АСТАНА ҚАЛАСЫНЫҢ 20 ЖЫЛДЫҚ МЕРЕЙТОЙЫНА ОРАЙ ӨТКЕН «ИННОВАЦИЯЛЫҚ ТЕХНОЛОГИЯЛАР БІЛІМ САПАСЫН АРТТЫРУДЫҢ БАСТЫ ҚҰРАЛЫ» АТТЫ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ БАЙҚАУДЫҢ ҚОРТЫНДЫСЫ

 

АСТАНА ҚАЛАСЫНЫҢ 20 ЖЫЛДЫҚ МЕРЕЙТОЙЫНА ОРАЙ ӨТКЕН

«ИННОВАЦИЯЛЫҚ ТЕХНОЛОГИЯЛАР БІЛІМ САПАСЫН АРТТЫРУДЫҢ БАСТЫ ҚҰРАЛЫ»

АТТЫ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ БАЙҚАУЫ ӨТТІ

 

  • Педагогтар мен оқушылар арасында заманауи білім беру жүйесінің артықшылықтарын кеңінен насихаттау, Білім беру жүйесіндегі ақпараттық технологияларды енгізу реформасының маңыздылығын көрсету, үздік педагогтарды және инновациялық идеяларын арттыру мақсатында «Ақпараттық технологияларды білім беру үрдісінде қолдану заман талабы», «ХХІ ғасыр – жаңа технология мен ақпараттандыру ғасыры», «Оқытудағы жаңа әдіс-тәсілдерді қолдану оқушылардың белсенділігін арттыру» атты тақырыптары бойынша сәуір айында эссе және өткізілген сабақ жоспарлары қабылданды. Байқаудың қортындысы төмендегі кестеде көрсетілген:

 

Қазылар алқасының шешімімен  халықаралық байқау бойынша диплом және ақшалай сыйлықты иеленгендер:

І орын:                                                                 

Сапабекова Жансая

(Қостанай облысы, Арқалық қаласы, Фурмонова орта мектебі)

ІІ орын:

Толежанова Айгуль Ахметовна

 (Астана қаласы, «№ 75 мектеп-гимназиясы»,   КММ қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі)

ІІІ орын:

Стамбекова Гульнур Данагулқызы

Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы,

«Ғалым Жарылғапов атындағы аграрлық колледж» КММ

 

 

ПЕДАГОГТАР АРАСЫНДА «ҮЗДІК ЖОБА» НОМИНАЦИЯСЫ БОЙЫНША, І ДӘРЕЖЕЛІ ДИПЛОММЕН ТӨМЕНДЕГІ ҚАТЫСУШЫЛАР МАРАПАТАЛАДЫ:

 

Аты-жөні

Жұмыс орны

1

Асабаева  Алтынай  Қанатовна

 

Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы физика – математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің биология пәні мұғалімі

2

Мендикулова Азила Жолдыбаевна

 

Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Бейнеу ауылы

«Бейнеу» бөбекжайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының тәрбиеші

3

Тореханова Нуржамал Кубаевна

 

Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Бейнеу ауылы

«Бейнеу» бөбекжайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

 

4

Умырзаков Ерасыл Мейрамханович,  жетекшісі:

Оташев Болатбек Сабыржанович

 

 (Қостанай облысы, Арқалық қаласы, Арқалық көпсалалы колледжі).

