ҮЗДІК ҚАЗАҚ ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ОРЫС ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК БИОЛОГИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ГЕОГРАФИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ДЕНЕ ТӘРБИЕСІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ЕҢБЕК ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ИНФОРМАТИКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018

ҮЗДІК ҚАЗАҚ ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ОРЫС ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК БИОЛОГИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ГЕОГРАФИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ДЕНЕ ТӘРБИЕСІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ЕҢБЕК ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ИНФОРМАТИКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ФИЗИКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018» байқауларының ІІ кезеңге өткен мұғалімдер тізімі

«Алты алаштың ардақтылары

бас қосса, төр мұғалімдікі»

                                  М.Жұмабаев

 

Биыл Қазақ Елінің елордасы Астана қаласына 20 жыл толса, тәуелсіздігімізге 27 жыл толуда. Бұл әрине өз алдына жеке ел болуды мақсат тұтқан біз секілді жас мемлекетке көп уақыт емес. Дегенмен, еліміз осы уақыт ішінде әр салада көптеген жетістіктерге қол жеткізгендігі белгілі. Соның бірі еліміздегі ғылым және білім саласы. Қазақ Елі алдына ұзақ мерзімді даму стратегияларын қойып, сол негізде әлемдік өркениет биігіне шығуды мақсат санап, тәуелсіздік алған уақыттан бастап еліміздің ғылым және білім саласының дамуына алғышарттар жасаған бірден бір ел. Сондықтан да отандық білім саласы инновациялық негізде даму үстінде.  

Әлемдік өркениетте Аристотельден кейінгі «Екінші ұстаз» атанған Әбу Насыр әл-Фараби (870-950) терең ғылым мен даналық білімнің негізін қалаған әлемдік ғұлама екендігі анық. 

            «Шын білім – ақиқат, анық білім», «Ғылым адам санасына болмысы бөлек, ерекше ұтқыр ұғымдарды орнықтыру арқылы ғана терең ұялайды», «Ғылыммен айналыссам деген адамның ақыл-ойы – айқын, ерік-жігері – зор, тілек-мақсаты – ақиқат пен адалдыққа қызмет етуге талап жолында болуы шарт» - деген ғылымның ақиқат биігі мен анық мақсатын көсетіп берген, даналық білімі әлемдік философияда жоғары дәрежеде бағаланған әл-Фараби бабамыз да қазақ топырағынан түлеп шыққан мыңдаған ой алыптарының бірі екендігі анық.

            Әл-Фараби бабамыз атап өткеніндей, Қазақ Елінің ғылым мен білім саласы ақиқат пен адалдыққа негізделсе ғана тәуелсіздігіміздің тұғыры – берік, болашағы – баянды болары сөзсіз.

           Міне, осы мақсатта, Қазақ Елінің елордасы Астана қаласының 20 жылдығына орай: «ҮЗДІК ҚАЗАҚ ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ОРЫС ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК БИОЛОГИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ГЕОГРАФИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ДЕНЕ ТӘРБИЕСІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ЕҢБЕК ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ИНФОРМАТИКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018, ҮЗДІК ФИЗИКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018» атты республикалық байқауын ұйымдастырдық. Байқауға республикадан жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының педагогтері мен оқытушылары қатысты.

         Астананың 20 жылдығына арналған, ұлттық мүддені көздеген байқау екі кезең бойынша өтеді.

       Байқаудың мақсаты оқытушылардың инновациялық әлеуетін арттыру, педагогтердің зерттеушілік, ойлау қабілеттерін дамыта отырып, тәуелсіз Қазақ Еліне деген құрметін күшейту, отансүйгіштік сезімін арттыру болып табылады. «Үздік ұстаздарды» анықтау болып табылады.

       Ұлт ұстазы Ахмет Байтұрсынұлы «Нобель сыйлығы турасында» атты мақаласында: «Неше түрлі ғылым, өнер – бәрі де тіршіліктің ауырлығын азайту үшін, рақатын молайту үшін шығарған нәрселер. Ғылым, өнер артылған сайын, дүнияда бейнет кемімекші. Осыған ақылы жетіп, есі енген жұрттар ғылым мен өнерді бірден-бірге асыруға тырысады. Асыру үшін әр түрлі істер істейді. Сол істердің бірі – білім жарысы», - деп білім жарысының маңызын атап өтеді. Сондықтан да ел тәуелсіздігінің басты нышаны ол – білім екендігі анық.

            Байқауға қатысқан оқытушылар, педагогтарға айтарымыз: Қазақ Елінің тұғырының берік, тәуелсіздігінің баянды болуы ол тікелей сіздің қолыңызда демекпіз! Сондықтан да алдағы уақытта да еліміздің білімінің дамуы үшін өз үлесіңізді қоса беріңіз демекпіз.

Құрметті байқауға қатысушылар, педагогтар мен оқытушылар!

           Қазақ Елінің ғылымы мен білімінің дамуы жолында аянбай еңбек етіп, өз еңбегіңіздің жемісін көруіңізді тілейміз!

            Тәуелсіздігіміздің 27 жылдығы, Астана қаласының 20 жылдығы құтты болсын! Еліміздің мәртебесі күннен күнге артып, ғылым мен білімі қарыштай берсін!       

           

«Үздік қазақ тілі пәні мұғалімі-2018» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:   

Абаева   Карлыгаш   Зинуллаевна - Ақтөбе   облысы, Ақтөбе  қаласы, жалпы  орта  білім  беретін  №17 мектеп-гимназиясының қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

 Алымбаева Толғанай Дауренбековна - Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қырғауылды ауылы, «Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО» КММ-нің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

Абдикирова  Динара  Аманжоловна - Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Затобол мектеп – гимназиясының қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

Абдукаримова Патима Тилеубердиевна -Түркістан облысы, Мақтарал ауданы, А.Қалыбеков  ауыл\әкімшілігі №15 Жолдыбай Нұрлыбаев атындағы жалпы  орта   мектебінің қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.


Сисанова Гульназ Кудайбергеновна- Астана қаласы,  «NURORDA» мектеп-лицейінің қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі. 

Сарсенбаев Махсат Айтжанұлы- Астана қаласы №65 мектеп-гимназиясының қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалі, магистр.

Сансызбаева Ранай Бисенбаевна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қырғауылды ауылы,  «Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебі МДШО» КММ-нің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 Аймаганбетова Гулзат Кенжебаевна - Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы №38 гимназиясының қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

 Байтемирова Индира Рустемовна -  Астана қаласы «NURORDA» мектеп-лицейінің қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

 Балгабаева Гульнара Зкриявовна -Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Затобол мектеп – гимназиясының қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

Бимбетова Замира Асилхановна - Астана қаласы, «NURORDA» мектеп-лицейінің қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

 Бисекенова Бибигуль Бисекеновна- Атырау облысы, Атырау қаласы, №8 У. Атамбаев атындағы орта мектебінің қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

 Ержанова Гульмира Темиргалиевна - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы Янайкин ауылы, Батурин жалпы  орта  мектебінің қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Кажыбаева Кульжан Жумадиловна- Астана қаласы №65 мектеп-гимназиясының қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

Кульжабаева Манат Амановна- Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, Қайтпас1 елді мекені №72 жалпы орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.

