АСТАНА ҚАЛАСЫНЫҢ 20 ЖЫЛДЫҚ МЕРЕЙТОЙЫНА ОРАЙ «BILIM-ORKENIETY» ҰЛТТЫҚ ИННОВАЦИЯЛЫҚ ҒЫЛЫМИ-ЗЕРТТЕУ ОРТАЛЫҒЫНЫҢ ҰЙЫМДАСТЫРУЫМЕН ӨТКЕН «ҮЗДІК МАТЕМАТИК-2018», «ҮЗДІК ТАРИХШЫ-2018», «ҮЗДІК АҒЫЛШЫН ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018», «ҮЗДІК ХИМИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018»

Астана қаласының 20 жылдық мерейтойына орай «Bilim-orkeniety» ұлттық инновациялық ғылыми-зерттеу орталығының ұйымдастыруымен  өткен «ҮЗДІК МАТЕМАТИКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018»,  «ҮЗДІК ТАРИХШЫ-2018», «ҮЗДІК АҒЫЛШЫН ТІЛІ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018», «ҮЗДІК ХИМИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018» БАЙҚАУЛАРЫ БОЙЫНША ІІ-КЕЗЕҢГЕ ӨТКЕН ҰСТАЗДАР ТІЗІМІ:

«ҮЗДІК МАТЕМАТИКА ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018»  БАЙҚАУЫ БОЙЫНША II-КЕЗЕҢГЕ ӨТКЕН ҰСТАЗДАР ТІЗІМІ:

 

Амиреева Маржан Жумалыевна - Астана қаласы, №65 мектеп гимназиясы математика пәнінің мұғалімі.

Жетыбаева Забира Жолдасбековна -Астана қаласы №51 мектеп-гимназиясының математика пәні мұғалімі

Тусипова Карлыгаш Абильмансуровна- Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз ауданы, Аягөз қаласы «Дулат Бабатайұлы атындағы жалпы білім беретін орта мктеп» КММ математика пәнінің мұғалімі.

Жұмагельдиева Гүлдариха Жаппарқұлқызы  - Түркістан облысы, Кентау қаласы,

 Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің директоры, математика пәнінің  оқытушысы

Аринова Сания Шариповна, Шығыс Қазақстан облысы, Ұлан ауданы, Алғабас ауылы «Кәкен Аханов атындағы орта мектеп» КММ математика пәнінің мұғалімі.

Шунгулова Замзагуль Исламбековна- Қостанай облысы, Сарыкөл ауданы, Ө.Сұлтанғазин атындағы орта мектебінің математика пәні мүғалімі.

Калиева Куралай Акылбердиновна - Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, Семей қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің математика пәні мұғалімі
Абылгазина Асем Толеубаевна-Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, Теміртау жоғары политехникалық колледжінің математика пәнінің оқытушысы
Адыканова  Манар  Адыкановна-Алматы облысы, Талдықорған қаласы, №4орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Айткенова Майра Манаповна-Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №22 гимназия мектебінің математика пәні мұғалімі

Маляренко Галина Николаевна, Алматы облысы,Сарқан ауданы , Қарғалы ауылы М.Тынышбаев атындағы орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі

