» байқауларының жеңімпаздары анықталды

 

 

Биыл Қазақ Елінің елордасы Астана қаласына 20 жыл толса, тәуелсіздігімізге 27 жыл толуда. Бұл әрине өз алдына жеке ел болуды мақсат тұтқан біз секілді жас мемлекетке көп уақыт емес. Дегенмен, еліміз осы уақыт ішінде әр салада көптеген жетістіктерге қол жеткізгендігі белгілі. Соның бірі еліміздегі ғылым және білім саласы. Қазақ Елі алдына ұзақ мерзімді даму стратегияларын қойып, сол негізде әлемдік өркениет биігіне шығуды мақсат санап, тәуелсіздік алған уақыттан бастап еліміздің ғылым және білім саласының дамуына алғышарттар жасаған бірден бір ел. Сондықтан да отандық білім саласы инновациялық негізде даму үстінде.  

Әлемдік өркениетте Аристотельден кейінгі «Екінші ұстаз» атанған Әбу Насыр әл-Фараби (870-950) терең ғылым мен даналық білімнің негізін қалаған әлемдік ғұлама екендігі анық. 

         «Шын білім – ақиқат, анық білім», «Ғылым адам санасына болмысы бөлек, ерекше ұтқыр ұғымдарды орнықтыру арқылы ғана терең ұялайды», «Ғылыммен айналыссам деген адамның ақыл-ойы – айқын, ерік-жігері – зор, тілек-мақсаты – ақиқат пен адалдыққа қызмет етуге талап жолында болуы шарт» - деген ғылымның ақиқат биігі мен анық мақсатын көсетіп берген, даналық білімі әлемдік философияда жоғары дәрежеде бағаланған әл-Фараби бабамыз да қазақ топырағынан түлеп шыққан мыңдаған ой алыптарының бірі екендігі анық.

         Әл-Фараби бабамыз атап өткеніндей, Қазақ Елінің ғылым мен білім саласы ақиқат пен адалдыққа негізделсе ғана тәуелсіздігіміздің тұғыры – берік, болашағы – баянды болары сөзсіз.

           Міне, осы мақсатта, Қазақ Елінің елордасы Астана қаласының 20 жылдығына орай: «ҮЗДІК ҚАЗАҚ ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018», «ҮЗДІК ОРЫС ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018», «ҮЗДІК БИОЛОГИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018», «ҮЗДІК ГЕОГРАФИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018», «ҮЗДІК ДЕНЕ ТӘРБИЕСІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018», «ҮЗДІК ЕҢБЕК ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018», «ҮЗДІК ИНФОРМАТИКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018», «ҮЗДІК ФИЗИКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018» атты республикалық байқауын ұйымдастырдық. Байқауға республикадан жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының педагогтары қатысты.

       Байқаудың мақсаты педагогтардың инновациялық әлеуетін арттыру, тәуелсіз Қазақ Еліне деген құрметін күшейту, отансүйгіштік сезімін арттыру болып табылады. «Үздік педагогтарды» анықтау болып табылады.

               Ұлт ұстазы Ахмет Байтұрсынұлы «Нобель сыйлығы турасында» атты мақаласында: «Неше түрлі ғылым, өнер – бәрі де тіршіліктің ауырлығын азайту үшін, рақатын молайту үшін шығарған нәрселер. Ғылым, өнер артылған сайын, дүнияда бейнет кемімекші. Осыған ақылы жетіп, есі енген жұрттар ғылым мен өнерді бірден-бірге асыруға тырысады. Асыру үшін әр түрлі істер істейді. Сол істердің бірі – білім жарысы», - деп білім жарысының маңызын атап өтеді. Сондықтан да ел тәуелсіздігінің басты нышаны ол – білім екендігі анық.

         Байқау жеңімпазы болған педагогтарға айтарымыз: Қазақ Елінің тұғырының берік, тәуелсіздігінің баянды болуы ол тікелей сіздің қолыңызда демекпіз! Сондықтан да алдағы уақытта да еліміздің білімінің дамуы үшін өз үлесіңізді қоса беріңіз демекпіз.

           Қазақ Елінің ғылымы мен білімінің дамуы жолында аянбай еңбек етіп, өз еңбегіңіздің жемісін көруіңізді тілейміз!

         Тәуелсіздігіміздің 27 жылдығы, Астана қаласының 20 жылдығы құтты болсын! Еліміздің мәртебесі күннен күнге артып, ғылым мен білімі қарыштай берсін!       