 

Каржаулова Дильвара Мырзабековна - Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Ақбастау ауылы,  №14 Бейімбет Майлин атындағы орта мектебінің қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Мирова Гүлжанат Орынбасаровна - Ақтөбе  облысы,Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті, Жансен  Кереев атындағы  орта  мектебінің қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Мусабаева Эльмира Хасеновна - Қостанай облысы, Амангелді ауданы, Амантоғай ауылы, Амантоғай жалпы білім беретін орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

Нургали Карлыгаш Назымбековна - Солтүстік Қазақстан облысы,

Ақжар ауданы,  Ленинград ауылы, №1 Ленинград орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Жаксылыкова Кумисай Исаевна-  Қостанай облысы, Рудный қаласы, Рудный қаласы әкімдігінің «№15 орта мектебі» КММ-нің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.

 

Саукумбаева Гульбарам Тюлюбаевна - Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Затобол мектеп – гимназиясының қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Селеусина Жұлдыз Сагынтаевна -Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл селосы, «Жас жәурен» облыстық оқыту-сауықтыру орталығының қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Сисанова Гульназ Кудайбергеновна  -Астана қаласы,«NURORDA» мектеп-лицейінің қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Түлкібаева Назгүл Мартқызы - Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, Сәкен Сейфуллин атындағы орта мектебінің қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Шайгозова Айжан Мукановна Қарағанды облысы Балқаш қаласы КМҚК МЖД «Алпамыс» балабақшасының қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Сатылганова Мариям Барболовна  - Астана қаласы, №65 мектеп- гимназиясының қазақ тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Садыбекова  Динара  Боранбековна - Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің қазақ тілі пәнінің мұғалімі. 

Мырзабаева  Бахытгул  Куттыбековна-Түркістан облысы, Кентау қаласы  Б. Момышұлы атындағы № 12 жалпы орта мектебінің қазақ тілі пәнінің мұғалімі.

Таналиева Кадиша Саликовна- Ақтөбе қаласы, А.Жұбанов атындағы Ақтөбе музыкалық колледжінің оқытушысы.

 

Сулейменова Макпал Бексеитовна-Түркістан облысы, Мақтарал ауданы, Атакент қаласы, №14 колледж МКҚК-нің қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі.

 

Карымбаева Гулнар Мырзагалиевна-Алматы облысы, Кербұлақ ауданы,Қаспан  ауылы, Қаспан орта мектебінің қазақ тілі пәні мұғалімі.

Жайымова Назымкүл Сағынайқызы-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы «№1 мектеп-гимназиясы» КММ-нің қазақ тілі пәні мұғалімі.

Гайсина Батиха Итеновна- Атырау облысы, Атырау қаласы, Жұмыскер округі, Рембаза селосы  жалпы білім беретін Ғани Мұратбаев атындағы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Аманкулова Венера Сабитовна-Шымкент қаласы,  №75 мектеп-гимназиясының қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Ысмағұл Жәния- Қазалы аграрлы-техникалық колледжінің
қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы.

 

Утегенова Кенжекей Рзашовна-Алматы облысы, ст Шамалған «Ы.Алтынсарин атындағы ОМ» жоғары санатты, қазақ тілі пәні мұғалімі.

Турсынбекова Ляйла Раушанбековна-Астана қаласы №42 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі, магистр

Туктиева Динара Юсуфбековна-Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз қаласы «Дулат Бабатайұлы атындағы жалпы білім беретін орта мектеп» КММ-нің қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі.

Танхиева Гулжамал Мырзахметовна-Алматы облысы,  Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы А.С.Пушкин атындағы орта мектептің қазақ тілі пәні мұғалімі, жоғары санатты, Қазақстан  Педагогикалық Ғылымдар Академиясының мүшесі.

Сулейменова Дания Жаксыбаевна-Астана қаласы №42 орта мектебінің

қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Солтаева Ания Орынгазина-ШҚО, Аягөз ауданы, Аягөз қаласы «Д.Бабатайұлы атындығы жалпы білім беретін орта мектеп» КММ-нің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі.

 

Сильтеева Баян Кажибековна-ШҚО, Шемонаиха ауданы, Шемонаиха қаласы «ШҚО Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласы әкімі аппаратының  «Алёнушка» балабақшасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының қазақ тілі пәні мұғалімі.

Сибанбаева Бағдат Әкірамқызы-Семей қаласы «М. Төлебаев атындағы музыка училищесі» КМҚК-нің қазақ тілі пәні мұғалімі.

 

Сейтқазы Динара Усенқызы-Шымкент қаласы, А.С.Макаренко атындағы №41 мектеп-лицейінің мұғалімі.

Розахунова  Саниям  Итахуновна -Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы ,"№1 Шонжы орта мектебі"  коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қазақ тілі  пәні мұғалімі.

Пирканова Жадра Жумабайқызы- Түркістан облысы, Мақтарал ауданы, Береке е/м, Әль-Фараби атындағы ЖОМ КММ-нің қазақ тілі мән әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Орынбаева Жаңылсын Әбілқайырқызы-Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қ. Шорманов атындағы орта мектебінің қазақ тілі пәні мұғалімі.

 

Мусина Анар Ермековна- Қарағанды қаласы, С.Саттаров атындағы №57 мектеп-лицейінің қазақ тілі пәні мұғалімі.

 

Махаббат Кырмызы -Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бұлақсай ауылы  Абай атындағы Нововладимир орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

Құламанова Айнұр Дүйсенғалиқызы- Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы «№3 ЖББОМ» КММ-нің қазақ тілі пәні мұғалімі.

 

Курбаниязова Светлана Марсовна-Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы "№1 Шонжы орта мектебінің" қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі.

Кулумбетова Акжан Ибатбековна- Астана қаласы  №42 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.

Каримбаева Балшат Омуртаевна- Астана қаласы, №6 «Көктем» балабақшасы» МКҚК-нің қазақ тілі пәні мұғалімі.

 

Казезова Айгуль Мейранбековна- Алматы қаласы, Алматы қаржы-құқықтық және технологиялық колледжінің қазақ тілі пәні оқытушысы.

 

Заманбекова Жумагайша Айтмухаметовна - ШҚО, Аягөз ауданы, Мамырсу ауылы «С.Ғаббасов  атындағы жалпы білім беретін орта мектеп» КММ-нің  қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.

 

Жылқайдарова Фариза Махмутқызы- Астана қаласы, №51 мектеп-гимназиясының қазақ тілі пәні мұғалімі

 

Ермашова Аселхан Уразалиевна-  Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Қоғалыкөл ауылы, №44 орта мектептің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Болекбаева Назгүл Исадиновна- Алматы қаласы, Алматы қаржы-құқықтық және технологиялық колледжінің қазақ тілі пәні оқытушысы.