Сейдегалымова Жанар Назарбековна учитель по математике высшей категории Алматинская область, Жамбылский район, станция Казыбек бек КГУ «Средняя школа станции Казыбек бек с дошкольным мини-центром»
Бажиева Светлана Назарбаевна- Алматы облысы, Қапшағай қаласы, Шеңгелді ауылы, Қадырғали Жалайыр атындағы № 6 орта мектебінің математика пәнінің математика пәнінің мұғалімі
Байдюсенова Ляйля Бирманкуловна-  Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, Экономикалық лицейінің математика пәні мұғалімі
Баймурзаева Анар Батыргазыевна-Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, Семей қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің математика пәні мұғалімі
Байназарова Гульсин Ахмедовна-Алматы қаласы, Алматы көпсалалы колледжінің математика пәні оқытушысы
Бакытжан Меруерт Турсбековна-Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан ауданы, Зайсан қаласы,  М.Дауленов атындағы мектеп-интернатының математика пәнінің мұғалімі
Енсебаев Жасұлан Ерікұлы-Шығыс Қазақстан облысы, Курчатов қаласы, №1 жалпы білім беретің орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Ержанова Нургул Туремуратовна-Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Аңқаты ауылы, Аңқаты жалпы орта білім беретін мектебінің жоғары санатты математика пәнінің мұғалімі
Жағыпарова Данагүл Дәулетқызы-ОҚО, Түркістан қаласы, «Түркістан» көпсалалы жоғары медицина колледжінің математика пәнінің оқытушысы
Жукенова Ардак Турлыхановна-ШҚО, Жарма ауданы, Қызылағаш ауылы, Мүтән Аймақов атындағы орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Жусупбаева Жулдыз Байкеновна-Астана қаласы, №18 орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Исаев Ержан Асанович-Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Жаркент гуманитарлық – техникалық колледжінің математика пәні оқытушысы
Калибаева Галия Ахмедина -Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Жезді кенті, «№6 Жезді жалпы орта білім беретін мектебі базасындағы Тірек мектебінің математика пәні мұғалімі
Камалова Джамиля Джолдасовна- Жамбылская область, город Тараз, Средняя школа № 34 учитель математики
Кенисариева Раушан Гадилбекқызы- Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Тихонов ауылы, Тихонов мектеп-балабақша кешенінің математика пәні мұғалімі
Кенмуханбетова Майра Анумахуновна-Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Ш.Уалиханов атындағы орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Кусманова Баглан Балтабековна-Алматы облысы, Көксу ауданы, Балпық би ауылы, Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназиясының бірінші санатты математика пәні мұғалімі
Кылханова Махаббат -Алматы облысы, Қарасай ауданы, Әйтей ауылы, Б.Қосынов атындағы орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Махметова Гульмира Зинуллаевна-Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Тайсойған селосы, Ғ. Сланов атындағы орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Мейрманова Дамелкан Тулегеновна-
ШҚО, Ұлан ауданы, Ізғұтты Айтықов ауылы, Қ. Қайсенов атындағы негізгі мектебінің математика пәні мұғалімі
Молдабекова Зинура Жайлаубаевна- Алматы облысы, Панфилов ауданы, Үшарал ауылы, «Үшарал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің математика пәні мұғалімі
Мукажанова Камила Шакеновна- Шығыс Қазақстан облысы, Жарма ауданы, Калбатау ауылы, Георгиевка орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Мукушева Махаббат Аманжоловна- Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Ақылбай ауылы, Ақылбай ауылы орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Нурпеисова Куаныш Тыныштыкбаевна-Алматы облысы, Талдықорған қаласы, №17 орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Нурымбаева Дариха Алланазаровна-Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Қайрат ауылы, №2 Мыңбұлақ орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Нұрмағанбетова Гүлнура Маратқызы- Алматы облысы, Қарасай ауданы, Әйтей ауылы, Б.Қосынов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен коммуналдық мемлекеттік мекемесінің математика пәні мұғалімі
Раканова  Гульмира  Куандыковна-Жамбыл облысы, Шу  ауданы, Шу қаласы, Антон Семенович  Макаренко  атындағы  шағын орталықты  орта  мектебінің математика пәнінің  мұғалімі
Мусагалиева Сауле Сапиоллиевна,
Таскаирова Айна Алихановна
-БҚО, Орал қаласы, Ж.Досмұхамедов атындағы педагогикалық колледжі, математика, информатика және технология кафедрасының оқытушылары
Сайфекенова Жамила Еркиновна-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, Маңғыстау политехникалық  колледжінің математика пәні оқытушысы
Сариева Мадина Жауынбаевна-Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Янайкин ауылы, Батурин  жалпы орта білім беретін мектебінің математика пәні мұғалімі
Сейілжан Рыскүл Есенқызы- Жамбыл облысы, Меркі ауданы, №48 жалпы білім беретін мектебінің математика пәнінің мұғалімі
Сыздыкова Калия Налишовна-Шымкент қаласы,  Индустриалды-техникалық колледжінің математика пәні оқытушысы
Тлеубаева Аккенже Арыстанбековна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 9 орта мектебінің математика пәні мұғалімі
Турегалиева Алтын Файзуллаевна-Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Казталов ауданы, Жалпақтал ауылы, Жалпақтал аграрлық және салалық технологиялар колледжінің математика пәні оқытушысы
Уразбаева Айгүл  Назаркуловна-Оңтүстік Қазақстан облысы, Мақтарал ауданы, Жетісай қаласы, «Дарын» мектеп-интернатының математика пәні мұғалімі
Утельбаева Бибигуль Боранбаевна-Мұнайлы ауданы, Дәулет ауылы, №3 арнайы жалпы білім беру мектебінің математика пәні мұғалімі
Хамитова Гульмира Алпысбаевна-Қарағанды қаласы, Қарағанды көлік-технологиялық колледжінің біліктілігі жоғары деңгейлі жоғары санатты математика пәні мұғалімі
Абдуллаева Гульнара Джалгасовна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, «Шамалған станциясындағы қазақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталықпен» коммуналдық мемелекеттік мекемесінің математика пәнінің мұғалімі
Кулназарова Салтанат Батырбаевна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, «Шамалған станциясындағы қазақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталықпен» коммуналдық мемелекеттік мекемесінің математика пәнінің мұғалімі
Курбанбаева Гулмари Назархановна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, «Шамалған станциясындағы қазақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталықпен» коммуналдық мемелекеттік мекемесінің математика пәнінің мұғалімі
Курбаниязова Багилаш Маликовна- Алматы облысы, Қарасай ауданы, «Шамалған станциясындағы қазақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталықпен» коммуналдық мемелекеттік мекемесінің математика пәнінің мұғалімі
Турсынова Умитгул Муслимовна- Алматы облысы, Қарасай ауданы, «Шамалған станциясындағы қазақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталықпен» коммуналдық мемелекеттік мекемесінің математика пәнінің мұғалімі
Балтабаева Кулайсан Боранбаевна- Алматы облысы, Қарасай ауданы, Шамалған ауылы, М.Әуезов атындағы орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі
Шахаева Нуржамал Жулдубаевна-Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Озерное, КГУ «Озерновская основная общеобразовательная школа Зеленовского РОО»  учитель математики

 

«Үздік тарихшы-2018»  БАЙҚАУЫ БОЙЫНША ІІ-КЕЗЕҢГЕ ӨТКЕН ҰСТАЗДАР ТІЗІМІ:


Уәп Айнұр Әбутәліқызы- Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Е.Ағелеуов атындағы Махамбет орта мектебінің тарих және құқық пәнінің мұғалімі

Тажибаева Ажар Умирзаковна -Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі.