 

5

Ерходжаева Маржан Амирхановна

ОҚО, Кентау қаласы, Кентау политехникалық колледжінің ағылшын тілі пәні мұғалімі                                                                               

 

6

 Бочкарев Илья

Руководитель: Алдабергенова Жанна Кенжехановна

 

 КГУ «Улкен Нарынская средняя школа», Катон-Карагайский район, Восточно-Казахстанская область

 

7

Ережеп Асия Темірханқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы, Ордабасы ауданы, 18 колледжі

 

8

Рахметова Мариямкуль Кожбановна 

 

Ақтөбе қаласы, № 51 гимназиясының информатика пәнінің мұғалімі

9

  Ертай Қымбат Ертайқызы

 Жетекшісі: Оташева Салтанат  

 Конысбайқызы                                                                                                                                      

 

Қостанай облысы, Арқалық қаласы, Арқалық медициналық колледжінің тарих пәнінің жоғары санатты оқытушысы

 

10

Алиханова Райхан Ерханқызы

 

Атырау қаласы, Атырау аграрлы- техникалық колледжі Жоғарғы санатты тарих және қоғамтану пәндерінің оқытушысы

 

11

 Жүгініс Айнұр Самигуллақызы

 

Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Назарбаев Зияткерлік мектебі

 

12

Абдирова Бакытгуль Нуржановна

 

Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласындағы физика-математикалық бағыттағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің модератор-мұғалімі

13

Шукруллозода Р.Ш.,

Аннаева  Д.Г.

 

(Самарканд, Узбекистан)

 

14

Накупова Кұлпаш Жөкенқызы

 

Ақмола облысы, Қорғалжын  ауданы, Сабынды  ауылы, Үсенов атындағы Сабынды орта мектебі

 

15

Турина Роза Рысболатқызы

 

Ақмола облысы, Қорғалжын  ауданы, Сабынды  ауылы, бастауыш сынып  мұғалімі

 

16

Байжуманова Айгуль Советбаевна  

Ақмола обл. Қорғалжын  ауд. Сабынды  ауылы

 

«ҮЗДІК ЖОБА» НОМИНАЦИЯСЫ БОЙЫНША, ІІ ДӘРЕЖЕЛІ ДИПЛОММЕН ТӨМЕНДЕГІ ҚАТЫСУШЫЛАР МАРАПАТАЛАДЫ:

Аты-жөні

Жұмыс орны

1

Жалелова Мереке Оңталапқызы

 

Ақтөбе облысы. Шалқар ауданы. «Балдырған»

санаторлық бөбекжай- бақшасының тәрбиешісі

 

2

Әбдіғалиева Ғалия Мұқанбетжанқызы

 

  Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы

  «Балдырған» санаторлық бөбекжай бақшасы

 

3

Рабаева Айдана  Қуандыққызы

 

Атырау облысы, № 1 мектепке дейінгі авторлық гимназиясының тәрбиешісі

 

4

Айтжанова Ләйлә  Өмірбекқызы

 

Ақмола облысы, Қорғалжын  ауданы, Сабынды  ауылы 

Сабынды орта мектебінің  бастауыш сынып  мұғалімі

 

5

А.А.Абсанов  Тўрабеков Ш.Ш.

 

(Самарканд, Узбекистан)

 

6

Хожахметова Жибек Хожабергеновна

 

Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы,

«Бейнеу» бөбекжайы» МКҚК

 

7

Бейсенбаева Алия Мусаевна

 

Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы,  Сабынды ауылы

 

8

Мақтиев Қуаныш Кәкіманұлы,                 

 

Серебрянск қаласы. Зырян ауданы. Шығыс Қазақстан облысы

9

Каримова Гульназ Кенесбековна,

 

Шығыс Қазақстан облысы, Зырян ауданы,

Серебрянск қаласы

 

10

Үмбет Амангүл Досымқызы

 

Ақтөбе облысы,Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, «Қандыағаш қалалық №1 орта мектебі» КММ

тарих пәнінің мұғалімі

 

11

Ибраева Сулушаш Айтмуратовна

 

Қызылорда, Қызылорда қызмет көрсету және

сервис колледжі

 

12

А.А.Абсанов  Тўрабеков Ш.Ш.