 

Байтүлекова Қарлығаш Айдарқызы- Жамбыл облысы, Шу ауданы, Төле би ауылы, Сәду Шәкіров атындағы орта мектептің қазақ тілі мен  қазақ әдебиеті пәнінің мұғалімі.

Баймаганбетов Руслан Тлепович-Астана қаласы әкімдігінің «Сырбай Мәуленов атындағы №37 орта мектеп» ММ-нің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

Атамбекова Толқын Орынбасарқызы, Жамбыл облысы, Тараз қаласы Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектептің

қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.

 

Муратова Индира Жаркынбековна- Астана қаласы № 51 мектеп – гимназиясының қазақ тілі пәні мұғалімі.

Темиргалиева Бақытгүл Шабдановна- Астана қаласы № 51 мектеп – гимназиясының қазақ тілі пәні мұғалімі.

Алмабаева Алия Айтахметқызы- Астана қаласы № 51 мектеп – гимназиясының қазақ тілі пәні мұғалімі.

Бексейтова Айгуль Бухарбаевна- Астана қаласы № 51 мектеп – гимназиясының қазақ тілі пәні мұғалімі.

Бейсенбекова Алтынай Тугелбаевна- Астана қаласы № 51 мектеп – гимназиясының қазақ тілі пәні мұғалімі.

Қыдырбаева Феруза Қыдырбайқызы- Астана қаласы № 51 мектеп – гимназиясының  қазақ тілі пәні мұғалімі.

Арысбаева  Айгуль  Асылбаевна,  Қызылорда облысы,Сырдария ауданы, Қоғалыкөл ауылы, №44 орта мектеп мемлекеттік мекемесінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

Д.Алибекова- Түркістан  облысы,  Жетісай  ауданы, Абай ауыл әкімшілігі, Бейбітшілік  елді  мекені, «№25 Г. Титов атындағы  жалпы орта  мектебі» коммуналдық  мемлекеттік  мекемесінің қазақ  тілі мен  әдебиеті пәні  мұғалімі.

Байымбетова  Айнур Нарзилдаевна- Түркістан  облысы,  Жетісай  ауданы, Абай ауыл  әкімшілігі, Бейбітшілік  елді  мекені, «№25 Г. Титов атындағы  жалпы орта  мектебі» коммуналдық  мемлекеттік  мекемесінің қазақ  тілі мен  әдебиеті пәні  мұғалімі.

Абибуллаева Злиха-  Қызылорда облысы,Сырдария ауданы, Қоғалыкөл ауылы №44 орта мектеп мемлекеттік мекемесінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

Абдраимова Назира Жетписбаевна- Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Жамбыл медициналық колледжінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі.

Сулейменова  Ақмарал Жанібекқызы- Түркістан облысы, Жетісай ауданы Қазыбек би ауылдық округі,  Қазыбек би ауылы "№17"Түркістан" жалпы орта мектебінің  қазақ тілі пәні мұғалімі

 Шумбалова Анар Фурмашовна, Жанкарина Гульниса Урашевна- Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, А.С.Макаренко атындағы №6 ЖОББМ-нің қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімдері

 

«Үздік орыс тілі пәні мұғалімі-2018» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:   

Акбаева  Айымкул  Сеилбековна-Қызылорда  облысы, Жаңақорған  ауданы, Шалқия  кенті А.Әділов  атындағы  №86 орта  мектебінің орыс  тілі  мен  әдебиет  пәнінің  мұғалімі.

Абдрахманова Фарида Капсалямовна -Восточно-Казахстанская область Урджарского  район  с.Келдымурат  КГУ «Средняя школа имени Ахмета Байтурсынулы» учитель русского языка и литературы.

Абдукаримова Гулнар Рахимбековна- Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, №1 мектеп-гимназиясының орыс  тілі  пәні мұғалімі.

Абдуллина Гульзира Есеновна -Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы Ақтөбе гуманитарлық колледжінің орыс тілі пәні оқытушысы.

Абилдаева  Мариям Бахытжановна-Қызылорда қаласы № 187 Мұстафа Шоқай атындағы қазақ орта мектебінің орыс тілі және орыс әдебиеті пәнінің мұғалімі.

Абирова Калжан Миргазиевна-  Шымкент қаласы №72 жалпы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесінің орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

Абыханова Светлана Абылжановна- Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қазыбек Шорманов атындағы орта мектептің орыс тілі пәнінің мұғалімі. 

Аймаганбетова Зулайха Усембаевна-Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, «Атамекен»  селосы, № 7 жалпы білім беру орта мектебінің орыс тілі және әдебиеті  пәні мұғалімі.

Акшулакова Нургул Сайлаубековна- Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, №14 Т.Әлімқұлов атындағы мектеп-интернат, лицейінің орыс тілі пәнінің мұғалімі.

Андалова Маржан Адиевна- Атырау қаласы, Ө.Д.Атамбаев атындағы №8 орта мектебінің орыс тілі мен әдебиеті  пәні мұғалімі.

Аубакирова Куляш Елеусизовна- Қостанай облысы, Арқалық қаласы Ш.Уәлиханов атындағы №1 жалпы орта білім беретін мектебінің жоғары санатты, І деңгейлі сертификатталған орыс тілі  және орыс әдебиеті пәнінің мұғалімі.

Ахаева Сауле Агабековна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, № 46 орта мектебінің орыс тілі пәні мұғалімі.

Ахметова Аманкуль Сейдуллаевна- Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Байзақ ауданы № 1 мектеп гимназиясының орыс тілі пәні мұғалімі.

Ахметова Марина Сүндетқызы- Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы « І.Үргенішбаев атындағы ЖОББМ» ҚММ-нің орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

Бақытжанова Маһила Ахметжанқызы- Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Аралтөбе ауылы КММ ЖББ Аралтөбе орта мектебінің орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

Бошманова Макпал- Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы «Маңғыстау политехникалық колледі» МКҚК-нің орыс тілі пәні оқытушысы.

Бозшаева Лаззат Абдикаримовна-учитель русского языка и литературы ШГ№51 г.Астаны.

 

Галиденова Гульбарам Адилбековна- Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Жыланды ауылы, Дина Нұрпейісова атындағы жалпы орта мектебінің орыс тілі  пәні мұғалімі.


Данабекова Алия Балтабековна- Восточно- казахстанская  область, г Аягоз  КГУ «Смешанная общеобразовательная средняя школа №4» учитель русского языка и литературы.

Даутова Гульмира Джумагалиевна- ВКО, г. Семей, СОШ №31, учитель русского языка и литературы.

Есказиева Анаргуль Тлеккабыловна-БҚО, Ақжайық ауданы, Тайпақ ауылы «Тайпақ колледжі» МКҚК шет тілі, орыс тілі пәндерінің оқытушысы.

Жумагалиева Рауайда Намуратовна- Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Жыланды ауылы, Дина Нұрпейісова атындағы жалпы орта мектебінің орыс тілі пәні мұғалімі.