Жумабекова Ляззат Жолдасовна-Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Жаңақорған қонысы № 163 жалпы орта мектебінің тарих пәні мұғалімі, ҚР Білім беру ісінің құрметті қызметкері.

Каласова Нургуль Бекарыстановна-  Кызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қазалы қаласы М. Горький атындағы №16 мектеп-лицейінің тарих пәнінің мұғалімі.

Мендесбаева Гулзира Жайлаубековна- Астана қаласы №42 орта мектебінің тарих пәні мұғалімі.

Жұмағұлов Айдар Болатұлы Жамбыл облысы, Т.Рысқұлов ауданы, Құлан ауылы Балалар мен жасөспірімдер орталығының «Жас өлкетанушылар»  үйірмесінің жетекшісі

Жаксымбетова Айжан Манатовна  Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Новоишимка ауылы № 9 Агротехникалық колледжінің оқытушысы

Батырбекова Гулбахар Нурмаханбетовна ОҚО Шымкент қаласы Батырбек Өтеп атындағы «Өнер» мамандандырылған мектеп- интернаты КММ-нің тарих пәні мұғалімі

Алибекова Тарбия Кантургановна Оңтүстік Қазақстан Облысы, Мақтарал ауданы, Игілік ауылы "Т.Аубакиров атындағы жалпы орта мектебі" КММ-нің жоғары санатты тарих пәні мұғалімі

Сейткулова Гаухар Мамбетовна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы Абай атындағы №26 орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Cейтбаева Гульсана Байғұттықызы-Жамбыл облысы, Т.Рысқұлов ауданы, Құлан ауылы, Балалар мен жасөспірімдер орталығының «Атамекен» тарихи- өлкетану үйірмесінің жетекшісі.
Акимжанова  Сара  Турсыналиевна-Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ақсеңгір ауылы, Ақсеңгір ауылындағы орта мектеп Көкдала бастауыш мектебімен коммуналдық мемлекеттік мекемесінің тарих пәнінің мұғалімі.
Амалбекова Бакыт Абилашимовна- Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы,  Физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің педагог-ұйымдастырушы кураторы
Ануар Бурлен-Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров селосы, №2 орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
Асембаева С.И.-КГУ средняя школа-гимназия с .Алмалыбак с ДМЦ  учитель истории
Ергалиева А.Е.-КГУ средняя школа-гимназия с .Алмалыбак с ДМЦ  учитель истории
Аязова Наргуль Амангельдиева-Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Жыланды селосы, Дина Нұрпейісова атындағы жалпы орта мектебінің
тарих пәні мұғалімі
Байсултанова Ақбаян Тоқтарбекқызы- Алматы облысы, Панфилов ауданы, Үшарал ауылы, «Үшарал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің тарих пәні мұғалімі
Батыршаева Лаура Дүйсенбекқызы- Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, №46 А.С.Пушкин атындағы мектеп-лицейінің тарих пәні мұғалімі
Билялова Гүлжанат Рахымовна- Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Абай ауылы, №31 орта мектебінің тарих  пәні мұғалім
Борангалиева Айсауле Салыковна- Атырау облысы, Индер ауданы, Есбол ауылы, Қалам Есқалиев атындағы орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Дегенбаева Гульстан Маратовна-Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы,Тайпақ ауылы, Тайпақ колледжінің тарих пәнінің оқытушысы
Джадраева Багдагуль Турсынгалиевна-Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Жаркент гуманитарлық – техникалық колледжінің тарих пәні оқытушысы
Джумагазиева Зауре Дженисбековна-Жамбыл облысы, Шу қаласы, Төле би атындағы орта мектебінің  тарих пәнінің мұғалімі
Идрисова Жұлдыз Болатқызы-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, «Н.Әлімқұлов атындағы орта мектеп МДШО» КММ-нің «Тарих» және «Зайырлылық және дінтану негіздері» пәнінің мұғалімі