 Байқаудың әділ қазылар алқасы:                

1.Әділ қазылар төрағасы – Мақсат Алпысбесұлы - Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің профессоры, т.ғ.д.

2.Қалиев Жабай Нұрмақұлы - ҚР Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті, Мемлекет тарихы институтының бөлім басшысы, педагогика ғылымдарының кандидаты, академик.

3.Әмірғалиева Дайра Кайнемқызы - Астана қаласының Білім басқармасының бас маманы.  

4.Елеусізов Ербол Ибрагимович - ҚазҒЗЮ гуманитарлық заң колледжінің оқытушысы, академик.

Республикалық байқауға профессор, ғылым докторы, ғалым ағаларымыз қазылық етіп, төмендегі жеңімпаздар анықталды:   

«Үздік қазақ тілі пәні мұғалімі-2018»
Карлыгаш Зинуллаевна Абаева-Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласындағы

жалпы  орта білім беретін №17 мектеп-гимназиясының қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі
Аймаганбетова Гулзат Кенжебаевна- Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы«№38 гимназия»КММ қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Бимбетова Замира Асилхановна-Астана қаласы, «NURORDA» мектеп-лицейі қазақ тілі пәні мұғалімі
Бисекенова Бибігүл Бисекенқызы-Атырау қаласы №8 У.Атамбаев атындағы

орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
Жаксылыкова Кумисай Исаевна-Қостанай облысы, Рудный қаласы «№15 орта мектебі» КММ қазақ тілі пәні мұғалімі

Қажыбаева Кульжан Жумадиловна-Астана қаласы №65 мектеп-гимназиясының қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі, жоғары санатты.

Каримбаева Балшат Омуртаевна-Астана қаласы №6 «Көктем» балабақшасы МКҚК қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Кулумбетова Акжан Ибатбековна-Астана қаласы Білім басқармасы

№42 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
Құламанова Айнұр Дүйсенғалиқызы-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, «№3 ЖББОМ» КММ қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Махаббат Кырмызы-Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бұлақсай ауылы, Абай атындағы Нововладимир орта мектебінің қазақ тілі пәні мұғалімі
Мусина Анар Ермековна-Қарағанды қаласы, С.Саттаров атындағы №57 мектеп-лицейі қазақ тілі мен әдебиеті  пәні мұғалімі
Сейтқазы Динара Усенқызы-Шымкент қаласы А.С.Макаренко атындағы

№41 мектеп-лицейінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Селеусина Жұлдыз Сагынтаевна-Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, «Жас жәурен» облыстық оқыту-сауықтыру орталығының қазақ тілі мен әдібиет пән мұғалімі
Сильтеева Баян Кажибековна- ШҚО, Шемонаиха ауданы, Шемонаиха қаласы Шемонаиха қаласы әкімі аппаратының  «Алёнушка» балабақшасы» КМҚК меңгерушісі, қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Сисанова Гульназ Кудайбергеновна-Астана қаласы, «NURORDA» мектеп-лицейінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Сулейменова Макпал Бексеитовна-Түркістан облысы Мақтарал ауданы, Атакент қаласы, қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі
Сулейменова Дания Жаксыбаевна-Астана қаласы №42 орта  мектептің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
Таналиева Кадиша Саликовна-
Ақтөбе қаласы, А.Жұбанов атындағы Ақтөбе музыкалық колледжінің қазақ тілі мен әдебиетінің оқытушысы
Турсынбекова Ляйла Раушанбековна-Астана қаласы, №42 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі, магистрі
Алымбаева Толғанай Дауренбековна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қырғауылды ауылы, «Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО» КММ-нің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Арысбаева  Айгуль  Асылбаевна-Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Қоғалыкөл ауылы, №44 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Байтемирова Индира Рустемовна- Астана қаласы, «NURORDA» мектеп-лицейінің қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі
Байтүлекова Қарлығаш Айдарқызы-Жамбыл облысы, Шу ауданы, Төле би ауылы, Сәду Шәкіров атындағы орта мектебінің қазақ тілі мен  қазақ әдебиеті пәнінің мұғалімі
Ермашова Аселхан Уразалиевна-Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Қоғалыкөл ауылы, №44 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Жайымова Назымкүл Сағынайқызы-Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, №1 мектеп-гимназиясының қазақ тілі пәні мұғалімі
Сансызбаева Ранай Бисенбаевна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қырғауылды ауылы,   Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі, педагог-зерттеушісі
Утегенова Кенжекей Рзашовна-Алматы облысы,  Шамалған станциясы, «Ы.Алтынсарин атындағы ОМ»-нің қазақ тілі мұғалімі
«Үздік орыс тілі пәні мұғалімі-2018»
Абдрахманова Фарида Капсалямовна-Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Келдімұрат ауылы, Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектебінің орыс тілі пәні мұғалімі
Абирова Калжан Миргазиевна-Шымкент қаласы, №72 орта мектебінің орыс тілі пәні мұғалімі