Зубова Татьяна Васильевна- Жамбылская область, город Тараз, коммунальное государственное учреждение акимата города Тараз «Средняя школа № 9» учитель русского языка и литературы первой категории.

Избаева Жадра Рахманбердиевна-   Түркістан облысы, Сарыағаш ауданы,

Тасқұлақ ауылы №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектебінің орыс тілі пәні мұғалімі.

Измуханова Улмекен Ашхатовна- Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы Л.Қылышев атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің орыс тілі пәні мұғалімі.

Исмайлова Даурия-Шымкент қаласы, А.С.Макаренко атындағы №41 мектеп-лицейінің орыс тілі пәні мұғалімі.

Исмаилова Данакуль Турсынбековна- Астана қаласы, Астана қаласы әкімдігінің №64 арнайы,  «Асыл бөбек» балабақшасының орыс тілі пәні мұғалімі.

Ихласова Галия Турсынхановна- Түркістан облысы, Созақ ауданы, Сызған ауылы,  Ғ. Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебінің орыс тілі  пәні мұғалімі.

Ишанова Алия Маликовна- Костанайская область, город Рудный  КГУ «Средняя школа №15» акимата города Рудного,  учитель русского языка и литературы.

Кабулова Сырга Ильясовна-  Алматы қаласы, Әуезов ауданы «Жаңа Ғасыр» №175 гимназиясының орыс тілі және әдебиет пәні мұғалімі.

Калиева Меруерт Мухтаровна-  Алматы облысы, Кеген ауданы, Шырганақ ауылы, Іңкәрбек Жұмағұлов атындағы орта мектебінің орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі.

Макжанова Гульмира Амантаевна-Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Пресновка селосы, Преснов жалпы орта білім беру мектебінің орыс тілі мен әдебиет мұғалімі.

Мырзабекова Марфуға Аманбердіқызы- Алматы қаласы «Жаңа Ғасыр» №175 гимназиясының орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

Нурахова Зауре Куанышбаевна- Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы  №1 мектеп-гимназиясының орыс тілі пәнінің мұғалімі.

Нурманова Лаззат Джамбуловна-Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы №1 мектеп- гимназиясының орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі. 

Огизбаева Алмагуль  Жоламановна- Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, МКҚК №4 «Айгөлек» бөбекжайының орыс тілі пәні мұғалімі.

Салимбаева Гульжан Сапакбаевна- Жамбыл облысы, Тараз қаласы, КММ № 46 орта мектебінің орыс тілі пәні мұғалімі.

Салыкова Динара Токтарбаевна- Алматы қаласы «Жаңа Ғасыр» №175 гимназиясының орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

Саметова Захидям Абайдуллаевна -Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаратұрық ауылы «А.Саттаров атындағы орта мектеп-мектепке дейінгі шағын орталығымен» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің орыс тілі пәні мұғалімі.

Саракымова Сара Окасовна- Восточно-Казахстанская область, Уланский район, село Саратовка  КГУ «Средняя школа имени Базылбека Ахметова» учитель русского языка и литературы.

Тургамбаева Гулия Абдрашевна- Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз ауданы, Аягөз қаласы «Дулат Бабатайұлы атындағы жалпы білім беретін орта мктеп» КММ-нің орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

Умарова Нұржамал Тынышпаевна- Алматы қаласы «Жаңа Ғасыр» №175 гимназиясының орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

Утегенова Самал Куанткановна- Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы«№3 ЖББОМ» КММ-нің орыс тілі пәні мұғалімі.

Хасенова Раушан Максутовна- Жамбыл облысы, Тараз қаласы,  КММ № 46 орта мектебінің орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

Киенбаева Зоя Уразгалиевна- Алматы облысы, Қарасай ауданы, ст.Шамалған, Ы.Алтынсарин атындағы ОМ КММ-нің орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

Батырбай Бақыт Нүрназарқызы - Алматы облысы, Қарасай ауданы, ст.Шамалған, Ы.Алтынсарин атындағы ОМ КММ-нің орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

Шухаева Галия Жумабаевна - Алматы облысы, Қарасай ауданы, ст.Шамалған, Ы.Алтынсарин атындағы ОМ КММ-нің орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

Шаухарова Гульзат Какибаевна- Жамбылская область, Байзакский район, с. Сарыкемер школа-гимназия №1 учитель русского языка и литературы, І категория.

 

Абдукаримова  Сара Рахимбековна -Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы №1 мектеп-гимназиясының орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

 

Турсыналиева Жамал Нурмуханова- Алматы облысы, Кеген ауданы Шырганақ ауылы, Іңкәрбек Жұмағұлов атындағы орта мектебінің орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.

 

Абирова Лаззат Курмашовна-Тараз қаласы, №10 «Наурыз» бөбекжай бақшасының орыс тілі мұғалімі.

Бокейхан Айгуль Бауржановна- Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы селосы, «Балдырған» бөбекжайының орыс тілі мұғалімі.

Галиденова Гульбарам Адилбековна-Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Жыланды ауылы, Дина Нұрпейісова атындағы жалпы орта мектебінің орыс тілі  пәні мұғалімі.

Даутова Гульмира Джумагалиевна-Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №31 жалпы орта білім беретін мектебінің орыс тілі  пәні мұғалімі.

Джакиенова Майра Кусмановна- Астана қаласы, №26 мектеп-гимназиясының орыс тілі мен орыс әдебиеті пәні мұғалімі.

Джомартова Хатира Сапаровна-Алматы облысы, Карасай ауданы, Көксай ауылы, М.Маметова атындағы орта мектебінің орыс тілі пәні мұғалімі.

Абылкасимова Амина Абаевна-Қостанай  облысы, Қонстантинов  ауылы, Қонстантинов  негізгі  мектебінің орыс тілі пәні бойынша  мұғалімі.


Жазықбай Гүлбахира Аманханқызы- Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Ақбастау ауылы, № 14 Бейімбет  Майлин атындағы орта мектебінің қазақ сыныбындағы орыс тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі.


Жумагалиева Рауайда Намуратовна-Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Жыланды ауылы, Дина Нұрпейісова атындағы жалпы орта мектебінің орыс тілі пәні мұғалімі.


Исакова Шолпан Сабыровна-Костанайская область, Костанайский район, поселок Затобольск.,   ГУ "Затобольская школа-гимназия имени Н.Наушабаева отдела образования акимата Костанайского района"  учитель русского языка  и литературы.


Калдыбаева К.С.-ГКУ " Средняя школа №  15  имени   Кенена  Азербаева " учитель русского языка  и литературы.


Керимбаева Балнура Аскаровна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №38 орта мектебінің орыс тілі пәні мұғалімі.


Кудайбергенова Айганша Аскаровна- Актюбинская область, г.Актобе , ГУ Средняя школа №18 учитель русского языка и литературы в классах с казахским языком обучения.