Исахаева Гүлнар Мынбаевна-Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Жылыой мұнай және газ технологиялық колледжінің тарих пәні оқытушысы
Кабланбаева Гульшат Аманхановна- Алматы облысы, Іле ауданы, Боралдай кенті, К.Әзірбаев атындағы № 15 орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
Казербаева Гульнар Кулжабаевна-Алматы облысы,  Іле ауданы, Өтеген батыр кенті, № 13 М.Мақатаев атындағы орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
Каиназарова Амангул Жаиабаевна-Мұнайлы ауданы, Дәулет ауылы, №3 арнайы жалпы білім беру мектебінің тарих, география пәні мұғалімі
Камидолданова Динара Елеуовна-Алматы облысы, Талдықорған қаласының "Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Мұхтар Арын атындағы №24 "Экономика және бизнес" арнаулы лицейінің тарих пәнінің мұғалімі
Козбаков Туреш Орынбасарович-Атырау обылысы, Қызылқоға ауданы, Тайсойған ауылы, Ғ.Сланов атындағы орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Куренбаева Марал Турсынбековна-Жамбылская область, Меркенский район, село Мерке, Общеобразовательная школа № 44 учитель истории

Қалыбекова Бану Сапаргалиевна-Оңтүстік Қазақстан облысы, Мақтарал ауданы,«№31 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің тарих пәнінің мұғалімі
Қонарбаева Үрзада Тәшімқызы-ОҚО, Мақтарал ауданы, Ш.Бектасов атындағы ЖОМ-нің тарих және құқықтану мұғалімі
Мадимарова Айман Джанабиловна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Көксай ауылы, М.Мәметова атындағы орта мектебінің тарих пәні мұғалімі

Махатова Зауреш Асанхановна-Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ясный селосы, Ақтөбе орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Мекеева Ж.Ш.-Атырау  облысы, Сағыз  селосы, № 9 орта  мектебінің тарих пәні мұғалімі
Мұханғали Айгуль Аширбаевна-Алматы облысы,  Іле ауданы, Өтеген батыр кенті, №38 мектеп – гимназиясының тарих және құқық негіздері пәндері мұғалімі
Муханова Асель Маратовна-Алматы қаласы, «Өзін-өзі тану» Адамның үйлесімді дамуы гуманитарлық  колледжінің тарих және гуманитарлық пәндер оқытушысы
Нағашыбаева Бибінұр Файзуллақызы-Алматы облысы, Қарасай ауданы,  Шамалған станциясы, «Шамалған станциясындағы қазақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталықпен» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің тарих пәні мұғалімі
Новшабаева Раушан Гарасаевна-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, «Қайнар» колледжінің тарих пәнінің оқытушысы
Нурахметова Асылжан Марлановна-  Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,  Мағжан Жұмабаев атындағы Петропавл гуманитарлық колледжінің тарих пәнінің оқытушысы
Нургалиева Калия Калиаскаровна-Алматы облысы, Қапшағай қаласы, Шеңгелді ауылы, Қадырғали Жалайыр атындағы № 6 орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Оразбаева Индира Ерболқызы-ОҚО, Созақ ауданы, Таукент елді – мекені, №24 колледжінің тарих пәні оқытушысы
Өмірзақ  Мәншүк  Ақымқызы- Атырау облысы, Атырау қаласы, № 27 И.Тайманов атындағы орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
Рамазанова Арайлым Жанатаевна-Алматы басқару және нарық колледжінің тарих пәнінің оқытушысы

Сагынгалиев Даурен Наурызбаевич-Алматы қаласы, Бостандық ауданы, М.Мақатаев атындағы №140 гимназиясының тарих пәні мұғалімі
Салекеев Айбек Ерболович-Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Орал «Сервис» технологиялық колледжінің тарих пәні оқытушысы
Сыздықова  Ғ.А.- Жамбыл  облысы, Тараз  қаласы, Жамбыл  медициналық  колледжінің тарих пәні мұғалімі
Тенизбаева Каламкас Молдахметовна-Алматы облысы, Панфилов ауданы, Үшарал ауылы, «Үшарал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен»

коммуналдық мемлекеттік мекемесінің тарих пәні мұғалімі
Тлеубаева Қанафия Умиржановна-Атырау облысы, Атырау қаласы, Ф.Досымова атындағы №12 орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Тойшыбекова Гулмира Нургалиевна- Алматы облысы, Панфилов ауданы, Үшарал ауылы, «Үшарал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен»

коммуналдық мемлекеттік мекемесінің тарих пәні мұғалімі
Тугелбаева Рыскуль Турганбаевна- Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, Дәулет ауылы, №4 жалпы білім беру орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Утегенова Шаттыгул-Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылы, №9 орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Утешова Жанар Жаскайратовна –Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Орал ақпараттық технологиялар колледжінің тарих, құқық және экономика негіздері пәнінің оқытушысы

Шагатаев Зейнеола Кунесбекович-Алматы облысы, Көксу ауданы, Қызылтоған ауылы, Орталау мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
Шатаева Гульжан Баубеккызы-Жамбылская область, город Тараз, Средняя школа №22учитель истории
Шаянбаева Салима Боскынбаевна-ШҚО, Семей қаласы, Физика-математика бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебінің тарих пәні мұғалімі
Шекербеков Абдразак Бөкенұлы- Шымкент облысы, Арыс қаласы, Монтайтас ауылы, «Монтайтас» жалпы орта мектебінің тарих пәні мұғалімі
Ыдырысова Роза-Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Шіркейлі ауылы, №129Ә.Жәмішев атындағы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің тарих пәні мұғалімі
Бутикенова Жанар Серікбайқызы- Алматы қаласы, Алмалы ауданы, №18 гимназиясының тарих пәні мұғалімі
Исраилова  Олтынай  Курбановна- ОҚО, Мақтарал ауданы, Мәдениет ауылы, «Мәдениет» ЖОМ-нің тарих пәні мұғалімі
Шиналиева Роза Гарибулаевна-ОҚО, Мақтарал ауданы, Мәдениет ауылы, «Мәдениет» ЖОМ-нің тарих пәні мұғалімі