Абирова Лаззат Курмашовна-Тараз қаласы, №10 «Наурыз» бөбекжай-бақшасының орыс тілі пәні мұғалімі
Аймаганбетова Зулайха Усембаевна-Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, «Атамекен»  селосы, №7 жалпы білім беру орта мектебінің орыс тілі және әдебиеті  пәні мұғалімі
Акшулакова Нургул Сайлаубековна-Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Т.Әлімқұлов атындағы №14 мектеп интернат-лицейінің орыс тілі пәні мұғалімі
Аубакирова Куляш Елеусизовна-Костанай облысы, Арқалық қаласы, Ш.Уәлиханов атындағы №1 жалпы орта білім беретін мектебінің жоғары санатты І деңгейлі сертификатталған орыс тілі  және орыс әдебиеті пәнінің мұғалімі
Бошманова Макпал- Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, Маңғыстау политехникалық колледжінің орыс тілі пәні оқытушысы
Данабекова Алия Балтабековна- Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз қаласы, №4 орта мектебінің орыс тілі пәні мұғалімі
Даутова Гульмира Джумагалиевна-Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №31 жалпы орта мектебінің орыс тілі пәні мұғалімі
Джакиенова Майра Кусмановна, Астана қаласы, №26 мектеп-гимназиясының орыс тілі мен орыс әдебиеті мұғалімі
Избаева Жадра Рахманбердиевна- Түркістан облысы, Сарыағаш ауданы, Тасқұлақ  ауылы, №52 М.Өтемісұлы жалпы орта мектебінің  II санатты орыс тілі пәні мұғалімі
Исмайлова Даурия Қудайбергенкызы-Түркістан облысы, Шымкент қаласы, А.С.Макаренко атындағы №41 мектеп-лицейінің орыс тілі пәні мұғалімі
Кудайбергенова Айганша Аскаровна-Актюбинская область, г.Актобе, ГУ Средняя школа №18 учитель русского языка и литературы в классах с казахским языком обучения
Мухатова Мадина Мухатовна-Жамбылская область, город Тараз, Средняя школа № 44 имени Ш. Смаханулы учитель русского языка и литературы
Саметова Захидям Абайдуллаевна- Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы,Қаратұрық ауылы, А.Саттаров атындағы орта мектебінің орыс тілі және әдебиет пәнінің мұғалімі
Измуханова Улмекен Ашхатовна-Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Л.Қылышев атындағы  орта жалпы  білім беретін мектебінің жоғары санатты ұлттық мектептегі орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі
Утегенова Самал Куанткановна- Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, №3 жалпы білім беретін орта мектебінің орыс тілі пәні мұғалімі
Бақытжанова Маһила Ахметжанқызы-Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы Аралтөбе ауылы, Аралтөбе орта мектебінің орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі
Калиева Меруерт Мухтаровна-Алматы облысы, Кеген ауданы, Шырганақ ауылы, Іңкәрбек Жұмағұлов атындағы орта мектебінің орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі, бірлестік жетекшісі
Турсыналиева Жамал Нурмуханова-Алматы облысы, Кеген ауданы, Шырганақ ауылы, Іңкәрбек Жұмағұлов атындағы орта мектебінің орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі, Жас мамандар жетекшісі
Умарова Нұржамал Тынышпаевна-Алматы қаласы, «Жаңа Ғасыр» №175 гимназиясының орыс тілі пәні мұғалімі

«Үздік биология пәні мұғалімі - 2018»
Байгелова  Каламкас  Есбергеновна-Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Қордай ауылы,
№1 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының биология   пәнінің   жоғары  санатты  мұғалімі
Жиенбаева Гульнур Айтбаевна-Оңтүстік облысы, Мақтарал ауданы, Атакент қалашығы, Мақтарал аграрлық колледжінің химия-биология пәнінің оқытушысы