Можебаева Тогжан  Есимовна-Ақмола облысы, Көкшетау  қаласы, № 7 «Айша» балабақшасының орыс тілі мұғалімі.


Мухатова Мадина Мухатовна-Жамбылская область, город Тараз, Средняя школа № 44 имени Ш. Смаханулы учитель русского языка и литературы.


Мырзабекова Марфуға Аманбердіқызы-Алматы қаласы, «Жаңа Ғасыр» №175 гимназиясының орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.


Нарымбаева Мереке Жәнібекқызы-Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы , Қызылбұлақ ауылдық округі, Кемерши ауылы, Қожабай Жазықов атындағы орта мектебінің орыс тілі пәні мұғалімі.


Нурбекова Алтынай Серикбаевна-Ақмола облысы, Көкшетау  қаласы, № 7 «Айша» балабақшасының орыс тілі мұғалімі.


Сабитбекова Карлыгаш Муратовна-Қостанай  облысы, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Н.Наушабаев  атындағы  Затобол  мектеп-гимназиясының орыс тілі пәні мұғалімі.


Салыкова Динара Токтарбаевна-Алматы қаласы, «Жаңа Ғасыр» №175 гимназиясының орыс тілі және әдебиеті пәні мұғалімі.

Кадырова Айшанур Джунусовна- Алматы облысы,Ұйғыр ауданы,Тиірмен селосы,  ММ «Тиірмен ұйғыр  орта  мектебі  мектепке дейінгі шағын орталығымен» орыс тілі пәні мұғалімі.

«Үздік биология пәні мұғалімі-2018» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:   

Аширметова Гульмира Нагиевна-Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Қордай ауылы, № 3 Абай Құнанбаев атындағы орта мектебінің биология пәні мұғалімі.

Атшыбаева Гулнур Кадировна-  Батыс Қазақстан облысы,Орал қаласы А.Байтұрсынов атындағы №10 ЖОББМ биология пәні мұғалімі.


Байгелова  Каламкас  Есбергеновна-Жамбыл  облысы, Қордай ауданы, Қордай ауылы, №1 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп – гимназиясының биология  пәні мұғалімі.


Бейсалиева Динара Лесбековна-Жамбыл облысы ,Тараз қаласы, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, №1 мектеп-гимназиясының биология пәні мұғалімі.
Болатбаева Айгерим Нурсултановна-Алматы облысы, Талдықоған қаласы, №16 орта мектеп-гимназиясының биология пәнінің мұғалімі.


Досжанова Мира Сапаргалиевна-Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, №1 мектеп – гимназиясының биология пәнінің мұғалімі.

 

Досмаганбетова Фарида Калдыбаевна - Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Қоғалыкөл ауылы, №44 орта мектебінің  биология пәні мұғалімі


Жумабекова Кундызай Шойнбековна-Түркістан облысы, Шымкент қаласы, А.С. Макаренко атындағы №41 мектеп-лицейінің биология пәні мұғалімі
Жумасатова Гүлжамал Ыксановна- Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, Маңғыстау политехникалық колледжінің биология пәні оқытушысы


Ибраемжанова Гүлмира Аманқызы- Жамбыл облысы, Шу ауданы, Төле би ауылы, С.Шәкіров атындағы орта мектебінің биология пәні мұғалімі.


Идирисбаева Алтинкуль Ирисжановна-Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, Абылай хан мектеп-лицейінің биология пәні мұғалімі


Каирлиева Гулмайда Латифовна-Атырау қаласы, М.Ломоносов атындағы орта мектебінің биология пәні мұғалімі


Каленова Макпал Торехановна-Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы, Жансүгіров атындағы орта мектебінің биология пәні мұғалімі.


Камытпаева Мира Ергазиевна- Шығыс Қазақстан облысы, Катонқарағай ауданы, Солоновка ауылы, Солоновка орта мектебінің биология пәні мұғалімі
Койшмонова Маржан Рысбековна-Түркістан облысы, Арыс ауданы, Сырдария елді мекені, С.Адамбеков атындағы жалпы орта мектебінің биология пәні мұғалімі
Макишев Аслан Сапарұлы-Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Нұра кенті, Нұра жалпы орта білім беретін №2 қазақ мектебінің биология пәнінің мұғалімі
Сақиғожина Зульфия Марксқызы-Шығыс Қазақстан облысы, Катонқарағай ауданы, Белқарағай ауылы, Оралхан Бөкей атындағы Белқарағай орта мектебінің биология пәнінің  мұғалімі.

 

Сейтқалиева Гүлмира Шакиқызы- Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы,Ә.Жангелдин атындағы ЖОББМ-нің биология пәні мұғалімі.


Суесинова Айдана Муханбетовна-Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы, Саралжын селосы, Ә.Дербісәлин атындағы Саралжын орта мектебінің биология пәні мұғалімі
Тогызбаева  Гулнур Абеновна-Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, «Өркениет» медицина колледжінің биология пәнінің оқытушысы.


Досмагамбетова  Мейрамгул Кабдуллаевна- Атырау  облысы, Құрманғазы  ауданы,  Ганюшкин селосы,  Б.Бегалиев  жалпы орта мектебінің биология пәні мұғалімі
Дюсенғалиева Ақжарқын Болатқызы-Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, А.Байтұрсынов атындағы №10 ЖОББМ-нің биология пәні мұғалімі.


Наурзбаева  Мейрамгуль Булатовна- Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Жыланды ауылы, Дина Нұрпейісова атындағы жалпы орта мектебінің биология пәні мұғалімі
Темірбаева Ақбаян Серікбайқызы-Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, А.Байтұрсынов атындағы №10 ЖОББМ-нің биология пәні мұғалімі

 

Жалгасова Лаззат Сергазиевна - Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қырғауылды ауылы, «Қырғауылды»  қазақ орта мектебінің биология пәнінің мұғалімі.

 

Кашкынова Назипа Жаксылыковна - Алматы қаласы, Алатау ауданы, №179 жалпы орта  мектебінің биология пәнінің мұғалімі.

 

Кельдибекова Улбала Мейрбековна - Түркістан облысы, Шымкент қаласы, Болашақ жоғары колледжінің  биология пәні мұғалімі.

 

Конирбаева Жазира Куандыковна - Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ойыл ауданы,Ойыл селосы  Шәрбану Бекмұхамбетова атындағы мектеп гимназиясының биология пәні мұғалімі.

Наурзбаева  Мейрамгуль Булатовна -  Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Жыланды ауылы Дина Нұрпейісова атындағы жалпы орта мектебінің биология пәнінің мұғалімі.

Суесинова Айдана Муханбетовна - Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы, Саралжын селосы  Ә.Дербісәлин атындағы Саралжын орта мектебінің биология пәнінің мұғалімі

Кобекова Акмарал Абихановна - Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің биология пәнінің мұғалімі

 

«Үздік география пәні мұғалімі-2018» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:   

Абенова Кымбат Кадиркеевна-Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Нұра кенті, Киевка №2 қазақ жалпы орта білім беретін мектебінің география пәнінің  мұғалімі.
Абилжанов Сакен Кабылбаевич-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Сарымолдаев ауылдық округі, №9 Владимир Савва атындағы жалпы білім беретін мектеп – лицейінің география пәні мұғалімі.