 «ҮЗДІК АҒЫЛШЫН ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018»  БАЙҚАУЫ БОЙЫНША ІІ-КЕЗЕҢГЕ ӨТКЕН ҰСТАЗДАР тізімі:

Абишева Алмагуль Тилеубергендиевна-Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Қадырбекова М.О.- Алматы облысы, Алмалыбақ мектеп-гимназиясының ағылшын мұғалімі
Абакова Сауле Кайсановна- Шығыс Қазақстан облысы, Улан ауданы, Жоғарғы Тайынты ауылы, М. Таенов атындағы орта мектебінің ағылшын тілі мұғалімі
Абдихожаева Лайла Аманбековна-Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, №1 мектеп-гимназиясының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Абдыкалыкова Балжан Болатовна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, № 54 орта мектебінің ағылшын тілі мұғалімі
Абдымуалиева  Бибисара  Мыктыбайевна-ОҚО, Қазғұрт  ауданы, Алтынтөбе округі, Қаржан  ауылы, “Қаржан”  жом-нің ағылшын  тілі  мұғалімі
Абидоллаева Ботакоз Сембековна-Алматы облысы, Алакөл ауданы, Үшарал қаласы, «Үшарал қаласы балалар шығармашылық орталығы» МКҚК-нің ағылшын тілі үйірмесінің жетекшісі
Абйирова Акбота Сайлаубековна-Алматы облысы, Панфилов ауданы, Алтыүй ауылы, «Ә. Қастеев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Абуева Гүлайна Қобланқызы-Атырау қаласы, КМҚК №19 «Шұғыла» балабақшасының ағылшын тілі пән маманы
Адилова Улжанай Байганиқызы-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Шамалған бекеті,  Шамалған бекетіндегі жаңа қазақ орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Алдажарова Бахыт Дюсембаевна-Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, №1 мектеп-гимназиясының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Алимбекова Нуржамал Қырықбайқызы- Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Қостоған ауылы, Мақсұт Жылысбаев атындағы №14 жалпы білім беретін мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Алтыбаева Ақкөркем Әлиқызы-Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, М.Тынышбаев атындағы Қазақ  көлік және коммуникациялар Академиясының Ақтау көлік колледжінің ағылшын тілі пәнінің оқытушысы
Амирханова Айымгуль Канатовна-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы,  Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Анарбаева Гульнур Бейсенбаевна-ОҚО, Созақ ауданы, Қаратау ауылы, Панфилов мектебінің ағылшын пәні мұғалімі
Атенова Гульжан Имангалиевна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №15 мектеп-гимназиясының І санатты ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Аубакирова Динара Бегежановна-Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Ақай орта мектебінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі        
Бажанова Айгерим Тулегеновна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Тұрар ауылы, «Ә.Байсалбаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ағылшын тілі мұғалімі
Бақытқызы Гүлмира-Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Ш.Қодаманов ауылы, №158орта мектебінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Дакирова Сабина Асетовна-Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара  кенті, Балдәурен бөбекжай-балабақшасының ағылшын тілі мұғалімі