 Кельдибекова Улбала Мейрбековна-Түркістан облысы, Шымкент қаласы, Тассай елді мекені, Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының биология пәні оқытушысы
Койшманова Маржан Рысбековна-Түркістан облысы, Арыс ауданы, Сырдария елді мекені, С.Адамбеков атындағы жалпы орта мектебінің жоғары санатты биология пәні мұғалімі
Макишев Аслан Сапарұлы-Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Нұра кенті, Нұра жалпы орта білім беретін №2 қазақ мектебінің биология пәнінің мұғалімі
Сейтқалиева Гүлмира Шакиқызы-Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, Ә.Жангелдин атындағы ЖОББМ-нің биология пәні мұғалімі
Тогызбаева  Гулнур Абеновна-Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, «Өркениет» медицина колледжінің биология пәнінің оқытушысы

Идирисбаева Алтинкуль Ирисжановна-Жамбыл облысы, Сарысу ауданы 

Абылай хан мектеп-лицейінің биология пән мұғалімі


«Үздік география пәні мұғалімі-2018»
Ибрагимова Айгуль Бахытбековна-
Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, С.Сейфуллин атындағы ауылы, №137 орта мектебінің география пәні мұғалімі
Исаева Талшын Әбіләмидқызы-Ақмола облысы, Байқоңыр ауданы, Астана қаласы, № 55 орта мектебінің география пәні мұғалімі
Казенова Асем Нуриденовна -Қарағанды облысы, Шахтинск қаласы, Ә.Бөкейханов атындағы мектеп-лицейінің география пәні мұғалімі
Танбаева Гулфайруз Абдиллаевна-Атырау облысы, Қызылқоға ауданы,Сағыз селосы, № 9 орта мектебінің география пәні мұғалімі
Шатырбаева Эльмира Минасқызы-Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, Қайтпас1 елді мекені, №72 жалпы орта мектебінің география пәнінің мұғалімі
«Үздік дене шынықтыру пәні мұғалімі-2018»
Абдрахманов Бекбол Бексаликович-Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Құрылыс ауылы Ақжар негізгі мектебінің дене шынықтыру пәні мұғалімі
Асанов Сакен Тулеубаевич-Қарағанды облысы, Нұра ауданы,  Нұра кенті Киевка №2 қазақ жалпы орта білім беретін мектебінің дене тәрбиесі пәні мұғалімі
Байбосынов Болат Алтайұлы-Алматы облысы, Райымбек ауданы, Текес ауылы, Қазыбек Шорманов атындағы орта мектептің дене пәнінің  мұғалімі
Балмагамбетова Куралай Казакбаевна-Қарағанды облысы, Бұқаржырау ауданы, Заречный ауылы, «Заречный ЖББ орта мектебі» КММ І-ші санатты дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі
Бегешова Алмагуль Сабыргалиевна-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, Маңғыстау политехникалық колледжінің дене тәрбиесі пәні оқытушысы
Джолдыбаева Алмагуль Уразгалиевна-Атырау қаласы «Атырау қалалық Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесіне қарасты жалпы білім беретін М.Ломоносов атындағы орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің дене тәрбиесі мұғалімі
Елеусинов Чингиз Мейрамбекович-Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Қостөбе ауылы Қостөбе орта мектебінің дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі
Әбіш Нұрберген Нұрланұлы-Жамбыл облысы, Шу ауданы, Төле би ауылы, Сәду Шәкіров атындағы орта мектебінің дене шынықтыру пәнінің мұғалімі
Жетесова Жайнагул Қуандыковна-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы,  «Шалқар аграрлық-техникалық колледжі» МКҚК дене тәрбиесі пәнінің  оқытушысы
Касенова Бакыткуль Сериковна-Астана қаласы, «Жамбыл Жабаев атындағы №4 мектеп-гимназиясы» ММ дене шынықтыру пәнінің мұғалімі

Қазақ Хасан Сардарұлы-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, Маңғыстау политехникалық колледжінің дене тәрбиесі пәні оқытушысы
Мансуров Шаукет Рашетович-Жамбыл облысы, Қордай ауылы, №1 Д.Қонаев атындағы мектеп гимназиясының дене тәрбиесі пәні мұғалімі
Нурмагамбетов Серикбай Карсакович-Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Құрылыс ауылы Ақжар негізгі мектебінің дене шынықтыру пән мұғалімі