Агашина Жанна Букенбаевна-Атырау облысы, Атырау қаласы, Химия-биология бағытындағы  Назарбаев Зияткерлік мектебінің география пәні мұғалімі.
Бельходжаева Кенжегуль Еламановна- Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Қордай ауылы, № 3 Абай Құнанбаев атындағы орта мектебінің география  пәні мұғалімі.
Галымжановна Венера Утегенова-Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы, Жалағаш кенті, №201 мектеп-лицейінің география пәні мұғалімі.


Жолмуратова Асыл Кабеновна-Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, № 5 Хромтау гимназиясының география пәні мұғалімі.


Жусипбекова Гульмира Канагатовна- Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №15 М.Жұмабаев атындағы мектеп-гимназиясының география пәні мұғалімі.

Исаева Талшын Әбіләмидқызы- Астана қаласы № 55 орта мектебінің  география пәні мұғалімі.

Ибрагимова Айгуль Бақытбекқызы-Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, С.Сейфуллин атындағы ауылы, №137 орта мектебінің география пәні мұғалімі.
Казенова Асем Нуриденовна-Қарағанды облысы, Шахтинск қаласы, Ә.Бөкейханов атындағы мектеп-лицейінің география пәні мұғалімі
Рахимбаева Нургуль Турсынгалиевна-Шығыс Қазақстан Облысы, Жарма ауданы, Әуезов кенті, « Бақыршық орта мектебі» КММ-нің география пәні мұғалімі
Рысалдиева Бибигуль Тумарбековна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Шона Смаханұлы атындағы №44 орта мектебінің география пәнінің мұғалімі
Рыскулбекова Дильбара Айдаралиевна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Жамбыл медициналық колледжінің тарих және география пәні оқытушысы.   

Супугалиев Акат Дайынович- БҚО, Ақжайық ауданы, Сарытоғай а.о. Сарытоғай орта жалпы білім беретін мектебінің география пәні мұғалімі

Садыкова Зауре Ерназаровна-Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Сарымолдаев ауылдық округі, №9 Владимир Савва атындағы жалпы білім беретін мектеп - лицейінің география пәні мұғалімі
Танбаева Гулфайруз Абдиллаевна- Атыра облысы, Қызылқоға ауданы,Сағыз селосы, № 9 орта мектебінің география пәні мұғалімі.


Тумабаева Гульсим Салимовна-Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылай хан атындағы мектеп-балабақшасының  география пәні мұғалімі.
Шатырбаева Эльмира Минасқызы- Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, Қайтпас 1 елді мекені, №72 жалпы орта мектебінің география пәнінің мұғалімі
Ахметова Ақгүлім Шаттыққызы- Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Жамбыл Жабаев атындағы №234 мектебінің география пәні мұғалімі
Жумагалиева Шырын Рахимбаевна-Алматы облысы, Талдықорған қаласы, К.Ушинский атындағы №7орта мектебінің география пәні мұғалімі

Зулхашова Гулбану- Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Жыланды ауылы, Дина Нұрпейісова атындағы жалпы орта мектебінің география пәні мұғалімі
Кульбаев  Нұрғали  Сапарханович- Түркістан  облысы, Мақтарал  ауданы,  Береке  елді  мекені, Әл – Фараби  атындағы  жалпы  мектебінің география  пәні мұғалімі

Нургалиева Гульжан Абеновна – Астана қаласы, Физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің география пәні мұғалімі
Әйкен Динара Тынысбекқызы – ШҚО, Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ауылы, Үлкен Владимировка орта мектебінің география пәні мұғалімі

Жанахметова Гулзат Калдыбековна - Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы,  №23 Ж.Қизатов атындағы мектеп-лицейінің география пәні  мұғалімі.

Жетписбаева Жансая Момышевна - Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің география пәні мұғалімі

Жолдыбаева Гульназ Биртановна -Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ш.Смаханұлы №44 орта мектебінің география пәні мұғалімі
Зулхашова Гулбану- Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Жыланды ауылы, Дина Нұрпейісова атындағы жалпы орта мектебінің география пәні мұғалімі
Каргабаева Лаззат Толеуовна-
Алматы қаласы, М.Мақатаев атындағы № 140 гимназиясының география пәні мұғалімі
Кулжабаева Г.Б.-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Шона Смаханұлы №44 орта мектебінің география пәні мұғалімі
Рысалдиева Бибигуль Тумарбековна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Шона Смаханұлы атындағы №44 орта мектебінің география пәнінің мұғалімі

«Үздік дене шынықтыру пәні мұғалімі-2018» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:   

Абдрахманов Бекбол Бексаликович- Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Құрылыс ауылы,  Ақжар негізгі мектебінің дене шынықтыру пәні мұғалімі
Асанов Сакен Тулеубаевич-Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Нұра кенті, Киевка №2 қазақ жалпы орта білім беретін мектебінің дене тәрбиесі мұғалімі.


Байбосынов Болат Алтайұлы -Алматы облысы,Райымбек ауданы, Текес ауылы Қазыбек Шорманов атындағы орта мектебінің дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі.
Балмагамбетова Куралай Казакбаевна-Қарағанды облысы, Бұқар-жырау ауданы, Село Заречный, Заречный ЖББ орта мектебінің дене тәрбиесі мұғалімі.
Бегешова Алмагуль Сабыргалиевна- Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, Маңғыстау политехникалық колледжінің дене тәрбиесі пәні мұғалімі.


Буралкиев Самат Смаилович-Жамбыл облысы, Шу ауданы, Төле би ауылы, Сәду Шәкіров атындағы орта мектебінің дене шынықтыру пәнінің мұғалімі.
Джолдыбаева Алмагуль Уразгалиевна- Атырау қаласы, М.Ломоносов атындағы орта мектебінің дене тәрбие пәні мұғалімі.


Елеусинов Чингиз Мейрамбекович-Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Қостөбе ауылы, Қостөбе орта мектебінің дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі.


Әбіш Нұрберген Нұрланұлы-Жамбыл облысы, Шу ауданы, Төле би ауылы, Сәду Шәкіров атындағы орта мектебінің дене шынықтыру пәнінің мұғалімі.


Жакупов Руслан Саткалиевич-БҚО, Орал қаласы, Қазталов ауданы, Жалпақтал ауылы, Ғ.Молдашев атындағы орта жалпы білім беретін мектебінің дене шынықтыру пәні мұғалімі.


Жалгасов Сеилхан Женисович-Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы, Саралжын селосы, Ә.Дербісәлин атындағы Саралжын орта мектебінің  дене шынықтыру пәні мұғалімі
Жетесова Жайнагул Куандыковна-Ақтөбе облысы,Шалқар ауданы, Шалқар аграрлық-техникалық колледжінің дене шынықтыру пәні оқытушысы
Касенова Бакыткуль Сериковна-Астана қаласы, Ж. Жабаев атындағы №4 мектеп – гимназиясының дене шынықтыру мұғалімі.
Қазақ Хасан Сардарұлы-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, Маңғыстау политехникалық колледжінің дене тәрбиесі пәні оқытушысы.