Джалилова Дилафруз Дадахановна-ОҚО, Түркістан  қаласы, Бірлік ауылы, Е.Иззатуллаев атындағы жалпы орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Джумабекова Алия Абдуллаевна-Оңтүстік Қазакстан облысы, Арыс қаласы, № 32 Ә.Жангелдин атындағы жалпы орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Елжанова Перизат Амангелдиевна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, В.Г.Белинский мектебінің педагогика ғылымдарының магистрі
Ергалиева Сагыныш Дабилбаевна-Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Қоныстану селосы, Жаңашаруа қазақ орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Есказиева Анаргуль Тлеккабыловна-БҚО, Ақжайық ауданы, Тайпақ ауылы, «Тайпақ колледжі»МКҚК-нің шет тілі пәнінің оқытушысы
Ескалиева Нагима Маратовна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, «Н.Әлімқұлов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі  шағын орталықпен»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Естибаева Эльмира Даулетовна-Алматы облысы, Ақсу ауданы, Қызылағаш ауылы, Жансүгіров атындағы орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Ешенқұлова Әсел Әбілханқызы- Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Н.К.Киікбаев мектеп-гимназиясының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Жакенова Айгерим Жуматайкызы- Ақтөбе қаласы, №23 мектеп-лицейінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Жамбулова Бексулу Амангелдиевна-Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, №1 мектеп-гимназиясының ағылшын тілі мұғалімі
Жусупбаева Сымбат Зайдагалиевна-Алматы облысы, Іле ауданы, Байсерке ауылы, №12 орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Жұмабаева Эльмира Әліпбекқызы-Алматы қаласы, «Бобек» «Өзін-өзі тану» Адамның үйлесімді дамуы гуманитарлық колледжінің ағылшын тілінің мұғалімі
Иманалиева Гульбану-Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, Сәкен Сейфуллин атындағы орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Иманбаева Ақмарал Абаевна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №12 «Тараз» колледжінің ағылшын тілі пәнінің оқытушысы
Исмайлова Сериккуль Мейрхановна-Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, №46 А.С.Пушкин атындағы мектеп-лицейінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Калимбетова Бейбиткуль Алдасугировна-Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Шона Смаханұлы атындағы №44 орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Каныбетова Анар Алдонгаровна- Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Жанқожа батыр атындағы №70мектебінің ағылшын тілі мұғалімі
Каримова Анель Ержановна-Алматы облысы, Қапшағай қаласы, №2 орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кашкынбекова Асем Жанатовна-Алматы қаласы, Мұқағали Мақатаев атындағы №140гимназиясының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кинжигалиева Алтыншаш Кабидулловна-Батыс Қазақстан Облысы, Теректі  ауданы, Пойма ауылы, «Жұлдыз» бөбекжайының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Кожахметова Резида Зейнулаевна-Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінің ағылшын тілі пәнінің оқытушысы
Койшибаева Салтанат Аскербековна-Жамбыл облысы, Шу қаласы, №40 шағын орталықты орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Куатова Ажар Аманбаевна-Жамбыл облысы, Тараз  қаласы, № 54 орта мектебінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі, филология ғылымдарының магистрі

Кушерова Айгерим Жамелкызы-Алматы қаласы, «Бобек»«Өзін-өзі тану» Адамның үйлесімді дамуы гуманитарлық колледжінің ағылшын тілінің мұғалімі

Қантаева Айгерім Сағатбекқызы-Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, №46 А.С.Пушкин атындағы мектеп-лицейінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Қасымова Меруерт Фермебайқызы-Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Н.К.Киікбаев мектеп-гимназиясының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Қозыбекова Үкилай- ОҚО, Мақтаарал ауданы, Жалын елді мекені, Ш.Бектасов атындағы ЖОМ-нің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Қуанғалиқызы Нұрсәнім- Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Тасөткел ауылы, Тасөткел орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Қуатбаева Мейірім Абайқызы-Қызылорда қаласы, «Сыр жұлдызы» балабақшасының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Құрақбаева Алтынкүл Тәжімұратқызы- Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Жанқожа батыр атындағы № 70 орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Макарова Райса Маликовна-Атырау облысы, Махамбет ауданы, "Қызғалдақ" бөбекжайының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Мамбетова Надежда Амангельдиевна- Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Орал «Сервис» Технологиялық Колледжінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Мангурова Марал Имангалиевна- Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Казталов ауданы, Жалпақтал ауылы, Жалпақтал аграрлық және салалық технологиялар колледжінің ағылшын тілі пәні оқытушысы
Момбекова Алия Ашировна-ОҚО, Шымкент қаласы, №49ЖОМ-нің ағылшын тілі мұғалімі
Муқаш Гүлсара Берікболқызы-Қарағанды облысы, Қарағанды көлік технологиялық  колледжінің шет тілі пәнінің оқытушысы
Мұхамедалиева Шынаргүл Мұхамедалықызы-Атырау обылысы, Қызылқоға ауданы, Тайсойған ауылы, Ғ.Сланов атындағы орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Мырзагалиева Сандигул Сандигалиевна-Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы, Қараой мектеп- балабақшасының ағылшын тілі пәні мұғалімі
Назарова Гулнур Буриевна-Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, №1 мектеп-гимназиясының ағылшын тілі мұғалімі
Ниетбаева Бану Батырханқызы- Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Жаркент гуманитарлық-техникалық колледжінің ағылшын тілі пәні оқытушысы
Мынбаева Г.Т.-Әл-Фараби мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Нургалиева Зияда Турекуловна- Алматы басқару және нарық колледжінің ағылшын тілі пәні оқытушысы
Пралиева Саним Жанузаковна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Тұрар ауылы, «Ә.Байсалбаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ағылшын тілі мұғалімі
Садуова Айман Аязбиевна-Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Жанқожа батыр атындағы № 70 мектебінің ағылшын тілі мұғалімі
Сарсенбаева Гульназ Абилдаевна- Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер

ауылы, №1 мектеп-гимназиясының ағылшын  тілі мұғалімі
Сералина Айгерим Жумалыкызы-Қарағанды облысы, Жезказган қаласы, Тау-кен металлургиялық колледжінің ағылшын пәні оқытушысы
Хасанова Наталия Яковлевна- Қарағанды облысы, Жезказган қаласы, Тау-кен металлургиялық колледжінің ағылшын пәні оқытушысы
Сулейменова Алина Еркиновна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Райымбек ауылы, Қырғауылды ауылындағы қазақ орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі

Сыздыкова Алия Муталовна-Астана қаласы, № 73 «Аяулым» балабақшасының ағылшын тілі мұғалімі
Турапова Балжан Азимкуловна-Жамбыл облысы , Байзақ ауданы , Сарыкемер ауылы, Н.К.Киікбаев мектеп-гимназиясының ағылшынның мұғалімі
Тыныбекова Маняр Таубалдықызы-Алматы облысы, Балқаш ауданы, Көктал ауылы, «Ә.Ахметов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен» мемлекеттік коммуналдық мекемесінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Ундасинова Алтынгүл Ундасинқызы-Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Жылыой мұнай және газ технологиялық колледжінің ағылшын тілі пәні оқытушысы, әдіскер
Усипбекова Жанар Куатбековна- Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Н.К.Киікбаев атындағы мектеп -гимназиясының ағылшын тілі  пәні мұғалімі
Халелова Алия Айсаевна-Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Жылыой мұнай және газ технологиялық колледжінің ағылшын тілі пәні оқытушысы, әдіскер
Чигимбаева Камшат Тимуровна-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Еңбекші ауылындағы орта мектебінің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Шарипбаева Динара Сақтапбергеновна-ШҚО, Жарма ауданы, Шар қаласы, Абай атындағы мектеп- балабақша кешенінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Шотаева Алия Абдихалиевна-ОҚО, Мақтаарал ауданы, Атакент кенті, Мақтарал аграрлық колледжінің оқытушысы
Штейнбрейнер Наталья Меликсовна-Алматинская обл, город Капшагай,ГКУ "Средняя школа № 5 с ДМЦ" учитель английского языка

Эргашходжаева Комила Даврановна-ОҚО, Шымкент қаласы, Сайрам ауданы, Қорабулоқ ауылы, №42 Фурқат атындағы ЖОМ-нің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Яссакова Нургуль Ермаканкызы-Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Новоишимка ауылы, № 9 Агротехникалық колледжінің ағылшын тілінің оқытушысы
Абдраманова Раушан Султанбаевна-Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Шіркейлі ауылы, №129 Әбрәш Жәмішев атындағы орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Бердияров Ерлан Куралбекович-Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қошмамбет ауылы, Қ. Қошмамбетов атындағы орта мектебінің ағылшын тілі пәні мұғалімі
Данабекова Назира Кеншиликовна-Алматы облысы, Қапшағай қаласы, Кербұлақ ауылы, №7 орта мектебінің ағылшын тілі мұғалімі

 «ҮЗДІК ХИМИЯ ПӘНІ МҰҒАЛІМІ-2018» БАЙҚАУЫ БОЙЫНША ІІ-КЕЗЕҢГЕ ӨТКЕН ҰСТАЗДАР тізімі:


Қалиева Анар Газизовна-Алматы облысы, Іле ауданы,Жетіген ауылы, №3 орта мектебінің химия пәні  мұғалімі

Бахбергенова Фатима Нагашбековна-Түркістан облысы, Кентау қаласы, Б. Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектебінің химия пәнінің мұғалімі

Оразымбетова Гулнур Рахымжановна-ОҚО Шымкент қаласы А.С Макаренко атындағы №41 мектеп-лицейінің химия пәнінің мұғалімі
Аббасова Райхан Ермаковна-  Ақтөбе облысы , Ақтөбе , Есет батыр  атындағы олимпиада резервінің  облыстық  мамандандырылған мектеп-интернат колледжінің химия пәні мұғалімі
Абуева  Журсин Бахытевна - Алматы облысы, Қарасай ауданы, Шамалған станциясы  Шамалған станциясындағы қазақ  орта мектебінің химия пәнінің мұғалімі
Аманбаева Зарина Дүйсеналықызы - Жамбыл облысы Тараз қаласы, Шона Смаханұлы атындағы  №44 орта мектебінің химия пәнінің мұғалімі
Бахтинова Айдана - Алматы облысы « Сарқан аудандық білім бөлімінің Пограничник орта мектебі мен мектепке дейінгі шағын орталығымен» КММ- нің  химия пәні мұғалімі
Биболатова Салтанат Нуралиевна -Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қызылорда медициналық жоғары колледжінің химия пәні мұғалімі
Валиева Эльмира Тимуровна - Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Жаңажол ауылы, Жаңажол орта жалпы білім беретін мектебінің  химия пәні мұғалімі
Дахан Марина- Ақмола облысы, Көкшетау қаласы Ж. Мусин атындағы жоғары қазақ педагогикалық колледжінің  химия пәнінің оқытушысы
Алимбекова Маржан СатбаевнаОңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Индустриалды-техникалық колледжінің химия пәні оқытушысы
Ергалиева Назгуль Муратовна - Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Жылыой мұнай және газ технологиялық колледжі ҚМҚК-нің  химия пәні оқытушысы
Жаймина Мейрамгул Абиятовна – Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, С.Саттаров атындағы №57 мектеп-лицейі химия пәні мұғалімі
Жайназарова М.Ж - Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, С.Саттаров атындағы №57 мектеп-лицейі химия пәні мұғалімі
Жақсыбеков Баймұрат Жақсыбекұлы - Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Шона Смаханұлы атындағы №44 орта мектебінің  химия пәнінің мұғалімі
Жетибаева Алданыш Сралиевна - Атырау облысы,  Атырау қаласы ШЖҚ КМК «Атырау медициналық колледжі» химия пәні оқытушысы
Иманбаева Аяулым Батырғалиқызы - Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ ауылы КИЗ«Алмалыбақ ауылындағы орта мектеп гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталықпен» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің химия пәні мұғалімі
Искакова Асел Молдахмет қызы - Оңтүстік Қазақстан облысы, Түркістан қаласы, «Түркістан» көпсалалы жоғары медицина колледжінің химия  пәнінің оқытушысы
Казкеева Гульжанат Нагашыбаевна - Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ақтөбе политехникалық колледжінің «Техникалық мамандықтар» бөлімінің химия пәні оқытушысы
Калиева Анара Газизовна - Алматинская область,  Илийский район, с.Жетыген, ГКУ «Средняя школа  №3» учитель   химии
Касымов Кенжегали Науканбайұлы  - Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Зеренді селосы «М. Ғабдуллин атындағы жалпы білім беретін орта мектеп» КММ-нің химия пәні мұғалімі