 

(Самарканд, Узбекистан)

 

13

     Светлана Николаевна Клепова

 

 ШҚО, Семей қаласы, «Индустрия – технология колледжі» КММ, тарих пәнінен оқытушы

 

14

Нсанбаева Акзира Сарсенгалиевна

 

Атырау қаласы, Атырау аграрлы-техникалық колледжінің

Химия пәнінің жоғары санатты оқытушысы

15

Таштанова Эльнара Мамышовна

 

Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қошмамбет ауылы, «Қ.Қошмамбетов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

16

Ожай Абай Игілікұлы

 

 (Ақмола облысы, Ақкөл ауданы, Минск ауылы, Минск орта мектебінің тарих пәні мұғалімі)

 

«ҮЗДІК ЖОБА» НОМИНАЦИЯСЫ БОЙЫНША,

ІІІ ДӘРЕЖЕЛІ ДИПЛОММЕН ТӨМЕНДЕГІ ҚАТЫСУШЫЛАР МАРАПАТАЛАДЫ:

Аты-жөні

              Жұмыс орны

1

Габбасова Базар Казтугановна

 

Атырау облысы, Махамбет ауданы, Ақтоғай селосы, Ақтоғай орта мектебі

2

Мұратова Арайлым Мұратқызы

 

Атырау қаласы,  Атырау аграрлы-техникалық колледжінің студенті

3

     Кервенова Бұлбұл Сыздыковна,

 

Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Көкпекті ауылы, бастауыш сынып мұғалімі

4

            Ералиева Нағима Мұсақызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы, Қазығұрт ауданы, Рабат   

  ауылы Қарақозы Әбдәлиев атындағы жалпы орта мектеп

 

5

Кельдибекова  Улжан  Мейрбековна

 

Оңтүстік Қазақстан облысы, Қазығұрт ауданы, Рабат ауылы, aғылшын  тілі пәні   мұғалімі

 

6

Арынова Жұлдызай Курманбековна

 

ОҚО, Қазығұрт ауданы, Рабат е.м, Қ Әбдәлиев атындағы жом

 

7

Абуова Айнұр Сапаровна,

 

ОҚО, Қазығұрт ауданы, Рабат елді  мекені, Қарақозы   Әбдәлиев   атындағы жалпы орта мектептің ағылшын   тілі пәні   мұғалімі

 

8

Джайлимисова Гульжан Мейрбековна

Оңтүстік Қазақстан облысы, Енбекші ауданы, Шымкент қаласы

9

Майкынова Айгул Мухаметрахимовна

 

Шығыс Қазақстан Облысы, Күршім ауданы, Алғабас ауылы, «Алғабас орта мектебі» КММ, ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

10

Кабылова Галия Жаркеновна

 

 

Шығыс Қазақстан Облысы, Күршім ауданы, Алғабас ауылы, «Алғабас орта мектебі» КММ, информатика пәнінің мұғалімі

11

Турлыбекова Галя Кенесовна

 

Ақмолинская область, Қорғалжинский район Сабындинская средняя школа  имени Усенова

12

Бақтыбаева Ұлжан Жомартқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы,  Қазығұрт ауданы, Рабат ауылы Қарақозы Әбдәлиев атындағы жалпы орта мектептің ағылшын пәні мұғалімі

13

Адуова Наркен Жалеловна

 

Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, КМҚК Екібастұз медициналық колледжі,

химия және биология пәндерінің оқытушысы

14

Нургалиева Маржан Жалеловна

 

Павлодар облысы Павлодар ауданы «Красноармейка орта жалпы білім беру мектебі» ММ

 

15

Дуамбекова Бахыт Куандыковна

 

Балқаш қаласы жалпы білім беретін № 16 лингвистикалық бағыттағы орта

мектептің химия пәнінің мұғалімі

 

Жеңімпаздардың дипломдарын 10.05.2018 күні ұйымдастырушы тарап қатысушылардың  электронды пошталарына толық жібереді.

10.05.-15.05 аралығында жинақ кітапшасын қатысушылардың мекен-жайына казпочта арқылы жолдаймыз!

 

«Bilim-orkeniety» ұлттық инновациялық

 ғылыми-зерттеу орталығы