Мансуров Шаукет Рашетович-Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Қордай ауылы, №1 Динмухамед Конаев атындағы мектеп-гимназиясының дене шынықтыру пәні  мұғалімі.

Махметова Венера Кыдыровна-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, Ақтау қаласындағы химия – биология бағытындағы Назарбаев мектебінің дене тәрбиесі пәні мұғалімі.
Нургалиев Докдурбек Надильтаевич-Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Қордай ауылы, №1  Динмухамед Конаев атындағы мектеп-гимназиясының дене шынықтыру пәні мұғалімі.

Нурмагамбетов Серикбай Карсакович- Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Құрылыс ауылы,  Ақжар негізгі мектебінің дене шынықтыру пән мұғалімі
Орманбекова Ляззат Сансызбайқызы-Астана қаласы, №64 мектеп-лицейінің дене шынықтыру пәнінің мұғалімі.

 

Ризабек Есбол Ризабекұлы- ШҚО,Зайсан ауданы, Зайсан қаласы, М.Дауленов атындағы мектеп-интернатының дене шынықтыру мұғалімі.


Тришина Адалаиса Юрьевна-Алматы қаласы, Алматы Қаржы-құқықтық және технологиялық колледжінің дене шынықтыру пәні оқытушысы.
Умирзаков Алмаз Нуралиұлы-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Шона Смаханұлы атындағы №44 орта мектебінің дене шынықтыру пәнінің мұғалімі.
Бегешова Алмагуль-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, Маңғыстау Политехникалық колледжінің дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі.


Тобакабылов Даурен Амангелдіұлы-Алматы қаласы, Алатау ауданы, «№184 ББЖМ» КММ-нің  дене шынықтыру пәні мұғалімі.

 

Чамчиева Аида Жомартқызы-Алматы облысы, Сарқан ауданы,  Екіаша ауылы, Екіаша орта мектебінің дене шынықтыру пәні мұғалімі.

 

Жалгасов Сеилхан Женисович-Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы, Саралжын селосы, Ә.Дербісәлин атындағы Саралжын орта мектебінің дене тәрбиесі мұғалімі.
Турсунбаева ГульмираТурдиевна-Алматы қаласы, «өзін-өзі тану» адамның үйлесімді дамуы гуманитарлық  колледжінің  дене тәрбиесі пәні оқытушысы.

 

Умирзаков Алмаз Нуралиұлы- Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Шона Смаханұлы атындағы №44 орта мектебінің дене шынықтыру пәнінің мұғалімі.

Қалыбаева  Раушан Абаевна - Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің дене шынықтыру пәнінің мұғалімі.

 

«Үздік көркем еңбек пәні мұғалімі-2018» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:   

Балгынбаева Жанат Нугымановна-Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, №15 С.Карабалин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің технология пәні мұғалімі.

Налибаева Алтынкул Темирхановна - Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің еңбек пәнінің мұғалімі

Қосубаев Жайдар Тұрарович- Жамбыл облысы, Меркі ауданы Т.Рысқұлов атындағы №20 ЖББМ-нің еңбек пәнінің мұғалімі.

Қутымов Жарылкаган Бахтыбаевич-Алматы облысы Қарасай ауданы Көлащы ауылы «Ж.Бәрібаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен» КММ-нің көркем еңбек пәні мұғалімі.

Утесинова Сауле Джангабаевна -Алматы облысы, Қарасай ауданы, Шамалған бекеті «Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі» КММ-нің көркем еңбек пәні мұғалімі.

Ташимова Улбосын Усайынқызы - Түркістан облысы, Мақтарал ауданы,                 Достық ауылы «№37 Ғ.Мүсірепов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің көркем еңбек пәнінің мұғалімі

Сүйіндіков Жанболат Тоғанбайұлы -Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы «Қарағанды гуманитарлық колледжі» КМҚК-ның арнайы пәндер оқытушысы.

Суттибаева Жанат Пернебековна- Жамбыл облысы, Шу ауданы,Төле би ауылы С.Шәкіров атындағы  орта мектебінің технология пәнінің мұғалімі.

Елеусізова Мөлдір Төлегенқызы-Алматы облысы, Райымбек ауданы, Текес ауылы, Қазыбек Шорманов атындағы орта мектептің көркем еңбек пәнінің мұғалімі.

 

Разия Матова - Алматы облысы, Қарасай ауданы, Шамалған бекеті

 «Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі» КММ-нің көркем еңбек пәні мұғалімі.

 

  Құттыбекова Ділдәқыз  Тәттібайқызы - Шымкент  қаласы №87 А.Назарбеков атындағы жалпы орта  мектебінің көркем еңбек пәні мұғалімі

Агиманова Мейрамгул Амановна - Атырау облысы, Жылыой ауданы Құлсары қаласы, №16 Д.Жазықбаев атындағы мектебінің  технология пәні мұғалімі.

Жикеев Мұхаметхан Оспанбайұлы - Алматы облысы, Қаратал ауданы, Жылыбұлақ ауылы,«Жылыбұлақ орта мектебінің» көркем еңбек, технология пәні мұғалімі.

Искакова Алтыншаш Шынызаковна - Шымкент  қаласы №87 А.Назарбеков атындағы жалпы орта  мектебінің еңбек пәні мұғалім.

Каландаров Шавкатжон Абдураззакович -  Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы,  Әл- Фараби атындағы   жалпы орта мектебі  коммуналдық мемлекеттік     мекемесінің технология және көркем еңбек пәні мұғалімі.

 

Куангалиева Наргул Булдибаевна Атырау қаласы, Ломоносов орта мектебінің көркем еңбек пәні мұғалімі  

                                                   

«Үздік информатика пәні мұғалімі-2018» байқауы бойынша екінші кезеңге өткен мұғалімдер:   

 

Ауэзова Ажар Ибадуллаевна-Түркістан облысы, Арыс ауданы, Арыс қаласы С.Адамбеков атындағы жалпы орта мектебінің информатика пәні мұғалімі.

Абдреева Насима Кужатовна- ШҚО Үржар ауданы Үржар ауылы «Абай атындағы орта мектеп- бақша» КММ-нің жоғары санатты информатика пәнінің мұғалімі.

 

Арынова Багила Жексенбаевна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы Шона Смаханұлы атындағы №44 орта мектебінің информатика пәні мұғалімі.

 

Ахментаева Толкын Тлековна-ЗКО, г. Уральск Уральский колледж информационных технологий, преподаватель специальных дисциплин.

 

Баяханов Оразбек Дузелович-Рудный қаласы, Рудный қаласы әкімдігінің «№15 орта мектебі» КММ-нің информатика пәні мұғалімі

 

Бегімқұл Талғат Жұмабергенұлы - Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы,  Атбұлақ ауылы «Ж.Қаппаров атындағы №5 мамандандырылған физика-математикалық мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

информатика пәні мұғалімі.