Козлова Светлана Павловна-Акмолинская область, Есильский район, село Сурган, КГУ «Сурганская средняя школа» учитель химии
Куанова Бакитгул Нуржаугановна-Атырау обылысы, Қызылқоға ауданы, Тайсойған ауылы, Ғ.Сланов атындағы орта мектебінің химия пәні мұғалімі
Курманова Лаззат Бауржановна-Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Бестамақ селосы, Бестамақ орта мектебінің химия пәнінің мұғалімі
Қойбағарова Ғалия Турамгамбетовна-Алматы облысы, Іле ауданы, М. Түймебаев ауылы, «№20 орта мектеп» мемлекеттік коммуналдық мекемесінің химия пәні мұғалімі
Мауляшева Рамзия Равхатовна-Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Янайкин ауылы, Батурин  жалпы орта білім беретін мектебінің химия пәні мұғалімі
Маханбетова Гульмира Сейдуалиевна-Оңтүстік Қазақстан облысы, Мақтарал ауданы, Ж.Ералиев елді мекені, Жетіқазына ауылы, №17 Ә. Қастеев атындағы жалпы орта мектебінің химия пәнінің мұғалімі
Нсанбаева Акзира Сарсенгалиевна-Атырау қаласы, Атырау аграрлы-техникалық колледжінің химия пәнінің оқытушысы
Ожанова Жанар Ахметбековна-ШҚО, Тарбағатай ауданы, Тана мырза ауылы, Тана мырза орта мектебінің химия мұғалімі
Омар Назкен Іргебайқызы-ОҚО, Созақ ауданы, Қаратау ауылы, Панфилов атындағы жалпы орта мектебінің химия пәні мұғалімі
Омарова Динара Капбасовна-Шығыс Қазақстан облысы, Курчатов қаласы, №1 жалпы білім беретің орта мектебінің химия пәні мұғалімі                                                       
Расол Бейбитгуль- Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, Теміртау Жоғарғы Политехникалық колледжінің химия пәні мұғалімі
Сабралиева Гулим Интикбаевна- Жамбыл облысы, Меркі ауданы, «№9 Меркі колледжінің химия пәні мұғалімі
Сугиров Кумысбек Серикбаевич-Тараз қаласы, Ш.Смаханұлы атындағы №44 орта мектебінің химия пәні мұғалімі
Тасименова Лилия Владимировна
-Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Орал «Сервис» Технологиялық Колледжінің химия пәні мұғалімі
Тулепбергеновна   Камшат Узакбаева- Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, «Қайнар» колледжінің химия пәні оқытушысы
Турганбаева Алия Талгатовна-Алматы облысы, Талғар ауданы, К.Абдыгуловатындағы №34 мектеп-гимназиясының химия пәні мұғалімі
Тустикбаева Куралай Абдикеримовна-Алматы қаласы, Бостандық ауданы, М.Мақатаев атындағы №140 гимназиясының химия пәні мұғалімі
Умбетеева Асель Семейгазыевна-ШҚО, Катонқарағай ауданы, Солоновка ауылы, Солоновка огрта мектебінің химия пәні мұғалімі
Уналбаева Акмарал Бауржанқызи-Жамбылская область, город Тараз, Гимназия №1 имени Алихана Бокейханова учитель химии
Утебаева Салтанат Рустембековна-ОҚО, Шымкент қаласы, Абай ауданы, Ахмет Байтұрсынов   атындағы №50 мектеп-гимназиясының химия пәні мұғалімі
Ушкенова  Гулзат  Охапқызы-ОҚО, Төлеби ауданы, Қасқасу ауылы, Қасқасу  шағын жинақты жалпы орта  білім беретін мектебінің химия пәні  мұғалімі
Шегирова Лайла Букенбаевна-Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, Сарысу ауданы Әкімдігінің Білім Бөлімінің   Сәкен Сейфуллин атындағы орта мектебінің химия пәні мұғалімі
Шешенханова Алия Мамановна- Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Жаркент гуманитарлық – техникалық колледжінің химия пәні оқытушысы