«Best student» атты республикалық байқауға қатысып, ІІ кезеңге өткен студенттердің тізімі

 

Аты-жөні

                                                             Оқу орны

Сертификат номері

1

Айман Назарбекқызы

Еуразия Ұлттық Университеті, Математикалық және компьютерлік моделдеу

№1

2

Аманбек Ақмаржан Бахытжанқызы

Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті, Сәулет – құрылыс факультеті,

4 – курс

№2

3

Баимбетов Арман Әділұлы

Международный казахско-турецкий университет имени Х.А.Ясави

№3

4

Батықова Әлия Елұланқызы

Қазтұтынуодағы Қарағанды Экономикалық Университеті

№4

5

Ботбаева Улжан Улдаханқызы

Талдықорған қаласы, Ө.А. Жолдасбеков атындағы экономика және құқық академиясы

№5

6

Гарифуллина Алима Байгалиевна

М. Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті, Халықаралық қатынастар

№6

7

Жақсылықова Гүлдана

Еуразия Ұлттық Университеті, филология факультетінің   1 курс студенті : екі шет тілі неміс тілі мамандығы

№7

8

Жиенбаев Мирас Бахытханович

Карагандинский государственный технический университет, Социально-культурный сервис, траектория «консалтинг»

№8

9

Жиенбаева Рысгүл Бегімқызы

 Сүлейман Демирель Университеті, менеджмент

№9

10

Жугралин Серік Айдарбекұлы

Евразийский национальный университет имени Л.Н.Гумилева, «5В030100-Құқықтану»

№10

11

Кудашева Алия Бакытжанкызы

НИУ «МЭИ», Теплоэнергетика и теплотехника

№11

12

Қанатұлы Жанайдар

Қазтұтынуодағы

Қарағанды экономикалық университеті, 5B011500 «Құқық және экономика негіздері»

№12

13

Мамут Зафура Шудабайқызы

БҚО, Орал қаласы, Ж.Досмұхамедов атындағы педагогикалық колледжі

№13

14

Ормыш Ақерке Өмірзаққызы

 

С.Сейфуллин атындағы ҚазАТУ

“Кәсіптік оқыту” мамандығы

 

№14

15

Сағат Динара Бауыржанқызы

Казахский Агротехнический университет им. С.Сейфуллина, Геодезия и Картография

№15

16

Тұрсынова Жан

 

С.Сейфуллин атындағы ҚазАТУ

«Кәсіптік оқыту» мамандығы

№16

17

Шихов Рузи Турсунмуратович

АО «Медицинский университет Астана», Общественное здравоохранение

№17

18

Өткір Назерке Сәкенқызы

Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ, 5В090500-«Әлеуметтік жұмыс»

№18

19

Идеятова Орынгүл Болатқызы

М.Өтемісов атындағы БҚМУ, Мемлекеттік және жергілікті басқару

№19

20

Мұқаш Рақымжан Кенжебекұлы

 

ҚазГЗУ гуманитарлық заң колледжінің 2 курс студенті

 

№20

21

Сабырова Аружан Малайсарықызы

М. Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті

№21

22

Оразбек Айгерім Тәнірбергенқызы

Павлодар мемлекеттік педагогикалық университеті, қазақ тілі мен әдебиеті мамандығы

№22

23

Есет Аяулым Дастанқызы

Ш.Уалиханов

атындағы Көкшетау мемлететтік университеті

«Шетел тілі:екі шетел тілі» 3 курс

 

№23

24

Меліс Айғаным Ерденқызы

 

Қарағанды мемлекеттік медициналық университеті,

 

№24

25

Яхия Досбол Ерболатұлы

Қызылорда обл., Қазалы ауд., Әйтеке би кенті

Факультет: Физика-математика

Мамандық: Математика 1 курс (білім магистры)

 

№25

26

Яхия Досбол Ерболатұлы

 

Қызылорда обл., Қазалы ауд., Әйтеке би кенті

Факультет: Физика-математика

Мамандық: Математика 1 курс (білім магистры)

 

№26

27

Калданова Гулден Саулетовна

 

Евразийский национальный университет имени Л.Н Гумилева

Физико-технический факультет,

«Радиотехника, электроника и телекоммуникации»

 

№27

28

Сатибекова Бақытжан Дарханқызы

 

Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті

«Бүкіләлем тарихы және халықаралық қатынастар»

 

№28

29

Ержан Мақпал

 

Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университеті,

5B011500 «Құқық және экономика негіздері»

№29

30

Ерқанатқызы Лунара

 

Д.А. Кунаева атындағы Еуразиялық Заң Академиясы

құқықтану

 

№30

Студенттердің жеке эл.почталарына бір аптаның көлемінде, электронды жинақ кітабы, сертификат,

екінші кезеңнің ақпараттық хаты жіберіледі!!!