 

Бекзатова Мөлдір Мырзалықызы-Шымкент қаласы А.Назарбеков атындағы, №87 жалпы білім беретін орта мектебінің информатика пәні мұғалімі.

 

Бидайбекова Гульнара Онласыновна- Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Турксиб ауылы, А.Макаренко атындағы орта мектептің информатика пәні мұғалімі.

 Боранқұлова Сұлугүл Нұрғазықызы- Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, ст Тоғыз «№7 ЖОББМ» КММ-нің информатика пәні мұғалімі.  

Ильясова Аяжан- Қазалы қаласы, Қазалы аграрлы - техникалық колледжінің информатика пәні оқытушысы. 

 Искакова Асел Еркиновна- Алматы облысы, Райымбек ауданы, Текес ауылы, Қазыбек Шорманов атындағы орта мектептің информатика пәнінің мұғалімі.

 Калдыбаева Гульнара Салимгереевна- Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы Әлімбет ауылы  “Әлімбет орта мектеп-балабақшасы” КММ-ның информатика пәні мұғалімі.

Карамулдинова Айман Амангельдиновна-Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қарғалы ауылы М.Тынышбаев атындағы орта мектебінің информатика пәні мұғалімі.

Ким Наталья Владимировна- Алматинская область, г.Талдыкорган НИШ ФМН учитель информатики.

 Махметова Динара Кыдыровна- Маңғыстау облысы Ақтау қаласы, «ОҚУШЫ ОРТАЛЫҒЫ» КММ қосымша білім педагогы.

Насамбаева Алтынгул Темирхановна- Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы Шалқар қаласы “Ә. Жангелдин атындағы жалпы орта білім беру мекемесі” КММ-ның информатика пәні мұғалімі.

Сейдуллаев Нұрбек Асанбайұлы-Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы «Өркениет» медицина колледжінің информатика пәнінің оқытушысы.

Сейсенбаева Назкуль Кудайбергеновна - Тараз қаласы, №13 Тараз теміржол колледжінің информатика пәнінің оқытушысы.

Талканбаева Айнура Нурмахановна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы Ш.Смаханұлы атындағы №44 орта мектебінің информатика пәнінің мұғалімі.

Турегельдина Багыткуль Ахметкалиевна - Қостанай облысы, Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, №2 Ұзынкөл орта мектебінің информатика пәнінің мұғалімі.

 

Улмаганбетова Арайлым Сергейевна-Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, Басқұдық ауылдық округі, №9 жалпы білім беру орта мектебінің информатика пәні мұғалімі.  

 

«Үздік физика пәні мұғалімі-2018» байқауының ІІ  кезеңге өткен мұғалімдер тізімі

АЙНАДИЛОВА ЖАНАГУЛЬ ИМАНЖАНОВНА-  Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Қордай ауылы №1 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп-гимназиясының жоғары санатты физика пәнінің мұғалімі.

Алехина Лидия Вячеславовна- Астана қаласы №36 орта мектебінің  физика пәнінің мұғалімі.

Аликулова Макпал Комекбаевна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы №29 орта мектебінің физика  пәнінің мұғалімі.

 

Алимбаев Дауржан Мухтарбаевич-Алматы қаласы, Медеу ауданы №100 ЖББМ-нің физика пәні мұғалімі.

 

Анарбекова Алия Усеновна- Алматы  қаласы «Жаңа Ғасыр» №175 гимназиясының физика пәні мұғалімі.

 

Балғабаева Сымбат Жумабековна- Алматы облысы, Сарқан ауданы, Қарғалы ауылы, М.Тынышбаев атындағы орта мектебінің физика пәні мұғалімі.

 

Ботантаева Кулшат Алимбаевна- Алматы облысы, Талдықорған қаласы №16 орта-мектеп гимназиясы КММ-нің физика пәнінің мұғалімі.

Дарханова Рахима Ермекбаевна- Шымкент қаласы №72 жалпы орта мектебінің физика пәні мұғалімі.

Жолдыбекова Алина Бауыржанқызы- Түркістан облысы, Мақтарал ауданы, Есентаев е/м, М. Тоқжігітов атындағы ЖОМ комуналдық мемлекеттік мекемесінің физика пәні мұғалімі.

Жусупбекова Сандугаш Инкарбековна-  Қарағанды қаласы, «С.Саттаров атындағы №57 мектеп-лицей» КММ-нің физика пәні мұғалімі.

Құлшаева Айымгүл Әлмырзақызы- Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы М.Құрманғалиева атындағы №32 мектеп-гимназиясының физика пәні мұғалімі, магистр.

Құрбанова Сәуле  Нұрматбайқызы- Түркістан  облысы, Мақтарал  ауданы,  Береке  елді  мекені, Әл-Фараби  атындағы  жалпы  білім беретін мектебінің физика пәні мұғалімі.

Нарбаева Назгуль Сейсенбековна- Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Турксиб ауылы, Антон Макаренко атындағы орта мектебінің физика пәні мұғалімі.

Сертаева Гульназ Асилхановна-Шымкент қаласы А.С Макаренко атындағы №41 мектеп-лицейінің физика пәнінің мұғалімі.

Турсынбаева Роза Кеншиликовна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Жамбыл медициналық колледжінің физика пәні оқытушысы.

Тұрсынбек Алуа Мейірбекқызы- Қостанай облысы, Сарыкөл ауданы, Ө.Сұлтанғазин атындағы орта мектебінің физика пәні мүғалімі.

Юнусова Айнур Иминжановна- Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шарын ауылы «Шарын орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің физика пәні мұғалімі.

Қанатбаева Жанар Бекбергенқызы-Тараз қаласы Шона Смаханұлы атындағы  №44 орта мектебінің физика пәнінің мұғалімі,

І санат.

Айходжаева Рахима Саденовна- Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Қызыл-құм а/ә, Бақ-береке е/м, «№25 Г.Титов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің физика пәні мұғалімі.

 

Кумекова Сулушаш Машрабовна-Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Абай а/ә, Жүзімдік е/м «№25 Г.Титов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің физика пәні мұғалімі.

 

Балабатырова Толкын Конысбаевна -  Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы, Шетпе селосы,  М.Атымов атындағы №6  орта мектебінің  физика пәнінің мұғалімі.

 

Дарменова Жанат Клишбековна – Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы, Шетпе селосы, «Шетпе»  лицейінің физика пәнінің мұғалімі.

 

Джакешова Гульбахрам Анваровна - Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, Алматы жолаушылар көлігі және технологиялар колледжінің физика пәнінің оқытушысы.

 

Умбетова Багдагул Ояновна - Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы  Жылыой мұнай және газ технологиялық колледжінің физика пәнінің оқытушысы.

 

 

 

 

 

 

 

«BIORK»

 

 

 

 

- Панель управления - Менеджер материалов: Изменить материал

Менеджер материалов: Изменить материал

Панель инструментов