Орманбекова Ляззат Сансызбаевна-Астана қаласы, №64 мектеп-лицейдің дене шынықтыру пәнінің аға мұғалімі
Ризабек Есбол Ризабекұлы-ШҚО, Зайсан ауданы, Зайсан қаласы, М.Дауленов атындағы мектеп-интернаты КММ дене шынықтыру мұғалімі
Турсунбаева Гульмира Турдиевна-Алматы қаласы,  «Өзін- өзі тану » Адамның Үйлесімді Дамуы  гуманитарлық колледжінің дене тәрбиесі пәні оқытушысы
Умирзааков Алмаз Нуралиұлы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Шона Смаханұлы атындағы №44 орта мектебінің дене шынықтыру пәнінің мұғалімі
Чамчиева Аида Жомартқызы-Алматы облысы, Сарқан ауданы, Екіаша ауылы Екіаша орта мектебі дене шынықтыру пән мұғалімі
Бегешова Алмагуль Сабыргалиевна- Манғыстау облысы, Ақтау қаласы, Маңғыстау облыстық политехникалық колледжінің дене тәрбиесі пәні оқытушысы
Нургалиев Докдурбек Надильтаевич-Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Қордай ауылы, № 1 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп гимназиясының дене шынықтыру пәнінің мұғалімі

«Үздік көркем еңбек пәні мұғалімі-2018»
Балгынбаева Жанат Нугымановна-Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, №15 С.Карабалин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің көркем еңбек пәні мұғалімі
Жикеев Мұхаметхан Оспанбайұлы-Алматы облысы, Қаратал ауданы, Жылыбұлақ ауылы,«Жылыбұлақ орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі  педагог ұйымдастырушы,  көркем еңбек, технология, сызу пәні мұғалімі
«Үздік информатика пәні мұғалімі-2018»
Ауэзова Ажар Ибадуллаевна-Түркістан облысы, Арыс ауданы, Сырдария елді мекені, С.Адамбеков атындағы жалпы орта мектебінің І санатты информатика пәні мұғалімі
Ахментаева Толкын Тлековна-Западно - Казахстанская область, город Уральск, ГККП «Уральский колледж информационных технологий» преподаватель специальных дисциплин ВТ и ПО
Бекзатова Молдир Мырзалыкызы-Шымкент қаласы, Абдраш Назарбеков атындағы №87 ЖОМ-нің информатика пәні мұғалімі
Калдыбаева Гульнара Салимгереевна-Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы Әлімбет ауылы “Әлімбет орта мектеп-балабақшасы” КММ информатика пәні мұғалімі

Насамбаева Алтынгул Темирхановна- Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы “Ә. Жангелдин атындағы ЖОББМ” КММ информатика пәні мұғалімі
Сейсенбаева Назкуль Кудайбергеновна-Тараз қаласы №13 Тараз теміржол колледжі. Информатика пәнінің мұғалімі
Карамулдинова Айман Амангельдиновна-Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қарғалы ауылы, М.Тынышбаев атындағы орта мектебінің информатика пәні мұғалімі

 «Үздік физика пәні мұғалімі-2018»
Айнадилова Жанагуль Иманжановна-Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Қордай ауылы, №1 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының жоғары санатты физика пәнінің мұғалімі
Анарбекова Алия Усеновна-Алматы қаласы, Жаңа Ғасыр №175 гимназиясының физика пәні мұғалімі
Балгабаева Сымбат Жумабековна-Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қарғалы ауылы, М.Тынышбаев атындағы орта мектебінің физика пәні мұғалімі
Турсынбаева Роза Кеншиликовна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, «Жамбыл медициналық колледжі» КМҚК физика пәнінің оқытушысы

Юнусова Айнур Иминжановна-Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шарын ауылы, Шарын орта мектебінің физика пәні мұғалімі

ҮЗДІК ҚАЗАҚ ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ОРЫС ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК БИОЛОГИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ГЕОГРАФИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ДЕНЕ ТӘРБИЕСІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ЕҢБЕК ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ИНФОРМАТИКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ФИЗИКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018» байқауларының  қорытындысы бойынша байқау жеңімпаздары төсбелгі мен куәлік, республикалық жинақ кітабы және І,ІІ,ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталады.  Байқаудың салтанатты ресми марапаттауы Астана қаласында ҚР Министрліктер үйінде қараша айының 29-ы күні, сағат: 11.00-де өтеді.  Ресми марапаттауға келе алмаған жағдайда марапаттарды ұйымдастырушы тарап байқауға қатысушылардың мекен-жайына жөнелтеді.